25.11.11, 13:31
Witam Panią serdecznie.
Na wstępie chciałabym powiedzieć, że poprzednia wróżba sprawdziła się. Poznałam dwóch męzczyzn,. Z pierwszym znajomość się nie udała.
Ten Pan, którego poznałam w październiku wydał mi się bardzo interesujący. Spotkaliśmy się kilka razy. On teraz nie odzywa się do mnie od prawie miesiąca. Zastanawiam się, czy coś jeszcze będzie między nami?
Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
  • wyka_ptasia Re: Uczucia 27.11.11, 08:20
   Witam,
   karty pokazują, że powróci znajomość z przeszłości, więc prawdopodobnie to on. Na teraz wyglada, jakby był zajęty inna relacją, która go rozczaruje.Czas około 3 miesięcy. Daj znać jak się potoczyło smile.
   Pozdrawiam
   • czu-jka Re: Uczucia 27.11.11, 11:14
    Bardzo dziękuję.
    Jeśli on teraz zajmuje się inną kobietą i będzie próbował do mnie wrócić to chyba nie będzie miał czego u mnie szukaćsmile.
    Chciałabym dodać, że jest Pani rewelacyjna. Byłam zaskoczona trafnością tej wróżby z początku roku,
    Oczywiście dam znać jak to się potoczyło. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
     • e-tulipanek Re: Uczucia 27.11.11, 18:52
      smile
      Wygląda na to, ze nawet jeśli się odezwie to tylko po to, zeby się pocieszyć. A ja niechce być przelotną znajomością i pocieszycielką. Ale być traktowana poważnie. A on chyba mi tego nie da?
      • wyka_ptasia Re: Uczucia 28.11.11, 10:40
       W kartach było to, co napisałam.
       Ja jestem zwolenniczką poglądu, żeby nie kłaść wiele rozkładów na ten sam temat zbyt czesto. Trzeba trochę odczekać, i spróbować zadać inne pytanie, inaczej je sformuować, dajmy na to bardziej ogólnie na uczucia.
       • e-tulipanek Re: Uczucia 29.11.11, 13:06
        Ma Pani rację. Tak naprawdę to szukam potwierdzenia, ze będzie dobrze. Już sam fakt, że się nie odzywa miesiac, nie świadczy dobrze o przyszłości tej relacji. Zostaje mi spokojnie patrzeć w przyszłość. Mam nadzieję, że moje żucie uczuciowe będzie miało pozytywny obrótsmile.
        Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka