Dzisiaj znowu pada, powodzie także w Słowacji i na Węgrzech.
Z okna widzę dużą kałużę na trawniku, padało chyba całą noc.
To już drugi tydzień deszczowy. A zaczęło się właściwie 5 maja, z małymi przerwami.
I przy okazji link z archiwum
forum.gazeta.pl/forum/w,48033,87022072,,Kalendarium_.html?v=2