Gość: maciek
IP: *.lond-b-2.access.uk.tiscali.com
01.09.02, 17:38
Szczyt chamstwa. W rocznice napasci na Polske i rozpoczecia
dziela, ktore pochlonelo najwiecej istnien ludzkich i pogrozylo
kolejne miliony w mroku komunizmu na 50 lat, te niemieckie
swinie maja czelnosc dopominac sie o swoje nienalezyte prawa.
Powinni sie cieszyc, ze w ogole maja panstwo. Takie to sa
wyniki dobrodupnosci i przymilania sie im. Smierc Niemcom.