Dodaj do ulubionych

Karty dla Godotki

11.07.11, 18:09
Przeklejam pytanie smile
Czy jeśli jesienią siostra Godotki zdecyduje się na zapłodnienie in vitro w klinice w Warszawie to doczeka się potomka?

Położyłam celtycki:
1. syt. wyjściowa siostry: 3 monet
2. to co pomaga lub przeszkadza: 6 mieczy
3. jej świadomość - 9 monet
4. jej podświadomość - paź kijów
5. co było - Qmieczy
6. będzie jako pierwsze - 7 kijów
7. jej własny stosunek - Moc
8. okol. zewn - 6 pucharów
9. jej nadzieje lub obawy - 5 mieczy
10. przyszłość - 4 kijów (śmierć, Kochankowie, król mieczy)

Na dziś odczytuję 3 i 9 monet jako pobieranie jajeczek, bo chyba ma dość już przełykania łez z przeszłosci (Qmieczy z 5 mieczy). Pokazał mi się paź kijów i mogę ostrożnie powiedzieć, że stawiam na syna (albo ona podświadomie woli syna).
7 kijów jako "pierwsza przyszłość" to zapewne ich wspólna walka o potomstwo; chociaż może twój szwagier z rodziną próbują ją przekonać do in vitro a ona jest niezdecydowana na razie.
Tarot pokazał z dołożenia króla mieczy i sądzę, ze to dobry fachowiec i zna sie na rzeczy. Może być i tak, ze mimo wszystko będzie zachęcał ich do naturalnego poczęcia i równocześnie pobierze jajeczka. Zastanawiam sie jeszcze czy Śmierć, Kochankowie i Król mieczy nie próbują mi powiedzieć, zeby zmienili lekarza... To jest moja druga myśl...
No i gdy zobaczyłam 4 kijów to pomyślałam od razu: ona zajdzie w ciążę naturalnie.
Uważam, ze ważne dla niej jest aby z 7 kijów cofnęła się do 4 kijów, ponieważ 7 kijów wzmaga napięcie i nakierowana jest na osiągnięcie celu, a jej teraz potrzeba oddechu, luzu, machnięcia ręką, radości itd.
Godotko, nie ma informacji wprost czy donosi ciążę. Pośrednio (4kijów) skłaniałabym się ku odpowiedzi - tak, ale tylko pod ścisłą opieką lekarza.

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/xj/qb/dm1b/lw3SZf3G8B4yglmuLX.jpg
Obserwuj wątek
      • algaria Re: Karty dla Godotki 11.07.11, 19:50
        A ja myślę że oni się naszykują na to in vitro ale wcześnie pojada odpocząć (radość impreza ciutkę alkoholu całkowity spontan i seks z przyjemności a nie z musu bo to są te dni kiedy musimy i in vitro będzie nie potrzebne smile ale opieka lekarza konieczna bo ciąża wysokiego ryzyka smile - uda się, musi się udać wink
        • mrgodot Re: Karty dla Godotki 12.07.11, 11:49
          Królowo, zadałam pytanie bo już i ja jej wróżyłam jakiś czas temu, i Algaria i przy okazji jakiś tydzień temu zadałam to pytanie jednej ze znanych tarocistek. I chciałam zobaczyć jakie karty wyjdą tobie.
          I w każdym z poprzednich rozkładów wychodziło, że szanse jakieś są. Tylko jakie? Wg mnie naturalnie to się nie uda.

1. syt. wyjściowa siostry: 3 monet
          2. to co pomaga lub przeszkadza: 6 mieczy
          3. jej świadomość - 9 monet
          4. jej podświadomość - paź kijów
          5. co było - Qmieczy
          6. będzie jako pierwsze - 7 kijów
          7. jej własny stosunek - Moc
          8. okol. zewn - 6 pucharów
          9. jej nadzieje lub obawy - 5 mieczy
          10. przyszłość - 4 kijów (śmierć, Kochankowie, król mieczy)

Przełożenie: Wisielec, Słońce, 7 kijów
          U mnie w przełożeniu jakiś miesiąc temu było: 7 Monet, Śmierć, 10 Kielichów.
          Bardzo podobne te karty - u ciebie jest też czekanie, zawieszenie, zmiana (na wyniku masz Śmierć przy Kochankach) – coś się tu musi przeobrazić. Ja jej kazałam poczekać do końca lata przynajmniej, najlepiej do jesieni. Myślę, że twoje karty też pokazują przeczekanie jakiegoś okresu.

Tak się przyglądam twoim kartom – tej 3 i 9 Monet. Wiem mniej więcej o co jej chodzi – ona wychodzi z Królowej Mieczy, gdzie dotąd się nie udawało i chciałaby mieć jasność, że ta inwestycja (i finansowo, i logistycznie i w ogóle dość bolesna interwencja) przyniesie rezultat. Stąd może Paź Kijów w podświadomości, ale z drugiej strony ja jej powiedziałam, że są szanse i potem powiedziałam jej, że ta tarocistka też to potwierdziła. Na marginesie – ona powiedziała, że to in vitro ma szanse udać się nawet za pierwszym razem. Więc Paź Kijów może oznaczać tu ten impuls, który się narodził w niej po tym co jej przekazałam.
          Potem masz 6 Mieczy – karta-brama i na twojej talii dokładnie tak wygląda, jakby się brama otwierała. Oni rozważają teraz zabieg w Warszawie czyli z dojazdem i przede wszystkim w oparciu o to, co ja jej przekazałam. 6 Kielichów z otoczenia pokazuje, że i ona ma wsparcie w swojej decyzji i jej mąż potulnie przyjmie każdą jej decyzję. Więc w tym sensie 7 Buław to musi być już jej indywidualny wysiłek – albo się decyduje, albo nie. Nacisku na nią nikt nie wywiera. Myślę, że wszyscy już by odpuścili tylko ona się nie może pogodzić i ma jeszcze ochotę powalczyć. Król Mieczy z dołożenia – tak, ona szuka jakiegoś innego specjalisty i raczej go nie znajdzie na swoim terenie. Dokładnie tak samo mi się wydaje i ona też czuje potrzebę zmiany lekarza, poszukania ew. na innym terenie.
          4 Buław kojarzy mi się z domem i nie wiem, czy tu nie ma właśnie sugestii zmiany i wyjścia poza miejsce zamieszkania. 5 Mieczy w obawach to oczywiste – boi się, że znowu się nie uda, a nie jest to taki drobny zabieg.
          Podoba mi się to co napisałaś o Słońcu – bliźniaki. Mi wyszedł Paź Kielichów czyli obstawiam żeńską energię, Algarii też wyszedł ten sam Paź, a pani tarocistce – 6 Kielichów i też żartowała, że mogą być bliźniaki. Tego jej nie powiedziałam jeszcze ale przy in vitro to się zdarza.
          Podsumowując jest tu wg mnie szansa powalczenia o to dziecko. Ale to idzie przez kartę Śmierci – u ciebie przy Kochankach, u mnie przy 10 Kielichów. Jakby w nowym miejscu, poza domem, inny lekarz.
          A wracając do wypoczynku – obie macie rację. Wszyscy ją namawiają na urlop i jak na razie planuje coś na koniec sierpnia. Niech sobie gdzieś pojada razem bo wg mnie ona się za bardzo zafiksowała. Powinna podejść bardziej na luzie, bardziej naturalnie – wszyscy to widza oprócz niej. Ta jej postawa Królowej Mieczy to jest potrzeba wiedzenia na czym stoi, tak czy nie, jasność za wszelką cenę.
          Dzięki Królowo!
          • mrgodot Re: Karty dla Godotki 17.07.11, 19:03
            To powiem wam teraz (oczywiście tyle ile mogę) jaka jest reakcja mojej siostry i jak to przedstawiają karty Tarota, które kładła Królowa.
            No więc moja siostra miota się między impulsem Giermka Buław a 9 Monet. Konkretnie teraz skoro dowiedziała się, że szanse są to wchodzi w grę strona finansowa. 9 Monet to spore pieniądze - ona juz sobie przeliczyła, że to by było jakieś 12 tys, mnóstwo zachodu, walki, dobijania się o terminy (klasycznie 7 Buław) i stanęla w martwym punkcie - 5 Mieczy. Tak naprawdę sama to musi rozstrzygnąć. Na razie kazałam jej udać się na urlop i nie podejmować decyzji do końca lata (w sensie wakacji czyli do końca sierpnia).
            Bardzo ładnie pokazuje 9 Monet wykładanie kasy na niepewny "interes" kiedy ona chce mieć zysk w każdej sferze. Ona by chciała mieć inwestycję, która się zwróci.
            4 Buław jako wynik pokazała też, że w tym momencie ona już się zdecydowała, że będą z mężem budować dom (dokładnie dom 4 Buław) i się waha. I znowu wraca do pytania czy uda się naturalnie bo ona nie chce za wszystko płacić.
            I przyznała, żze to teraz są jej wahania, jej nieumiejętność podjęcia decyzji i takie szukanie jakby obejść czy oszukać los. Zobaczymy co dalej. Niech sobie przemyśli.
            Ja przed spotkaniem z nią i po kartach Królowej rozłożyłam tez Krzyż Celtycki i na wyniku miałam Asa Kielichów, Księżniczę (Crowleyowski Giermek) Kielichów i Królową Kielichów. A na najbliższa przyszłość Głupca. Czyli wszystko poszłoby dobrą drogą gdyby nie jej kopanie dołków pod sobą. Ją - jej działania - pokazała karta Diabła. A 7 Buław z otoczenia czyli powtórka z kart Królowej i trzeba by powalczyć. Ale z takiego wyniku musi być dziecko tylko nie wiem czy przez Diabła się przebije. A swoją drogą Diabeł to jest Koziorożec i ona Koziorożec.
            • asia.33 Re: Karty dla Godotki 17.07.11, 19:59
              czytam watek i powiem skoro Ona koziorozec to ma cudowny rok bo Jowisz w byku bedzie jej plany wspieral przez kilka najblizych miesiecy na pewno do konca roku
              paz puch zawsze mi pokazuje córke moja ...do tej pory sadzilam ze to dziecko ale chyba pokzauje płec wrecz ..wiec córeczka. 9monet to tak jakby kupowanie tego szczescia .Ale na zakonczenie przepiekne karty macierzynstwa ..krolowa puch glupiec nowy etao jako matka , macierzynstwo ..wiesz co wisilec to moze byc urlop wlasnie ...szkoda ze ona tka zafiksowana i spieta no ale jak sie bardzo chce to tak juz jest ze nie mozna wyłaczyc umysłu na rozkaz. Cos mi sie wydaje ze to dzieciatko bedzie po wakacjach bo wisilec mi osobiscie czesto poakzuje okres urlopu . Trzymam kciuki kiss
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka