Dodaj do ulubionych

Budujemy Artek !

21.10.14, 22:02
Jest dosc ciekawo na Krymie.
Chaos totalny - zawodzi wszystko.

Banki nie dzialaja - boja sie ostrych sankcji Zachodu.
Turystyka calkowicie zawiodla, mimo prob ratowania "darmowymi" dziecmi:)))
Konflikt narodowosciowy w rozkwicie, ale trzeba przyznac , iz Kacapstan trzyma sie kanonu stalinowskiego i dla takich np. Tatarow stworzyl juz nowa, promoskiewska organizacje.
Masakryczne problemy wlasnosciowe, datujace sie z czasow CCCP, a zaostrzone w czasach ukrainskich.

Ale Wowan, niczym Ilicz i Soso, postawil na Artek!
To, bodajze, jedna z aktualnie najwiekszych inwestycji na Krymie.
I to, jako jedyne sie sprawdzi, bo fsb (kgb, NKWD, czeka) zawsze sobie radzilo w Arteku.
Obserwuj wątek
    • wojciech.2349 Re: Budujemy Artek ! 21.10.14, 22:21
      Kacapia odgrzewa kotlet już chyba po raz tysięczny.
      Młodzież ma w zadku jakieś tam Arteki.

      Wystarczyło popatrzeć na Euromajdan.
    • borrka Ciekawy link. 21.10.14, 23:24
      www.kommersant.ru/doc/2594254
      Pod przykrywka normalizacji ... obraz chaosu, vide "spokoj panuje w Warszawie".
      Obrzydliwosc.
    • romekrus Brednie zapalonego banderowskiego mozgu:-) 22.10.14, 00:08
      borrka napisał:
      > Jest dosc ciekawo na Krymie.
      > Chaos totalny - zawodzi wszystko.

      Dawno stad wrocilesz, czy w klubie nocnym w Petersburgu cie Finnowie opowiadali?:-)


      Co do Arteku , to zbudowali go za ZSSR, a teraz trzeba tylko remontowac i sprzatac, bo Chochly go w ciagu 23 lat tak obe$rali, ze nie da sie poznac.
      • wojciech.2349 Re: Brednie zapalonego banderowskiego mozgu:-) 22.10.14, 00:12
        romekrus napisał(a):
        > Co do Arteku , to zbudowali go za ZSSR, a teraz trzeba tylko remontowac i sprza
        > tac, bo Chochly go w ciagu 23 lat tak obe$rali, ze nie da sie poznac.
        --------------------------
        Podobno na Krymie mieszkają Rosjanie.
        Tak twierdzi Wasza propaganda.

        A Ty piszesz o Ukraińcach.
        Rozdwojenie jaźni?
        • eva15 Re: Brednie zapalonego banderowskiego mozgu:-) 22.10.14, 10:42
          Chochły tam rządziły przez 23 lata, nie Rosjanie.
      • des4 o, radziecki dostał bana 22.10.14, 07:22
        ilość bzdur i gnojówki przropsła nawet litościwego cenzora :)))
    • borrka Rabunek makro i mikro. 22.10.14, 08:15
      Format makro jest jasny - bezprawne zagarniecie Krymu przez Raszke.

      Ale ma miejsce zawlaszczanie atrakcyjnych obiektow w imieniu Wowana.
      Sa one przejmowane na reprezentacyjne "dacze" w stylu Josifa Wisarionowicza, ktory wprawdzie, jak prawdziwy komunista, nie posiadal nic, ale korzystal z setek upanstwowionych obiektow.

      I dzis Wowan przyjal te opcje, jak w zydowskim przeklenstwie:
      obys mial sto domow, w kazdym sto pokoi, w kazdym pokoju sto lozek i zeby szlag cie rzucal z lozka na lozko!
      Tego zyczymy Wowanowi i jego bratwie.

      Сoвет миниcтрoв Крымa передaл в пoльзoвaние yпрaвлению делaми президентa РФ Крымcкий прирoдный зaпoведник, гocпредприятие "Мaccaндрa", неcкoлькo гocдaч, caнaтoрии и детcкие лaгеря.
      Пoдрoбнее: www.kommersant.ru/doc/2594871
      • brat_ramzesa mozesz co najwyzej liczyc na ignorancje trolli 22.10.14, 10:22
        i swojemu stadku cisnac te kity
        Po Krymie i tak przyjdzie porzadk w reszcie obszaru bo bylej Ukrainie. bo Ukraina jaka znasz przeszla do historii
        • borrka Twierdzenie pozbawione podstaw. 22.10.14, 10:49
          Bida - Rosji nie stac na dluga wojne na Ukrainie.
          Gospodarka sie sypie i Wowan musi dazyc do kompromisow.
          • brat_ramzesa posprzata sie ukrainski bardak 22.10.14, 11:13
            mieszkancy Ukrainy odetchna z ulga
            • borrka Nawet na sprzatanie brak bida-Rosji kasy. 22.10.14, 11:32

            • wojciech.2349 Re: posprzata sie ukrainski bardak 22.10.14, 11:40
              brat_ramzesa napisał:
              > mieszkancy Ukrainy odetchna z ulga
              -------------------------
              Chyba na wczasach w Magadanie?
              • borrka Na Syberii juz zyje masa Ukraincow. 22.10.14, 12:56
                Czy nie czas na referendum ?
                • wojciech.2349 Re: Na Syberii juz zyje masa Ukraincow. 22.10.14, 13:30
                  borrka napisał:
                  > Czy nie czas na referendum ?
                  -------------------
                  Np. na Kurylach, gdzie Ukraińcy są większością.
    • mariner4 Bezmiar problemów jekie mieli Niemcy 22.10.14, 09:22
      przyłączając dawną NRD, pomimo ogromnych możliwości finansowych, dowodzi, że dziadowskiej Rosji tak łatwo nie będzie. Mogą się tą kluchą udławić.
      M.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka