Tarot Apokalipsy
14.06.2011 w warszawskim Tarabuku na ul. Browarnej (godz. 18.00, wstęp wolny, ale wypada kupić choćby herbatkę) odbędzie się spotkanie ze Światosławem Florianem Nowickim, twórcą Tarota Apokalipsy.
arnion.bloog.pl/id,329784186,title,Przeciwnicy-potrzebni-na-gwalt,index.html?ticaid=6c7ba
Chciałabym bardzo być tam, ale mam zajęcia astrologiczne i nie wiem, w co łapki włożyć najpierw

więc podaję info innym zainteresowanym.