Dodaj do ulubionych

Kursy i szkolenia w Krakowie !

02.09.14, 12:34
Zapraszam do zapoznania się z ofertą kursów i szkoleń organizowanych przez Ośrodek Szkoleniowy Aeroactiv Beata Kwiatkowska.
Organizujemy m.in Kurs Instruktora Pilates, Kurs Trenera Personalnego, Kurs Fitness etc. Oferujemy także szeroką gamę szkoleń, m.in. Szkolenie Trening dna miednicy- jedyne takie szkolenie w Krakowie!
Szczegóły na stronie internetowej: aeroactiv.pl/kursy/index.php
lub na Facebook'u : www.facebook.com/pages/Aeroactiv/331466373639839
Obserwuj wątek
  • rahtivani Re: Kursy i szkolenia w Krakowie ! 08.09.14, 11:14
   Ja teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów. Szkolenia zrobiłam w Beauty for You. Trwało szybko, wszystko dobrze wytłumaczone i na brak klientek teraz nie narzekam :) Właściwie zwróciło mi się już po 2gim zabiegu! Jako jedyna firma prowadzą szkolenia z 17 metod przedłużania, zagęszczania i uzupełniania włosów. Osobom, które odbyły kurs przedłużania włosów przysługuje wysoki rabat na włosy, a co za tym idzie można później w atrakcyjny sposób oferować swoje usługi w kosztach naprawdę interesujących, stąd mam właśnie dużo klientek.
   Może spróbujesz tego?
   Dyplom w języku polskim i angielskim plus jeszcze zestaw startowy z włosami i akcesoriami. No i rabat na włosy!
   Zwróciło się szybko i było warto. Trzeba rozwijać swój biznes, samo fryzjerstwo jest wszędzie, a brak właśnie specjalistów od przedłużania i zagęszczania włosów ? a chętnym naprawdę mam dużo!
   No i na początku byłam po kursie zdezorientowana, nie wiedziałam jak zacząć, ale dobre jest to że oni pomagają Ci, służą radą, uczą też jak zdobyć klientów! Podstawy marketingu też wytłumaczyli na kursie :)
   Teraz zastanawiam się nad odbyciem kursu na instruktorkę, oczywiście również w Beauty for You. Pozdrawiam !
  • qrysiak Re: Kursy i szkolenia w Krakowie ! 13.11.14, 14:48
   Jak otworzyć własny biznes i wyjść z kryzysu finansowego?

   Długo byłam bezrobotna i po zarejestrowaniu się w urzędzie pracy znalazłam ogłoszenie w internecie o szkoleniach bezpłatnych.
   Urząd opłacił szkolenie.
   Teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów.

   Szkolenia zrobiłam w Beauty for You w Krakowie.

   Trwało szybko, wszystko dobrze wytłumaczone i na brak klientek teraz nie narzekam :) Można u nich dostać potem rabat na włosy. Warto zajrzeć na ich stronę.
   A jeśli chcecie się dowiedzieć więcej to chętnie podpowiem :)
   Pozdrawiam

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka