Gość: marek IP: *.um.krakow.pl 09.06.04, 14:05 kochamy ciebie ojcze święty Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: knedelek Re: Papież dziękuje Polakom IP: *.bredband.skanova.com 09.06.04, 14:47 Ojcze Swiety, miej litosc nad nami, nad umilowanymi rodakami. Wyluzuj sie i wiecej odpoczywaj. Zerwij z gwiazdorstwem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawel Re: Papież dziękuje Polakom IP: 130.60.71.* 09.06.04, 15:53 Moze zastosuj rade do siebie i sam sobie odpocznij. Tym bardziej, ze chyba nie dorosles do rozumienia odpowiedzialnosci. To bylo Szwajcarii, nikt naprawde rodakow nie zmuszal, zeby przyjechali. Gość portalu: knedelek napisał(a): > Ojcze Swiety, miej litosc nad nami, nad umilowanymi rodakami. > Wyluzuj sie i wiecej odpoczywaj. > Zerwij z gwiazdorstwem. Odpowiedz Link Zgłoś
fredzio54 Re: Papież dziękuje Polakom 09.06.04, 16:24 nastepny papiez bedzie muzyn chcem doczekac ze polacy beda doniego modlic nakolana :))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawel Re: Papież dziękuje Polakom IP: *.ini.unizh.ch 09.06.04, 17:03 Muzyn i Polacy pisze sie duza litera. Nikt rozsadny nie modli sie do papieza. A czy przyciagnie tlumy, to zalezec bedzie od jego zdolnosci medialnych. Moze je miec, a moze miec inne. > nastepny papiez bedzie muzyn chcem doczekac ze polacy beda doniego modlic > nakolana :))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: haanes Re: Papież dziękuje Polakom IP: *.dip.t-dialin.net 10.06.04, 03:16 > Muzyn i Polacy pisze sie duza litera. Nikt rozsadny nie modli sie do papieza. No to mamy w Polsce miliony "nierozsadnych" > czy przyciagnie tlumy, to zalezec bedzie od jego zdolnosci medialnych. Moze je > miec, a moze miec inne. To moze olac tego Muzyna i wybrac na papieza np. Michnika ? ... troche sie jaka , ale leb ma medialny i narod jak w banku padnie na kolana !! ... ale nie to zebym sie upieral - mozena tez wybrac jakas inna medialna postac np. red. Lisa albo przynajmniej ojca Rydzyka ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Papież dziękuje Polakom IP: *.arcor-ip.net 10.06.04, 12:33 Gość portalu: Pawel napisał(a): > Muzyn i Polacy pisze sie duza litera. Nikt rozsadny nie modli sie do papieza. Murzyn pisze sie przez r-z, skoro juz mowa o pisowni. I zaden chrzescijanin nie modli sie do papieza, gdyz jest to jeden z grzechow glownych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tempus GAZETO!!! A GDZIE PIERWSZE POSTY???!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.04, 19:14 Jaja sobie robicie z czytelników??? Macie nas w d...? Zniknęły pierwsze posty na temat artykułu!!!!!!!!! Proszę tym razem o odpowiedź!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zenon Re: Papież dziękuje Polakom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.04, 10:43 Marku, badz laskaw uzywac liczby pojedynczej. Innymi slowy: mow tylko za siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katolik Polski DO FREDZIA Z IZRAELA IP: *.dip.t-dialin.net 10.06.04, 11:28 Chlopie zloty a moze lepiej cielcu zloty,tobie pomylilo sie forum. Tu chodzi o najwiekszego Polaka,przewodnika najliczniejszego Kosciola na swiecie,a nie o rozruby Izraela czy problemy homoseksualistow w Tel Awiwie.Nasz Kosciol nikt i nic nie jest w stanie zniszczyc. A ci co z nim walcza,szkodza tylko sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
fredzio54 Re: DO FREDZIA Z IZRAELA 10.06.04, 12:27 Gość portalu: Katolik Polski napisał(a): > Chlopie zloty a moze lepiej cielcu zloty,tobie pomylilo sie forum. > Tu chodzi o najwiekszego Polaka,przewodnika najliczniejszego Kosciola > na swiecie,a nie o rozruby Izraela czy problemy homoseksualistow > w Tel Awiwie.Nasz Kosciol nikt i nic nie jest w stanie zniszczyc. > A ci co z nim walcza,szkodza tylko sobie. Uwasz caly koscial pelny lalusow nawet ten Arzibiskup z Pozanania,chcialem tak jego posicje ! ale mo odmowili Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katolik Polski Re: DO FREDZIA Z IZRAELA IP: *.dip.t-dialin.net 10.06.04, 13:25 Ty Fredzio u was ci Rabini tak zajmuja sie dziecmi,ze az lezka w oku sie kreci.Przytulaja,caluja do kamery,a w zaciszu synagogi to co robia? Jestes jednym z tych pokrzywdzonych? Odpowiedz Link Zgłoś
fredzio54 Re: DO FREDZIA Z IZRAELA 10.06.04, 13:31 Gość portalu: Katolik Polski napisał(a): > Ty Fredzio u was ci Rabini tak zajmuja sie dziecmi,ze az lezka w oku sie > kreci.Przytulaja,caluja do kamery,a w zaciszu synagogi to co robia? > Jestes jednym z tych pokrzywdzonych? uwas w koscialo Boga niema tylko obarzy zloto srebro i statuty Mezczyzni podrywaja kobiet i odwrotnie Ja jestem u mnie na siwtej ziemi na boska ziemie otworz Bible, wiem z katolicy nie czytaja w bibli bo nie przyznaj sie do swoich grzech Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 TAk Fredziu w kosciolach podrywaja 10.06.04, 13:35 mamy tam dyskoteki, parady, - nowoczesni jestesmy. Jeszcze winiarni nie otworzylismy - ale juz wkrotce. A ty taki zacofany. Sam widzisz. Odpowiedz Link Zgłoś
fredzio54 Re: TAk Fredziu w kosciolach podrywaja 10.06.04, 14:09 biedronka24 napisała: > mamy tam dyskoteki, parady, - nowoczesni jestesmy. Jeszcze winiarni nie > otworzylismy - ale juz wkrotce. > A ty taki zacofany. Sam widzisz. byl u nas taki zyd co z winna zrobil winno w kafra kana Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katolik Polski Re: DO FREDZIA Z IZRAELA IP: *.dip.t-dialin.net 10.06.04, 13:39 Ze zyjesz na swietej Ziemii to nie ma zadnej watpliwosci.Zgadzam sie z toba. Problem polega na tym,zeby tej ziemii nie bezczescic.A Stary i Nowy Testament znam lepiej od ciebie.Ty nawet nie znasz wszystkich prorokow Izraela. Nie mowiac o tym ostatnim SWIETYM BOZYM. Odpowiedz Link Zgłoś
fredzio54 Re: DO FREDZIA Z IZRAELA 10.06.04, 14:08 Gość portalu: Katolik Polski napisał(a): > Ze zyjesz na swietej Ziemii to nie ma zadnej watpliwosci.Zgadzam sie z toba. > Problem polega na tym,zeby tej ziemii nie bezczescic.A Stary i Nowy Testament > znam lepiej od ciebie.Ty nawet nie znasz wszystkich prorokow Izraela. > Nie mowiac o tym ostatnim SWIETYM BOZYM. zanam wielu prorokow z starego testamenta Jeszaju Jeremaiu pierszy byl Mosze i nawet mnielismy kbiete Dwora to prawda ze nie pzyznam twojego jezusa ale wy z dego zyda zarobiliscie kase ten bogaty Vatiukan co ma aktcie w wielu bankach Fiat i Fabryki Bronia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wszystkojednokto Re: DO FREDZIA Z IZRAELA IP: *.chello.pl 10.06.04, 14:28 dobrze,ze swoich akcji nia lokuje w waszym szwindlowatym Enronie boby dawno z torbami poszedł Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katolik Polski FREDZIO BREDZISZ IP: *.dip.t-dialin.net 10.06.04, 14:32 O jakich ty bankach gadasz,masz dowody,czy tylko propagande powtarzasz? Nie chce cie namawiac,zebys poczytal Jeremiasza czy Izajasza,ale tam dowiesz sie prawdy o Jezusie.Spelnilo sie co do joty.To jest Mesjasz,Fredzio. I smieszy mnie to jak temu zaprzeczacie i sie bronicie.Taka byla wola Boza. Odpowiedz Link Zgłoś