Dodaj do ulubionych

romans z kolegą - pomoc w interpretacji

19.01.20, 02:57
Słuchajcie, bardzo podoba mi się mój kolega z teatru gdzie pracujemy jako artyści, a ja wiem że ja jemu też, powiedział mi to wprost. Podbił do mnie jako pierwszy zresztą, a ja wpadłam po uszy, od tygodni piszemy do siebie, w pracy też gadamy, ale nie chcemy rozsiewać plotek, bo on jest żonaty. Nie ukrywał długo jednak że się ożenił jakieś 3.5 roku temu (nie ma dzieci), a jego żona ma firmę za granicą i głównie tam siedzi, a nie tu gdzie on mieszka. Ja sama to byłam w stanie jakoś zaakceptować i podejść na spokojnie, zresztą, sama spotykam się z jednym facetem od 8 miesięcy i choć jest ok, to nie czuję do końca że to jest to z nim.
Do niczego nie doszło jeszcze między nami z tym panem, ale...

Zrobiłam szczegółowy rozkład B. Stanisławskiej:

co dzieje sie miedzy nami teraz? w kolejności: 4 kielichów, As kielichów, Rycerz kielichów, VI Kochankowie, Królowa kielichów, 3 buław
no tu jak na tacy jest pokazane co się dzieje, że aż nieprawdopodobne że takie oczywiste karty wypadły smile 4 kielichów chyba tutaj mówi o naszych relacjach w jakich jesteśmy, że już emocje i uczucia tam opadły, że są rozterki etc. As kielichów jako ten początek czegoś nowego, VI Kochankowie - bardzo mocna karta tutaj... karta podejmowania wyborów, karta romansów, początków znaczącej relacji... Rycerz i Królowa - on i ja, od początku było dużo tutaj komplementów, czułych słówek, zalotnych spojrzeń, niepozorne na pierwszy rzut oka wiadomości (teraz już wiemy że już się sobie podobamy), 3 buławy - no i faktycznie teraz to jest podryw na maksa i się z tym miedzy sobą już nie kryjemi, fajnie się dogadujemy, flirt, romans, jest "chcica" wink, ogień, chcemy się spotkać i tak dalej...

co jest koło niego: 9 monet, XX Sąd, As mieczy
wiem, że pracuje w wymarzonej pracy w teatrze i spełnia się jako artysta, ale tutaj brakuje tego ostatniego puzzla, chyba bardzo mu daje się we znaki fakt że żona spędza mnóstwo czasu za granicą zajmując się jej firmą... XX Sąd i As Mieczy mówi tutaj z pewnością że chciałby jakiejś zmiany albo coś zmienić, zastanawia się co dalej, analizuje za i przeciw...

co jest koło mnie: 5 buław, XI Sprawiedliwość, Królowa Mieczy
widać że walczę ze sobą, z moimi uczuciami i emocjami, zastanawiam się jaką decyzję podjąć - zostawić obecnego? czekać i ciągnąć dwie sroki za ogon? to nigdy nie było w moim stylu... staram się tutaj wyciszyć emocje i wymyśleć co dalej... jeśli bym się zdecydowała brnąć w to dalej, zawalczyłabym o relację? ostrożnie podchodzę do tego co robić dalej, jak się zachować etc.

co on do mnie czuje: 4 buławy
no czuje na pewno dużo, znowu jest ogień, jest bardzo zainteresowany pomimo tego że jest zajęty, ale chciałby i to bardzo... mamy mnóstwo podobieństw, łączą nas podobne ścieżki kariery, zainteresowania, upodobania etc...

czy on chce ze mną być?: XVIII Księżyc
możliwe, wydaje mi się że jak tak dużo myśli, czuje itd to też mu to jakoś przeszło przez myśl, jakby to było być ze mną, choć jeszcze ciężko mu to przyznać samemu przed sobą czy tak czy nie...

co ja czuję: 5 monet, dociągnięty As monet
nie rozumiałam tutaj karty 5 monet, wiec dociągnęłam jeszcze jedną i wypadł mi As.
ja myślę, że oczywiście czuję do niego sporo i są to konkrety, podoba mi się, widzę w nim kandydata na faceta, ale siedzę w takim lekkim strachu i gdybaniu, czy powinnam więcej tych uczuć zaangażować etc. pojawia się takie a co teraz, a co jeśli coś źle powiem, gdybam i staram się nie ponieść tym uczuciom aż za bardzo, a co jeśli to też "nie ten".

czy ja chcę z nim być: Paź Buław
podrywam, flirtuję, ale też obserwuję... jakieś kroki podejmuję w tym kierunku, wyobrażam sobie co i jak, czy będzie nam dobrze razem, czy tylko romans, odskocznia etc. w sumie nie wiem w 100% czy chcę z nim być ale na pewno dużo czuję i chcę być bliżej...

przyszłość relacji: 10 monet, XIX Słońce, II Kapłanka, I Mag
czyli jednak warto zainwestować w tę relację? bardzo szczęśliwe i spełnione, pozytywnie wróżące karty, mądra Kapłanka i jeszcze mądrzejszy Mag. są to kolejne karty romansu, ale więc wydaje mi się że jeszcze to się potoczy jakiś czas taki układ.
koniec końców, wychodzi na to że bardzo możliwe że będziemy razem i to nawet na całkiem serio, jako bardzo świadomy i przemyślany wybór?!

Bardzo chętnie posłucham jakie macie opinie dotyczące tych kart, szczególnie jeśli chodzi o przyszłość relacji, bo nie wiem do końca jak tu intepretować, zaskoczyło mnie to że wypadły. nie chcę wyciagnać pochopnych wniosków...

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • andgie Re: romans z kolegą - pomoc w interpretacji 19.01.20, 09:08
      Ja nie widze tego tak pieknie. Pierwsze I najwazniejsze, facet jest zonaty I ozenil sie nie tak dawno, 3,5 roku temu. Karta Ksiezyca w odpowiedzi na pytanie: czy chce ze mna byc jest dosc jednoznaczna: nie mialby nic przeciwko ukrytemu romansowi, gdybys zostala jego kochanka. Ale to wszystko. U Ciebie Paz bulaw, 5 monet, dla mnie te karty nie sa najlepsze w pytaniach o milosc, ot cos tam sie dzieje, ale nic wielkiego. Mysle, ze on Cie fascynuje, ale nie jestes zakochana. Slonce czasmi pokazuje na relacje, ktora sie rozwinela, bo stworzono jej do tego warunki , sprzyjajace okolicznosci .
      • funklady Re: romans z kolegą - pomoc w interpretacji 19.01.20, 11:13
        no właśnie znam różne interpretacje XVIII Księżyca, ale wersja że on, i w sumie też ja, widzimy to teraz jako romans i relację ewentualnych kochanków, a nie normalny związek jest zrozumiała, i każde zdaje sobie z tego sprawe... znamy się zbyt krótko i nawet do niczego jeszcze nie doszło, nikt się nie śpieszy tutaj i nie chce, nawet jeśli już gadamy ze sobą konkretnie i o konkretach. stąd moje uznanie takie, że żadne z nas jeszcze nie wie i sobie tylko gdyba, fantazjuje jak to jest z tą drugą osobą (niekoniecznie w związku ale ogółem), więc mówiąc w przypadku Księżyca "możliwe" mam na myśli, raczej on chce tutaj "być ze mną" ale w sensie spędzić czas ze mną i myśli o tym jak to jest, a nie bycie w prawdziwym związku. ja sama nie wiem czy chcę z nim być w związku więc to mnie nie dziwi, że on też się nie pisze na związek.
        bardziej mnie zastanawiają przede wszystkim karty przyszłości, a przede wszystkim karta II Kapłanki i I Maga
        • mala_mi_2018 Re: romans z kolegą - pomoc w interpretacji 19.01.20, 11:48
          Kapłanka - to często karta ukrytej kochanki, czasami koleżanki z którą ma się wręcz porozumienie duchowe, na co może wskazywać karta Magda. Z drugiej strony Mag to często taki manipulant oszust, który może Cię tak zakręcić, że nawet nie wiesz kiedy zostaniesz jego tajną kochanką, oczywiście na jego warunkach. Możesz liczyć na stałą znajomość, opartą głównie na przyjaźni, koleżeństwie, zabawie (Słońce) oraz potajemnych spotkaniach (Kapłanka). Mimo wszystko będziesz się czuła bardzo samotna w tej relacji (5 monet - może także oznaczać rzadkie spotkania, życie osobne, niedobór obecności partnera, chłód emocjonalny, a w połączeniu z Asem monet - brak perspektyw na wspólne życie, brak wsparcia ze strony partnera).
          • funklady Re: romans z kolegą - pomoc w interpretacji 19.01.20, 16:50
            kumam smile dzięki za spojrzenie smile wiem ze obie karty to karty romansu szczególnie Kapłanka więc się spodziewałam podobnej akcji, choć bardziej doszłam do wniosku, że wyjdzie z tego chyba jakiś wspólny "układ" niż konkretnie manipulacja moją osobą. generalnie wiem że też do niego Mag pasuje idealnie. nie łączyłam stanu uczuć i kwestię bycia razem teraz (5 monet, As Monet, Paź Buław, oraz jego 4 Buław i Księżyc, a głównie mi chodziło o to jak jest teraz) z tymi kartami jak będzie w przyszłości (nie napisałam że miałam na myśli czas ok. 4-6 miesięcy), ja wiem że nie czuje do niego dużo póki co, znamy się z nieco ponad miesiąc, a ja na początku nawet nie zwracałam uwagi ani nic, cała akcja wyszła z jego pierwszej inicjatywy niedługo potem jak się poznaliśmy, a to że mnie oczarował... no cóż lat przybywa, a serce coraz głupsze wink właściwie to nawet nie widzimy się poza miejscem pracy. są pomysły by się zobaczyć, ale to dopiero nieśmiałe deklaracje.
      • funklady Re: romans z kolegą - pomoc w interpretacji 19.01.20, 11:19
        co do monet w uczuciach, to ja raczej próbowałam wywnioskować dlaczego wypadła mi ta karta, skoro tak mi zawrócił w głowie, że nie mogę przestać o nim myśleć? nie jest to miłość, ale mega zauroczenie to ja wiem. po prostu próbowałam szukać tej 5 monet w tych moich uczuciach do niego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka