z racji tego że w moim życiu zaszły pewne zmiany

i na jakiś dłuższy czas musiałam odstawić karty

zaczęłam interesować się hobby które miałam wcześniej czyli kuchnią

i tak chodząc po stonkach po internecie trafiłam na fajny przepis na pizzę...pewnie zastanawiacie się czemu na karcianym forum wklejam link z przepisem na pizzę?

ano dlatego że pamiętam zagadkę którą ktoś kiedyś zadał...a mianowicie co robił w kuchni - czy jakoś tak...a potem okazało się że to była pizza

dlatego pomyślałam o Was i chcę się podzielić z chętnymi przepisem który sprawdziłam osobiście i muszę przyznać że jest rewelacyjny!! oto on :
www.napizze.ciasta.info/tradycyjne-ciasto-na-pizze-jak-z-pizzerii/
SMACZNEGO WAM ŻYCZĘ