ingenious
06.05.10, 14:35
Zrobiłam na siebie rozkład na domy astrologiczne,bo wydaje mi się ciekawy i od razu proszę o pomoc w interpretacji,bo wydaje mi się dość trudny i wieloznaczeniowy.
Sygnifikator-2 buław
dom 1-to co jest najbardziej świadome,taki stan psycho-
fizyczny osoby-Rycerz pucharów
Jestem emocjonalnie i pozytywnie nastawiona ogólnie do ludzi.
dom 2-zasoby osobiste-to co jest cenne dla nas,materialnie ,i
nie tylko,postawa wobec tego co cenimy-Król mieczy
Czy to oznacza,że jestem chłodna i zdystansowana do tego co cenię?
dom 3-niedalekie podróże,rodzeństwo,codzienne życie-Sprawiedliwość
Niezbyt mnie to wszystko zadowala,ale nie wiem co może mówić tu ta karta.
dom 4-dom ,rodzina ,matka-3 buław
dom 5-dom duszy,romanse,miłości,twórczość, zabawa-Rycerz buławChyba rycerz buław niezbyt jest twórczy,ale za to lubi się bawić.
dom 6-zdrowie,służenie innym-KapłankaNIe wiem jak mam odnieść Kapłankę do zdrowia,ale jeśli chodzi o służenie innym to jak najbardziej ta karta odzwierciedla moją postawę.
dom 7-małżeństwo i partnerstwo-także nieprzyjaciele-8 pucharów
No właśnie to wszystko jest dla mnie niezbyt satysfakcjonujące.
dom 8-pieniądze innych ludzi,spadki,głeboka przeszłość-9 pucharów
Ta karta mówi raczej o osamotnieniu,które było mi bliskie w przeszłości.
dom 9-dalekie podróże,wolność,wyższe wykształcenie-Kochankowie
dom 10-status społeczny ,kariera,reprezentuje ojca,powazne cele-Świat
Nie mam pojęcia co ta karta może mówić o statusie społecznym i reszcie
dom 11-grupy,towarzystwa,działalność społeczna-Śmierć
Nie należę do żadnej grupy społecznej
dom 12-nieświadomość,to co ukryte,samotność,uwięzienie ,depresja.-5 pucharów
No właśnie ta karta odzwierciedla mój częsty stan,czyli najchętniej bym wszystko rzuciła i poszła inną drogą,a dodatkowo mówi o wielu stratach emocjonalnych.