Dodaj do ulubionych

WENUS w synastrii

27.08.10, 20:09
Ciekawy temat odnośnie Wenus w znakach i aspekty. Ja jestem posiadaczką Wenus w znaku Bliźniąt( 2 dom), która tworzy sekstyl z Marsem w Lwie, trygon z Plutonem z Wadze i opozycję do Neptuna w Strzelcu.
On -książkowo powinien omijać mnie szerokim łukiem-ma Wenus w znaku Panny, w kwadraturze do Neptuna w Strzelcu, sekstyl do Urana w Skorpionie, sekstyl do Marsa i Księżyca w Raku.
Co może zafascynować faceta z Wenus w znaku Panny w kobiecie, która jest całkowitym zaprzeczeniem cech Panny? Chyba samo położenie Wenus w znaku nie decyduje o ideale kobiety, podobnie jak położenie Marsa w horoskopie kobiety o wymarzonym partnerze( mam Marsa w znaku Lwa, i praktycznie nie znoszę facetów o cechach typowych dla zodiakalnego króla zwierząt).
Obserwuj wątek
    • jasmina.0 Re: WENUS w synastrii 29.08.10, 21:52
      juja05 napisała:
      > Chyba samo położenie Wenus w znaku nie decyduje
      o ideale kobiety, podobnie jak położenie Marsa w horoskopie kobiety o wymarzonym partnerze( mam Marsa w znaku Lwa, i praktycznie nie znoszę facetów o cechach typowych dla zodiakalnego króla zwierząt).
      -----------------------------------
      Mam Marsa w Rybach - nie znoszę facetow w typie ryb,z głową w chmurac i bujających w obłokach.Mam Wenus w Raku - owszem jestem opiekuńcza ale raczej nie "zagłaskuję nikogo na śmierć". Facet w typie archetypowego raczka - odpada.
      Preferowany typ faceta: silny, zdecydowany, opanowany ale i opiekuńczy i dobrze byłoby aby był trochę romantyczny.Wenus u mnie nie ma połączeń z Marsem - ale Mars w 8 domu w trygonie z kon.Księżyc/Saturn w Skorpionie a Wenus w półsekstylu z Uranem - więc skorpioniasto i uranicznie musi być chociaż oczywiście wszystko pod kontrolą.
      • juja05 Re: WENUS w synastrii 30.08.10, 20:08
        U mnie Wenus w bliźniętach się zgadza z się z 100% z cechami mojego charakteru. Co do ideału faceta to mam bardzo podobne spojrzenie do Ciebie. Oprócz cech, które wymieniłaś( wymieniłabym dokładnie te same!), ma mnie działa mężczyzna nieco tajemniczy... Jeśli nowo poznany facet zaczyna za dużo gadać o sobie, przy okazji wychwalać się, to od razu tracę zainteresowanie jego osobą.
        U mnie Mars w Lwie( jednocześnie władca horoskopu)jest najsilniej aspektowaną planetą w horoskopie, tworzy połączenie z Wenus( sekstyl) Plutonem(sekstyl), Uranem( kwadrat) Neptunem( trygon) Księżycem i Merkurym( trygon)Też lubię mix cech Plutona i Urana, może dodałabym do tego jeszcze trochę Wagi( mój descendent)- bo uwielbiam jak facet ma klasę, nienaganne maniery, umie słuchać i jest wyważony.
        • jasmina.0 Re: WENUS w synastrii 22.10.10, 15:39
          U mnie DSC w Rybach stąd może to "pragnienie" romantycznych cech u silnego faceta - to się totalnie wyklucza - wiem- to coś tak jak u facetów - "żeby była damą, kucharka i dziwką jednocześnie".
          U mnie silny Merkury ( władca horoskopu) - więc chcę też, żeby był inteligentny i oczytany aby można było i było o czym pogadać ( to tak dziala jak u Ciebie ta Wenus w Bliźnietach - chyba?)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka