Gość: totyle
IP: *.176.6.158.Dial1.Phoenix1.Level3.net
08.07.04, 21:36
Kropka,dowiedzialem sie w tej chwili ze jestem Zydem.Co mam robic
czy jechac do Izraela czy oskarzyc moich sasiadow o antysemityzm.Zaznaczam ze
sasiedzi to goje ale sa ok-nawet bardzo ok.