Dodaj do ulubionych

hipokryzja swiata w hadze

IP: *.jazo.org.il 23.02.04, 12:48
slucham sobie dzisiejszych sprawozdan z hagi i nie wiem, czy sie smiac czy
zloscic. slucham przemowien arabow palestynskich i zastanawiam sie, czy swiat
jest bardziej zaklamany, slepy, hipokrytyczny, czy wszystko razem.
dyskutuja nad budowa muru obronnego. to nie jest przestepstwo miedzynarodowe,
to sprawa wewnetrzno-polityczna israela. mamy wojne, mamy zamachy samobojcze,
mamy prawo bronic sie tak, jak uwazamy za najlepsze. co za bezczelnosc,
stawiac to na forum swiatowym! co z innymi murami? inne kraje mogly oddzielac
sie murami? mogly i moga dalej, tylko israel nie? jak smie przedstawiciel
autonomii mowic o kosztach osiedlen, i nikt, ani sad, ani dziennikarze, nie
zapytaja sie o prywatne konta arafatowskie i utrzymanie suhy w paryzu. stoja
i oskarzaja nas o budowanie muru i uniemozliwianie dojscia arabow
palestynskich do pracy w israelu w dzien po zamachu samobojczym, w ktorym
zginelo 8 osob i ponad 50 zostalo rannych. stoja i nawet sie nie czerwienia
potepiajac wczorajszy zamach i wiedzac, ze generalissmo ten zamach
zatwierdzil i zaplacil za to. i mysle rowniez o naszej, israelskiej
demokracji. ktora pozwala na reprezentacje arabska w knesset. gdzie siedzi
taki ahmad tibi. doradca generalissimo. ktory jakoby ma representowac w
knesset interesy arabow israelskich. a ktory znajduje sie teraz w hadze,
reprezentujac interesy arabow palestynskich. ktory nie wyrazil ani jednego
slowa potepienia wczorajszego zamachu, ale sie mimo to zdenerwowal, bo "ten
zamach w tym momencie szkodzi pozycji palestynskiej"... w tym momencie, w
innym bylby mile widziany.... ta nasza demokracja to chora demokracja. nie ma
miejsca dla takiego tibi w knesset, ktory nie jest niczym innym, jak wrogiem
israela, ale ladnie daja sie przez nas oplacac. i wykorzystuje swoj immunitet
parlamentarny w bezczelny wprost sposob.
nawet mnie zakonczenie tych dyskusji nie interesuje, bo wiem dokladnie jak
sie skonczy i jakie reakcje beda tutaj, na naszym forum: zostaniemy
potepieni, to natychmiast ta zgraja antysemitow mirmilo-splitowo-jasiowo-
misiowo-wqrwielskich & co z piana na ustach wrzasnie: swiat jest przeciwko
wam, bo wy mordercy i okupanci i najgorszy narod na ziemi. nie zostaniemy
potepieni, to ta sama zgraja, z piana na ustach wrzasnie: wszedzie macie
swoich ludzi, nawet sad miedzynarodowy opanowaliscie....
ale ciekawe posluchac, jak daleko ten swiat pojdzie w swoim klamstwie,
ignorancji i hipokryzji. bo ten swiat sam nigdy nie znioslby 3 lat ciaglych
zamachow na wlasnych obywateli. natomiast uwaza, ze my mozemy. i mimo, ze
caly swiat wie dobrze, kto to generalissimo, ani go nie potepia, ani nie
wzywa do hagi.
Obserwuj wątek
    • Gość: marcin Re: hipokryzja swiata w hadze IP: 62.233.188.* 23.02.04, 12:59
      Dana, może wreszcie zmienisz zdanie odnośnie zamiany obywatelstwa Arabów na
      prawo stałego pobytu...

ps
      nie przejmuj się, to przecież nie od dzis Żydzi są znienawidzeni a słowo Izrael
      opluwane
      poprostu przez jakieś 40 lat po Shoah ludzie byli troszkę ciszej i mówili te
      same texty pod nosem

teraz jest powrót do sytuacji "normalnej"
        • Gość: Tomek44 Re: hipokryzja swiata w hadze IP: 5.5R* / 213.8.97.* 23.02.04, 13:15
          Moze skaza nas na ukamieniowanie, co zreszta juz sie zaczelo bez sadu wiele lat
          temu. To dla przypomnienia, ze od kamienia tez mozna zginac, o czym zapominaja
          niektorzy forumowicze.
          Sedziowie tego wielce cywilizowanego sadu:
          Sudan, Saudia, Algeria,Afryka Poludniowa,Bangladesz, Madagaskar, Malezja,
          Senegal.....Ha, Ha, Ha....ga.
          • Gość: CCCP Re: hipokryzja swiata w hadze IP: *.acn.pl 23.02.04, 13:30
            Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

> Sedziowie tego wielce cywilizowanego sadu:
            > Sudan, Saudia, Algeria,Afryka Poludniowa,Bangladesz, Madagaskar, Malezja,
            > Senegal.....

Tomku, mozna mieć zastrzeżenia do reprezentatywności tego składu (brak choćby jednego reprezentanta Europy) - fakt.

Ale Ty uważasz, że ci ludzie są za mało cywilizowani, żeby pełnić funkcje sędziów Międzynarodowego Trybunału? No dziwię się - czy wiesz cokolwiek o którymkolwiek z nich? O ich osiągnięciach zawodowych, sprawach, w które się angażowali we własnych krajach?

Podejrzewam, że nie.

C.
            • Gość: Tomek44 Re: do CCCP IP: 5.5R* / 213.8.97.* 23.02.04, 14:50
              Dzisiaj bardzo wolno wchodzi portal swiat, wiec nie moge tak od razu odpowiadac.
              Ja nie mam zadnych zastrzezen do tych ludzi i ich nie znam, ale oni
              reprezentuja nie siebie, tylko swoj kraj w imieniu ktorego zasiadaja w tym
              Trybunale. Oni moga byc powaznymi i bardzo zasluzonymi ludzmi, ale kraj jaki
              reprezentuja, to juz inna para kaloszy. Chyba w tym miejscu sie ze mna
              zgodzisz. Dlatego to jest dla mnie farsa. Jak te kraje, ktore same u siebie
              postepuja w sposob nieludzi, moga sadzic inny kraj!?
              • Gość: CCCP Re: do CCCP IP: *.acn.pl 23.02.04, 15:03
                To nie kraje sądzą, tylko Międzynarodowy Trybunał. Który reprezentują sędziowie. Wybierani odrębnie do każdej sprawy. Uznani na arenie międzynarodowej specjaliści od prawa międzynarodowego.
                • Gość: Tomek44 Re: do CCCP IP: 213.8.97.* 23.02.04, 15:23
                  Czy mozesz sobie wyobrazic, ze jakis sedzia totalitarnego rezimu wystapi z
                  poparciem dla sprawy, ktora potepia jego rzad? To tak jaby dzisiaj jakis
                  palestynski sedzia powiedzial, ze w jego osobistym pojeciu Izrael ma racje, ze
                  majac do wyboru terror, czy spokoj, buduje siatko-plot i czesciowo mur. To
                  abstrakcja, ale wyobraz sobie. Jezeli myslisz, ze to mozliwe, to gratuluje
                  wspanialej wyobrazni, ktorej mnie brakuje.
                  • Gość: CCCP Re: do CCCP IP: *.acn.pl 23.02.04, 19:20
                    Myślę, że sporo nazwisk prawników by się zebrało, chyba więcej niż obaj możemy przypuszczać.

Różnimy się. Ja uważam, że ten Trybunał jest potrzebny i że społeczność międzynarodowa jest w stanie kontrolować jakość jego pracy.

Ja to widzę tak: niezależnie od końcowych wniosków Trybunału (bo trudno to nazwać wyrokiem, jeśli nie ma mieć mocy obowiązującej) ważne jest, że kwestia ostatecznego podziału obszaru dawnej Palestyny znalazła się znów na poważnym międzynarodowym forum. To jest jakiś punkt, od którego obie strony konfliktu mogą wyjść przy ostatecznym ustalaniu przebiegu izraelsko-palestyńskiej granicy państwowej. Sądzę, że Trybunał, nie pochwalając samej idei budowy muru (muro-płotu, jeśli chcesz), wskaże, że Izrael ma prawo chronić swoich obywateli przed terrorem. Sądzę też, że wskaże równocześnie, że nie wolno muru sytuować na obszarach Zach. Brzegu, wybiegajacych poza tzw. Zieloną Linię. O to tutaj chyba chodzi. Czas pokaże, czy nastąpią w planach przebiegu muru jakieś zasadnicze korekty.

C.
                    • Gość: Tomek44 Re: do CCCP IP: *.inter.net.il 23.02.04, 19:55
                      Chcialbym, abys mial racje. Niestety, nawet jezeli mur bedzie przebiegac wzdluz
                      zielonej lini, Palestynczycy beda protestowac, bo to zamyka im droge do pracy
                      (nielegalnej, na czarno)i oczywiscie droge dla przestepcow (nie mam na mysli
                      terrorystow), ktorzy kradna samochody, bydlo z moszawow i kibucow i inne drobne
                      napadziki.
                      Fakte, ze beda odcieci, ale oni sami sie odcieli. Gdyby nie zrobili intyfady,
                      gdyby ich Arafacik nie zdefraudowal milinow, bylibysmy normalnymi sasiadami.
                      A tak, z jednej strony znienawidzony Izrael, a z drugiej zamkniete granice ich
                      "przyjaciol".
                      I wyobraz sobie, ze wielu z nich (tych niewinnych) mi zal, ale jak dlugo beda
                      tam dzialali Hamas, Dzihad i inne cholerstwa, beda cierpiec, bo nikt takiej
                      zarazy nie chce u siebie. Ja tez, choc nie czuje sie z tym dobrze.
                      Apropos, my juz zaczelismy burzyc i przesuwac mur. Czy ktos to zauwazyl?
                      • Gość: CCCP Re: do CCCP IP: *.acn.pl 23.02.04, 20:21
                        Tomek, powiedz mi, co to z tym rozbieraniem muru - czy to jest wycofywanie się z pierwszej pozycji negocjacyjnej - na modłę bliskowschodnią? Do Zielonej Linii?

I powiedz mi też - czy naprawdę mur ma od wschodu odciąć Autonomię od Jordanu? Coraz to natykam się na mapy pokazujące taki planowany przebieg muru.
                        • Gość: Tomek44 Re: do CCCP IP: *.inter.net.il 23.02.04, 21:05
                          Jest tak duzo linkow z mapami przebiegu muru, ze wystarczy, ze w jeden
                          wejdziesz. Ja dokladnego przebiegu nie moge Ci teraz podac, bo moglbym popelnic
                          niescislosc. Co do rozbieranego muru, to nie ma to nic wspolnego z wyrokiem w
                          Hadze. Poprostu pewne czynniki uznaly, ze nalezy przesunac, aby umozliwic
                          Palestynczykom dostep do ich pol i kontakt z innymi miejscami. To tez
                          udawadnia, ze mur jest przesuwalny i ze kiedy skoncza sie ataki terrorystczne
                          na nas i kiedy dojdzie do porozumien w sprawie granic, mozna bedzie "mur"
                          przesunac zgodnie z planami porozumien.
                          Narazie jednak ataki nie ustaly i moze o tym nie wiesz, bo prasa nie pisze o
                          takich rzeczach, ale codziennie nasi agenci lapia lub zapobiegaja kilkunastu
                          atakom terrorystcznym. Niestety czasami im wychodzi. Po Hadze, kiedy wyrok
                          bedzie nijaki ( bo nie moze byc po naszej stronie)tzn zaden, nie bede wychodzil
                          z domu, az gniew arabow sie wyciszy.
                          Widziales dzisiaj demonstracje? Widziales jak wygladala izraelska, a jak
                          wygladala palestynska? Tym sie roznimy.
                          • Gość: CCCP Re: do CCCP IP: *.acn.pl 23.02.04, 21:20
                            Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

Po Hadze, kiedy wyrok
                            > bedzie nijaki ( bo nie moze byc po naszej stronie)tzn zaden, nie bede wychodzil
                            >
                            > z domu, az gniew arabow sie wyciszy.

Chyba Arabów? Wybacz tę poprawkę.

> Widziales dzisiaj demonstracje? Widziales jak wygladala izraelska, a jak
                            > wygladala palestynska? Tym sie roznimy.

Nie, nie widziałem specjalnych różnic. U nas pokazywano tylko migawki z Hagi. Na jednej z nich było widać ortodoksyjnego Żyda w kapeluszu, idącego w pierwszym szeregu Palestyńczyków.

• Gość: CCCP Do Tomka IP: *.acn.pl 24.02.04, 05:47
                            AB Jehoszua, pisarz izraelski

Byłem jednym z pierwszych, którzy wspierali ideę powstania muru. I nadal ją wspieram, ale nie w formie, w jakiej realizuje ją Ariel Szaron. Przede wszystkim trzeba odróżnić kwestię granicy między Izraelem a Palestyną od ogrodzenia, które buduje izraelski rząd. Czym innym byłby powrót do granic sprzed wojny sześciodniowej i ustanowienie granicy na "zielonej" linii demarkacyjnej, a czym innym jest mur budowany w głębi terytoriów palestyńskich po to, aby chronić żydowskich osadników. To drugie rozwiązanie jest skrajnie złe, mnoży dodatkowe problemy i konflikty.

Solidna granica między Izraelem a Palestyną jest niezbędna, aby powstrzymać falę przemocy z jednej i drugiej strony. Moim zdaniem społeczność międzynarodowa powinna z całą mocą wspierać tę koncepcję, nawet jeśli Izrael realizowałby ją, sięgając po politykę faktów dokonanych. Mur musi jednak stanąć w stosownym miejscu. Jego dzisiejszy przebieg jest nie do przyjęcia.

www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_040224/swiat/swiat_a_1.html#1
    • ftracalski hipokryzja dany 23.02.04, 13:30
      W czasie mojego krotkiego na szczescie!!! pobytu w Izraelu nie spotkalem
      JEDNEGO mieszkanca tego kraju ktory by nie chcialby zabic przynajmniej jednego
      Palestynczyka a najlepiej kilku za jednym zamachem. Dana rozpetaliscie
      olbrzymi szowinizm i nikt juz nie jest w stanie to zatrzymac.Smierc Arabom
      (Palestynczykom) czyli rasizm wysysaja niemowlaki w Izraelu z mlekiem matki-wy
      to pisaliscie o Polakach w oczywiscie innym kontekscie.Kazde zydowskie dziecko
      w tym kraju uczy sie ,wpaja sie ,ze arab to swolocz i morderca.Jak do cholery
      chcecie przerwac ten obled,wy w nich oni w was,oko za oko zab za zab.

ps obiecalas mnie pozegnac,pomachac .....klamczucho
      • Gość: dana33 Re: hipokryzja dany IP: *.jazo.org.il 23.02.04, 13:46
        interesujace.... na szczescie... to po co wogole przyjechales? a jak juz byles
        tak krotko, to z iloma mieszkancami tego kraju rozmawiales? i ci mieszkancy, to
        byli obywatele israela zydowscy czy arabscy? czy rozmawiales z zydowskimi
        obywatelami? z iloma? po jakims zamachu? bo po zamchach to ja tez mam uczucie,
        ze bym zabila kazdego z nich, jak ogladam te rozszarpane ciala i rozniesiony
        autobus...
        fakt jest, ze israelczycy nie nienawidza arabow. jesli na prawie 6 milionow
        zydow znajdziesz nawet 2000 ktorzy nienawidza arabow, ok, to jeszcze ciagle
        mozna powiedziec, ze israelczycy nie nienawidza arabow.
        nie pomachalam, bo nie zawiadomiles mnie, jaqkim samolotem odlatujesz. nawet
        bym ci czerwony dywan i orkiestre zamowila, byle szybciej ci pomachac.

p.s. ogladales moze przypadkowo wczoraj tance radosci arabow palestynskich w
        jeninie na wiadomosc o "udanym" ataku samobojczym w jerozolimie? nie? szkoda.
        • goldbaum Re: hipokryzja dany 23.02.04, 13:55
          Gość portalu: dana33 napisał(a):

> bo po zamchach to ja tez mam uczucie, ze bym zabila kazdego z nich, jak
          > ogladam te rozszarpane ciala i rozniesiony autobus...

Tak samo odczuwaja to Palestynczycy, gdy po waszych zamachach ogladaja
          rozszarpane ciala bezbronnych dzieci, domy zrownane z ziemia, zniszczone gaje
          oliwne, szpitale, szkoly, drogi...

Maja dokladnie te same uczucia co ty: Mogliby ZABIC KAZDEGO Z WAS.

I zabijaja. Tak samo jak i wy.
          Tyle tylko, ze z braku uzbrojonych w helikoptery i czolgi "zolnierzy"-
          terrorystow robia to terrorysci-samobojcy.
            • goldbaum Re: bezczelność zydka 23.02.04, 16:20
              Gość portalu: Oozie napisał(a):

> goldbaum napisał:
              >
              > > Tak samo odczuwaja to Palestynczycy,
              >
              > A ty ćwoku czego się w imieniu arabów wypowiadasz?
              > Jesteś arab?
              > Płacą ci z bycie rzecznikiem?

Oczywiscie zydku. Arabskie osrodki dywersyjne placa mi za uprawianie dywesji
              ideologicznej. To wasz jezyk, prawda zydku?
              Jakze inaczej moglbym przyjac, ze arabowie to tez ludzie z ludzkimi odczuciami?

Nie jestem arabem "cwoku" i nie jestem takim zaplutym zydkiem jak ty, ktory
              uwaza, ze "zle" to jest tylko wtedy, jak sie cos zlego przytrafi zydkowi a
              dobrze, jak sie zabije araba albo goja.

Jestes smiesznym zydkiem, jak sie tak pienisz :)
        • ftracalski Re: hipokryzja dany 23.02.04, 14:02

> interesujace.... na szczescie... to po co wogole przyjechales? a jak juz
          byles
          > tak krotko, to z iloma mieszkancami tego kraju rozmawiales? i ci mieszkancy,
          to
          >
          > byli obywatele israela zydowscy czy arabscy? czy rozmawiales z zydowskimi
          > obywatelami? z iloma? po jakims zamachu? bo po zamchach to ja tez mam
          uczucie,
          > ze bym zabila kazdego z nich, jak ogladam te rozszarpane ciala i rozniesiony
          > autobus...
          > fakt jest, ze israelczycy nie nienawidza arabow. jesli na prawie 6 milionow
          > zydow znajdziesz nawet 2000 ktorzy nienawidza arabow, ok, to jeszcze ciagle
          > mozna powiedziec, ze israelczycy nie nienawidza arabow.
          > nie pomachalam, bo nie zawiadomiles mnie, jaqkim samolotem odlatujesz. nawet
          > bym ci czerwony dywan i orkiestre zamowila, byle szybciej ci pomachac.
          >
          > p.s. ogladales moze przypadkowo wczoraj tance radosci arabow palestynskich w
          > jeninie na wiadomosc o "udanym" ataku samobojczym w jerozolimie? nie? szkoda.

Dana jestem wreszcie w Australii nie uwierzysz jaki tu spokoj i cisza, a
          poniewz jest juz pozno i ide spac wiec tylko napisze ze mam teraz w d.. tak
          Arabstwo jak i was Izraelitow - nie myl z zydami,poniewaz znam wielu
          przyzwoitych zydow.Na pocieszenie Dana nie znam zadnego przyzwoitego araba.
          • fredzio54 Re: hipokryzja dany 23.02.04, 18:59
            ftracalski napisała:

> Gość portalu: dana33 napisał(a):
            >
            > > interesujace.... na szczescie... to po co wogole przyjechales? a jak juz
            > byles
            > > tak krotko, to z iloma mieszkancami tego kraju rozmawiales? i ci mieszkanc
            > y,
            > to
            > >
            > > byli obywatele israela zydowscy czy arabscy? czy rozmawiales z zydowskimi
            > > obywatelami? z iloma? po jakims zamachu? bo po zamchach to ja tez mam
            > uczucie,
            > > ze bym zabila kazdego z nich, jak ogladam te rozszarpane ciala i rozniesio
            > ny
            > > autobus...
            > > fakt jest, ze israelczycy nie nienawidza arabow. jesli na prawie 6 miliono
            > w
            > > zydow znajdziesz nawet 2000 ktorzy nienawidza arabow, ok, to jeszcze ciagl
            > e
            > > mozna powiedziec, ze israelczycy nie nienawidza arabow.
            > > nie pomachalam, bo nie zawiadomiles mnie, jaqkim samolotem odlatujesz. naw
            > et
            > > bym ci czerwony dywan i orkiestre zamowila, byle szybciej ci pomachac.
            > >
            > > p.s. ogladales moze przypadkowo wczoraj tance radosci arabow palestynskich
            > w
            > > jeninie na wiadomosc o "udanym" ataku samobojczym w jerozolimie? nie? szko
            > da.
            >
            > Dana jestem wreszcie w Australii nie uwierzysz jaki tu spokoj i cisza, a
            > poniewz jest juz pozno i ide spac wiec tylko napisze ze mam teraz w d.. tak
            > Arabstwo jak i was Izraelitow - nie myl z zydami,poniewaz znam wielu
            > przyzwoitych zydow.Na pocieszenie Dana nie znam zadnego przyzwoitego araba.
            Polaczku ty ukopwant auboriginaly ziemie wroc do polski i chlaj w bramie
            co nie twoje niekradnij
      • boruch_goldstein Re: hipokryzja dany Klamiesz jak najety! 24.02.04, 06:15
        ftracalski napisała:

> W czasie mojego krotkiego na szczescie!!! pobytu w Izraelu nie spotkalem
        > JEDNEGO mieszkanca tego kraju ktory by nie chcialby zabic przynajmniej
        jednego
        > Palestynczyka a najlepiej kilku za jednym zamachem.

tak! Byles tam napewno tak krotko ze nie spotkales ani jednego mieszkanca!
        Mieszkam na tzw zachodnim brzegu. W moim miasteczku budujemy nowa synagoge i
        nowa sale koncertowa (wlasciwie moadon). No i tko jest zatrudniony na tej
        budowli? PALESTYNCZYCY z pobliskich wiosek. Ani my ich nie chcemy zabic, ani
        oni nas.

> Dana rozpetaliscie
        > olbrzymi szowinizm i nikt juz nie jest w stanie to zatrzymac.Smierc Arabom
        > (Palestynczykom) czyli rasizm wysysaja niemowlaki w Izraelu z
        > mlekiem matki-wy
        > to pisaliscie o Polakach w oczywiscie innym kontekscie.
        > Kazde zydowskie dziecko
        > w tym kraju uczy sie ,wpaja sie ,ze arab to swolocz i morderca.
        > Jak do cholery
        > chcecie przerwac ten obled,wy w nich oni w was,oko za oko zab za zab.
        Bzdury niesamowite.
        Nawet gdybysmy wpijali nienawisc do Arabow z mlekiem matki, bylaby wielka
        roznica pomiedzy ta nienawiscia a ta polska do Zydow. Zydzi sie nie wysadzali
        w powietrze posrodku cywilnych tlumow w Warszawie. Ale wogole to nikt (prawie
        nikt) nie chce Arabow zabijac. Najskrajniesze elementy (do ktorych ja naleze)
        chca poprostu wysiedlic Arabow na ich ojczyzne. Tych z Egiptu (jak Arafata) do
        Egiptu. Tych z Jordanii do Jordanii, tych z Iraku do Iraku. Tych z Libanu do
        Libanu...

> ps obiecalas mnie pozegnac,pomachac .....klamczucho
        Kahane Chai!
        • ftracalski hipokryzja ..boruch_ goldstein to dana 33 25.02.04, 00:56
          boruch_goldstein napisał:

)))) napisalem do dany ,odpowiada boruch_g nie pomyslalem ze to ta sama osoba
          ciekawe! !

> ftracalski napisała:
          >
          > > W czasie mojego krotkiego na szczescie!!! pobytu w Izraelu nie spotkalem
          > > JEDNEGO mieszkanca tego kraju ktory by nie chcialby zabic przynajmniej
          > jednego
          > > Palestynczyka a najlepiej kilku za jednym zamachem.
          >
          > tak! Byles tam napewno tak krotko ze nie spotkales ani jednego mieszkanca!
          > Mieszkam na tzw zachodnim brzegu. W moim miasteczku budujemy nowa synagoge i
          > nowa sale koncertowa (wlasciwie moadon). No i tko jest zatrudniony na tej
          > budowli? PALESTYNCZYCY z pobliskich wiosek.

Ani my ich nie chcemy zabic, ani
          > oni nas.

)))))) HA HA dana/boruch bylem tylko 7 dlugich miesiecy i bzdur j.w nie
          opowiadaj
          zeby dano wam wolna reke a arabom jeszcze bron wyrznelibyscie sie w pare
          miesiecy. Napewno po obu stronach znajduja sie ludzie rozsadni ale sa w
          zdecydowanej mniejszosci.
          Pewnie jezeli ktos buduje za pol darmo dlaczego nie

> > Dana rozpetaliscie
          > > olbrzymi szowinizm i nikt juz nie jest w stanie to zatrzymac.Smierc Arabo
          > m
          > > (Palestynczykom) czyli rasizm wysysaja niemowlaki w Izraelu z
          > > mlekiem matki-wy
          > > to pisaliscie o Polakach w oczywiscie innym kontekscie.
          > > Kazde zydowskie dziecko
          > > w tym kraju uczy sie ,wpaja sie ,ze arab to swolocz i morderca.
          > > Jak do cholery
          > > chcecie przerwac ten obled,wy w nich oni w was,oko za oko zab za zab.
          > Bzdury niesamowite.
          > Nawet gdybysmy wpijali nienawisc do Arabow z mlekiem matki, bylaby wielka
          > roznica pomiedzy ta nienawiscia a ta polska do Zydow. Zydzi sie nie
          wysadzali
          > w powietrze posrodku cywilnych tlumow w Warszawie. Ale wogole to nikt
          (prawie
          > nikt) nie chce Arabow zabijac. Najskrajniesze elementy (do ktorych ja
          naleze)
          > chca poprostu wysiedlic Arabow na ich ojczyzne. Tych z Egiptu (jak Arafata)
          do
          >
          > Egiptu. Tych z Jordanii do Jordanii, tych z Iraku do Iraku. Tych z Libanu
          do
          > Libanu...

))))))) Choc arabow sympatia nie darze to jednak jest ich ziemia ktora Izrael
          okupuje i co do tego nie ma NIKT zadnych watpliwosci-tylko wy tego nie chcecie
          zrozumiec
          Jezeli proponujesz wysiedlanie to gdzie wysiedlic dana/boruch z Zachodniego
          Brzegu ,gdzie jestes okupantem i budujesz synagoge na cudzym terenie!!!!!!

> > ps obiecalas mnie dana pozegnac,pomachac .....klamczucho -borucho
          > Kahane Chai!

• rattler Re: hipokryzja swiata w hadze 23.02.04, 14:15
      Oj , bo sie rozplacze ! Rozczulasz mnie pani

Ten facet jest w tym Knesset'cie zebyscie mogli wytykac swiatu jacy wy
      cywilizowani , demokratyczni , a to ze facet ma tam gowno za przeproszeniem do
      powiedzenia to calkiem inna sprawa i to pominiemy .

Jestes hipokrytka , bezczelna na dodatek , bo gdyby bylo jak mowisz to nie
      zabraniali byscie miedzynarodowym obserwatorom patrzec co robicie a co nie na
      okupowanych terenach i w rzekomej 'Palestynskiej Autonomii'

narazie
      • Gość: dana33 Re: hipokryzja swiata w hadze IP: *.jazo.org.il 23.02.04, 14:26
        nu, nie spiesz sie tak z tym narazie, nie czekam na ciebie.
        zawsze fajnie, jak sa tacy dobrze zorientowani jak ty, ktorzy wiedza doskonale,
        dlaczego nie chcemy tutaj tych "miedzynarodowych" obserwatorow. ja osobiscie to
        bym tez ta cala "miedzynarodowa" prase przegonila z mojego kraju, bo widzialam
        jak "objektywnie" pracuja.... szczekaj dalej, ratlerku, tylko glosniej, tak
        jak reszta sfory
        • wielki_czarownik Sieg Heil! 23.02.04, 14:54

> (...) i dopoki nie bedzie ukladu z nimi i nie beda ustalone granice, to
          > budujemy tam, gdzie uwazamy dla nas za najlepsze, ponjatno?

Jakbym czytał Hitlera. On też granice ustalał tam, gdzie uważał za najlepsze. Przecież jedyna zdrowa rasa potrzebowała Lebensraumu! Nawiązujesz do najlepszych historycznych wzorców jak widać.
          • Gość: dana33 Re: Sieg Heil! IP: *.jazo.org.il 23.02.04, 15:03
            kicka ci sie pare epok razem czarowniku nie znow taki wielki. hitler
            wypowiedzial wojne europie i podbijal kraj po kraju. my nikomu wojny nie
            wypowiedzielismy, na odwrot, to wlasnie nam wypowiedziono i przegrano. tez nie
            my zaczelismy intifady, tylko arabowie. jak rowniez i oni opacaja terror a nie
            my. nu, wiesz przeciez dobrze, tylko czki ci sie cos po terrorystycznemu
            zaczarowaly...
            • wielki_czarownik Ciekawych rzeczy się dowiaduję. 23.02.04, 15:13

> kicka ci sie pare epok razem czarowniku nie znow taki wielki. hitler
              > wypowiedzial wojne europie i podbijal kraj po kraju. my nikomu wojny nie
              > wypowiedzielismy, na odwrot, to wlasnie nam wypowiedziono i przegrano.

W 1967 wam wypowiedziano wojnę? A to ciekawe. Bardzo ciekawe. Jakaś nowa wersja historii. Koszerna?

tez nie
              > my zaczelismy intifady,

A czy to nie od wizyty Szarona na wzgórzu świątynnym się zaczęło? Więc skoro to nie wy zaczęliście to jak mniemam Szaron to był palestyński prowokator opłacony przez Arafata. Dobrze mówię?

tylko arabowie. jak rowniez i oni opacaja terror a nie
              > my.

No tak - wy macie zupełnie nieterrorystyczne F16 i Merkavy. Prawda?

nu, wiesz przeciez dobrze, tylko czki ci sie cos po terrorystycznemu
              > zaczarowaly...

Przeczytaj co napisałaś i zastanów się, czy można więcej nakłamać w tak krótkim tekście.
              • Gość: dana33 Re: Ciekawych rzeczy się dowiaduję. IP: *.jazo.org.il 25.02.04, 09:34
                nie mam tymczasem computera w domu jeszcze pare dni i nie bylo mnie w biurze,
                dlatego odpowiadam ci dzisiaj, czarowniku zupelnie do niczego. owszem, w 1967
                roku wypowiedziano nam wojne zamykajac ciesnine tiranska i gromadzac na naszych
                granicach cala swoja sile militarna, na WSZYSTKICH granicach. my uderzylismy o
                dzien wczesniej niz oni, i to nam dalo przewage zaskoczenia. ale wojne
                wypowiedzieli oni.
                jest udowodnione, ze intifada byla przygotowana juz od sierpnia i generalissimo
                czekal tylko na odpwiednia wymowke, dlaczego wywolal intifade. jak wiesz, byla
                swietnie przygotowana. jesliby nie wizyta szarona, to by byla inna okazja, dla
                ktorej by rozpoczal ta walke zbrojna.
                ty to nie widzisz zadnej roznicy, miedzy terrorystami a regularnym wojskiem
                suwerennego panstwa, co? bin laden ma samoloty i czolgi? jaka grupa
                terrorystyczna ma wyposazenie wojskowe takie, jak regularne wojsko?
                widzisz, ja nie klamie. a ty i tobie podobni nie widzicie prawdy. nie chcecie
                widziec prawdy. mozesz przeciez nienawidziec zydow i israela i mimo to mowic
                prawde, nie uwazasz? przynajmniej nie bedziesz klamca i manipulantem
                • wielki_czarownik Re: Ciekawych rzeczy się dowiaduję. 25.02.04, 22:09

> nie mam tymczasem computera w domu jeszcze pare dni i nie bylo mnie w biurze,
                  > dlatego odpowiadam ci dzisiaj, czarowniku zupelnie do niczego. owszem, w 1967
                  > roku wypowiedziano nam wojne zamykajac ciesnine tiranska i gromadzac na naszych
                  >
                  > granicach cala swoja sile militarna, na WSZYSTKICH granicach. my uderzylismy o
                  > dzien wczesniej niz oni, i to nam dalo przewage zaskoczenia. ale wojne
                  > wypowiedzieli oni.

Ciekawe stwierdzenie. Czyli jak dzisiaj przysunę sąsiadowi bo on wczoraj kupił duży nóż i się na mnie szykuje to to on mnie zaatakuje?

> jest udowodnione, ze intifada byla przygotowana juz od sierpnia i generalissimo
                  >
                  > czekal tylko na odpwiednia wymowke, dlaczego wywolal intifade. jak wiesz, byla
                  > swietnie przygotowana. jesliby nie wizyta szarona, to by byla inna okazja, dla
                  > ktorej by rozpoczal ta walke zbrojna.

Udowodnione? Przez kogo? Mosad czy CIA? Tak samo jak fakt posiadania BMR przez Irak?

> ty to nie widzisz zadnej roznicy, miedzy terrorystami a regularnym wojskiem
                  > suwerennego panstwa, co? bin laden ma samoloty i czolgi? jaka grupa
                  > terrorystyczna ma wyposazenie wojskowe takie, jak regularne wojsko?

Ciekawe... czyli ŻOB to byli terroryści, bo przecież czołgów nie mieli i zdradziecko strzelali do SS-manów zza węgła. Tak? Wyznacznikiem terroryzmu nie jest wyposażenie ale zachowanie. Ja nie widzę różnicy pomiędzy wysadzeniem się w autobusie a zasunięciem rakietą w samochód na ruchliwej ulicy. Gdyby Palestyńczycy mieli czołgi to by walczyli czołgami.

> widzisz, ja nie klamie.

HEHEHEHEHEHEHEHE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a ty i tobie podobni nie widzicie prawdy. nie chcecie
                  > widziec prawdy. mozesz przeciez nienawidziec zydow i israela i mimo to mowic
                  > prawde, nie uwazasz? przynajmniej nie bedziesz klamca i manipulantem

Ja nie mam nic do Żydów. Po prostu nie podoba mi się wasza obecna polityka.
                  • Gość: marcus_crassus izrael zaatakowal arabow w 1967 IP: *.prod-infinitum.com.mx 25.02.04, 23:06
                    nie ma nawet mozliwosci mowic ze arabowie wypowiedzieli izraelowi wojne...to
                    totalna glupota,pomieszanie pojec.

arabowie dopuscili sie aktu agresji wobec izraela a wiec izrael po prostu mial
                    podstawe do uderzenia na arabow.to tyle.

aktem agresji byla blokada ciesniny.

sytuacja jest analogicza z zyciem.choc izrael pierwszy uderzyl nie byl agresorem.

********************************************************************************

> Ciekawe stwierdzenie. Czyli jak dzisiaj przysunę sąsiadowi bo on wczoraj kupił
                    > duży nóż i się na mnie szykuje to to on mnie zaatakuje?

przestan pieprzyc WC o czym o czym nie masz zielonego pojecia.poczytaj o tej
                    wojnie a potem sie wypowiadaj.

politycy arabscy szykowali armie i oficjalnie mowili wszedzie gdzie tylko mozna
                    ze "nadszedl czas zniszczenia izraela"..lacznie z przywodcami panstw.

jesli ktos kupi noz i lazi po podworku i wszyskim mowi ze cie zabije to jest to
                    masz dostateczny powod zeby mu przylozyc.

chyba ze wolisz czekac az ci ten noz wsadzi w tylek.

********************************************************************************

bylo bziku i ZOB i UPA.

jedni byli "ci dobrzy" a drudzy "ci zli"

i jedni i drudzy byli "insurgents" jak to sie teraz ladnie nazywa.

sek w tym ze tak juz jest ze czasem jeden to ten dobry a drugi to ten zly jak
                    sie ludzie bija ze soba.
            • Gość: Norel Re: Sieg Heil! IP: *.mad.east.verizon.net 23.02.04, 15:19
              Tak oczywiscie Zydzi nic nie zaczeli.
              Powiedz to Araba ktorzy zostali po II wojnie swiatowej wygnani albo uciekli
              przed mordujacymi/gwalcacymi oddzialami lagodnych Zydow. Oni sami i ich
              potomkowie do dzisiaj zyja w obozach uchodzcow.
              Powiedz to Araba w West Bank ktorych mistaeczka i wioski sa zupelnie od siebie
              odciete zydowskimi osiedlami i do nich powadzacymi drogami uniemozliwiajac jaka
              kolwiek ekonomiczna i polityczna wspolprace. Powiedz to Araba ktorym Zydzi
              odmawiaja dostepu do wody. A moze powiedz to Araba ktorym blokady nie pozwalaja
              w czasie przewiesc ciezko rannych do szpitala. A moze tym ktorym odebraliscie w
              West Bank tych pare istniejacych tam skrawkow plodnej ziemi ITD

To co wy robicie na ziemi okupowanej jest tak okrutne ze nawet Zydzi w Izraelu
              sie temu sprzeciwiaja. Ale taki czlowiek jak ty woli zyc w zaklamaniu i mowic
              tylko o 'abstrakcie ziemi ktora ukradli/zdobyli' pomijajac tego tak tragiczne
              konsekwencje.

Za to dzisiaj placicie i za to wasze przyszle pokolenia beda zawsze placic.
            • goldbaum Re: Sieg Heil! - dana bije sama siebie na glowe... 23.02.04, 16:30

> hitler wypowiedzial wojne europie i podbijal kraj po kraju.

Jakbys chodzila do szkoly, to moze wiedzialabys, ze Hitler nikomu nie
              wypowiedzial wojny. On atakowal inne kraje i zabieral (przynajmniej na jakis
              czas) im ziemie, ktora traktowal jako swoja.

> my nikomu wojny nie wypowiedzielismy,

Dokladnie tak samo jak Hitler w 39 roku... :)

> na odwrot, to wlasnie nam wypowiedziono i przegrano.

"Wypowiedziano"? A co wy tam w ogole robiliscie? Czy twoi rodzice dziadkowie i
              pradziadkowie urodzili sie na tej ziemi? Nie oni przyjechali tam z zupelnie
              innej czesci swiata i wypedzli ludzi, ktorzy mieszkali tam od stuleci.

> jak rowniez i oni opacaja terror a nie my.

A to ciekawe. Nie wiedzialem, ze dla ciebie te 30 zydowskich ofiar ostatnich
              zamachow to przyslowiowe "friko".
              • Gość: Oozie polaczek bije sam siebie na glowe.. IP: *.sth.shb.se / *.handelsbanken.se 23.02.04, 16:38
                goldbaum napisał:
                > Jakbys chodzila do szkoly, to moze wiedzialabys, ze Hitler nikomu nie
                > wypowiedzial wojny.
                Hahahahaha - NIKOMU - no takiej Polsce nie wypowiedział.
                Ale jaja!

>A co wy tam w ogole robiliscie? Czy twoi rodzice dziadkowie i
                > pradziadkowie urodzili sie na tej ziemi? Nie oni przyjechali tam z zupelnie
                > innej czesci swiata i wypedzli ludzi, ktorzy mieszkali tam od stuleci.

A powiedział ten co się przyznaje do Pomorza, Śląska, staropolskich miast
                Kolberg, Stettin, Breslau, Posen...
                • goldbaum ale sie zydek doczepil nogawki.... 23.02.04, 17:11

> Hahahahaha - NIKOMU - no takiej Polsce nie wypowiedział.
                  > Ale jaja!

No hahahaha zydku - ale jaja!
                  Kiedy i gdzie Hitler oficjalnie wypowiedzial Polsce wojne? Caly swiat wie, ze
                  Hitler zaatakowal Polske niespodziewanie, BEZ WYPOWIEDZENIA WOJNY. Francja i
                  Anglia wypowiedzialy Niemcom 3.09.39 wojne. USA pozniej tez. Tyle wiem. Ale
                  moze ciebie nauczyli czegos innego w twojej zydowskiej pierwszej czytance?
                  Rzuc zydku jakis link do tej nieslychanej informacji. Moze posmiejemy sie razem.

> A powiedział ten co się przyznaje do Pomorza, Śląska, staropolskich miast
                  > Kolberg, Stettin, Breslau, Posen...

Czy to Polacy ustalali ta granice? Czy Polacy sami i z wlasnej woli okroili i
                  przesuneli swoj kraj? Tego tez nie wiesz zydku?

"Posen" he he he.... a moze jeszcze "Warschau", "Krakau" i "Lemberg"? :)
                    • goldbaum Forumiany buc Loosie pisze na nowo historie :) 25.02.04, 21:51

> matołku jeszcze w czasach rzymskich uznawano akt agresji za wypowiedznie
                      > wojny i nie potrzeba było żadnych formalnych dokumnetów.

Jestes jednak piramidalnym bucem, bijacym stopniem matolstwa nawet chemicznego
                      jasia :) Gratuluje.

"Akt agresji" rownoznaczny z "wypowiedzeniem wojny" ha ha ha ha....
                      Czy ty odrozniasz w ogole swoja reke od tylka?

Caly swiat pisze o tym, ze 1.09.39 "Wojska niemieckie, BEZ WYPOWIEDZENIA WOJNY,
                      wtargnęły na terytorium Polski" i o tym, ze "Francja i Wielka Brytania
                      ograniczyły się do WYPOWIEDZWENIA Niemcom WOJNY 3 września" a nasz forumiany
                      buc loosie twierdzi, ze Niemcy JEDNAK wypowiedzialy Polsce wojne (bo ja
                      napadly) :)))

> Według twojej chorej logiki to Anglia i Francja zaczęły II W.Ś. ćwoku.

Poniewaz podalem powszechnie znany fakt, ze Francja i Anglia WYPOWIEDZIALY 3.
                      wrzesnia Niemcom WOJNE?? :)
                      No to w takim razie taka "chora logike" reprezentuje kazde nawet w miare
                      powazne zrodlo historyczne :)

Kilka linkow (pierwszych z brzegu), ktorych i tak pewnie nie zrozumiesz:
                      info.onet.pl/1131096,16,artykul.html
                      www.holokaust.wwt.pl/
                      www.zegocina.pl/aktual/2002_09/63rocznica.htm
                      www.bilgoraj.lbl.pl/prasa/tanew/999/wieczor.php
                      www.literatura.zapis.net.pl/okresy/goscie/zawadzki/rozdzial_3.htm
        • goldbaum Re: ha ha :) 23.02.04, 16:22

> z twojej strony ukradzione, z naszej zdobyte w wojnie.

Logika zlodzieja: z twojej strony ukradzione, z naszej zabrane bo tak :)
    • Gość: Blong zakazac krytyke izraela IP: *.mistral.cz 23.02.04, 15:50
      to panstwo po prostu zawsze robi dobrze i ma prawo do wszystkiego
      te same rzeczy u innych panstw sa zbrodnia i izraela jest to logiczna i
      oczywista obrona i sluszna sprawa

wprowadzic do konstytucji kazdego kraju bezkrytyczne popieranie kazdej
      dzialalnosci panstwa izrael
        • Gość: ABE Re: Do ABE IP: *.dialup.xtra.co.nz 24.02.04, 06:11
          Kwotz, nie wiele o mnie wiesz wiec cie oswiece ze jestem tutaj otwarcie i
          konsekwentnie Anty-IZRAEL (and proud of it).

Z przyczyny okupacji Izraela nie ma czegos takiego jak nipodlegla Palestyna,
          wiec jak mowie ze wam pokoj potrzeby to mam na mysli Izrael wlacznie z
          obszarami palestynskimi pod okupacja

• Gość: Oozie Re: Do ABE IP: *.sth.shb.se / *.handelsbanken.se 24.02.04, 11:53
                    Gość portalu: ABE napisał(a):

> Resolucje ONZ z Listopada 1947 wprowadzily podzial bylego rejony pod mandatem
                    > brytyjskim na czesc palestynska i czesc izraelska. Byla ona zaaceptowana
                    >przez miedzy innymi USA i Izrael.

No to może konsekwentnie-anty-izraelski-ABE przypomnisz kto nie uznał tej
                    rezolucji ONZ i zaczął wojnę w 1948???
                    Nie były to aby państwa które przed II W.Ś. nie istniały?
                    • Gość: ABE OK, do Oozie i Oskar IP: *.dialup.xtra.co.nz 24.02.04, 23:23
                      Arabowie, poniekad slusznie, odpowiedzieli ze nie nie podobola im sie to aby
                      oni Zydom swoja ziemie musieli oddawac za grzechy Europy przeciwko Zydom.
                      Reakcja poniekad naturalna.
                      Podejrzane sa motywy Europy w naciskaniu na stworzenie panstwa zydowskiego -
                      wygladalo na to ze Europa tylko tym sposobem mogla sie Zydow pozbyc. Latwo bylo
                      cudza ziemie im dac, i co sie tu arabow dziwic, ze sie zasierdzili.

Ok, zaatakowali Izrael, Izrael ich pobil. Jakby Izrael szanowal traktaty
                      pokojowo ktore go utworzyly i przyznaly ziemi w konkretnych granicach, to by
                      sie tak chetnie nie zabral do chapania ziemi tych ktorych pokonal. Powinien byl
                      po prostu granice przywrocic do granic legalnych. To sie
                      nazywaloby "sprawiedliwa wojna" w obronie wlasnych granic - nie expansja
                      terytorialna.

• Gość: OSKAR Re: OK, do Oozie i Oskar IP: *.cablep.bezeqint.net 25.02.04, 00:15
                        EUROPA NAM DALA CUDZA ZIEMIE? TAKI NISKI POZIOM ARGUMENTACJI MOZE BYC TYLKO U
                        UCZLOWIEKA, KTORY JEST OSTATECZNIE ZASLEPIONY NIENAWISCIA WOBEC ZYDA I CO Z NIM
                        JEST ZWIAZANE. U TAKIEGO CZLOWIEKA JEZYK SKACZE SZYBCIEJ NIZ JAKAS SENSOWNA
                        MYSL. I OD PERELKI DO PERELKI: "...POWINIEN BYL PO PROSTU PRZYWROCIC DO GRANIC
                        LEGALNYCH". DO LEGALNYCH GRANIC Z REZOLUCJI ONZ W 1947 ROKU?...
                          • Gość: OSKAR Re: Nie zaperzaj sie, Oskar bo ci cisnienie podsk IP: *.cablep.bezeqint.net 25.02.04, 23:59
                            OD TWOJEGO SPOSOBU DYSKUSJI, ABE, OCZEKUJESZ SPOKOJNA REAKCJE?

A KTO BYL NA TYM SKRAWKU ZIEMI NAJWCZESNIEJ? INDIANIE? TY CZEKASZ HOJNOSCI OD
                            STRONY ZWYCIESKIEJ. CZY ROSJA BYLA HOJNA PO SWOIM ZWYCIESTWIE NAD NIEMCAMI I
                            ZWROCILA NIEMCOM PRUSY WSCHODNIE? CZY KTOS PISNAL GDY KENIGSBERG STAL SIE
                            KALININGRADEM? CZY JORDANIA PO OKUPACJI ZACHODNIEGO BRZEGU ZWROCILA ZYDOM
                            SCIANE PLACZU? NIE TYLKO, ZE NIE ZWROCILA LECZ NIE DALA ZYDOM SIE MODLIC NA ICH
                            SWIETYM MIEJSCU, CHOC W UMOWIE ZAWIESZENIA BRONI ZOBOWIAZALA SIE DAC IM WOLNY
                            DOSTEP DO TEJ SCIANY. CZY TY WIESZ... SZKODA DLA CIEBIE SLOW.
                            CZLOWIEKU, TWOJE OCZY NIE WIDZA; TWOJE USZY NIE SLYSZA. A WLASCIWIE WIDZA I
                            SLYSZA CO CHCA WIDZIEC I SLYSZEC...
                        • rattler Re: OK, do Oozie i Oskar 25.02.04, 23:08
                          Oskar przyjacielu , etnicznie nie macie nic wspolnego z ta ziemia -

Spojrzyj w lustro czlowieku , jaki z ciebie Semita . Dostaliscie ziemie w
                          rezultacie rozgrywek post-kolonialnych i wyrzutow sumienia za holokaust a to ze
                          sie tam zagniezdziliscie wbrew woli tubylcow to zasluga waszego sukinsynstwa i
                          terroryzmu , ktoremu daliscie poczatek a dzisiaj zbieracie tego zniwa .

Siedz tam sobie i nawalaj sie z tubylcami , ale nie mac wody i nie imputuj ze
                          jestesmy idioci i nie mydl oczu . Moj dom stoi na miejscu gdzie kiedys staly
                          wigwamy i sie nie tlumacze . Nasi pionierzy zdobyli te ziemie bo byli lepsi i
                          po co owijac w bawelne , chyba ze masz wyrzuty sumienia , co w dzisiejszych
                          czasach sie zdarza od czasu do czasu pod wplywem opinii publicznej .

Tak jak split mam wiecej szacunku dla Tomka , ktory nie ubiera swojej opini w
                          zalosny ton pokazujac palcem 'winowajcow' , wytykajac palcem '; Och jacy oni
                          niewdzieczni' ci Palestynczycy !

Okupujesz ? Fajnie , wkalkuluj koszta ! Ty masz czolgi , oni maja martyrs z
                          dynamitem , a cywili u was nie ma ponizej wieku przymusowej rekrutacji ,
                          wszyscy wychodzac z domu , wychodzicie uzbrojeni , w takiej wojnie naprawde nie
                          ma cywili co potwierdzaja akcje IDF .

Split ma racje podtykajac wam pod nos wasze sukinsynstwa , a twoj ton biednego
                          niewiniatka jest tania woalka .

narazie

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=10998467
                        • rattler Re: OK, do Oozie i Oskar 25.02.04, 23:35
                          I cos jeszcze , w imieniu wszystkich pracujacych ciezko na zycie w tym kraju ;

Wybijcie sie jak najszybciej jedni i drudzy - Do nogi !!! Bo przez waszych i
                          naszych zapyzialych politykow i ich poparcia mamy kosztowny gnoj we wlasnym
                          ogrodku . Zrobcie nam przysluge i utopcie sie , wystrzelajcie czy powiescie sie
                          koniecznie razem . DAJCIE NAM SPOKOJ !!! KUPUJESZ ?

Ja nie zrobilem ciebie ani twoich bachorow czy dany i nie musze utrzymywac ,...

Zyjcie na wlasne konto !!! Wlasnie przyszedl list od mojego tax-man i suma jaka
                          mam doplacic w tym roku do zaplaconych podatkow .

narazie
                      • Gość: Oozie Re: OK, do Oozie i Oskar IP: *.sth.shb.se / *.handelsbanken.se 25.02.04, 12:20
                        Gość portalu: ABE napisał(a):
                        > Arabowie, poniekad slusznie, odpowiedzieli ze nie nie podobola im sie to aby
                        > oni Zydom swoja ziemie musieli oddawac
                        No ciekawe ciekawe, zatem wojna agresywna jest OK byle zaczynali ja arabowie.
                        No pokrętna ta logika.
                        A co do "swojej" ziemi to arabowie nic nie oddawali bo ten teren należał do
                        Wlk. Brytanii a wcześniej do Turcji.

> wygladalo na to ze Europa tylko tym sposobem mogla sie Zydow pozbyc.
                        Wygląda na to że ABE nie pamięta w jak sposób EUROPEJCZYK Adolf H. pozbywał się
                        Żydów.

>Latwo bylo cudza ziemie im dac, i co sie tu arabow dziwic, ze sie zasierdzili.
                        A od kiedy to własność turecka stała się arabską?

>Jakby Izrael szanowal traktaty pokojowo ktore go utworzyly i przyznaly ziemi w
                        >konkretnych granicach, to by sie tak chetnie nie zabral do chapania ziemi tych
                        >ktorych pokonal.
                        POKOJOWO szanował? Czyli co mieli dac się wyrżnąć??
                        Jakby Polska szanowała traktaty co ją utowrzyły bezprawnie to by Pommern i
                        Schleissen oddała Niemcom!
                        Pokojowo.

>To sie nazywaloby "sprawiedliwa wojna" w obronie wlasnych granic - nie
                        >expansja terytorialna.
                        ABE el cretino sięgnij do jakieś encyklopedii i sprawdź termin "wojna
                        sprawiedliwa" a nie twórz jakiejś mutacji tej definicji według swego chorego
                        umysłu.
    • Gość: usa Oozie: ABE Cię zawsze Oozie-mi, nie masz IP: *.client.comcast.net 24.02.04, 19:06
      szans z tą kobitą. To baba, nie chłop.

IQ na poziomie półinteligenta najwyżej (choć ponoć jakieś studia ma skończone).
      Typowa metoda dyskusji: "Ja wiem lepiej" i wrzask (no, na forum, wiadomo,
      wrzask przetwarza się w potok słów). Jak nie ma argumentów merytorycznych, to
      próbuje Cię wyśmiać. A ponieważ rzadko ma dobre argumenty merytoryczne, to
      prawie zawsze jej riposty sprowadzają się do czegoś takiego.

ABE oprócz postawy silnie antyizraelskiej wykazuje silna amerykanofobię i
      często pisze paszkwile na temat USA. Dowodzą on przede wszystkim, że jej
      informacje na temat tego kraju pochodzą głownie z prasy brukowej, która szuka
      tylko sensacji.

ABE bardzo przyopomina niejaką Gini z Forum Aktualności.
    • kosel_maruwi Wlasnie obejrzalem 24.02.04, 20:25
      krotki filmik traktujacy o demostracjach Palestynczykow w zwiazku zz
      budowa "plotu".
      Sympatyczni Izraelscy zolnierze probowali wyjasnic grupie kilkunastu
      protestujacych, ze nie maja racji.
      Wybrali sobie jednego chudzielca, ktorego jeden z "antyterrorystow" pchna.
      Chudzielec sie wywrocil.
      Zaraz zapoznal sie z butem nastepnego w kolejce.
      Kiedy probowal sie podniesc, trzeci bohater potraktowal go kolba w glowe.

Bylem gleboko wzruszony.
      Dzielni chlopcy z idf, "bandziora" nie zastrzelili. chociaz mogli.
      Chwala im za to.
      • koszalekopalek2 Re: Wlasnie obejrzalem. Ja też :-P 25.02.04, 15:20
        kosel_maruwi napisał:

> krotki filmik traktujacy o demostracjach Palestynczykow w zwiazku zz
        > budowa "plotu".
        > Sympatyczni Izraelscy zolnierze probowali wyjasnic grupie kilkunastu
        > protestujacych, ze nie maja racji.
        > Wybrali sobie jednego chudzielca, ktorego jeden z "antyterrorystow" pchna.
        > Chudzielec sie wywrocil.
        > Zaraz zapoznal sie z butem nastepnego w kolejce.
        > Kiedy probowal sie podniesc, trzeci bohater potraktowal go kolba w glowe.
        >
        > Bylem gleboko wzruszony.
        > Dzielni chlopcy z idf, "bandziora" nie zastrzelili. chociaz mogli.
        > Chwala im za to.

A ja oglądałem ciekawszy film o świętowaniu w Jenin. Tam nie kilkunastu a
        kilka tysięcy ludzi tańczyło w niedzielę z radości na ulicach. Wśród nich
        sporo grubasów. Nie mogę tylko zrozumieć co ich tak ucieszyło. Przecież
        Arabowie nie świątują karnawału :-P
    • Gość: Kugel Hipokryzja na zydowskim forum IP: 62.181.161.* 26.02.04, 16:53
      Zydzi placza i lamentuja ze Europa ich nie lubi. Ze jakis sondaz w Corriere
      della Sera, opublikowany niedawno pokazuje, ze prawie polowa Wlochow uwaza ich
      za obcych, samolubnych, grajacych bez przerwy karta holocaustu, etc. Bronfman i
      Anti-Defecation League oczywiscie urzadzaja halasliwe protesty i posylaja gromy
      na europejskich "ksenofobow".

Moje pytanie, jak mozna odczuwac sympatie do tej klasy hipokrytow, ktorzy to
      zdzblo widza w oku blizniego, a belki we wlasnym dostrzec nie moga? Gdy w
      paryskim metrze jakis gowniarz rzuci haslo sale juyf albo gdzies sprayem
      swastyke namaluje, to od razu rozpetuje sie histeria. Ale gdy ci sami zydzi
      zagarniaja ziemie, strzelaja do arabow jak do kaczek (nie darze arabstwa
      sympatia ale to w koncu tez ludzie, a West Bank to ich ziemia), zlosliwie
      upokarzaja cala populacje, urzadzaja nieslychany w XXI w. apartheid, morduja
      bez sadu, urzadzaja prawdziwe polowania, bezczelnie przedstawiaja aspiracje
      niepodleglosciowe narodu jako "terroryzm", to do cholery caly swiat ma na to
      przyklasnac, a jakas zydowska lala smie tu jeszcze twierdzic, ze to w Hadze
      rozgrywa sie hipokryzja swiata?!?

Powiedziane to zostalo juz wielokrotnie, chcecie budowac ten mur, to go
      budujcie, ale na green line, bo tylko taka granice uznaje spolecznosc
      miedzynarodowa. Obecne dzialania tego rzezimieszka Szarona to nic innego jak
      brutalna kradziez i grabiez mienia. I tu jakos swietoszkowani nowojorscy zydzi,
      ktory z takim oburzeniem potepiaja "brak restutycji pozydowskiego mienia w
      Polsce", nie protestuja, karva. Ta grabiez ich nie oburza!! To najlepszy dowod,
      ze pojecie podwojnej miary jest do dzis u zydow na porzadku dziennym.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka