Dodaj do ulubionych

Zaczely sie wybory na Ukrainie.

26.10.14, 08:32
A pierwsi zaglosowali Ukraincy w Australii - jakie to znamienne, liczna diaspora emigracyjna wsrod wszystkich ofiar Kacapstanu !
Bo skoncza chyba "Kanadyjczycy".

Nawet dzis blisko 5 mln wyborcow okupowanych terenow nie bedzie moglo zaglosowac...

Ale polityczny kopniak w podbrzusze Raszki wlasnie sie "dzieje".
Zycze sprawnych i wolnych od zaklocen wyborow.
Obserwuj wątek
    • przyjacielameryki Re: Zaczely sie wybory na Ukrainie. 26.10.14, 10:49
      Ważne, żeby te wybory odbyły się zgodnie z prawem, bez fałszerstw czy matactw. To pierwszy sprawdzian dla reform i demokracji ukraińskiej. Trzymam kciuki.

      A rząd ma utworzyć ta większość która wygra wybory i tez bez żadnych kombinacji i matactw.
      Wierzę, że tak będzie.
    • gobo2 niewolnicza mentalosc,zniewolonej duszy.. 26.10.14, 11:10
      przelozona na forumowy tekst, poraza banalem, bezradnoscia i wiara w kopniaka...!

      borrka napisał:
      >
      > Nawet dzis blisko 5 mln wyborcow okupowanych terenow nie bedzie moglo zaglosowac...
      >
      > Ale polityczny kopniak w podbrzusze Raszki wlasnie sie "dzieje".
      • pijatyka Re: niewolnicza mentalosc zniewolonej duszy 26.10.14, 14:07
        Szczerze ci współczujemy, trollu. Kosz.
    • borrka Proby oszust wyborczych. 26.10.14, 13:18
      Prasa donosi o stosunkowo licznych probach falszowaniu wyborow na korzysc kandydatow pro-kacapstanskich.
      Spektakularnie, w Odessie:
      img.pravda.com/images/doc/c/8/c85826b-----------------.jpg
      Zlapano caly autobus 'tituszek"jadacych "na wybory".
      Dniowka 500 do 2000 hrywen.
      • wojciech.2349 Re: Proby oszust wyborczych. 26.10.14, 13:23
        borrka napisał:
        > Zlapano caly autobus 'tituszek"jadacych "na wybory".
        --------------------------------
        Hm, chyba trzeba zrezygnować z terminu "tituszka."
        Bohater kajał się za to co zrobił.
        • borrka Ale termin utrwalil sie... 26.10.14, 13:27
          I to po obu stronach barykady - Moskwa tez go uzywa, stawiajac na anarchie na Ukrainie.

          A to dotychczasowa frekwencja wyborcza:
          img.pravda.com/images/doc/b/3/b3114ce-----3.png
          • wojciech.2349 Re: Ale termin utrwalil sie... 26.10.14, 13:52
            OK Borrka,
            jak się pojawi lepszy uzus, to przeskakujemy
            na niego.

            Ja jednak będę tego dotychczasowego unikał.
      • przyjacielameryki Re: Proby oszust wyborczych. 26.10.14, 13:36
        borrka napisał:

        > Prasa donosi o stosunkowo licznych probach falszowaniu wyborow na korzysc kandy
        > datow pro-kacapstanskich.
        > Spektakularnie, w Odessie:
        > img.pravda.com/images/doc/c/8/c85826b-----------------.jpg
        > Zlapano caly autobus 'tituszek"jadacych "na wybory".
        > Dniowka 500 do 2000 hrywen.

        Akurat takie próby fałszerstw były do przewidzenia. Mam nadzieję, że działania odszczurzania będą przebiegały sprawnie a wybory nie zostaną zakłócone przez rosyjskich najemników.
        Ale widać że są wyłapywani. To dobrze wróży.
        • pijatyka Re: działania odszczurzania 26.10.14, 14:09
          Chyba jakiś hamerykański środek sprowadzili... ;->
          • przyjacielameryki Re: działania odszczurzania 26.10.14, 22:03
            pijatyka napisała:

            > Chyba jakiś hamerykański środek sprowadzili... ;->


            Módl się żeby w końcu zaczęli sprowadzać, bo bez "hameryki " ani rusz.
      • zgred-zisko Re: Proby oszust wyborczych. 26.10.14, 14:05
        Doskonały dowód. Wystarczy spojrzeć i od eazu widać, kto to przyjechał, kiedy, gdzie, po co i za ile
    • pijatyka Re: polityczny kopniak w podbrzusze kacapii 26.10.14, 17:18
      Nic dziwnego, że jaczejka wyje ;)
    • wojciech.2349 Re: Zaczely sie wybory na Ukrainie. 26.10.14, 19:11
      No to czekamy na pierwsze wyniki.
    • wojciech.2349 exit-polls 26.10.14, 19:16
      Blok Petra Poroszenki zwycięzcą wyborów parlamentarnych na Ukrainie - wynika z sondaży exit-polls. Ugrupowanie wspierane przez prezydenta kraju uzyskało 24,3 procent głosów.

      Zgodnie z wynikami sondażu, do Rady Najwyższej wchodzą także: Front Ludowy premiera Arsenija Jaceniuka (21,3%), Samopomoc mera Lwowa Andreja Sadowego (12,5%), Partia Radykalna Oleha Laszki (7,1%), Blok Opozycyjny (6,6 %), Swoboda (6,3%) oraz Ojczyzna byłej premier Julii Tymoszenko (6 %).

      Sondaż na zlecenie telewizji 1+1 przeprowadziła pracownia TNS.

      forsal.pl/artykuly/831375,ukraina-blok-petra-poroszenki-wygrywa-wybory-parlamentarne.html
    • przyjacielameryki Re: Zaczely sie wybory na Ukrainie. 26.10.14, 22:09
      Wielkie brawa dla Ukrainy. Wygrała opcja proeuropejska, wygrała demokracja a wybory odbyły się bez większych zakłóceń. Ale to początek drogi. Życzę Ukrainie i Ukraińcom powodzenia w budowie wolnego demokratycznego państwa!

      Rosjanie mogą się ju uczyć od Ukraińców.
      • borrka Wlasnie wrocilem na Wilsoniak. 26.10.14, 22:26
        Swietna wiadomosc i, jako dobry pan, wydluzam amnestie dla czekistow do konca miesiaca.
        Wyniki wyborow sa jednak wazniejsze, niz kurs tugrika kacapstanskiego:)
        Bede komentowal wasze posty lekko krytycznie.

        Super sprawa!
        Gratuluje Ukrainie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka