Dodaj do ulubionych

Debata Prezydencka 2020

30.09.20, 03:27
Trump niepotrzebnie przerywa wypowiedzi Bidenowi. Zasada jest taka, że jeden facet mówi prze 2 minuty a drugi słucha.
Obserwuj wątek
    • bmc3i Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 04:46
      Tragedia. Jak dwaj chłoptasie w barze. Przy czym Trump bardziej upity.
      Odniosłem wrazenie ze Biden przyszedł nieprzygotowany faktograficznie do debaty. NIe wykorzystał żadnej z broni którą Trump sam mu dał do ręki, w postaci twardych faktow o jego rzadach. Trump jak to Trump natomiast, agresja i emocje, cała strategia oparta na ibrzuceniu błotem, w nadzieji ze cos sie przylepi. Nie umiejetnosc dyskusji i polemiki ze strony Trumpa.
    • boomerang Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 05:08
      Trump niepotrzebnie przerywa wypowiedzi Bidenowi.

Potrzebnie. Biden to moron na skalę niespotykaną w polityce światowej. On tam nie powinien się znaleźć w tym miejscu. Inna sprawa że Trump gdyby milczał to i tak by wygrał z tym wypierdkiem demokratów.
      • bmc3i Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 05:17
        boomerang napisał:

> Trump niepotrzebnie przerywa wypowiedzi Bidenowi.
        >
        > Potrzebnie. Biden to moron na skalę niespotykaną w polityce światowej. On tam n
        > ie powinien się znaleźć w tym miejscu. Inna sprawa że Trump gdyby milczał to i
        > tak by wygrał z tym wypierdkiem demokratów.

Jesli kto s nie oglądał debaty, a przecztał post imć boomeranga, to może na podstawie tego ostatniego, wyrobic sobie zdanie o uczestnictwie Trumpa w tej debacie. Jaki Trump taki boomerang
      • bmc3i Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 05:18
        boomerang napisał:

> Jeśli ten wypierdek demokratów zostanie prezydentem to ja wykupuję u Elona Musk
        > a bilet na Marsa w jedną stronę.

Nie kłam, raczej kupisz bilet na Białoruś. Choc tam jako imigrant nie bedziesz miał życia.
          • bmc3i Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 06:29
            magna200 napisał:

> Cyrk dla gawiedzi. Trump madrzejszy bo zaplacil tylko $750 podatku. Eat your ha
            > rt felus.....

W normalnym kraju takich ludzi nazywa się oszustami podatkowymi.
            • engine8 Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 17:07
              A co to jest "normalny" kraj?
              Ja uwazam ze jest jak najbardzije normalny a Trump ma leb duzy i myslacy i robil to samo co kazdy z nas - kombinowal jak mogl aby legalnie zaplacici jak najmnije podatkow.

I co to jest "oszustwo podatkowe"?
              Wg mnie to cos nielgalnego, niezgodnego z prawem.. A tu sie okazuje ze lewacy uwazja ze jak masz duze "obroty" w buznesie ot masz placici duz podatki i juz.

No dobra a jak zaplacisz za duzo podatkow to jak sie takich ludzi nazywa?
              • bmc3i Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 17:32
                engine8 napisał(a):

> A co to jest "normalny" kraj?
                > Ja uwazam ze jest jak najbardzije normalny a Trump ma leb duzy i myslacy i robi
                > l to samo co kazdy z nas - kombinowal jak mogl aby legalnie zaplacici jak najmn
                > ije podatkow.
                >
                > I co to jest "oszustwo podatkowe"?
                > Wg mnie to cos nielgalnego, niezgodnego z prawem.. A tu sie okazuje ze lewacy
                > uwazja ze jak masz duze "obroty" w buznesie ot masz placici duz podatki i juz.
                >
                > No dobra a jak zaplacisz za duzo podatkow to jak sie takich ludzi nazywa?

W kazdum kraju sa oszusci podatkowi, ale tylko w niemormalnych krajach, oszustwa podatkowe są pochwalane przez wyborców, bo oszustwa jednych uderzają w drugich. Tacy natomiast ktorzy kotzystają jedynie z legalnych sposobów obnizania swoivh podatków, jeśli są politykami, nie walczą aby za wszelka cene uniknac pokazania swoich rozliczeń podatkowych.
                • boomerang Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 23:30
                  Lewacy to nazywają oszustwem podatkowym, a tymczasem jest to tylko korzystanie z umiejętnej legalnej interpretacji prawa podatkowego. Lewacy nie pracują, to i podatku nie płacą, no chyba że awanturnictwo nazwiemy pracą. Biden nazwał Antifę ideą. Ideolodzy podatków nie płacą, dla przykładu Marks, Lenin.
                  • engine8 Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 23:51
                    No be lewacy to uwazja ze jak oni wykorzystuja te mozliwosci podatkowe to dlatego ze biedni i im sie nalezy... A jak inni to robia - zwlaszcza ci co maj wiecej, to zlodzieje i oszusci podatkowi.

Trump im w oczy mowi - zrobilisci opcje dla siebie a ja je wykorzystalem. Bezczelny typ.
                  • bmc3i Re: Debata Prezydencka 2020 01.10.20, 01:36
                    boomerang napisał:

> Lewacy to nazywają oszustwem podatkowym, a tymczasem jest to tylko korzystanie
                    > z umiejętnej legalnej interpretacji prawa podatkowego. Lewacy nie pracują, to i
                    > podatku nie płacą, no chyba że awanturnictwo nazwiemy pracą. Biden nazwał Anti
                    > fę ideą. Ideolodzy podatków nie płacą, dla przykładu Marks, Lenin.

I dlatwego pewien polityk szkodzi sobie samemu nie chcąc ujawnic swoich zeznań podatkowych, mimo ze jest podatkowo czysty jak łza.
    • felusiak1 Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 06:26
      Taka strategia. Dwupunktowa.
      Punkt pierwszy =>Wqrwić Bidena i udalo mu sie dwa razy.
      Punkt drugi => Odseparować Bidena od lewego skrzydla zawiadywanego przez AOC. Udalo się na 100 procent.
      Przy czym brak odpowiedzi Bidena na pytanie czy napakuje sad najwyzszy i zlikwiduje filibuster przysporzy Trumpowi wyborców.

Chris Wallace za wczesnie reagował. Powinien byl poczekać kilka sekund.

Czy to bedzie mialo wplyw na wyborców Bidena? Zobaczymy.
      • bmc3i Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 06:33
        felusiak1 napisał:

> Taka strategia. Dwupunktowa.
        > Punkt pierwszy =>Wqrwić Bidena i udalo mu sie dwa razy.
        > Punkt drugi => Odseparować Bidena od lewego skrzydla zawiadywanego przez AO
        > C. Udalo się na 100 procent.
        > Przy czym brak odpowiedzi Bidena na pytanie czy napakuje sad najwyzszy i zlikwi
        > duje filibuster przysporzy Trumpowi wyborców.
        >
        > Chris Wallace za wczesnie reagował. Powinien byl poczekać kilka sekund.
        >
        > Czy to bedzie mialo wplyw na wyborców Bidena? Zobaczymy.

Wg pierwszych sondazy , wygrał Biden.
        Na wyborców nie wpłynie. Bo i nie miało wpłynąć. Celem tej debaty było 6% jeszcze niezdecydowanych.
        Za chwile bedzie druga debata - mruka Pence'a bez wlasnego zdania w żadnej sprawie i wygadanej Harris
        • engine8 Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 17:14
          Nie wiem jak to bedzie....
          Po debacie przelaczylem na CNBC i tam pierwsze co usyszalem i zobaczylem to Norah O'Donnell wsciekla mowiaca ze Biden sie "niegrzecznie" zachwal uzywajc takich epiteetow do Trumpa....
          No jak lewicowwa stacja - i to nie kto inny jak Nora, pierwsze co zrobila to skrytykowala Bidena to juz widac przeholowal...
          • monalisa2016 Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 18:45
            engine8 napisał(a):

> Po debacie przelaczylem na CNBC i tam pierwsze co usyszalem i zobaczylem to No
            > rah O'Donnell wsciekla mowiaca ze Biden sie "niegrzecznie" zachwal uzywajc tak
            > ich epiteetow do Trumpa....
            > No jak lewicowwa stacja - i to nie kto inny jak Nora, pierwsze co zrobila to sk
            > rytykowala Bidena to juz widac przeholowal...

Tak to prawda, Joe Biden wypowiedział najwięcej obelg w debacie: głupiec, kłamca, klaun, rasista, szczeniak Putina i najgorszy prezydent w historii Ameryki, odważył się publicznie powiedziec podczas debaty do prezydenta: "zamknij się!”

Czy trzeba wydawać tu jakąkolwiek dodatkową opinię?
        • amunicyjny1 Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 17:17
          engine8 napisał(a):

> Jak bedziesz w jego wielu i bedziesz mial dementie tak jak on to moze tez bedzi
          > esz tak gadal...
          > Nie wysmiewaj sie ze starego czlowieka. Dobrze ze i tak sobie poradzil.

Masz absolutną rację.Tylko że te dwa czubki startują na prezydenta,nie do wdówki po Staśku.Czujesz różnicę?
          • engine8 Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 19:07
            "Masz absolutną rację.Tylko że te dwa czubki startują na prezydenta,nie do wdówki po Staśku.Czujesz różnicę?"

Czzuje i dlatego bede musial decydowac czy wybrac kogos przewidywalnego i takiego kto moze nie zawsze robi to idealnie ale ma uczciwe i dobre zamiary a przy tym najbardzije wkurz medie i ci mu robia tak a nie inna publike.... czy tez na kogs kto jak dozyje prezydentury to sie pewnie z niej wycofa bo an fizycznie ani mentalnie nie jest juz do tego zdolny..
            Wybrano go jako kandydat tylko dlatego ze mial szanse na wygranie z Trumpem i sam moi ze bedzie "transitional" prezyednetem... No i jak on sie wycofa to zostanie Kamala - a to to wogole nie ma pojecia o niczym.
            Gdyby kandydatem byl Pence to bylbym bardzije zadowolony
            Ale niestety p raz drugo trzeba bedziw ybierac mniejsze zlo....... i obawiam sie ze zbalamuciny narod wybierze gorsz zlo...

Tak ze jedynie mam nadzieje ze dojdzie do tego ze Prezydenta wybierze Kongres.
            • amunicyjny1 Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 19:55
              engine8 napisał(a):

> "Masz absolutną rację.Tylko że te dwa czubki startują na prezydenta,nie do wdów
              > ki po Staśku.Czujesz różnicę?"
              >
              > Czzuje i dlatego bede musial decydowac

To też fakt i twoje prawo

Moje prawo, twierdzić że najważniejsze będą następne, i mieć nadzieje, że któryś z tych dwóch nie zdąży wszystkiego dokumentnie spieprzyć
    • engine8 Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 06:50
      A to byla debata czy pyskowka - mnieje wiecej tak jak tutaj LOL
      Kurna nie wiem co myslec...
      Wallace sie nie popisal.... zawodnicy nie debatowali ale sie nawzajem opluwali

Trump ma wiecje energii i zdrowego rozsadku.
      Joe nie ma pojecie co on bedzie robil i ile to bedzie kosztowac...
      Trump w miare przewidywalny a Joe zupelnie nie...

Melania ladniejsza..
    • qwardian Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 07:11
      Podobało mi się, że Trump nie dał się złapać w pułapkę zrównującą radykalne prawicowe i lewicowe grupy. Te ostatnie palą amerykańskie miasta i rabują sklepy. Trump podkreślił, że ma poparcie policji. Stany są na zakręcie. Wóz, albo przewóz..
      • bmc3i Re: Debata Prezydencka 2020 01.10.20, 03:40
        qwardian napisał:

> Podobało mi się, że Trump nie dał się złapać w pułapkę zrównującą radykalne pra
        > wicowe i lewicowe grupy. Te ostatnie palą amerykańskie miasta i rabują sklepy.
        > Trump podkreślił, że ma poparcie policji. Stany są na zakręcie. Wóz, albo przew
        > óz..
        >

Podkreślił. I jak zawsze kłamał. Trump jeszcze do osobnej sypialni bez Melanii nie zdązył wrócić, a szeryf z Portland który mial go rzekomo popierać, publicznie temu zaprzeczył, twierdzac ze nie tylko ne popiera Trumpa, ale i nigdy nie bedzie go popierał.
    • amunicyjny1 Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 10:28
      malkontent6 napisał:

> Trump niepotrzebnie przerywa wypowiedzi Bidenowi. Zasada jest taka, że jeden f
      > acet mówi prze 2 minuty a drugi słucha.
      >
      >

Mówiłem że juesej dotknął problem politbiura z lat 80-tych.Taka debata ''Andropowa z Czernienko''
        • boavista4 Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 13:11
          sama klamstwa. Gdyby Biden byl prezydentem to tez by mial podobne klopoty z Wirusem, bo tu polityk nie wiele moze zrobic, a na dodatek wirusa rosi zupelnie kto inny.
          Demokraci rozniecaja pieklo rasowe i wirus im doskonale pomaga. Ludzie sa w areszcie domowym nie maja pracy, a w tym czasie giganty internetowe przechwytuja bilioy na swoja wlasnosc. I to te giganty ekonomiczne niszcza porzadek swiata i USA.
      • yurek_1111 Klaun I zamknij sie... 30.09.20, 15:00
        Czekam z niecierpliwoscia co się stanie z Bidenem a wiem co by spotkalo tego kto do Putina powiedzialby publicznie "shut up man " albo w swietle kamer nazwalby go klaunem ....
        O chinczyku tak potraktowanym nie wspomne....
        • amunicyjny1 Re: Klaun I zamknij sie... 30.09.20, 15:12
          yurek_1111 napisał:

> Czekam z niecierpliwoscia co się stanie z Bidenem a wiem co by spotkalo tego kt
          > o do Putina powiedzialby publicznie "shut up man " albo w swietle kamer nazwalb
          > y go klaunem ....
          > O chinczyku tak potraktowanym nie wspomne....

To nie przejaw demokracji,to przejaw upadku klasy politycznej w juesej. I tych dwóch dziadków w szczególności,którzy słowa erystyka, nie odróżnili by od erotyka
          Nie ma powodów do radości,jeden z nich będzie rządził sporym bantustanem
    • senioryta13 Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 15:44
      malkontent6 napisał:

> Trump niepotrzebnie przerywa wypowiedzi Bidenowi. Z

Musze stwierdzic, ze debata nie odbyla sie na wysokim poziomie, ale to Hilary w 2016 zapoczatkowala taki styl.
      Trum.p byl mocno zdenerwowany, nigdy go nie widzialam/slyszalam w takim stanie. No, ale 4 lata podjazdow
      D-Mafii zrobilo swoje. To jego jedyna szansa aby poinformowac wyborcow o szwindlach D-Mafii.
      Gdyby tylko szanowna prasa, tv., nie byla tak jednostronna, nie byloby takiego burdelu, w jakim wszyscy znalezlismy sie.
      Biden to tylko polityk, ktory nic w swoim zyciu nie zrobil, poza pustymi przemowami. 47 lat doswiadczenia bylo widoczne, wie jak trafic do wyborcow, jakich slow uzywac. Mysle, ze Trum.p troche zagolopowal sie, ale to w zasadzie nie ma znaczenia, przynajmniej dla mnie.
      wazniejsza jest umiejetnosc i negocjowanie na arenie swiatowej, a nie sprzedawanie Ameryki za mily usmiech.
      To potrafi kazdy dupek.

---
      -caesar_pl: Polacy to zruszczeni Slowianie
      -boomerang: Póknij się w łeb, Cysorzu
        • senioryta13 Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 15:52
          amunicyjny1 napisał(a):

> wazniejsza jest umiejetnosc i negocjowanie na arenie swiatowej, a nie sprzedawa
          > nie Ameryki za mily usmiech.
          >
          >
          > Chyba felek żartujesz...kiedy ją przejawił... .?

NAFTA, mnie to juz wystarczy.
          chcesz wiecej , prosze :
          3 lata spokoju ze strony Kim'a.
          zerwanie idiotycznego deal'u z Iranem.
          Afganistan, China, B.W. Serbia, Syria ...
          Slepy i gluchy jestes , czy co ?

---
          • amunicyjny1 Re: Debata Prezydencka 2020 30.09.20, 16:03
            senioryta13 napisał:

> amunicyjny1 napisał(a):
            >
            > > wazniejsza jest umiejetnosc i negocjowanie na arenie swiatowej, a nie spr
            > zedawa
            > > nie Ameryki za mily usmiech.
            > >
            > >
            > > Chyba felek żartujesz...kiedy ją przejawił... .?
            >
            > NAFTA, mnie to juz wystarczy.
            > chcesz wiecej , prosze :

> 3 lata spokoju ze strony Kim'a.
            A co, wojna była?Co się zmieniło....
            > zerwanie idiotycznego deal'u z Iranem.
            Idiotyzm,wirówki temu poszły w ruch,Europa zlała wasze zerwanie
            > Afganistan,
            Porażka,czas sp....

China,
            Mają się lepiej niż kiedykolwiek

B.W.

Zaczynają was olewać,brak wiarygodności

Serbia,
            ????

Syria ...
            Tu już chyba naprawdę feluś żartujesz,nawet Kurdowie was zleli [Ale to przejdzie do historii....gdzie kurdowie byli jak lądowaliśmy w Normandii.....słodziutkie]
    • felusiak1 Dwie debaty w jednej 30.09.20, 22:01
      Różni ludzie różnie widzą.
      Media glównego ścieku przekonuję mnie, że Trump wypadl okropnie a zaproszone do studia grono dyzurnych ekspertów mówi, ze Biden nie powinien już debatować. I to mnie zainteresowal. Dlaczego Joe ma nie debatować skoro to Trump wypadl okropnie? Powinni zachecać do 4 albo 5 debat. Zatem coś wiedzą i nie mówia nam.
      A może to Joe wypadl okropnie? Wallace kilka razy uratowal Bidena.
      • yurek_1111 Re: Dwie debaty w jednej 30.09.20, 23:37
        felusiak1 napisał:

> Różni ludzie różnie widzą.
        > Media glównego ścieku przekonuję mnie, że Trump wypadl okropnie a zaproszone do
        > studia grono dyzurnych ekspertów mówi, ze Biden nie powinien już debatować. I
        > to mnie zainteresowal. Dlaczego Joe ma nie debatować skoro to Trump wypadl okro
        > pnie? Powinni zachecać do 4 albo 5 debat. Zatem coś wiedzą i nie mówia nam.
        > A może to Joe wypadl okropnie? Wallace kilka razy uratowal Bidena.

Ogolnie dla normalnych ludzi obaj wypadli nieciekawie , powinni pozowac na dzentelmenow a wyszli na moronow...
        Wygralby zdecydowanie ten który zamiast obrzucac sie blotem i przygryzac drugiemu, mowil co w wypadku wygranej w wyborach zamierza dla kraju i ludzi zrobic....
        Zyskalby sympatie i szacunek ogladajacych....

-
        Dekadencja jest moralną i duchową chorobą wynikającą ze
        zbyt długiego okresu bogactwa i władzy, wytwarzającą cynizm,
        rozluźnienie religijne, nihilizm i rozwiązłość....
      • engine8 Re: Debata Prezydencka 2020 01.10.20, 00:28
        Ja aby byc fair ogladnale debate 2x 0 wczoraj i dzis...
        I dzis aby byc fair obejrzalem komentarze CNBC i CNN
        I milabym prosbe to przecciwnikow Trumpa i Fox....
        Obejrzyjcie sobi to... to nie skrajnie prawicowe opinie - ale obie strony dyskutuja.
        www.youtube.com/watch?v=2qC3VnaZtqc
      • senioryta13 Re: Debata Prezydencka 2020 01.10.20, 01:04
        monalisa2016 napisał(a):

> Co mysla mlodzi ludzie o tej debacie? Naomis livestream.

nie szkoda ci na to czasu ?

sluchaj tego, ona jest swietna
        www.youtube.com/watch?v=EOrCBrUtIlI
        ---
        • boavista4 Re: Debata Prezydencka 2020 01.10.20, 03:16
          zamiast sluchac ej debaty przeczytajcie sobie piekna poeszje amerykanska.
          tu jest cos jak jak o Bidenie.

I finally found a dude who can tell the truth
          Never being rude, aye
          He don't leave me on read, aye
          Join me in the bed, aye
          He can't leave himself, aye

I finally found a dude who can tell the truth
          He can put it down, aye
          Other bitches frown, aye
          Can't see him around, aye
          I finally found a dude, who can tell the truth
          Never being rude, aye
          Join me in the bed, aye
          He give me some head, aye
          He can put it down, aye
          Aye

[Verse]
          Bitches be mad, bitches be hating
          They so alone, so they be hating
          Stay talking shit, they acting faded
          I got a man, them bitches wishin'
          I'm always taken, they always wish
          Stay talking shit, I know they be hating
          I get on their men, I know why they hating
            • yurek_1111 Re: Debata Prezydencka 2020 01.10.20, 15:11
              A co o "debacie^ mowia swiatowe media?
              UK
              "The clearest loser from the first presidential debate between Donald Trump and Joe Biden was America."

Francja
              "Chaotic, childish, gruelling" 

Niemcy

"Part fist-fight, part play"

www.bbc.com/news/election-us-2020-54354405
                • bmc3i Re: Debata Prezydencka 2020 01.10.20, 17:27
                  amunicyjny1 napisał(a):

> yurek_1111 napisał:
                  >
                  > > A co o "debacie^ mowia swiatowe media?
                  > > UK
                  > > "The clearest loser from the first presidential debate between Donald Tru
                  > mp and
                  > > Joe Biden was America."
                  >
                  > Nic dodać, nic ująć

Moze tylko to że nie ma to żadnego znaczenia dla amerykanskich wyborów. Wyborcy Trumpa nie sledza żadnych zagranicznych mediów. Żadnych mediów nie śledzą, oprócz FOX News, Fox & Friends.
                    • bmc3i Re: Debata Prezydencka 2020 01.10.20, 18:53
                      felusiak1 napisał:

> A ty robaczku jakie zagraniczne media sledzisz?

Konkretnie robaczku, codziennie w drodze do pracy, słucham BBC World News zamiast muzyki, mam też subskrypcje news BBC w telefonie. A Ty misiaczku?
                      • felusiak1 Re: Debata Prezydencka 2020 01.10.20, 19:16
                        Ja nie jeżdżę do pracy to nie słucham ale tez nie przyczyniam się do katastrofy klimatycznej.
                        Przegladam GW i wiem wszystko o kastingach i iwentach. Wiem, ze Toyoty są w dobrych cenach. Wiem, że Duda jest homofobem. I najwazniejsz, w UK papugi przeklinaja jak marynarze.
                        • bmc3i Re: Debata Prezydencka 2020 01.10.20, 19:34
                          felusiak1 napisał:

> Ja nie jeżdżę do pracy to nie słucham ale tez nie przyczyniam się do katastrofy
                          > klimatycznej.
                          > Przegladam GW i wiem wszystko o kastingach i iwentach. Wiem, ze Toyoty są w dob
                          > rych cenach. Wiem, że Duda jest homofobem. I najwazniejsz, w UK papugi przeklin
                          > aja jak marynarze.

No widzisz, a jest tyle ciekawszych informacji, niż o Dodzie, modzie i ogórkach kiszonych,
                  • amunicyjny1 Re: Debata Prezydencka 2020 01.10.20, 18:03
                    bmc3i napisał:

>
                    > > yurek_1111 napisał:
                    > >
                    > > > A co o "debacie^ mowia swiatowe media?
                    > > > UK
                    > > > "The clearest loser from the first presidential debate between Dona
                    > ld Tru
                    > > mp and
                    > > > Joe Biden was America."
                    > >
                    > > Nic dodać, nic ująć
                    >
                    >
                    > Moze tylko to że nie ma to żadnego znaczenia dla amerykanskich wyborów. Wyborcy
                    > Trumpa nie sledza żadnych zagranicznych mediów. Żadnych mediów nie śledzą, opr
                    > ócz FOX News, Fox & Friends.
                    >

Żadnego.Ja tylko mam nadzieję, że ten bezrozumny fanatyzm,to wyłącznie domena emerytów i gosposi domowych,bo tak rozkładają się tu zdania.Można kogoś popierać,koniecznie trzeba w coś wierzyć.Ale nie w ten sposób,bo on jest zarezerwowany dla Boga
                    • bmc3i Re: Debata Prezydencka 2020 01.10.20, 19:14
                      amunicyjny1 napisał(a):

> Żadnego.Ja tylko mam nadzieję, że ten bezrozumny fanatyzm,to wyłącznie domena
                      > emerytów i gosposi domowych,bo tak rozkładają się tu zdania.Można kogoś popiera
                      > ć,koniecznie trzeba w coś wierzyć.Ale nie w ten sposób,bo on jest zarezerwowany
                      > dla Boga

Iles lat temu, krótko po tym gdy przeprowdziłem sie na Florydę, ktos komu powiedziałem ze oryginalnie jestem z Polski, zapytał mnie mnie, czy my tam w Polsce mamy lodówki (a może telewizory, nie pamietam juz dokładnie)?
                      Tyle z wiedzy o świecie, tej grupy Amerykanów.
                      • amunicyjny1 Re: Debata Prezydencka 2020 01.10.20, 19:30
                        bmc3i napisał:

>

> Iles lat temu, krótko po tym gdy przeprowdziłem sie na Florydę, ktos komu powie
                        > działem ze oryginalnie jestem z Polski, zapytał mnie mnie, czy my tam w Polsce
                        > mamy lodówki (a może telewizory, nie pamietam juz dokładnie)?
                        > Tyle z wiedzy o świecie, tej grupy Amerykanów.

Urok krajów anglosaskich. Czasami miałem miałem wrażenie, że wiedza o świecie jest tam reglamentowana. takie by nie mącić ludziom we łbach .Zę robiono to z rozmysłem.Stąd te dziwne sytuacje i wrażenie kastowości
      • senioryta13 Re: Debata Prezydencka 2020 01.10.20, 23:26
        szwampuch58 napisał:

> Kemala Harris przejedzie sie po Pence'sie jak walec po pomidorze... za tydzien
        > .....to pewne

niech zgadne, bedzie rzucala w niego blotem, bo tylko to ta partia potrafi robic najlepiej.

---
      • boavista4 Re: Amerykanskie media 01.10.20, 19:21
        Z wyjatkiem Fox News wszystkie media glownego scieku sa przeciwko Trumpowi i sieja starch przed Korona wirusem.
        Natomiast media podziemne popieraja Trumpa, nalezy tu miedzy innymi Alex Jones, Whatdoesitmean.com , Whatreallyhappened.com. Jedynie alternatywny globalresearch.ca pisze "“Trump knew how to hatemonger before he met Miller….but when their paths collided, there was an alchemy. Trump’s riches, marketing instinct and emotional racism emerged with Miller’s fanatical ideology, work ethic and strategic thinking.”
        Wydaje sie ze jedyna alternatywa dla Ameryki jest Trump, a to wszytko poiza nim reprezenuja media glownego scieku, amerykanski estalishment, liberalowie , finansiera i otumanione masy wielkich metropoli.
        • bmc3i Re: Amerykanskie media 01.10.20, 19:36
          boavista4 napisał(a):

> Z wyjatkiem Fox News wszystkie media glownego scieku sa przeciwko Trumpowi i
          > sieja starch przed Korona wirusem.
          > Natomiast media podziemne popieraja Trumpa, nalezy tu miedzy innymi Alex Jones
          > , Whatdoesitmean.com , Whatreallyhappened.com. Jedynie alternatywny globalrese
          > arch.ca pisze "“Trump knew how to hatemonger before he met Miller….but when the
          > ir paths collided, there was an alchemy. Trump’s riches, marketing instinct an
          > d emotional racism emerged with Miller’s fanatical ideology, work ethic and str
          > ategic thinking.”
          > Wydaje sie ze jedyna alternatywa dla Ameryki jest Trump, a to wszytko poiza nim
          > reprezenuja media glownego scieku, amerykanski estalishment, liberalowie , fi
          > nansiera i otumanione masy wielkich metropoli.

NAEBC presents itself as a “free and independent” media outlet based in Hungary with a mission to promote conservative and right-wing voices. Its main page carries a warning to its readers: “Don’t get yourself fooled.”

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka