05.07.05, 21:40
wyslalem wazny mail na priv, sprawdz i odpowiedz bo kolejny jest zalezny od
Twojej opowiedzi
Obserwuj wątek
    • marcus_crasuss Re: do m_c 05.07.05, 22:00
      manny_ramirez napisał:

      > wyslalem wazny mail na priv, sprawdz i odpowiedz bo kolejny jest zalezny od
      > Twojej opowiedzi

      Uwaga, Uwaga ! Odpowiedz :

      Ja ci radze - rob jak chcesz.
    • marcuss_crassus Re: do m_r 05.07.05, 22:05
      Przepraszam, ze nie od razu odpowiedzialem ale bardzo sie wzruszylem.....
      Dawno nie czytalem czegos rownie pieknego.

      Czy rzeczywiscie takim mnie widzisz?

      P.S. Prosze wyslij tez ten kolejny post....

      buzi....
      • ksiaze.pan To juz wiadomo dlaczego wam przeszkadza 05.07.05, 22:10
        kamieniowanie geyow.
        No coz, ja tez lubie czasami wymieszac drinki ;) choc to niezdrowe.
    • micruss-crassus Re: do m_c 05.07.05, 22:16
      zajrzyj do skrzynkiza dwie i pol munuty
      • marny_ramirez Re: do m_c 05.07.05, 22:25
        za dwie minetki?
    • manny_ramirez marcus do jasnej goraczki 06.07.05, 02:33
      odezwiesz sie?
      • bam_buko Re: marcus do jasnej goraczki 06.07.05, 02:51
        manny_ramirez napisał:

        > odezwiesz sie?

        zajrzyj na eurojihad,krasul plodzi tam posty
        odpowiada sam sobie wiec jest b.zajety
      • menny_rodriguez Re: marcus do jasnej goraczki 06.07.05, 08:31
        manny_ramirez napisał:

        > odezwiesz sie?

        Milosc na pstrym koniu jezdzi, Chico.
    • marmy_ramirez Re: do markusa 06.07.05, 08:41
      obraziles sie na mnie czy co??? ile mam czekac???

      --
      Zapraszam wszystkich do dyskusji o historii Rzeczpospolitej Obojga Narodow
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=25220
      Zapraszam takze na forum watkow swiatowych
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=27433
      • marcus_crasuss Re: do markusa 06.07.05, 09:13
        marmy_ramirez napisał:

        > obraziles sie na mnie czy co??? ile mam czekac???

        Zwykle trwa to jakies dziewiec miesiecy.

        >
        > --
        > Zapraszam wszystkich do dyskusji o historii Rzeczpospolitej Obojga Narodow
        > forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=25220
        > Zapraszam takze na forum watkow swiatowych
        > forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=27433
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka