Dodaj do ulubionych

Prośba...:)

15.02.10, 14:22
Witam Panią bardzo serdecznie i proszę o prognozę... Moje pytanie : Jakie
partner ma wobec mnie plany i jak dalej potoczą się nasze losy? Z góry bardzo
dziękuję za poświęcony mi czas i pozdrawiam serdecznie.
Obserwuj wątek
      • 2mandarynka Re: Prośba...:) 16.02.10, 14:07
        Witam ponownie i bardzo dziękuję choć przyznam że ta odpowiedź mnie zdziwiła ponieważ jesteśmy związkiem już prawie dwa lata.Jakiś czas temu napisałam prośbę na maila gazetowego do Pani i tam bardziej opisałam sprawę i jeśli by Pani zechciała zerknąć i postawić karty jeszcze raz i zapytać czy przetrwamy jako związek to byłabym bardzo wdzięczna.Pozdrawiam serdecznie.
          • wyka_ptasia Re: Prośba...:) 19.02.10, 13:13
            Na pytanie o losy związku:
            pokazał się , jako związek z jakimiś problemami. W przyszłości zostaną one naprawione, lecz będzie to wymagało ścisłego trzymania się wcześniej przyjętych postanowień. Czyli poszukać innego spojrzenia, przyjąć inny punkt widzenia, mniej emocjonalny, bardziej racjonalny. Pewnie ze względu na partnera, który pokazał się jako osoba, która 'jest jaka jest' i się z tego cieszy. Być może też zbytnio forsuje własne zdanie. Widocznie jest silną osobowością.
              • 2mandarynka Re: Prośba...:) 22.02.10, 22:47
                media4.mojageneracja.pl/oiripuuwyr/mediumkvdrjp574b391bb53c9b454688.jpg
                Witam bardzo serdecznie i jeśli można to jeszcze raz bardzo proszę zajrzeć na pocztę i o odpowiedź. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie smile
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka