Dodaj do ulubionych

proszę o wróżbę

27.11.11, 18:26
Bożena 03.02.1981
Poznałam Mariusza lat 30. Co wyniknie z naszej znajomości?
Obserwuj wątek
    • wyka_ptasia Re: proszę o wróżbę 28.11.11, 10:36
      Witam,
      partner bedzie próbować godzić jakieś sprzeczności, pójść na kompromis, znaleźć równowagę w znajomości.. Przeszkód nie da się zlikwidować, trzeba będzie je obejść, przeskoczyć systematycznymi staraniami. Dystans jako przeszkoda może określać odległość w sensie dosłownym między wami albo emocjonalnym. Twoje nastawienie będzie bardziej miało charakter poznawczy, ostrożnej obserwacji-nie widac gwałtownego rzucania się w objęcia. Nie pokazały się karty uczuć. Być może to przyjdzie z czasem. Znajomość bedzie funkcjonować, w ramach reguł, które pewnie są ci już wiadome.
        • wyka_ptasia Re: proszę o wróżbę 28.11.11, 11:44
          Witam,
          to co was będzie łączyć, to jakiś rodzaj poświęcenia starych wartości, dla nowego. Przewartościowanie znajomości, krótki romans, oszustwo w miłości, ucieczka od odpowiedzialności, sekrety.
          Wyszły karty dość alarmujące. Nie będzie długiego satysfakcjonującego związku.
          Przynajmniej wg kart.
          Pozdrawiam
            • benek1011 Re: proszę o wróżbę 18.12.11, 15:47
              Witam ponownie i proszę o dalszą wróżbę.
              Spotkałam się z Mariuszem z poprzedniego wątku. On jest zajęty i ja też. Obydwoje przechodzimy kryzys w naszych związkach. Chcemy się dalej spotykać. Czy coś dobrego z tej naszej znajomości wyniknie? Czy on coś czuje do mnie? Czy to raczej dla niego tylko przygoda i odskocznia od życia codziennego? Jestem zagubiona i nie wiem co robić dalej. Proszę o pomoc.
              • wyka_ptasia Re: proszę o wróżbę 18.12.11, 16:36
                Witam,
                z przełożenia karty pokazały przejście do aktywności w waszej relacji damsko-męskiej.
                Położylam rozkład partnerski, w którym pokazały się blokady i danie sobie czasu. On przypatruje się tobie i byłby w stanie kontynuować waszą relację równolegle ze swoim związkiem. Czy on odejdzie od tamtej - w dłuższym okresie czasu tak moze być.Wg kart on stoi w rozkroku, na granicy dwóch możliwości. Jeśli kontynuować tę znajomość to bez pośpiechu i naciskania, dać jej płynąć swoim rytmem. Niestety, to trudne zwłaszcza dla kobiety. Karty uczuć z jego strony się nie pokazały, lecz takie, które pokazują, że działasz na jego zmysły. Mozna na tym budowac relacje przyjacielskiej znajomości, czyli od przyjaźni i seksu do miłości. To wykonalne, choć bardzo trudne.
                Z dolozenia karty są bardziej optymistyczne-po wielu trudach , które reprezentuje karta XIII Śmierci, można ten związek wprowadzić na nowe tory i może on dobrze funkcjonować w oparciu o konkretne reguły, umówienie się itd. Dlaczego wyszła taka ciężka karta-sądzę, ze wynika to z ilości problemów związanych z tą sytuacją.
                Czy dla niego jest to przygoda-u was obydwu wyszły ciężkie karty. To nie kojarzy mi się z przygodą, lecz z sytuacją, którą się przeżywa na prawdę.
                Pozwolę sobie dodać od siebie, że takie relacje wymagają sily psychicznej.Ilość problemów emocjonalnych, jakie spotyka się na tej drodze jest niewiarygodnie duża.
                Pozdrawiam

• benek1011 Re: proszę o wróżbę 18.12.11, 18:57
                  Jestem osobą bardzo uczuciową i boję się, że mogę się zawieść na nim. Ja się zakocham a on nie. Wydaje mi się, że on jest dobrym człowiekiem. Fajnie nam się rozmawia. Czy tak rzeczywiście jest?
                  • wyka_ptasia Re: proszę o wróżbę 19.12.11, 10:39
                    Witaj, dobrzy ludzie też popełniają błędy.Mają do tego prawo , jak i cała reszta.
                    Z tamtego rozkładu wyszło, że ciężar emocjonalny związku spocznie na tobie. U ciebie najsilniejszą kartą była karta XV Diabeł ,czyli uzależnienie psychiczne, emocjonalne. Inna karta wskazywała na małe oparcie w świecie rzeczywistym, kreowanie fantazji. I w dobrym i w złym znaczeniu. Dlatego napisałam o konieczności posiadania silnej psychiki. W przelożeniu na działanie-brać z tej relacji tylko to, co dobre.
                    Na pytanie dotyczące jego osoby położyły się 3 karty: XVI Wieża, IV Kije, VI KIjów. Zinterpretowałam to tak: jest szczery, kryzys w jego życiu doprowadził do wybrania innego kierunku postępowania, aby zyskać spełnienie, na tyle na ile jest to możliwe, być kimś ważnym, kto może pokazać inne oblicze, zaznać satysfakcji.
                    Jeśli chodzi o twoją postawę- XII Wisielec, XVI Wieża, VI Monet- zmienić się radykalnie, odpuścić sobie nadmierną emocjonalność, stać się kobietą, która daje to , co chce dać i na własnych zasadach w relacji. Innymi słowy chronić siebie.
                    Oczywiście, nie oznacza to walenia pięścią w stół i tym podobne.
                    Kobieta może byc konsekwentna, silna, a jednocześnie bardzo kobieca i delikatna.

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka