yann17 04.09.05, 22:56 Ameryka to wielki tygiel: Ameryka to wielki tygiel. Kiedy go podgrzać, szumowina wypływa na wierzch. Jim Jarmusch Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
i-love-china Mimo iz nie lubie USA to az tak zle tam chyba nie 04.09.05, 22:58 jest.... Byle tylko USA odwalilo sie od Iranu i Tajwanu..... A takze niech spadaja z Iraku i Afganistanu. A gwarantuje ze wszyscy zaczna kochac USA...... Odpowiedz Link Zgłoś
nocnylot Re: Mimo iz nie lubie USA to az tak zle tam chyba 04.09.05, 23:12 To raczej niech Chiny sie w koncu odwala od tego Tajwanu. Cos ci sie pomylilo. Albo juz takie towarzysze ci pranie mozgu zrobili... nl Odpowiedz Link Zgłoś
latinbrand Re: Mimo iz nie lubie USA to az tak zle tam chyba 04.09.05, 23:48 Nie dyskutuj z tym agentem chinskich spec-sluzb... Wmawia nam, ze ma zone chinke, a cale noce spedza na monitorowaniuvtego co dzieje sie tu na forum... Cos nieatrakcyjna musi byc ta jego Chinka... :)))) karola Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-china Po pierwsze dziewczyne, nie zone...... 05.09.05, 00:10 Po drugie aktualnie ona jest w Pekinie ( niewazne dlaczego ) wiec mam wolny czas. Po trzecie pamietaj ze Chiny sa kilka stref czasowych dalej niz Polska. Po czwarte faktycznie ostatnio forum mnie wciagnelo wiec zarywam nocki no ale juz niedlugo moja kobietka wraca a wtedy raczej bardzo rzadko bede pojawial sie na forum.... Odpowiedz Link Zgłoś
nocnylot Re: Po pierwsze dziewczyne, nie zone...... 05.09.05, 00:21 I po piate - niech zyje wolny, niepodlegly i przede wszystkim DEMOKRATYCZNY Tajwan! Niech zyje prezyden Chen Sui Bian!!! nl Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-china A co mnie to w sumie obchodzi........ 05.09.05, 00:25 Niepodlegly czy bedacy czescia Chin.........jezeli tak sie zastanowic to mam to w dupie. Byle z powodu tej wysepki nie bylo zadnej wojny i tyle...... Odpowiedz Link Zgłoś
nocnylot Re: A co mnie to w sumie obchodzi........ 05.09.05, 00:27 No chyba nie sadzisz, ze jest on czescia Chin... To tylko w marzeniach i urojeniach partyjniakow i nacjonalistow po obu stronach ciesniny... A wojny nie bedzie. Za duzo wszyscy maja do stracenia. nl Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: A co mnie to w sumie obchodzi........ 05.09.05, 00:29 i-love-china napisał: > Niepodlegly czy bedacy czescia Chin.........jezeli tak sie zastanowic to mam to > > w dupie. > Byle z powodu tej wysepki nie bylo zadnej wojny i tyle...... ta wysepka wiele lat temu oddzielila sie od tych czerwonych lobuzow,bo miala ich dosyc, wiec niech lepiej to sobie przypomna,gdyz taiwanczycy nie cha byc czescia tego molocha,ociekajacego krwia tych,ktorzy sie im sprzeciwili. Odpowiedz Link Zgłoś