19.05.22, 23:01
W oddalonej o kilka mil od mojego domu powstanie ośrodek dla starających się o azyl. Wieś liczy 700 ludzi, a ośrodek ma być dla 1500. Są duże protesty. Jak to będzie funkcjonować ? Postawiłam karty według rozkładu Jozwiaka.
1. Początek sprawy. Rycerz mieczy. To szalony pomysł , nieprzemyślany , niesie burze.
2. Złe wpływy . 9 Kijów . Lokalni upierają się przy swoich racjach , może za bardzo? Może nie dają sytuacji szansy?
3. Jak postępować. 4 mieczy. Zgodnie z prawem. Teraz liczą się przepisy i wszyscy musza i skrupulatnie przestrzegać.
4. Wpływy z przeszłości . 3 mieczy. Ciąży na tym ośrodku fakt, ze jest projektem rozumu, było wolne pomieszczenie, wiec je wykorzystano nie zważając na lokalizacje i czy to miejsce spełnia inne warunki.
5. Partnerzy. 7 monet. Znowu , tu widać tylko przepisy , będą przestrzegane .
6. Bliższa przyszłość . 3 kielichów. Jakiś sukces, zabawa.
Komentarze?
Obserwuj wątek
  • magdalena.1230 Re: Ośrodek 20.05.22, 10:26
   Ośrodek no dużo sie nastarali aby to powstało, nie widać tych porażek które po drodze zaliczyli. Lokal społecznośc jest średnio nastawiona , jeśli faktycznie wystąpi duży nacisk to będą zmuszeni swój pomysł porzucić.
   Wg mnie 4 miecze na spokojnie podejść, odpocząć od tej sprawy , ale zmienić punkt patrzenia bo ci ludzie z jakiś powodów o ten azyl się ubiegają.
   Tutaj już zostało cos zrobione że nawet nie trzeba dobijać gwożdzia do deski bo sprawa jest po waszej stronie( 3 kielichy )
   Ci którzy to organizowali wiedzą że muszą się liczyć z porażką chyba że znajdą wyjście aby ludzi przekonać.
   • andgie Re: Ośrodek 20.05.22, 11:00
    Hi Magdalena, dzięki za wpis. Głównym powodem niechęci lokalnej ludności jest rozmiar tego ośrodka , 1500 , a w samej wsi mieszka 700 ludzi. Nie ma tez zapewnionych środków bezpieczeństwa , jest obawa o wzrost przestępczości. Już zapowiedziano akcje prawna ze strony wsi. Mysle , ze wyrok będzie dla niej korzystny , 3 pucharów. To nie jest łatwy temat. Można zrozumieć racje obu stron.
  • beata225_84 Re: Ośrodek 02.06.22, 02:06
   Ogólnie cala sprawa (cały rozkład) wyglądają bardzo źle. Natomiast zastanawiam się nad tą bliższą przyszłością. W końcu albo jednak nie będą mieć wyboru i się dogadają, albo może jakaś zmiana w planach nastąpi, że będzie takie pojednanie.
   Początek wygląda bardzo źle - dużo tarć, zmęczenia. Fatalna atmosfera.
   • andgie Re: Ośrodek 02.06.22, 10:37
    Beat225_84, dzieki za wpis. Atmosfera jest faktycznie okropna. 1500 mlodych mezczyzn na wsi liczacej 700 ludzi, glownie emerytow, to powoduje totalny brak balansu. Ludzie sie boja. Mysle, ze miejscowi pogodza sie z sytuacja, bo nie maja innego wyjsca, a starajacy sie o azyl beda sie dobrze zachowywac. Ciagle ciezka sytuacja bez wygranych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka