borrka
26.10.14, 08:32
A pierwsi zaglosowali Ukraincy w Australii - jakie to znamienne, liczna diaspora emigracyjna wsrod wszystkich ofiar Kacapstanu !
Bo skoncza chyba "Kanadyjczycy".
Nawet dzis blisko 5 mln wyborcow okupowanych terenow nie bedzie moglo zaglosowac...
Ale polityczny kopniak w podbrzusze Raszki wlasnie sie "dzieje".
Zycze sprawnych i wolnych od zaklocen wyborow.