Dodaj do ulubionych

Papież dziękuje Polakom

IP: *.um.krakow.pl 09.06.04, 14:05
kochamy ciebie ojcze święty
Obserwuj wątek
    • Gość: knedelek Re: Papież dziękuje Polakom IP: *.bredband.skanova.com 09.06.04, 14:47
      Ojcze Swiety, miej litosc nad nami, nad umilowanymi rodakami.
      Wyluzuj sie i wiecej odpoczywaj.
      Zerwij z gwiazdorstwem.
      • Gość: Pawel Re: Papież dziękuje Polakom IP: 130.60.71.* 09.06.04, 15:53
        Moze zastosuj rade do siebie i sam sobie odpocznij. Tym bardziej, ze chyba nie
        dorosles do rozumienia odpowiedzialnosci. To bylo Szwajcarii, nikt naprawde
        rodakow nie zmuszal, zeby przyjechali.

        Gość portalu: knedelek napisał(a):

        > Ojcze Swiety, miej litosc nad nami, nad umilowanymi rodakami.
        > Wyluzuj sie i wiecej odpoczywaj.
        > Zerwij z gwiazdorstwem.
    • fredzio54 Re: Papież dziękuje Polakom 09.06.04, 16:24
      nastepny papiez bedzie muzyn chcem doczekac ze polacy beda doniego modlic
      nakolana :)))))))))))
      • Gość: Pawel Re: Papież dziękuje Polakom IP: *.ini.unizh.ch 09.06.04, 17:03
        Muzyn i Polacy pisze sie duza litera. Nikt rozsadny nie modli sie do papieza. A
        czy przyciagnie tlumy, to zalezec bedzie od jego zdolnosci medialnych. Moze je
        miec, a moze miec inne.

        > nastepny papiez bedzie muzyn chcem doczekac ze polacy beda doniego modlic
        > nakolana :)))))))))))
        • Gość: haanes Re: Papież dziękuje Polakom IP: *.dip.t-dialin.net 10.06.04, 03:16
          > Muzyn i Polacy pisze sie duza litera. Nikt rozsadny nie modli sie do papieza.

          No to mamy w Polsce miliony "nierozsadnych"


          > czy przyciagnie tlumy, to zalezec bedzie od jego zdolnosci medialnych. Moze je
          > miec, a moze miec inne.

          To moze olac tego Muzyna i wybrac na papieza np. Michnika ?
          ... troche sie jaka , ale leb ma medialny i narod jak w banku padnie na
          kolana !!

          ... ale nie to zebym sie upieral - mozena tez wybrac jakas inna medialna postac
          np. red. Lisa albo przynajmniej ojca Rydzyka ?
        • Gość: . Re: Papież dziękuje Polakom IP: *.arcor-ip.net 10.06.04, 12:33
          Gość portalu: Pawel napisał(a):

          > Muzyn i Polacy pisze sie duza litera. Nikt rozsadny nie modli sie do papieza.

          Murzyn pisze sie przez r-z, skoro juz mowa o pisowni.

          I zaden chrzescijanin nie modli sie do papieza, gdyz jest to jeden z grzechow
          glownych.
    • Gość: tempus GAZETO!!! A GDZIE PIERWSZE POSTY???!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.04, 19:14
      Jaja sobie robicie z czytelników??? Macie nas w d...?
      Zniknęły pierwsze posty na temat artykułu!!!!!!!!!
      Proszę tym razem o odpowiedź!!!
    • Gość: Zenon Re: Papież dziękuje Polakom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.04, 10:43
      Marku, badz laskaw uzywac liczby pojedynczej. Innymi slowy: mow tylko za siebie.
    • Gość: Katolik Polski DO FREDZIA Z IZRAELA IP: *.dip.t-dialin.net 10.06.04, 11:28
      Chlopie zloty a moze lepiej cielcu zloty,tobie pomylilo sie forum.
      Tu chodzi o najwiekszego Polaka,przewodnika najliczniejszego Kosciola
      na swiecie,a nie o rozruby Izraela czy problemy homoseksualistow
      w Tel Awiwie.Nasz Kosciol nikt i nic nie jest w stanie zniszczyc.
      A ci co z nim walcza,szkodza tylko sobie.
      • fredzio54 Re: DO FREDZIA Z IZRAELA 10.06.04, 12:27
        Gość portalu: Katolik Polski napisał(a):

        > Chlopie zloty a moze lepiej cielcu zloty,tobie pomylilo sie forum.
        > Tu chodzi o najwiekszego Polaka,przewodnika najliczniejszego Kosciola
        > na swiecie,a nie o rozruby Izraela czy problemy homoseksualistow
        > w Tel Awiwie.Nasz Kosciol nikt i nic nie jest w stanie zniszczyc.
        > A ci co z nim walcza,szkodza tylko sobie.
        Uwasz caly koscial pelny lalusow
        nawet ten Arzibiskup z Pozanania,chcialem tak jego posicje ! ale mo odmowili
        • Gość: Katolik Polski Re: DO FREDZIA Z IZRAELA IP: *.dip.t-dialin.net 10.06.04, 13:25
          Ty Fredzio u was ci Rabini tak zajmuja sie dziecmi,ze az lezka w oku sie
          kreci.Przytulaja,caluja do kamery,a w zaciszu synagogi to co robia?
          Jestes jednym z tych pokrzywdzonych?
          • fredzio54 Re: DO FREDZIA Z IZRAELA 10.06.04, 13:31
            Gość portalu: Katolik Polski napisał(a):

            > Ty Fredzio u was ci Rabini tak zajmuja sie dziecmi,ze az lezka w oku sie
            > kreci.Przytulaja,caluja do kamery,a w zaciszu synagogi to co robia?
            > Jestes jednym z tych pokrzywdzonych?
            uwas w koscialo Boga niema tylko obarzy zloto srebro i statuty
            Mezczyzni podrywaja kobiet i odwrotnie
            Ja jestem u mnie na siwtej ziemi na boska ziemie otworz Bible, wiem z katolicy
            nie czytaja w bibli bo nie przyznaj sie do swoich grzech
            • biedronka24 TAk Fredziu w kosciolach podrywaja 10.06.04, 13:35
              mamy tam dyskoteki, parady, - nowoczesni jestesmy. Jeszcze winiarni nie
              otworzylismy - ale juz wkrotce.
              A ty taki zacofany. Sam widzisz.
              • fredzio54 Re: TAk Fredziu w kosciolach podrywaja 10.06.04, 14:09
                biedronka24 napisała:

                > mamy tam dyskoteki, parady, - nowoczesni jestesmy. Jeszcze winiarni nie
                > otworzylismy - ale juz wkrotce.
                > A ty taki zacofany. Sam widzisz.
                byl u nas taki zyd co z winna zrobil winno w kafra kana
            • Gość: Katolik Polski Re: DO FREDZIA Z IZRAELA IP: *.dip.t-dialin.net 10.06.04, 13:39
              Ze zyjesz na swietej Ziemii to nie ma zadnej watpliwosci.Zgadzam sie z toba.
              Problem polega na tym,zeby tej ziemii nie bezczescic.A Stary i Nowy Testament
              znam lepiej od ciebie.Ty nawet nie znasz wszystkich prorokow Izraela.
              Nie mowiac o tym ostatnim SWIETYM BOZYM.
              • fredzio54 Re: DO FREDZIA Z IZRAELA 10.06.04, 14:08
                Gość portalu: Katolik Polski napisał(a):

                > Ze zyjesz na swietej Ziemii to nie ma zadnej watpliwosci.Zgadzam sie z toba.
                > Problem polega na tym,zeby tej ziemii nie bezczescic.A Stary i Nowy Testament
                > znam lepiej od ciebie.Ty nawet nie znasz wszystkich prorokow Izraela.
                > Nie mowiac o tym ostatnim SWIETYM BOZYM.
                zanam wielu prorokow z starego testamenta
                Jeszaju Jeremaiu pierszy byl Mosze i nawet mnielismy kbiete Dwora
                to prawda ze nie pzyznam twojego jezusa ale wy z dego zyda zarobiliscie kase
                ten bogaty Vatiukan co ma aktcie w wielu bankach Fiat i Fabryki Bronia
                • Gość: wszystkojednokto Re: DO FREDZIA Z IZRAELA IP: *.chello.pl 10.06.04, 14:28
                  dobrze,ze swoich akcji nia lokuje w waszym szwindlowatym Enronie boby dawno z
                  torbami poszedł
    • Gość: Katolik Polski FREDZIO BREDZISZ IP: *.dip.t-dialin.net 10.06.04, 14:32
      O jakich ty bankach gadasz,masz dowody,czy tylko propagande powtarzasz?
      Nie chce cie namawiac,zebys poczytal Jeremiasza czy Izajasza,ale tam dowiesz
      sie prawdy o Jezusie.Spelnilo sie co do joty.To jest Mesjasz,Fredzio.
      I smieszy mnie to jak temu zaprzeczacie i sie bronicie.Taka byla wola Boza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka