Dodaj do ulubionych

Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania i groź...

IP: *.lond-b-2.access.uk.tiscali.com 01.09.02, 17:38
Szczyt chamstwa. W rocznice napasci na Polske i rozpoczecia
dziela, ktore pochlonelo najwiecej istnien ludzkich i pogrozylo
kolejne miliony w mroku komunizmu na 50 lat, te niemieckie
swinie maja czelnosc dopominac sie o swoje nienalezyte prawa.
Powinni sie cieszyc, ze w ogole maja panstwo. Takie to sa
wyniki dobrodupnosci i przymilania sie im. Smierc Niemcom.
Obserwuj wątek
    • Gość: f Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania i gr IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.09.02, 18:04
      mam nadzieje, ze CDU przegra wybory, bo w przeciwnym wypadku, za
      kilka lat zarzadaja od nas ziem zachodnich
      • Gość: helena biedy maciek IP: *.dip.t-dialin.net 01.09.02, 23:26
        maciek ales ty glupi jestes. najwiecej morderst w europie
        dokonal Kosciol Kkatolicki (inkwizycja , stosy itd..) . hitler
        dzialal tylko 12 lat a kosciol wieki wiec nie porownuj.
        poza tym chyba nigdy nie czytales dekretow benesza-tam zostali
        wypedzeni wszyscy, ktorzy nie byli czechami(takze Wegrzy)
        zastosowano zasade odpowiedzialnosci zbiorowej-wd ciebie to ok?
        polacy tez ciagle z nostalgia opowiadaja o lwowie i wilnie(ktore
        w sposob perfidny ukradlismy Litwinom w 1922) litwini nas nie
        cierpia u uwazaja za zlodziei (nie tylko samochodow):)
        • Gość: Mateo Re: biedy maciek IP: 195.116.234.* 02.09.02, 12:23
          Gość portalu: helena napisał(a):

          > maciek ales ty glupi jestes. najwiecej morderst w europie
          > dokonal Kosciol Kkatolicki (inkwizycja , stosy itd..) . hitler
          > dzialal tylko 12 lat a kosciol wieki wiec nie porownuj.
          > poza tym chyba nigdy nie czytales dekretow benesza-tam zostali
          > wypedzeni wszyscy, ktorzy nie byli czechami(takze Wegrzy)
          > zastosowano zasade odpowiedzialnosci zbiorowej-wd ciebie to
          ok?
          > polacy tez ciagle z nostalgia opowiadaja o lwowie i wilnie
          (ktore
          > w sposob perfidny ukradlismy Litwinom w 1922) litwini nas nie
          > cierpia u uwazaja za zlodziei (nie tylko samochodow):)

          Pozwolę sobie jednak zauważyć, że między stanem mentalnym
          Polaków a Niemców jest chyba pewna różnica: żadna z poważnych
          organizacji politycznych nie głosi w Polsce haseł takich, jakie
          słyszymy od przedstawicieli BdV. Wilno i Lwów to dla
          przytłaczającej większości Polaków (także i dla mnie) zamknięta
          przeszłość. I można by twierdzić, że tak samo Niemcy traktują
          historię Breslau czy Stettin, gdyby nie fakt, że słowa poparcia
          dla jawnych czy zakamuflowanych haseł rewanżystowskich, po ponad
          półwieczu od podpisania traktatu poczdamskiego, wciąż jeszcze są
          podnoszone przez prominentnych przedstawicieli niemieckiej klasy
          politycznej. Nie twierdzę, że my, Polacy, jesteśmy zupełnie OK,
          ale na pewno nie posyłaliśmy ludzi do komór gazowych i nie
          mieliśmy świra na punkcie "Wielkiej Rzeszy". Więc byłbym w sumie
          trochę ostrożniejszy z tymi porównaniami.
        • Gość: Miś Re: biedy maciek IP: *.agro.ar.szczecin.pl 02.09.02, 14:00
          Gość portalu: helena napisał(a):

          > maciek ales ty glupi jestes. najwiecej morderst w europie
          > dokonal Kosciol Kkatolicki (inkwizycja , stosy itd..) . hitler
          > dzialal tylko 12 lat a kosciol wieki wiec nie porownuj.
          > poza tym chyba nigdy nie czytales dekretow benesza-tam zostali
          > wypedzeni wszyscy, ktorzy nie byli czechami(takze Wegrzy)
          > zastosowano zasade odpowiedzialnosci zbiorowej-wd ciebie to
          ok?
          > polacy tez ciagle z nostalgia opowiadaja o lwowie i wilnie
          (ktore
          > w sposob perfidny ukradlismy Litwinom w 1922) litwini nas nie
          > cierpia u uwazaja za zlodziei (nie tylko samochodow):)
          Szanowna Pani
          nie wiem co Pani "cierpi" do Kościoła Katolickiego, ale z
          szacunki dla historii nalezy pamiętać iż liczba ofiar inkwizycji
          i polowań na czarownice jest dużo mniejsza niż Adolfa H. choćby
          dlatego że cała Anglia miała mniej ludności - 5mln, w czasie
          wojny 100 letniej niż straciła Polska obywateli - 6 mln(proszę
          nie mylić z liczbą zamordowanych Polaków, proszę też nie
          zapominac o "radosnej " twórczości protestantów - palenie na
          stosach czarownic i eksterminacja katolików w Irlandii przez
          Elżbietę I (pamiętają ja tam gorzej niż my Katarzynę Wielką).
          Co do Wilna to twierdzenie że"ukradliśmy " je Litwinom mieści
          się miedzy beszczelnym kłamstwem, kompletną niewidzą o realiach
          historycznych a działalnością agenturalną. W 1922 roku Polaków w
          Wilnie było ok. 80 % a Litwinów poniżej 5%. Tzw. Litwa Środkowa
          poństwo utworzone przez gen. Żeligowskiego przyłączyło się do
          Polski wolą swoich mieszkańców.
          • Gość: . Re: biedy maciek+++ IP: 213.88.164.* 02.09.02, 14:18
            >>>>Co do Wilna to twierdzenie że"ukradliśmy " je Litwinom mieści
            się miedzy beszczelnym kłamstwem, kompletną niewidzą o realiach
            historycznych a działalnością agenturalną. W 1922 roku Polaków w
            Wilnie było ok. 80 % a Litwinów poniżej 5%. Tzw. Litwa Środkowa
            poństwo utworzone przez gen. Żeligowskiego przyłączyło się do
            Polski wolą swoich mieszkańców.>>>>>

            Panie Misiu!
            Ale wesola tworczosc amatorsko-historyczna uprawia pan.
            Tak samo wola mieszkancow Ukraina Zachodnia,litwa ,Lotwa i Estonia przylaczyly
            sie tam,gdzie trzeba.
            Widocznie,oprocz srodka zydowskiego,propagowanego przedunowatego studenta
            Zenona,na wzrost k...sa,przyjmuje pan rowniez srodki na rozwodnienie.
            Co spowodowalo,ze pan objawy:zamiast mozgu wode pan ma-zwie sie wodoglowie.


    • Gość: Tomcio Mail do kanclerza_Stoiber & Co IP: *.adslplus.ch 01.09.02, 18:08
      e-mail do wklejenia na stronie www.bundeskanzler.de
      przekazcie dalej, ewentualnie znajdzcie kogos do
      przetlumaczenia. Dzieki.

      Pan Gerhardt Schroeder
      Kanclerz Republiki Federalnej Niemiec
      List otwarty
      Szanowny Panie Kanclerzu,
      Pisze do Pana ten list bedacy forma protestu przeciwko
      wypowiedzi - zadaniu
      kandydata do kanclerskiego fotela - Edmunda Stoibera, zadaniu
      zadoscuczynienia za krzywdy jakich zaznali Niemcy "wypedzeni"(?)
      przez
      Polakow(!!!) i Czechow. Po masowych zbrodniach, obozach
      koncentracyjnych,
      zsylkach na Sybir, krzywdach, rabunku i zniszczeniu naszego
      majatku
      narodowego, jakich zaznalismy od Niemcow i Rosjan - wskutek
      Waszej haniebnej
      z nimi zmowy - za rownie haniebne uwazam obecne zadania Waszych
      rodakow
      wobec panstwa i narodu polskiego. Spowodowaliscie smierc ponad 6
      milionow
      moich rodakow, utrate czesci naszego terytorium, ogromne straty
      materialne,
      przyczyniliscie sie do naszej kilkudziesiecioletniej, powojennej
      komunistycznej niewoli, do naszego gospodarczego i
      technologicznego oraz
      obecnego naukowego zapoznienia. Wspolczesne nasze klopoty, powrot
      postkomunistow do wladzy to takze echo minionych , nam
      wyrzadzonych krzywd.
      Przyczyna tego jestescie Wy - Niemcy. To Niemcy rozpoczeli juz
      jesienia 1939
      r. wysiedlenia Polakow z Pomorza, Wielkopolski, Slaska i za
      szczesliwych
      uwazali sie ci wysiedlani, albowiem zostali wysiedleni a nie
      rozstrzelani,
      jak ich mniej majacy szczescia sasiedzi. Na Pomorzu i w innych
      regionach
      naszego kraju lasy kryja wiele masowych mogil tych, ktorzy nie
      mieli
      szczescia byc wysiedlonymi, wygnanymi. Zabieraliscie Polakom ich
      gospodarstwa rolne, przedsiebiorstwa, domy, mieszkania, a ich
      samych
      porywaliscie w niewole, aby pracowali w Waszych fabrykach i
      gospodarstwach
      rolnych. Teraz proponujecie im "odszkodowania" po okolo 0,10 DM
      za godzine
      pracy i glodu, za wyzwiska "schweine polen", bicie po twarzy, za
      odebrana
      godnosc, mlodosc. To Wy wywoziliscie polskich farmerow z
      Zamojszczyzny do
      komor gazowych, a ich dzieci - wylacznie te o blond wlosach i
      niebieskich
      oczach - oddawaliscie Waszym rodzinom na wychowanie i
      zniemczenie. To Wy
      zmuszaliscie polska ludnosc terenow sila wcielonych do III
      Rzeszy, aby pod
      kara smierci swojej i rodzin, walczyla w Wehrmachcie pod
      Stalingradem,
      ginela na frontach II wojny swiatowej. To Wy w tajnym
      porozumieniu Gestapo i
      sowieckiego NKWD, zobowiazaliscie sie do wymordowania polskiej
      inteligencji.
      I zobowiazanie to wypelniliscie z cala Wasza precyzja i
      brutalnoscia. To Wy
      zaplanowaliscie z niemiecka starannoscia, ze do 1975 roku
      zabijecie 35 mln
      Polakow. Wiecej niz liczyl sobie narod polski w 1939 r. Z
      germanska
      rzetelnoscia uwzgledniliscie wysokosc slowianskiego przyrostu
      demograficznego. Gdyby Niemcy i Rosja mialy nam - zgodnie z
      prawem
      miedzynarodowym - zaplacic uczciwe odszkodowania za straty
      materialne, to
      sama tylko czesc przypadajaca na narod niemiecki - z
      uwzglednieniem
      naleznych odsetek za zwloke - przekroczylaby 600 miliardow USD.
      Jednak,
      gdyby zastosowac jeszcze taryfikator linii lotniczych i
      ubezpieczeniowych za
      zawinione spowodowanie smierci czlowieka i pomnozyc to razy 6
      mln polskich
      istnien ludzkich, conajmniej podwoiloby to sume wymieniona
      powyzej.Zreszta
      za zamierzone spowodowanie smierci nie obowiazuja gorne granice
      odszkodowawcze. Do tego trzeba by dodac sumy - wraz z odsetkami -
      wydane na
      powojenna odbudowe ziem zachodnich ze zniszczen wojennych.
      Zniszczenia te
      spowodowal sam Wehrmacht i jego "sojusznik" (1939 - 1941) -
      armia czerwona.
      Polacy - lepiej lub gorzej - odbudowywali te ziemie z zadanych
      im ran. Chca
      Niemcy wracac na ziemie wschodnie? A czy Polacy moga wracac na
      ziemie
      wschodnie? Za przyczyna wlasnie Niemcow - nie moga. Niemoralne
      jest
      nierozliczenie sie z tych niemieckich - uzywajac jezyka
      buchalterii -
      zobowiazan wobec Polski i Polakow, i wysuwanie jakichkolwiek
      wlasnych
      roszczen. Te wlasnie zadania potwierdzaja tylko teze o
      nieuczciwosci
      Niemcow. Niemcy potrafia byc rzetelni, uczciwi wobec siebie, ale
      nie wobec
      sasiadow. Polakow czy Czechow. Pewna ilosc paczek zywnosciowych
      w stanie
      wojennym tego nie zrownowazy. Zreszta Wasze zjednoczenie takze
      nam w jakims
      sensie zawdzieczacie. Ale my znajac Was - takiej wdziecznosci nie
      spodziewamy sie. I slusznie. Dowodza tego Wasze zadania. W
      Polsce coraz
      czesciej zaczyna funkcjonowac ironiczne powiedzenie - "uczciwy
      jak Niemiec".
      Obok odwiecznego - "jak swiat swiatem, nie bedzie Niemiec
      Polakowi bratem".
      Ale przyczyna tego nie sa Polacy. Kradzieze samochodow przez
      polskich
      zlodziei nie wyrownaja rachunku krzywd. Zreszta na marginesie
      moge podac, ze
      na fali bezrobocia, niemieckie firmy w Polsce, traktuja
      pracownikow -
      Polakow podobnie jak hitlerowskich robotnikow przymusowych.
      Moglbym
      przytaczac fakty, lecz nie miejsce na to w tym liscie. Na
      zakonczenie: 1.
      przesiedlenie Niemcow z ziem zachodnich bylo decyzja mocarstw
      zachodnich i
      Rosji, nie Polski, 2. przesiedlenie Niemcow z Czechoslowacji
      poprzedzily
      takie same przesiedlenia Czechow z Sudetow. Towarzyszylo temu
      takze
      konfiskowanie mienia czeskiego.Jako pierwsi dokonali tego
      Niemcy . Oni tez
      wymogli "ustepstwa" terytorialne Czechoslowacji na rzecz Rzeszy
      w haniebnym
      traktacie monachijskim. Byla to zbrodnia dokonana na tym
      panstwie i
      narodzie. Polskie przyslowia mowia: "kto sieje wiatr, ten zbiera
      burze" i
      "kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie". Dobrze byloby, gdyby
      Niemcy
      nauczyli sie ich na pamiec i powtarzali je dzieciom, wnukom i
      aby nigdy nie
      probowali w przyszlosci wykorzystywac swojej przewagi liczebnej,
      gospodarczej lub militarnej. W przyszlosci proba taka moglaby
      okazac sie
      bardzo kosztowna nie tylko dla Polakow. Polacy to spokojny,
      milujacy pokoj
      narod. Ale jesli potrafilismy rozwiazac Enigme, wskazac Anglikom
      Penemunde,
      podarowac im V2 i przyczynic sie do kleski Hitlera, potrafimy i
      inne. I
      niech Niemcy o tym pamietaja. Takze o tym, ze potrafilismy
      bronic swojej
      wolnosci. Jak dotychczas zawsze w sposob cywilizowany i w miare
      szlachetny.
      Ale to zawsze moze sie zmienic. Pod wplywem wlasnie Niemcow.A
      wtedy buta,
      sila i arogancja moga spotkac sie z godna jej odpowiedzia. Warto
      o tym
      pamietac. Czy zadania wyrazone przez oficjalnego kandydata na
      najwyzszy
      urzad w panstwie i narodzie niemieckim nie oznaczaja, ze Niemcy
      zaczynaja
      powoli, ponownie brunatniec? Z powazaniem P.S. Czy Niemcy w
      ramach swoich
      rozliczen zamierzaja tez zezwolic Polakom na wyprodukowanie z
      przedstawicieli narodu niemieckiego - na zasadzie wzajemnosci -
      okreslonej
      ilosci mydla i abazurow do lamp nocnych oraz rekawiczek z
      ludzkiej skory? Te
      zadania sa poprostu haniebne!!!!


      • Gość: Przechodzien Re: Mail do kanclerza_Stoiber & Co IP: *.arcor-ip.net 01.09.02, 20:17
        Gość portalu: Tomcio napisał(a):

        > e-mail do wklejenia na stronie <a
        href="www.bundeskanzler.de"target="_bl
        > ank">www.bundeskanzler.de</a>
        > przekazcie dalej, ewentualnie znajdzcie kogos do
        > przetlumaczenia. Dzieki.

        Nie slyszalem, zeby kanclerz domagal sie czegokolwiek. Natomiast
        ci, ktorzy sie domagaja zwrotu ich mienia, nie musza i nie beda
        pytac kanlerza o zdanie. Ale potupac nogami wolno, zwlaszcza
        anonimowo.

        Przechodzien
      • Gość: Listonosz Re: Mail do kanclerza_Stoiber & Co IP: *.proxy.aol.com 01.09.02, 20:49
        DROGI TOMCIO!Z ubolewaniem musze pana poinformowac z niemiecka
        dokladnoscia, ze niestety panski Mail na rece Pana Schroedera
        nie zostal doreczony.Zaadresowal go pan na adres nieistniejacego
        Kanclerza Stoibera.Adres ten uaktualni sie po 22Wrzesnia.
        Mail do Kanclerza Stoiber&Co.
      • Gość: marlog Re: Mail do kanclerza_Stoiber & Co IP: *.dip.t-dialin.net 01.09.02, 21:45
        jezeli uwazasz ze masz racje dlaczego sie nie podpiszesz ja
        wtedy przetlumacze a Ty wyslesz
      • Gość: Halina Re: Mail do kanclerza_Stoiber & Co IP: *.friaco.access.uk.tiscali.com 01.09.02, 22:22
        Czesc Tomek,
        Pisze ten e-mail az ze Szkocji. Chcialam Ci podziekowac za
        wspanialy e-mail - komentarz do zadan niemieckich a propos
        Sudetow i - nie ma co ukrywac - w przyszlosci pewnie takze
        polskich ziem zachodnich.
        Dyskusje na ten temat tocza sie tez w Wielkiej Brytanii.
        Zalaczam list do redakcji The Daily Telegraph napisany przez
        mojego meza.
        Naprawde ciesze sie, ze mam takiego rodaka jak Ty, ktory
        odwaznie i rozsadnie wskazuje Niemcom ich wlasna hipokryzje. Oby
        wiecej Polakow potrafilo madrze bronic swojej ojczyzny.
        Dziekuje i pozdrawiam serdecznie,
        Halina.
        Zalaczam list meza do gazety brytyjskiej:
        -----Original Message-----
        > From: graham murray (RI)
        > Sent: 26 August 2002 12:59
        > To: 'dletters@telegraph.co.uk'
        > Subject: Letter to the Editor - German designs on Poland
        >
        > Letter to the Editor,
        >
        > Sir,
        > I note that there has been a series of correspondences
        concerning German irredentist designs on those parts of Russia
        and Poland that were formerly German. As a person of Polish
        extraction I have no difficulty in the idea of sharing
        sovereignty of Silesia and Pomerania with the Germans. But only
        on the basis that Poland regains sovereignty over Wilno and
        Lwow.
        >
        > Why should the Germans be given something when it was through
        their own actions that brought them to this situation while the
        Poles (who are the real victims) find their ancestral lands
        still denied to them ?
        >
        > Until the legacy of Yalta has been satisfactorily dealt with
        then there can be no genuine rapprochement.
        >
        > Your sincerely,
        > Graham Murray
      • Gość: alois Re: Mail do kanclerza_Stoiber & Co IP: *.ivu / 10.14.100.* 02.09.02, 17:18
        jedna wielka bzdura
    • Gość: Lodzermensz Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania i gr IP: *.ruca.ua.ac.be 01.09.02, 18:18
      Widocznie ta KURWA niemiecka Erica Steinbach i jej alfons co to kandyduje na kanclerza tego
      skurwysynskiego kraju miedzy Odra a Renem chce powtorki z tego co sie kiedys zaczelo 01 wrzesnia
      1939.... Widocznie za malo im bylo, ale moga byc pewni, ze znajda sie jeszce tacy co ich PRZEPEDZA tam
      gdzie ich miejce i to od dawna....
      • Gość: marlog Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania i gr IP: *.dip.t-dialin.net 01.09.02, 21:48
        czy nie mozna mniej wulgaryzmu swoja droga k.... oznacza zawod
        lub charakter a to w stosunku do tej Pani nie pasuje..
        moze zacznij sie upominac o Lwow?
    • Gość: Wolverine Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania i gr IP: *.kozmin.sdi.tpnet.pl 01.09.02, 19:03
      Zapraszam do dyskusji na www.forumbest.prv.pl
      • Gość: wypedzony Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania i gr IP: *.dip.t-dialin.net 01.09.02, 19:13
        Polacy -pakowac walizki i wypierdalac!!!
        • Gość: OberHelmut Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania i gr IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.09.02, 19:17
          Bardzo chętnie, ale do Reichu. Pasuje?
        • Gość: koli Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania i gr IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 01.09.02, 19:25
          Gość portalu: wypedzony napisał(a):

          > Polacy -pakowac walizki i wypierdalac!!!

          Geny, które zaszczepił babci krasnoarmiejec dają znać.
        • Gość: Polak Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania i gr IP: *.Ninth.biz 01.09.02, 21:38
          Gość portalu: wypedzony napisał(a):

          > Polacy -pakowac walizki i wypierdalac!!!

          To zapraszam do siebie i powiedz mi to stojac twarza w twarz, a
          nie pierdolac na necie...
    • Gość: Przechodzien Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania i gr IP: *.arcor-ip.net 01.09.02, 20:13
      Gość portalu: maciek napisał(a):

      > Szczyt chamstwa. W rocznice napasci na Polske i rozpoczecia
      > dziela, ktore pochlonelo najwiecej istnien ludzkich i
      pogrozylo
      > kolejne miliony w mroku komunizmu na 50 lat, te niemieckie
      > swinie maja czelnosc dopominac sie o swoje nienalezyte prawa.


      O jakiej rocznicy pan pisze ? W sobote bylo 31 sierpnia.

      Przechodzien
      P.S. Swinie, nie swinie, czy sie komu podoba, czy nie, prawa sa
      nalezyte a ze sobie ktos na nich pobluzga i od swin powyzywa, to
      tylko o nim samym swiadczy.
    • Gość: robocopo Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania i gr IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 01.09.02, 20:36
      Niedługo (XXI wiek) tak im mózgi w Niemczech przerobią, iż
      wyjdzie na to, że to Niemcy są największymi ofiarami WWII
    • Gość: zbych Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania i gr IP: *.chello.pl 01.09.02, 21:08
      Jesli Niemcy - barbarzyńcy XX wieku - będą wyznaczać , kto
      kwalifikuje się do Unii Europejskiej to ja dziekuję za taką Unię
      • Gość: Bogus Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania i gr IP: *.dip.t-dialin.net 01.09.02, 21:25
        Lepiej badzcie cicho ,bo Polska jest jak malo ktory
        kraj w takim duzym stopniu ekonomicznie od Niemiec uzalezniona.
        Jak sie Niemiec na Polakow pogniewa,to bedzie w Polsce
        jeszcze wieksza bieda.
    • Gość: Andree Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania i gr IP: 213.157.15.* 01.09.02, 21:25
      Szkoda, bo czytajac Wasze opinie oraz artykul mialem wrazenie,
      ze te dwie rzeczy nie maja zwiazku. Mysle, ze rzeczywiscie
      dekrety o wypedzeniu powinny zostac usuniete, bo rzeczywiscie ma
      to niewiele wspolnego z Unia Europejska. Lecz nic poza tym.
      Niemcy powinni sie moc osiedlac na naszych ziemiach, podobnie
      jak Polacy powinni sie moc osiedlac w Niemczech. Zadania nie
      byly postawione pod adresem Polski, tylko pod adresem Czech.
      Jesli takie zadania padna pod adresem Polski, mysle, ze za
      odpowiedz powinny sie wziac odp. wladze i skarcic strone
      niemiecka nie tyle za tresc, co za forme wypowiedzi. Natomiast
      jesli chodzi o szarych obywateli, to duzo lepiej bedzie, jesli
      nie bedziemy traktowac Niemcow jak agresorow. Historia jest
      historia i powinnismy o niej pamietac, jednak nie jest prawda,
      ze Polacy sa swieci (jakos tak sie sklada, ze jestesmy malo
      lubiani w regionie). Najgorsze jednak, co widze, to ton
      zacietrzewienia, bezrozumnej agresji cechujacy ludzi myslacych
      prymitywnie i negatywnie nastawionych, co do wszelkich zmian. A
      zmiany w kontaktach Polakow z Niemcami sa konieczne. Reagujac
      lekiem i kompleksami (w rezultacie agresja) na kazde zadanie
      strony niemieckiej niewiele wskoramy. Jedynym sposobem ulozenia
      sobie stosunkow z Niemcami jest okazywanie spokoju, sily i
      pewnosci siebie. Jakze malo tego w Waszych listach.

      AnD
      • Gość: ax Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania i gr IP: 2.4.STABLE* / 192.168.1.* 01.09.02, 21:41
        Opera Komiczna to dobre miejsce do wygłaszania poglądów Erki,
        która tak naprawdę nie jest wypędzoną.Jej ojciecbył żołnierzem
        niemickim w Rumii, która przed II wojna była w Polsce. Opera
        Komiczna jest najlepszym miejscem tego sabatu i do wygłaszania
        takich poglądów.
        • Gość: wypedzony terorysci IP: *.dip.t-dialin.net 01.09.02, 21:52
          Panstwo polskie uznane zostalo0 jako panstwo popierajace
          teroryzm w 1939 oraz nie uznawanie i przesladowanie miejszosci
          narodowej i to bylo wynikiem wojny Zwiazek Radziecki
          wspoluczestniczym w walce z teroryzmem czego nie potepila Liga
          Narodow
    • Gość: Lechita Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania i gr IP: *.interkom.pl 01.09.02, 22:23
      To są właśnie prawdziwi Niemcy ! Gdy inne państwa pogodziły się
      z utratą swoich kolonii w Afryce i Azji, oni - nigdy!
    • Gość: kdolega Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania i gr IP: 5.3R2D* / *.fibertel.com.ar 01.09.02, 23:17
      warto by sie kiedys ucywilizowac, zlo bylo wyrzadzone wszystkim
      wypedzonym, zabuzanom, lemkom, niemcom bez wzgledu na to czy
      popierali jedna lub inne ideologie.
      Wypedzic z domu kogokolwiek i kiedykolwiek chyba nie jest
      atrybutem ludzi cywilizowanych ktorzy chca wejsc do Europy
      cywilizowanej .... Jesli ich jest niestety taka wiekszosc,
      reprezentowana przez demokratyczne rzady, to jest logiczne ze nie
      dorosli jeszcze do takiego wejscia - powinni sie zbratac z
      naszymi sasiadami ze wschodu, ktorzy sa bardzo dalecy od
      przyznania sie ze wyrzadzili krzywde naszym rodakom
      • Gość: Jan Kania Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania i gr IP: 62.233.232.* 02.09.02, 00:58
        1. Oświadczenie, o którym mowa, zostało wydane celowo przed
        kolejna rocznicą wybuchu II wojny światowej.
        2. Wojna ta była wojną Ludzkości przeciwko Złu.
        3. Po stronie Zla opowiedzieli się masowo Niemcy, tworzyli
        trzon Armii Zła i dowodzili nią. Gorliwie korzystali z
        przywilejów, jakie dawały im zwycięstwa. Ich najwybitniejsi
        synowie gotowi byli umrzeć, tylko po to, by ich rodacy mogli
        spokojnie rozpalać piece krematoriów, po to, by ich przyjaciele
        mogli spokojnie zabijać cyklonem, po to, by ich dzieci można
        było nauczyć nienawiści.
        4. Dziś już tamci, winni Niemcy prawie wymarli. Nowe
        pokolenie dokonało gigantycznej pracy by zerwać z ideą Zła.
        5. Jednak zostali miłośnicy przeszłości. Są niebezpieczni.
        6. Prawdą jest, że wielu Niemców wypędzono, wielu w okrutny
        sposób, wzorowany na ich, Niemców czynach. Prawdą, że było to
        niesprawiedliwe. Tak jak niesprawiedliwe jest cierpienie
        staruszki matki, której jedyny syn odsiaduje dożywotny wyrok za
        gwałt i morderstwo na pięcioletniej dziewczynce. Pani Steinbach
        reprezentując matkę staruszkę domagała by się prawa powrotu
        syna - i uznania, ze zamknięcie syna było czynem nieludzkim
        wobec matki staruszki.
        &. Pani Erika Steinbach nie poddała się resocjalizacji.
        Dlatego reprezentując naprawdę ludzi pokrzywdzonych, robi to, w
        dobrej zresztą wierze, w taki sposób. Nie rozumie i pewnie nigdy
        nie zrozumie, że po pokonaniu Zła, Ludzkość musiała się
        zabezpieczyć na przyszłość kosztem Niemców, bo kogo innego?
        7. Nie da się wrócić do lata 1939, i uznać, że to co było
        się nie liczy. Nie da się wskrzesić zabitych. Natomiast da się
        choć częściowo wyrównać krzywdy, ale mogą to zrobić tylko winni.
        Niemcy.
        8. I jeszcze jedno. Nie tylko Niemcy w tamtych czasach
        próbowali nas, ludzi, zabijać. Rosjo, wielbicielko Imperialnego
        Zła, nie zapomnieliśmy o Tobie. Opamiętaj się, wyznaj grzechy i
        nie grzesz. Proś o wybaczenie nas wszystkich, a przede wszystkim
        własnych obywateli, nad którymi od zawsze się znęcasz.
    • Gość: . Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania ++++ IP: *.swipnet.se 02.09.02, 00:10
      Przeczytaj komentowany artykuł »
      Gość: Tomcio 01-09-2002 18:08
      1.>>>>>. Oni tez
      wymogli "ustepstwa" terytorialne Czechoslowacji na rzecz Rzeszy
      w haniebnym
      traktacie monachijskim. Byla to zbrodnia dokonana na tym
      panstwie i
      narodzie. >>>>>>>>>

      Jak Pan smie odzywac sie w imieniu Czechow.ktore razem z Niemcami najechaliscie?

      2>>>>>przesiedlenie Niemcow z ziem zachodnich bylo decyzja mocarstw
      zachodnich i
      Rosji>>>>>>>>>

      I za to powinniscie byc Rosji wdzieczni.
      Pomijajac powody,ktore Stalin mial,Polska jest Polska.
      A inaczej by bylo Monachium nr.2 popelnionym na Polsce.
      • Gość: leziox Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania ++++ IP: *.arcor-ip.net 02.09.02, 00:30
        Ludzkie cierpienie jest dla każdego cierpieniem własnym.
        Niemca,Rosjanina,Polaka,Ukraińca,albo Czecha boli tak samo
        uderzenie kolbą karabinu w twarz.Taka sama krew leci z rozciętej
        twarzy.Tak samo cierpią,wypędzeni nocą z domu.Jakie by nie były
        sytuacje wywołane przez polityków,którym krzywda się nie dzieje
        nigdy,zawsze cierpi ten szary człowiek.Narodowość nabywa się
        przez przypadek,na porodówce nie mamy możliwości wybrania
        paszportu.Co by tu jeszcze nie zostało powiedziane,zawsze po
        tyłku dostają ci najsłabsi.Myślicie,że pani Steinbach czyni
        swoje dzieło za darmo?Dorabia się i jątrzy,bo akurat widać to
        umie najbardziej.I to za sporą kasę.
        Ci zwykli Niemcy,zalatani,mają ją w dupie i akurat jej nazwisko
        nic nie mówi człowiekowi pracującemu 12 godzin w jakiejś fabryce
        albo na budowie.W każdej nacji znajdują się ciemne strony,o
        których najchętniej nie wspominałoby się już nigdy.
        Więc bądźmy ludźmi dla innych,skoro chcemy,aby i nas traktowano
        tak jak ludzi.
        • Gość: . Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania ++++ IP: *.swipnet.se 02.09.02, 00:47
          Co do odezwy panskiej - zgadzam sie calkowicie.
          Dla pelni obrazu jednak dobrze by bylo,jakby do szeregu narodowosci,
          co pan wymienil,dodal by pan Zyda.Bo jakby "przyprawy" brakowalo.

          >>>>>>>>Ludzkie cierpienie jest dla każdego cierpieniem własnym.
          Niemca,Rosjanina,Polaka,Ukraińca,albo Czecha boli tak samo
          uderzenie kolbą karabinu w twarz.Taka sama krew leci z rozciętej
          twarzy.>>>>>>>>>
    • Gość: . Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania ++++ IP: *.swipnet.se 02.09.02, 00:29
      >>>>>>><<Autor: Gość: maciek IP: *.lond-b-2.access.uk.tiscali.com
      Data: 01-09-2002 17:38 + odpowiedz na list

      + odpowiedz cytując



      Powinni sie cieszyc, ze w ogole maja panstwo. Takie to sa
      wyniki dobrodupnosci i przymilania sie im. Smierc Niemcom.>>>>>>>

      Ze maja panstwo?
      Mozna pomyslec,ze dzieki Panu.
      Przesada!Nieprawdaz?
      Za wszystko na tym swiecie trzeba placic.
      Sojusznikow nalezy wybierac!
      Z jednym nie wychodzilo,teraz jest inny.
      Wy sie przymilacie;Czesi-nie.
      Widocznie jednych losem jest przymilanie sie,a innych,z ktorych zawsze sie
      nasmiewano-nie.
      Kazde panstwo ma swoje klopoty.
      Nie nalezy jednak podcinac galezi,na ktorej sie siedzi.
      A jak sie twardo osadza inne kraje,to tez nalezy pamietac o sobie i
      swoich zagraniach.A,ze przy okazji,udaje sie Chrystusa Narodow,to swiat
      jest twardy i ma to gleboko w d....ie.
      Polska jest teraz jak, przed rozbiorami,jak i przed 1939,wolna.Dano jej szanse
      trzecia.
      Jak sie sie ja wykorzysta,zalezy tylko i wylacznie od .......
      Powodzenia!




    • Gość: AntiCom Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania i gr IP: *.faz.lerid.com.pl 02.09.02, 08:54
    • Gość: Armia Piłsudzkiego Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania i gr IP: 212.244.48.* 02.09.02, 11:46
      Wypedzenie bylo najlagodniejsza kara za Hitleryzm i nazizm.
      Powinni wszyscy niemcy trafic do obozow przez nich wybudowanych.
      Niech sie ciesza ze zostali potraktowani tak humanitarnie
      niechdziekuja za darowanie zycia.
      Steinbach splonie w piekle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: lolo Re: Niemcy. Na spotkaniu wypędzonych żądania i gr IP: *.dip.t-dialin.net 02.09.02, 19:13
        I h.. wam w dupe glupie zasrane polaczki!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka