Nie stawiałam kart na to czy dostanę tą pracę, to postawię jaka ona będzie. Chociaż mam wewnętrznie dobre przeczucia
1 - czy jest to dobry moment na podjecie nowej pracy?
Słońce - jak najbardziej, jestem happy
2 - czy oferowane warunki spełnia moje oczekiwania?
Umiarkowanie - myślę, że warunki będą takie jak mi je przedstawiono, nie powinnam się zawieść..
3 - jak będzie kształtować się płaca?
Królowa Mieczy - dobrałam
Śmierć oraz
6 buław..wydaje mi się, że ja byłam Królową Mieczy która stanowczo przedstawiła swoją stawkę..podczytywałam na forum o tej firmie, jaka jest płaca-ale i tak zawyżyłam swoją propozycję. Śmierć może oznaczać, że musieli się oswoić z tym,że nie mogą mi zaproponować stawki dla studentów, bo w końcu dostałam ofertę wypośrodkowaną pomiędzy tym co chciałam, ale wiem, że taką stawkę otrzymują ludzie po kilku latach pracy. Dlatego 6 buław to moje zwycięstwo

4 - jak ułożą się moje relacje ze współpracownikami?
As Pucharów- ciarki mnie przeszły,że a nuż poznam jakiegoś Pana, więc dobrałam karty i wyszło mi
7 mieczy oraz
2 kielichy...i pozbyłam się złudzeń

Tak więc powinnam mieć dobre relacje z pracownikami, przyjazne..ale te 7 mieczy to albo ja mam coś ukrywać, albo współpracownicy nie będę do końca szczerzy.
5 - czy praca dostarczy mi satysfakcji?
10 Pucharów, dobrałam
5 buław....chyba tak, powinnam czuć się bezpiecznie, chociaż będzie doza rywalizacji;
6 - jakie będą moje dalsze perspektywy zawodowe?
Rycerz mieczy,
Król Buław,
9 buław - nie będzie dalszych perspektyw. Lepiej się nie łudzić, albo ja w tych 9 buławach wychodzę, że nie mam zaufania..
7- czy ta praca pochłonie dużo czasu?
2 buławy-nie powinno być dramatu