02.06.22, 01:52
Rozkład krzyż celtycki.
Karty tylko proste, bez odwracania.
Pytanie: Czego mogę się spodziewać jeśli przyjmę spadek?
Atmosfera - karty które nakładają się na siebie
Diabeł + Mag
Początkowo chciałam zrezygnować,ale sprawdziłam, przemyślałam, krzywdy sobie zrobić nie dam, chociaż moja zmiana decyzji może nie spodobać się.
Przede mną - 6 buław - zwycięstwo, dla mnie to zawsze karta sukcesu, mocnej pozycji.
Za mną - Rycerz kielichów - kierowanie się porywem emocji to już przeszłość?
Teraz już czas też na rozum.
Może,ale nie musi być - Księżyc - jakieś kłamstwo, jakieś kłopoty, niejasności, rozczarowanie. Nie wiem jak ugryźć tą kartę, bo ogólnie rozkład wygląda dobrze.
W najbliższym czasie - Paź monet - niewielki zysk
Moje obawy - 4 kielichy - miotam się, nie wiem do końca jak ugryźć wszystko. Obawiam się, że nie poradzę sobie z tą sytuacją? Na podstawie innych kart wydaje mi, że zupełnie bezpodstawnie. Strach ma wielkie oczy.
Wpływ otoczenia - 3 Kielichy - karta wygląda dobrze, chociaż ja się obawiam problemów ze strony otoczenia, to karta nie wskazuje na to. Co najwyżej, że kilka osób musi się dogadać.
Moje możliwości - Głupiec - wiedzy nie ma (uczę się, dowiaduję się wszystkich rzeczy od podstaw), ale ma odwagę i krzywda mu się nie dzieje. Mimo dużych wyzwań na drodze, zawsze na cztery łapy spada, chociaż musi polegać na sobie, nie ma silnej pozycji, "pleców".
Wynik - As monet
Co tu dużo mówić, to jedna z najlepszych kart na zysk. Powinnam przyjąć spadek.
Obserwuj wątek
    • andgie Re: Spadek 05.06.22, 22:09
      Mysle, ze jesli zdecydujesz sie przyjac spadek, dostaniesz nieduza kwote. Trzeba byc przygotowanym na plotki, klamstwa. Udaj sie po pomoc do dobrego prawnika.
      • beata225_84 Re: Spadek 06.06.22, 22:05
        Dzięki za odpowiedź.
        Myślę, że ta nieduża kwota,to kwestia tego, że nadal kto inny będzie korzystać z tego spadku. A oczernianie, plotki - mogą być niezadowoleni, że nie będę chciała się zrzec zupełnie.
    • kocimietka Re: Spadek 12.06.22, 17:03
      Powiedziałabym abyś uważała, gdyż pojawią się jakieś kombinacje, ktoś może Ciebie chcieć oszukać przy tych sprawach spadkowych aby jak najwięcej zagarnąć dla siebie lub całkowicie Ciebie wyrolować. Jest coś ukryte przed Tobą, ktoś knuje za Twoimi plecami ale raczej mu się to nie uda a przynajmniej nie pójdzie całkiem po jego myśli. Ostatecznie jednak dopniesz swego i dostaniesz to co Ci się należy i to będzie większa kwota niż się spodziewasz.
      • beata225_84 Re: Spadek 26.06.22, 12:17
        Dziękuję za odpowiedź. Masz rację, że ktoś knuje. Zrobiło się bardzo nieprzyjemnie. Nie dało rady dogadać się po dobroci. Będzie pewnie wszystko rozstrzygane przed sądem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka