12.08.21, 09:50
Niedawno zaczęłam prace na pełny etat. Idzie mi coraz lepiej i jestem zadowolona, choć nie jest to zajęcie , które oryginalnie chciałam wykonywać .
Wyciągnęłam karty na dalszy rozwój , jak moja praca będzie wyglądać do końca września.
Odwrócony Wisielec , Król Pucharów , szóstka mieczy. Chyba bez wielkich zmian. Stabilizuje się w nowej roli , uczę procedur. Pracodawca postrzega mnie dość dobrze ( Król Pucharów ). Trochę brakuje mi monet w tym rozkładzie , dobrałam jeszcze na finanse dwie karty : odwrócony Mag i trojka pucharów . Jeszcze trzeba na większa kasę poczekać , ale nie jest zle .
Ponieważ jest to praca z domu, może mi brakować kontaktu z zespołem .
Obserwuj wątek
  • magdalena.1230 Re: Kariera 12.08.21, 11:45
   Odwrócony Wisielec , Król Pucharów , szóstka mieczy
   +Odwrócony Mag .3 kielichy

   To praca w sieci , Wisielec ma inny punkt działania obowiązków pracy. Na dłuzszy czas wykonywania takiego zajęcia możesz czuć się depresyjnie. Cievie w tych kartach nie widać tylko Króla Kielichów , Twoj pracodawca jest w porządku , i masz możliwosc zostać na dłuzej przy tej pracy.
   Ty masz dylemat bo nie jesteś pewna czy ta praca jest odpowiednia.
   Finanse. Mała mozliwośc zarobienia , albo małe zleceń dostajesz. W kazdym razie będziesz miała z tego radochę - Warto z szefem pogadać to osoba empatyczna i możesz na nim wymoc to co chcesz bo krola kielichów można urobic.

   W tym rozkladzie widać twoją niepewność co do pracy , ale ogolnie pokazuje się ze będzie dobrzre.   • andgie Re: Kariera 12.08.21, 12:25
    Magdalena, dzięki za wpis. Chyba tak właśnie jest. To nie do końca coś , co chce robić , ale to jest praca, biurowa , w dużej , szanowanej instytucji i dość stabilna . Kasiory wielkiej nie ma, ale jest ok. A ze mi stuknęła czterdziestka, to mi się już sprzątać nie chce. Zobaczymy , co będzie dalej. Na razie w porządku.
    • magdalena.1230 Re: Kariera 12.08.21, 12:53
     Na chwilę obecną masz wątpliwości, ale docenisz miejsce , i co najważniejsze znajdziesz pomoc i wsparcie w Królu Kielichów.
  • aprepopa Re: Kariera 13.08.21, 00:06
   (....) jak moja praca będzie wyglądać do końca września.
   Odwrócony Wisielec , Król Pucharów , szóstka mieczy.

   Jakieś lekkie przebudzenie, jakbyś już podczas wykonywania obowiązków przysypiała (?) i potrzebowała jakiś emocjonalnych bodźców z zewnątrz (szef, bądź partner życiowy). Może jakiś coaching online by Ci pomógł?
   Na finanse dwie karty : odwrócony Mag i trojka pucharów
   To co na tej pracy zarobione jest dość szybko roztrwaniane, bądź z innej strony, za mało tego, by dało się czymś "porządzić", ale ogólnie wstrzemięźliwość w kwestiach finansowych mogła by dopomóc (w dłuższej perspektywie).
   • andgie Re: Kariera 13.08.21, 10:24
    Aprepopa, dzieki za wpis. Przysypiac w pracy nie bede, bo mam ciagly kontakt z klientem, jesli juz , to raczej hiperstymulacja, co na dluzsza mete tez jest meczace. Ewentualnie, poniewaz pracuje na poznie zmiany, konczenie pracy o 23cie bedzie meczace. Ogolnie ostatni czas byl pod wzgledem finansowym dla mnie dosc kiepski, wiec tak, trzeba dobrze planowac i ogladac monety, zanim sie je wyda.
  • andgie Re: Kariera 11.09.21, 18:40
   Konca wrzesnia jeszcze nie ma, ale uplynal miesiac od rozkladu. Aprepopa, od patrzenie w ekran chce mi sie spac i po dlugim dyzurze spie jak zabita. Mialam rozmowe z managerem, ogolnie pozytywnie. Nawet pozwolono mi wziac wolne, zebym mogla pojsc na otwarcie harcowki, ktorej moja firma zasposorowala wyposazenie biura smile
   Pieniedzy dostalam wiecej, niz sie spodziewalam, dostalam dodatki, ktorych nie wzielam wczesniej pod uwage. Ale poszlo szybko, zbyt szybko. W ramach pilnowania portfela zalozylam sobie plik w Excelu i tam zapisuje kazdy wydatek.
   Wyciagnelam trzy karty : Jak bedzie wygladac moja kariera do konca pazdziernika?
   Odwrocona czworka kijow, Slonce, odwrocony Papiez. Hmm, bardzo mi sie odwrocony Papiez nie podoba, taka odwrotnosc Krola Kielichow. Moze jakies blokady odgorne? Odwrocona czworka kijow, moze bedzie mi sie nudzic na dlugich, pracowitych dyzurach? Na zasadzie: znowu trzeba odbierac telefony! Ale jest tez Slonce, dodatkowe kursy i dalszy rozwoj. Wyciagnelam dodatkowa karte: Czy moj pracodawca bedzie ze mnie zadowolony, jak mnie postrzega? As kijow. Dobrze. Dwie karty na finanse: siodemka monet i dwojka mieczy. Ten plik w Excelu sie przyda smile Bedzie ok, nie swietnie, ale ok.
  • aprepopa Re: Kariera 11.09.21, 20:47
   "Jak bedzie wygladac moja kariera do konca pazdziernika? Odwrocona czworka kijow, Slonce, odwrocony Papiez."

   Nie wiem, co masz konkretnie na myśli pisząc kariera, czy chodzi ogólnie o pracę w pażdzierniku, czy oczekujesz awansu/premii/wzrostu. Z tym drugim w październiku może być kiepsko, bo jeśli, to nieugruntowane, nie podnoszące znacząco/trwale statusu społecznego/finansowego, a bardziej pozorne, niespecjalnie wymierne, czy wątpliwe moralnie. XIX Słońce w otoczeniu odwróconych kart, oraz pośrodku rozkładu, więc nie w pełni pozytywnie, ale to zawsze Słońce. Wygląda to jednak na pewną "nieodpowiedzialność", postępowanie prawie "na krawędzi". Kwestie międzyludzkie (normy, forma) mogą być w pewien sposób zaburzone. Możliwe jest, że w sprawy zawodowe wmieszają się np. kwestie domowe, rodzinne, przyjacielskie, czy miłosne i to tak średnio pozytywnie. Trochę nieprofesjonalnie to wygląda, ale to "ogólne" karty, więc trudno mi zinterpretować, czy przyjdzie bardziej z zewnątrz, czy głównie od Ciebie. W tych kartach widać "naukę" (Słońce, Papież), ale właśnie to Słońce i z odwróconym Papieżem i odwróconą czwórką ( i to ognistą), to raczej "niższych lotów". Trochę taki "przerost formy nad treścią". Może budzić pewne poirytowanie, być lekko rozczarowujące. W tych kartach widać taką "dualność", konieczność łączenia nieuporządkowanej świeżości z lekko zblazowanym konserwatyzmem, co samo w sobie jest pewnym wyzwaniem. "Czy moj pracodawca bedzie ze mnie zadowolony, jak mnie postrzega? As kijow." Połączyłaś postrzeganie Ciebie z zadowoleniem z Twojej pracy. Niby podobne, ale nie zawsze to samo. Widzi w Tobie potencjał i może uważać, że masz tzw. "iskrę Bożą", ale rozszerzając to na kwestie zadowolenia z Twojej pracy, to bardziej nadzieja na bycie zadowolonym, niż konkretne wnioski na temat Twojej pracy. "Dwie karty na finanse: siodemka monet i dwojka mieczy. " Staranie zachowania równowagi, minimalizowania, bądź eliminowania strat, ogólnie porządkowanie kwestii "gospodarskich", większa ta gospodarność, ale bez wielkiej ascezy i też bez spektakularnych zmian, ale z możliwością przestawiania się na dobre tory.
   • andgie Re: Kariera 11.09.21, 22:07
    Aprepopa. Dzięki za wpis. Co do koleżeńskich relacji , pracuje z domu, wiec spotykamy się tylko przez Video link. Mnie chodzi w ogóle o prace w październiku, wielkiej zmiany się nie spodziewam, chce ugruntowania, nabierania doświadczenia. Zauważyłam , ze na czatach rozmowy schodzą na koleżeńskie relacje, co jest naturalne , ale kiedy każdy wpis jest widoczny , to trochę nie ok to wyglada. Excel pomaga w gospodarowaniu się pieniędzmi . Zaaplikowałam o krótki kurs z pracy , chyba mi przyznadza.
    • aprepopa Re: Kariera 12.09.21, 00:38
     Z tymi relacjami coś może być na rzeczy, bo jakąś interakcję/integrację, czy ogólnie relacje interpersonalne masz i w 4 buławach i w karcie Papieża, który przecież nie jest kartą Pustelnika i to, że są odwrócone, to wiesz... Każdy ma trochę inne spojrzenie, niektórzy wcale nie uznają odwróconych, a my tak, tylko zależy, czy bierzesz to w danej karcie za odwrotność, typowy negatyw, czy tylko blokadę energii danej karty... Możliwe, że XIX Słońce to naprostuje, będzie wsparciem dla Ciebie, czy wyciągniesz z tych odwróconych sytuacji pozytywy. Z sumowania moją ulubioną metodą masz: VI Kochankowie. Niech to będzie np. dążeniem do zdrowej harmonii, godzenie przeciwieństw i szukaniem balansu między rutyną, a spontanem. Pozdrawiam!
     • andgie Re: Kariera 23.10.21, 23:35
      Update.
      Nie przyznali mie kursu, trudno. Miala miejsce sytuacja "na krawedzi", ale w normie. Ogolnie ok. Wykonalam duza ilosc nadgodzin i dostalam wyplate wieksza niz zwykle.
      Jak bedzie wygladala moja praca do konca listopada?
      Krolowa kijow, trojka kijow , Rycerz mieczy. Dobrze, bez wiekszych zmian. Nabieram pewnosci siebie , wiem, jak rozmawiac z klientami.
      Jak bedzie wygladala moja sytuacja finansowa?
      Odwrocony Paz kijow, Kochankowie. Chyba ok, ale nie rozumialam, wiec dobralam dwie karty: Smierc i Cesarzowa. Jakas zasadnicza zmiana, trudna, ale pozytywna.
      Jakies komentarze?
  • uhuhana Re: Kariera 14.09.21, 11:28
   a tak już bez kart, to praca z domu to jest coś, co mi bardzo odpowiada, na razie dopiero rozwijam się w tym kierunku, zazdroszczę, andgie smile I gratuluję!
   • andgie Re: Kariera 14.09.21, 13:22
    Dzięki 🙂 Ma swoje zalety 😀
  • aprepopa Re: Kariera 24.10.21, 19:30
   Jak bedzie wygladala moja praca do konca listopada? Krolowa kijow, trojka kijow , Rycerz mieczy.

   Będziesz miała chęć działać bardziej agresywnie, ekspansywnie, ale może być też zniecierpliwienie, chęć przeforsowania czegoś w pracy. Możliwa lekka nerwowość / chęć wyjścia z pewnego marazmu. Może być też awaria, problem techniczny, zawieszenie systemu itp. Nic tragicznego, ale raz, że dwie buławowe, a do tego Rycerz mieczy, a z sumowania XII Wisielec, czyli w razie co, to "tylko spokój nas może uratować".

   Jak bedzie wygladala moja sytuacja finansowa? Odwrocony Paz kijow, Kochankowie. Smierc i Cesarzowa

   Średnio mi wychodzi interpretowanie kart w kontekście materialnym, ale próbować mogę. Konieczność wyboru priorytetów. Nie wiem, czy dobierane zatrzymały się na danym przedziale czasowym, bo nie ma go w pytaniu, ale może był w myślach. Możliwa sytuacja związana z zamianą/wymianą/przeniesieniem, czy jakąś tego typu sytuacją związaną z kobietą z rodziny, bądź Tobą jako matka/żona. Dużo WA, więc coś bardziej odgórnie, losowo, bądź jako wynik sytuacji w przeszłych dążeń. Może będziesz chciała "przejąć ster" w większym stopniu, niż dotychczas? Pojęcia nie mam, ale ciekawa będę weryfki w grudniu.

   Udanego miesiąca!
   • andgie Re: Kariera 24.10.21, 21:55
    Dzieki wielkie za interpretacje. Jestem coraz bardziej pewna siebie. Awarie czasami sie zdarzaja i sa frustrujace, gdy jest sie trudno dostac do odpowiedniego zespolu pomocy. Mam plany zmian, ktore beda ciezkie, ale wierze, ze to najlepszy wybor.
    Napisze, co sie stalo smile
    • andgie Re: Kariera 30.11.21, 10:46
     Weryfikacja. Faktycznie byly pewne awarie, lacznie z osmiogodzinnym odcieciem pradu, ktore spowodowalo , ze w ogole nie moglam pracowac. Manager wspominal ze jestem na liscie do dlaszego treningu, jesli sie zalapie , otwiera to drzwi na lepsze stawki i przywileje pracownicze. Ale na razie jestem niewiernym Tomaszem, nie zobacze, nie uwierze smile
     Co do sytuacji finansowej: w koncu udalo mi sie kupic dom , pisalam o tym w innym watku. Duze wydarzenie, mniej zwiazane z moja praca jako taka, ale bardzo z finansami.
     • andgie Re: Kariera 30.11.21, 10:56
      Jak bedzie wygladala moja praca w grudniu?
      Piatka mieczy, Cesarzowa, osemka kijow.
      Ciagle duzo pracy, wiecej pieniedzy, czasami wzdychanie "po co mi to?" Ale ogolnie dobrze i do przodu. Moze zmiana zespolu, choc raczej to widze jako przygotowanie mnie do innych zadan, kontaktow.
      Jak beda wygladaly moje finanse w grudniu?
      Krol monet, Papiez, szostka kielichow.
      Bardzo dobrze smile Krol monet sypnie groszem. Wiem, ze firma robi rozne dodatki na Swieta, na jakies sie zalapie. Papiez poblogoslawi, moze jakies plany na przyszlosc nie jakies potezne, ale jakies dodatkowe odkladania na emeryture? Szostka kielichow przestrzega, zeby nie wydac za duzo na Swieta.
  • sekatoor Re: Kariera 30.11.21, 16:25
   6 Mieczy symbolizuje nie tylko daleką relację, ale czasami utrzymanie się"na powierzchni","przetrwanie "
   Może i w "epoce pandemizmu"..
   Odwracasz, to jaśniejsza się staje rola Wisielca. Ofiara roli społecznej? Bo żyjesz , to fakt. I dzieci, jak zrozumiałam , nie z internetu.
   A tak nawiasem mówiąc, to co"nomadzi" nie potrafią w mieszkaniu wynajętym zrobić...I w Polsce i nie tylko.
   Odwrócony Mag zatem to nie przesada, intelektualnie chętnie byś zrezygnowała, ale dobra jest atmosfera między partnerami w 3 Pucharów.Przyjazny klubik.Szef w Królu OK.
   • andgie Re: Kariera 30.11.21, 17:22
    Sekatoor, dzięki za wpis. Internet jest konieczny do pracy z domu , ale ja nie pracuje w IT. Faktycznie, to nie jest praca, jaka sobie zamierzałam , ale ma swoje zalety. Taki przyjazny klubik 🙂 Ale płaca tez ok. Pracodawca to wielka korporacja , a mnie praca w korpo służy . Najchętniej zmieniłabym prace na te bardziej mi odpowiadająca , zgodna z moim wykształceniem , ale ciagle w korporacji. Zmiana stanowiska , nie pracodawcy.
    • andgie Re: Kariera 30.11.21, 17:28
     Pomyślałam chwile o „przetrwaniu pandemii”. Pracowałam w biurze , ale zaoferowano prace z domu, zgodziłam się , bo godziny pracy były korzystniejsze. Teraz biuro ma jeszcze bardziej ograniczone godziny pracy. Przetrwanie , a przy Królu Pucharów nawet wygodne 🙂
  • andgie Re: Kariera 05.01.22, 15:31
   Hello!
   Karty na grudzień się sprawdziły , dostaliśmy dodatki na czas świąteczny , Król monet sypnął pieniędzmi 🙂
   Mamy styczeń i wyciągnęłam trzy karty na karierę , głównie w mojej pracy . Odwrócona siódemka mieczy , ósemka kielichów , odwrócona królowa kielichów . Widać pewne zmęczenie , irytację . Będę miała ochotę zabrać się i pójść. Faktycznie , początek roku jest bardzo zajęty , żmudny . Trzeba zachować spokoj i pracować , przestrzegać zasad i limitów .
  • aprepopa Re: Kariera 10.01.22, 11:29
   Hej. U Ciebie to bodajże nie ciąg kart, tylko konkretne pozycje w tym rozkładzie, ale sobie ich nie przypomnę... Jednak tak ogólnie; odwrócona 7 mieczy, 8 kielichów, odwrócona Królowa kielichów, to wygląda, jakby trzeba było odejść od jakiegoś "zamiatania pod dywan" pewnych spraw, bo już choćby emocjonalnie może być z tym trudno. Może czas wyzwolić się z jakiegoś "pobożnego życzenia", utkwienia w czymś z nadzieją, że "samo się poprawi", bo samemu się jest w mocy sobie w tym dopomóc... Jeśli dobrze widzę, to i metodą Starowieyskiej i Banzhafa, masz XV Diabła z sumowania. Dbaj o równowagę psychiczną, by prywatne nie rzutowało na zawodowe i odwrotnie, a styczeń przecież także minie. Im więcej sobie w nim "posprzątasz" i poodcinasz od męczących spraw, tym wiadomo lepiej dla jakości następnego czasu. To może być wbrew pozorom korzystny dla Twojego rozwoju czas, choć emocje mogą być trudniejsze. Powodzenia!
   • andgie Re: Kariera 10.01.22, 14:19
    Dzieki wielkie Aprepopa. Faktycznie, mialam dosc intensywny czas w zyciu prywatnym i w zawodowym tez. Sa rzeczy, problemy, ktore trzeba rozwiazac. Ale w porzadku. Ani sie obejrzelismy, a juz jedna trzecia stycznia za nami smile
  • andgie Re: Kariera 02.02.22, 16:20
   Przyszedł luty, czas na karty na prace- karierę .Używałam tylko prostych.
   Paź Kijów , Król Pucharów , Rydwan.
   Nie lubię małych kart dworskich w rozkładach o prace , bo mi się kojarzą z podstawowymi funkcjami. Ale w tym rozkładzie jest całkiem ładnie. Może manager mnie pochwali 🙂 Rydwan zapowiada mały urlop, ale tez ciekawe wieści ci do pracy. Pozytywne karty.
   • andgie Re: Kariera 02.02.22, 16:21
    Nie wyszło mi zdjęcie ! Ale były tam wspomniane karty.
  • cytrynianka Re: Kariera 02.02.22, 17:07
   Ciekawe
   • magdalena.1230 Re: Kariera 03.02.22, 19:09
    Paź Kijów , Król Pucharów , Rydwan

    Na luty fajne karty, widać że nie będzie nudy , ale przyjemna praca bo jest aktywność i jest dobre towarzystwo , możesz liczyć na pochwałę.
    Dobre karty na luty, jakieś wyjazdy bedą .
  • andgie Re: Kariera 27.03.22, 10:17
   Czas na karty na kwiecień.
   Odwrócona Sprawiedliwość , odwrócona siódemka monet, szóstka kielichów .
   Nie podobają mi się te karty. Tak jakby spotkała mnie jakaś niesprawiedliwość , złe potraktowanie . Ze pracuje i pracuje i rezultatu z tego nie ma , lub mój wysiłek nie zostanie doceniony. Szóstka kielichów pokazuje miła atmosferę na koniec . Z sumowania 21, Świat, tez dobrze . Skojarzyło mi się , ze choć to rozkład na prace , to tak naprawdę na kwiecień w ogóle . Przyjeżdzają do mnie rodzice, którzy narzekają , zwłaszcza mama, na stan mojego domu. Robiliśmy z mężem małe remonty. Zapewne się okaże , ze zdaniem mamy zbyt małe i mogliśmy zrobić więcej 😏
   • andgie Re: Kariera 04.05.22, 16:22
    Weryfikacja: w pracy zmieniają nam godziny , ma to swoje złe i dobre strony. Rodzice są zadowoleni z remontów i dobrze się dogadują z nasz suczka.
    • andgie Re: Kariera 05.05.22, 00:27
     Wyciągnęłam karty na maj: as pucharów, dziesiątka pucharów , odwrócona dziesiątka mieczy. Będą dobre okazje zawodowe , ale tez praca zacznie mnie frustrować . Poprzednia była ciekawsza , ale ta stoi wyżej w hierarchii zawodowej.
     • akademia.magii Re: Kariera 05.05.22, 01:33
      As pucharów - dostałaś bonus od losu, coś będziesz konsumować długo aż do 10 pucharów - ale uwaga, sukces trwający zbyt długo, zapowiada kryzys

      10 mieczy od razu przypomina o twardej i bezlitosnej rzeczywistości, nie ma co liczyć na taryfę ulgową, będziesz bita za naiwność, jeżeli nie ukrócisz ambicji sama, to będziesz upokorzona
      • andgie Re: Kariera 05.05.22, 14:50
       Kiedyś zadałam pytanie, jak COVID wpłynie na świat , to był sam początek pandemii. Wyciągnęłam odwrócona dziesiątkę mieczy. Dziesiatka mieczy oznacza definitywny koniec, tutaj była odwrócona . Nie ma końca, pandemia będzie się ciągnąć . I ciągnęła się . Skojarzyło mi się z remontem, był pomysł ( as pucharów ) , rezultat , z którego jesteśmy bardzo zadowoleni ( dziesiątka pucharów ), ale będzie się ciągnąć , bo zaczną się pojawiać sprawy wymagające uwagi ( nie ma końca , odwrócona dziesiątka mieczy). Już teraz wiemy , ze trzeba będzie się przyjrzeć dachowi przybudówki. Ot, życie 🙂
       • andgie Re: Kariera 04.06.22, 20:13
        Kilka dni temu mialam telefon, ze w wynajmowanym domu jest przeciek. Wyslalam hudraulika, do czasu gdy przyjechal, przeciek ustal. Szukal, gdzie sie dalo, wycial dziure w suficie, zeby sprawdzic i nic. Zaplacilam, mam teraz dziure w suficie i problem ciagle nierozwiazany.
        Wyciagnelam trzy karty na czerwiec.
        Odwrocona osemka mieczy, rycerz pucharow, Rydwan. Porzucenie ograniczen i do przodu smile
        • andgie Re: Kariera 26.06.22, 13:43
         Dostałam przeniesienie na wymarzone stanowisko ! Rydwan przyspieszył.
         Zapytałam o lipiec. Odwrócony król mieczy, odwrócona Smierć , odwrócony paź mieczy. Trudne karty, chyba przeniesienie będzie na początek trudne i przełożeni mniej mili niż obecni.
         Zauważyłam , ze czasami tarot mówi o całym moim życiu, nie tylko karierze. Wyciągnęłam trzy inne karty na wyjaśnienie . Wieża, Świat , Sąd Boży. To bardzo rzadkie wyciągnąć trzy silne , potężne i różne w wymowie karty. Coś będzie bardzo trudne, ale ze świetnym wynikiem. Aż jestem zaintrygowana.
  • aprepopa Re: Kariera 29.06.22, 12:05
   Hej, karty na lipiec masz dość mocne i same w pozycjach odwróconych... Każdy ma trochę inne podejście. smile Gdyby mnie wypadły te i same odwrócone, to bym najpierw upewniła się, że karty i ja były oczyszczone i czy faktycznie chcą współpracować. Wszystkie odwrócone odczytywałabym, że nie bardzo. Jako wyjaśnienie same WA i już pierwsza jest symbolem odwrócenia, jak cały, pierwotny rozkład... Jeśli masz inne podejście do tych kwestii, to wtedy dopiero odczytywanie ich. Jeśli byłyby moje, to nieciekawie, ale co wróżący odwróconymi, to inne podejście... Odwrócona XIII Śmierć i odwrócone dworskie mieczowe, oraz sumowanie kart wyjaśniających (też XIII Śmierć, więc z Wieżą na początku rozkładu wyjaśniającego, wskazuje dobitniej na tę XIII Śmierć w negatywie), mówi o czymś, co się za Tobą ciągnie i wymaga odcięcia, czy rozliczenia (m.in. negatywne mieczowe, ale i XXI oraz XX). Powodzenia!
   • andgie Re: Kariera 29.06.22, 12:19
    Dzięki za wpis, Aprepopa. Ciekawa interpretacja. Faktycznie nie oczyszczałam kart od pewnego czasu. Zobaczymy, co się wydarzy.
   • andgie Re: Kariera 11.07.22, 09:33
    No i chyba wiem, o co chodzilo. Okazalo sie, ze w nowej pracy mam przychodzic do biura dwa razy w tygodniu, raz do oddzialu oddalonego o 35 mil, raz do oddalonego 55 mil. Strasznie daleko. To, ze nastapila zmiana warunkow pracy, to moge przelknac, ale problem jest z dojazdem. Te 55 mil trzeba jechac autostrada, a ja sie boje autostrad! Jest tam dla mnie za szybko. Nie wiem dlaczego, jezdzilam normalnie, nie balam sie predkosci, a teraz sie boje. 50 mil na godzine to max. Ale na autostradzie musze jechac szybciej. Unikac autostrady na dluzsza mete sie nie da, bo pobocznymi drogami jazda wyniesie przynajmniej dwie godziny w jedna strone. Boje sie, a jednoczesnie musze sie z tym zmierzyc. Moja kariera jest dla mnie wazniejsza.
  • andgie Re: Kariera 23.07.22, 10:19
   Hello!
   Postawiłam karty na sierpień. Cesarzowa, Kochankowie, odwrócona Smierć. Znowu odwrócona Smierć. Jak na razie próbuje zmagać sie z lekiem przed szybkością i idzie mi to bardzo kiepsko, może stad ta karta? Ale Jest tez Cesarzowa, bardzo ja lubię 🙂 i Kochankowie, tez ładnie. Dobrałam dwie karty wyjaśniające , trojka monet i Królowa monet. Chyba będzie dość dostatnio.
   Od początku lipca mam nowa prace, ale zorientowałam się , ze to nie jest to, czego dokładnie szukam. Ale ok. To już jest bliżej mojego wymarzonego działu.
   Może jakieś komentarze, proszę ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka