polski_francuz 20.05.26, 16:03 ponoc wpuszczono na to forum igora bo bylo troche malo wpisow. Tyle, ze on robi z forum wraz z Gioconda tube ruskiej propagandy...no ale wpisow jest co niemiara :) PF Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
borrrka Ignorować? 20.05.26, 17:05 I dopuszczać, by na polskim forum czekiści wypisywali antyukraińskie i antypolskie bzdury? Może jednak lepiej powiedzieć nowszym forumowiczom, kim jest igorczik? Bo on zarabia kasę z myślą o tym, by zabijać ukraińskich żołnierzy, cywili, dzieci. A jaki będzie następny cel? Możecie zgadywać. Odpowiedz Link Zgłoś
stefan4 Re: Ignorować? 20.05.26, 17:48 borrrka: > Bo on zarabia kasę z myślą o tym, by zabijać ukraińskich żołnierzy, cywili, dzieci. Nie przesadzaj. Gdyby miał przemożną chęć zabijania, to by udał się tam, gdzie zabijają. A skoro jest tutaj, to widać nie po to, żeby zabijać, tylko najwyżej, żeby pisać o zabijaniu. Ale on nawet tyle nie robi (przynajmniej nie robił, zanim przestałem go czytać). Raczej intensywnie atakuje/wyśmiewa Zachód, Unię, demokrację i inne wartości. A co do napaści Rosji na Ukrainę to istotnie zajmuje stanowisko prorosyjskie, ale to nie jest główny temat jego twórczości. - Stefan Odpowiedz Link Zgłoś
borrrka Wytyczne pana konsula 20.05.26, 17:52 Igorczik musi winy odpokutować i pisze, co pan konsul każe. Odpowiedz Link Zgłoś
felusiak1 Re: Ignorować? 21.05.26, 19:07 W wypisywaniu antyukraińskich i antypolskich bzdur króluje jorel a nie igor. borrrrrrrka, weź pastylki bo naprawde piździsz. generalnie nie zgadzam się z igorem ale doceniam, ze przedstawia argument i stara się uzasadnić. Ty i inni poprostu $racie złotymi myślami a raczej objawieniami swojego rozumu. Argument i uzasadnienie nie znajduje sie w waszym repertuarze. Odpowiedz Link Zgłoś
perla.roztocza Re: Od palca do reki 20.05.26, 16:58 widzisz PF, siedząc od lat w tej upadłej Francji zupełnie odwykłeś od wolności słowa. Ale w Polsce póki co ona nadal jest, choć Tuski walczą z ową wolnością jak tylko mogą. Nie podoba ci się ruska propaganda na forum tym (mnie też nie), to zwalczaj typa bez dawania bana właśnie. Odpowiedz Link Zgłoś
borrrka A skuli czego tolerować kacapskie brednie? 20.05.26, 17:11 On nie pisze o Czeburaszce i Koniku Garbusku. On pisze o mordowaniu Ukraińców - dzieci, cywili, żołnierzy. Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Wolnosc? 20.05.26, 17:20 perla.roztocza napisał(a): " widzisz PF, siedząc od lat w tej upadłej Francji zupełnie odwykłeś od wolności słowa. Ale w Polsce póki co ona nadal jest, choć Tuski walczą z ową wolnością jak tylko mogą. Nie podoba ci się ruska propaganda na forum tym (mnie też nie), to zwalczaj typa bez dawania bana właśnie." Obawiam sie, ze do,wolnosci slowa trzeba miec troche zaufania do rozmowcy i do jego dobrej woli. Nia mam takiego zaufaniai i sadze, ze forumowicz o ktorym mowa jest po prostu propagandzista, ktoremu dano szanse siac swoja propagande. PF Odpowiedz Link Zgłoś
perla.roztocza Re: Wolnosc? 20.05.26, 18:09 polski_francuz napisał: > Obawiam sie, ze do,wolnosci slowa trzeba miec troche zaufania do rozmowcy i do > jego dobrej woli. Nia mam takiego zaufaniai i sadze, ze forumowicz o ktorym mow > a jest po prostu propagandzista, ktoremu dano szanse siac swoja propagande. a ty PF to ile już lat grasujesz na forach polskojęzycznej GW? Pewnie z 25 lat. Więc jako taki doskonale wiesz, że na tych forach nikt nikogo do niczego nie przekonał. Słowem, sianie tu jakiekolwiek propagandy jest idiotyzmem gdyż tutaj piszą ludzie dorośli mający swoje przekonania i poglądy, i nie są tu po to aby dali ci się przekonać do czegokolwiek. Podobnie nikt nie przekona ciebie. Niemniej te fora mają jakiś sens skoro tu ludzie piszą. Np. ja tu jestem aby sobie przybluzgać takich stefanów4, ot tak dla sportu, bo wyjątkowe szuje są. I chamy. Nie przesadzaj więc z siłą tej propagandy na forum tym, gdyż ma tyle trucizny co jest w zapałce właśnie. Odpowiedz Link Zgłoś
stefan4 Re: Od palca do reki 20.05.26, 17:48 polski_francuz: > ponoc wpuszczono na to forum igora bo bylo troche malo wpisow. Tyle, ze on robi > z forum wraz z Gioconda tube ruskiej propagandy...no ale wpisow jest co niemiara Gdyby te wpisy odjąć, to chyba zostałoby mniej niż przedtem. Przypuszczam, że niektórzy chętni do zamieszczenia postu rezygnują, kiedy zobaczą, jakie wypowiedzi tu dominują. - Stefan Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Nielatwe rozwiazanie 20.05.26, 17:56 stefan4 napisał: " Gdyby te wpisy odjąć, to chyba zostałoby mniej niż przedtem. Przypuszczam, że niektórzy chętni do zamieszczenia postu rezygnują, kiedy zobaczą, jakie wypowiedzi tu dominują." Ano, nielatwo jest znalezc rozwiazanie. Jak sie czegos chce, to niekiedy koszty sa nieprzewidywalnie wysokie. W tym wypadku, te koszty to ruska propaganda. PF Odpowiedz Link Zgłoś
felusiak1 Re: Nielatwe rozwiazanie 21.05.26, 19:11 Weź przestań z tą ruską propagandą. Tego igor nie uprawia.Propagandysta wie, że propagandzi. Wie, że klamie. igor wierzy w to co pisze. Jest szczery. Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Szczerosc a psychologia 18.06.26, 08:54 felusiak1 napisał: " Weź przestań z tą ruską propagandą. Tego igor nie uprawia.Propagandysta wie, że propagandzi. Wie, że klamie. igor wierzy w to co pisze. Jest szczery." Pisac po polsku z towarzyszka zycia Polka i wpisy sa w niezgodzie z polska racja stanu? Jesli tak jest, to trzeba do psychologa a zaraz potem do psychoterapeuty...bo pewnie jakies kompleksy sa do wyleczenia. PF Odpowiedz Link Zgłoś
felusiak1 Re: Od palca do reki 21.05.26, 19:08 Szczególnie twoje wypoty, stefek, dostarczająintelektualnej uczty. Odpowiedz Link Zgłoś
igor_2025 Czytam wpisy na tym watku 20.05.26, 18:11 I widze tchorzow, ktory boja sie rzetelnej dyskusji. Chca miec prawo tylko do jednej prawdy, swojej, a kazda inna zwalczac na kazde sposoby: Sami Swoi - Sad sadem, a sprawiedliwosc... Odpowiedz Link Zgłoś
felusiak1 Re: Czytam wpisy na tym watku 21.05.26, 19:16 Tu dotknąłeś ważnego tematu. Temat mojej prawdy. Nie prawdy lub faktu lecz mojej prawdy i mojego faktu. Oni nie chcą dyskutować. Oni objawiają. Frustracja zmusza do wygłoszenia czegoś "madrego". To wygłaszają. Natomiast nie podejmuja dyskusji. polski francuz czasem ma dobry humor i odpowie ale szybko gaśnie. Traci zainteresowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
igor_2025 Felus.... 21.05.26, 19:26 Nie chcialbym w tym watku dyskutowac z Toba na zaden temat, wiec odpowiem w innym watku. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Igor, pravde , jak i d... kazdy ma wlasna. 18.06.26, 01:59 igor_2025 napisał: > I widze tchorzow, ktory boja sie rzetelnej dyskusji. Chca miec prawo tylko do jednej prawdy, swojej, a kazda inna zwalczac na kazde sposoby: Igor, pravde , jak i d... to kazdy ma wlasna. zaczynajac od Trumpa, poprzez Putina, a konczac na Papiezu. a o islamuskach przez litosc - nie wspomne. Odpowiedz Link Zgłoś
bywszybywszy Re: Od palca do reki+ 21.05.26, 16:11 borrrka Ignorować? 20.05.26, 17:05 I dopuszczać, by na polskim forum czekiści wypisywali antyukraińskie i antypolskie bzdury? Może jednak lepiej powiedzieć nowszym forumowiczom, kim jest igorczik? ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Czytajac wypowiedzi pana Ajgora,mozna zauwazyc: W jego edycjach poprzednich zawsze przewijala sie nic tajemniczosci. Lobuzersko i kokietliwie dzielil sie wiadomosciami,dla zwyklych smiertelnych niedostepnymi,a chwalil sie zrodlami dostepnymi tylko dla sieksotow(siekrietnyj sotrudnik=tajny wspolpracownik,czyli tajny agent ,tajniak,szpicel na rzecz sluzb specjalnych). Kiedy zaalozyl wlasne forum wolnoscia slowa na nim nie grzeszyl.Nie dopuszczal do glosow wypowiedzi jemu niewygodnych.Rzadzil sie jak ta parszywa ges,dopuki wlasowcy nie napadli na Ukraine.Forum mu zamkneli. Teraz objawil sie na nowo w siersci(skorze) owieczki,wypowiadajacy sie na wszystkie tematy. Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Re:z Giocondą robi z forum tubę ruZkiej propagandy 18.06.26, 00:41 Żaden inny forumowicz mnie o nic nie prosił. Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Re: Żaden inny forumowicz mnie o nic nie prosił. 24.06.26, 14:32 Dziś też nie ;-D Odpowiedz Link Zgłoś
j0rl.1 Re: Od palca do reki 18.06.26, 11:28 felusiak1 napisał: > W wypisywaniu antyukraińskich i antypolskich bzdur króluje jorel a nie igor. > Ja nie pisze bzdur to najwazniejsze. Ale ja pisze prawde i do tego wyjasniam dlaczego to jest prawda. A wy wszyscy tutaj raz macie za mala wiedze a dwa nedznie myslicie. Np. moje slawne antypolskie poglady. Ja po prostu wiem jak dziala gospodarka i to z wyzszego szczebla, i kapitalistyczna i kiedys komunistyczna, wy siedzicie na najnizszym poziomie w kapitalizmie i kompletnie tego nie rozumiecie. A wlasnie rozumienie tego wyjasnia np. jesli chodzi o Polske dlaczego byla tak nedzna ze sie podzielila. Dla was to antypolskie bo nie rozumiecie tych zaleznosci. I np. z Igorem w duzo sprawach sie nie zgadzam bo i on duzo nie rozumie. Wszystko z tego jakie ktos mial zycie zawodowe, wy na dole spoleczenstwa ja w warstwie gdze dobrze te zaleznisci widzialem na codzien. I nazywanie tego antypolskoscia jest glupie. Bo warto wiedziec jak i dlaczego bylo naprawde a nie zyc w mitach jak wy tu zyjecia. Co do Ukrainy to jest jasne ze jest uzywana przez Zachod do walki z Rosja. I ze dla Zachodu milion zolnierzy ukrainskich to malo jeszcze. A Zachod uzywa Ukrainy do walki z Rosja aby opoznic jak najbardziej konczenie sie panowania Zachodu nad Swiatem. Wiec i Zachod ma racje w tym sensie ale placa zyciem mieszkancy Ukrainy. Sa smieciem dla Zachodu. Czy to jest antyukrainskosc? Uwazam ze nie. No ale to za trudne dla was tu. Odpowiedz Link Zgłoś
j0rl.1 korekta 18.06.26, 11:54 j0rl.1 napisał: > I ze > dla Zachodu milion zolnierzy ukrainskich to malo jeszcze. Mialo byc I ze dla Zachodu milion zabitych zolnierzy ukrainskich to malo jeszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
j0rl.1 Re: Od palca do reki 18.06.26, 11:39 felusiak1 napisał: > Tu dotknąłeś ważnego tematu. Temat mojej prawdy. Nie prawdy lub faktu lecz moje > j prawdy i mojego faktu. > Oni nie chcą dyskutować. Oni objawiają. Frustracja zmusza do wygłoszenia czegoś > "madrego". To wygłaszają. > Natomiast nie podejmuja dyskusji. polski francuz czasem ma dobry humor i odpowi > e ale szybko gaśnie. Traci zainteresowanie. Wcale nie jestes lepszy drogi f1 od tch INNYCH. Cos walniesz jak zaczynam Ciebie naciskac, merytorycznie to chowasz sie do mysej dzury. I z tamtad tylko zapiszczysz np. o moich dziewczynkach albo cos podobnego. Albo nic. Ja wiem ze ze mna sie ciezko merytrycznie dyskutuje. Bo poza Twoimi haslami to sie zawsze okazuje ze nie masz nic. No ale tak daleko nie myslisz i jak zaczynam wyjasniac stawiajac np. moje Punkty to mysia dziura. Ostatnio napsales jak to Kanadyjczycy przejezdzaja do USA sie leczyc. Bo u was taka fajna a w Kanadzie panstwowa wiec do bani. Jak zapytalem jak wygladaja rozliczenia z takim Kanadyjczykiem w USA to Ty hop do mysiej dziury. A dlaczego? Bo bezmyslnie powtarzasz haselka z Twoich zaklamanych mediow a jak Ciebie nacisne, merytorycznie to nagle rozumiesz ze to glupoty co powiedzales przedtem. Bo Ty jak szachach 1 ruch do przodu tylko widzisz. A ja z 5 ruchow. Odpowiedz Link Zgłoś