Dodaj do ulubionych

Niebezpieczne zabawy Iranu

28.04.15, 16:55
Irańska marynarka ostrzelała i zatrzymała amerykański statek handlowy z 34 obywatelami USA na pokładzie. W tej chwili statek eskortowany jest do portu Bandar Abbas Nie wykluczam, że to statek szpiegowski ale i tak Może się w tym rejonie zrobić w najbliższym czasie bardzo gorąco.
Obserwuj wątek
    • frompiter Dzikusy nie uzyli dronow? 28.04.15, 17:00
      vladexpat napisał:
      > Irańska marynarka ostrzelała
      > i zatrzymała amerykański statek handlowy z 34 obywatelami USA na pokładzie. W t
      > ej chwili statek eskortowany jest do portu Bandar Abbas
      Nie wykluczam, że
      > to statek szpiegowski ale i tak Może się w tym rejonie zrobić w najbliższym cz
      > asie bardzo gorąco.


      Nie zatopili statek?
      Nie wymordowali zaloge?

      To sa dzikusy, Jankiesi wyj@bali by rakiete w statek i bylo by po twoich strachach.
      Wspolczuje, vladziu, ze teraz musis w niepewnosci.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka