Dodaj do ulubionych

Dalsze losy relacji

24.04.19, 22:44
Sytuacja jest taka, że para się rozstała z inicjatywy pana, który uważał, że jest wszystko w porządku, ale nie zaangażował się uczuciowo.
Między nimi - 10 Mon
On w głowie - Słońce / Ona w głowie - 5 Buł.
On w sercu - 3 Mi / Ona w sercu - 3 Buł.
On pokazuje - 4 Mi / Ona na zewnątrz - 9Mi
Dalsza przeszłość: 7Mi, Wieża, 6Mi
Jak On wyjdzie na podtrzymywaniu kontaktu - QMon / Jak Ona wyjdzie na podtrzymywaniu kontaktu - 7 Buł.
Jak Ona ma robić, żeby było dla niej dobrze: Diabeł, As Mon.
Wszystkie karty w pozycji prostej traktuję.
Widzę też, że nic z tej relacji nie będzie, wszystko pójdzie w drobny pył.
Zastanawia mnie jednak 3 Mi na pozycji serca u pana. Czy ta karta pokazuje po prostu rozstanie, czy on mimo wszystko tęskni i jest mu ciężko?
Na zewnątrz jest pełen stop na tą relację, w głowie nawet ciepło myśli o niej.
Ona chyba w głowie nadal ma się zamiar odegrać - coś na zasadzie - pokażę co straciłeś.
W sercu co dziwne uczuć nie widać, mimo że pokazuję na zewnątrz jeszcze cierpienie. Natomiast ta pozycja co w sercu, to również drugie znaczenie tej pozycji - to co podświadomie, więc może niech zdawać sobie sprawy, że już jej przeszło.
Dalsza przyszłość - nie będzie uczciwie, wszystko runie i każdy pójdzie swoją drogą. Mimo tego że między nimi 10 Mon, czyli że są jakieś więzi, takie formalne, tak jak kultura, tradycja nakazuje.
On na kontakcie wyjdzie całkiem nieźle, ale ona nie bardzo.
Wychodzi na to, że nie powinna być uczciwa wobec niego, nie powinna być za wszelką cenę fair. Ma myśleć o sobie, swoim zysku.

Jak widzicie te karty?
Obserwuj wątek
    • beata25_84 Re: Dalsze losy relacji 24.04.19, 22:47
      Widzę że po prostu nie ma co liczyć na przyjaźń między nimi, a jeśli już to ona ma ten kontakt utrzymywać myśląc o sobie, czy jej się to opłaca czy nie. Nie angażować ma uczuć, nie starać się być w porządku, bo źle wyjdzie na tym.
    • crymeariver Re: Dalsze losy relacji 27.04.19, 17:43
      Ta 3 Mieczy w sercu u pana wcale nie musi oznaczać tęsknoty. Miecze oznaczają posługiwanie się myślami, a nie uczuciami. Dlatego mnie ta karta wypada często bardziej na zabijanie głosu serca głosem "rozsądku". Ważniejsza jest tu chłodna, intelektualna kalkulacja od uczuć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka