Dodaj do ulubionych

Oferta pomocy w problemach z ciemnością

16.04.14, 15:20
Witam Serdecznie
Od 10 lat (więc z przymusu od szczenięctwa bo jestem osobą młodą) rozwijam się w tematach Ezoterycznych. Nie jest to moje hobby, jest to coś czemu się poświęciłem wręcz przez jakiś czas zaniedbując inne aspekty życia. To moje powołanie wynikające z tego kim jestem i z jakiej rodziny pochodzę. Około trzech lat świadczyłem komercyjnie usługi na jednym z portali wróżbiarskich jednak mimo zadowolenia klientów rzuciłem to- powód: nie jestem stworzony do porad dotyczących zdrad, miłości, kariery a takie sprawy są najczęstszymi na tego typu portalach.
Po liźnięciu podstaw takich jak techniki wróżenia, rozwój zdolności parapsychicznych, praca z energia, znajomość wielu religii i ich wspólnych czynników- mój rozwój ukierunkował się na sprawy bardziej tajemnicze, mroczniejsze. Nigdy nie ciągnęło mnie do zła, mam wyjątkowo mocno zaznaczone zasady, etykę i wewnętrzną moralność. Jednak pewne sytuacje życiowe i brzemię wyssane z mlekiem matki zapewne więc i karma zmusiły mnie do poznania cienia dla własnej obrony. Spotykałem wielu ludzi którzy twierdzili że nie warto zapuszczać się w te rejony, że badając cień- cień się przyciąga. Moim skromnym zdaniem to wykorzystanie wiary w siłę przyciągania dla umycia rąk i odwróceniu się od ludzkiego cierpienia. Biorę na siebie ryzyko stania na granicy i idę ścieżką powiedzmy egzorcysty chodź tego słowa nie lubię. Specjalizuje się w oczyszczaniu z klątw, obrony przed czarną magią, złym okiem, odcinaniem wpływów duchów a także wampirów zarówno żywych jak i martwych. Do tego mam sposoby i techniki pozwalające leczyć osoby będące wampirami energetycznymi wbrew swojej woli. Jednak nie podejmuje się niczego co godzi w wolę drugiego człowieka, nie pracuje z matkami które wiedzą lepiej od swoich dzieci i żon które lepiej znają swoich mężów niż oni samych siebie :)
Nie zajmuje się też oczyszczaniem ludzi z klątw dlatego że im się wydaje że je mają na podstawie tego że nie układa im się np. zawodowo. Interesują mnie wyraźne konkretne sprawy, nie błądzę po omacku mając za jedyną wyrocznie wahadełko w ręku.
Tak więc jeśli masz problem: napisz, opowiedz swoją historie, oferuję nieodpłatną szczerą pomoc. Mogę pomóc na odległość a gdy trzeba jestem otwarty na spotkania. Masz wątpliwości co do mojej osoby- pytaj, odpowiem.
Dlaczego to robię? Nie mam misji, nie jestem chodzącym światłem. Po prostu wiedza zobowiązuje by ją rozwijać poprzez praktykę.
Zalogowałem się na forum by wkleić ogłoszenie, przez brak czasu rzadko się udzielam w internecie dlatego też proszę o kontakt emailowy: namahatu@gmail.com
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka