Dodaj do ulubionych

Ciężar rosyjskich świąt

09.01.06, 17:19
Po dwoch stakanach ,kazda Natasza priekrasnaja.
Co do tych pozniejszych dzieci to mam watpliwosci.
Obserwuj wątek
    • adas313 Ciężar rosyjskich świąt 09.01.06, 17:21
      A może by tak becikowe wprowadzić towarzyszu podpułkowniku?

      Kasy macie sporo - obcięliście ulgi weteranom a i Ukraina Wam płaci więcej za
      gaz...
      • pndzelek becikowe to lekarstwo na wszystko 09.01.06, 18:06
        moze w onz wprowadzic dla wszystkich krajow i rosja z ameryka beda czuwac nad
        jego wyplatami :)
        • platfus-lewus ze 140 mil. - 70 mil. to ludy muzułmańskie !!!!!!! 09.01.06, 22:08
          stąd wniosek, że wymieranie rosjan
          przebiega jeszcze szybciej !!!
          bo muzułmanie nie chlają
          i rozmnażają się bardzo intensywnie !
          • bigos666 Re: ze 140 mil. - 70 mil. to ludy muzułmańskie !! 09.01.06, 22:12
            jeszcze intensywniej wybuchaja przy drodze jako bomba
    • 1b1r1m1t.von1ungern_1sternberg No tak. 09.01.06, 17:21
      Szkoda Rosji.Oczywiscie pijanstwo trudno zwalczyc ale niewatpliwie gdyby w
      kraju byla bardziej ludzka atmosfera ludzie mieli by przynajmniej jakies cele w
      zyciu.Nie mowiac juz o sytuacji gdyby religia sie odrodzila...
      • zigzaur Re: No tak. 10.01.06, 08:57
        Wcale nie szkoda Rosji.
        • nikola_piterski2 Re: No tak. 10.01.06, 11:53
          zigzaur napisał:

          > Wcale nie szkoda Rosji.
          -----------------------------------
          www.rambler.ru/db/news/msg.html?mid=7126479
      • bigos666 Re: No tak. 10.01.06, 13:12
        swietna i piekna gra ... luznych klepek w glowie
    • bigos666 kolejny dyzurny antyrosyjski tekst.... 09.01.06, 17:22
      święta to dla gazety wyborczej jak widac swietny moment zeby podtrzymac zamet
      i zasiac nienawisc miedzy narodami. Gratulacje, ta gazeta to po prostu
      przytulek niespelnionych ksenofobow...
      • funia81 Re: kolejny dyzurny antyrosyjski tekst.... 09.01.06, 17:56
        Widze, ze nalezysz do tych, ktorzy cokolwiek czytaja, zawsze widza w tekscie to
        samo. Czyli to, co chca. Tacy to dopiero potrafia siac nienawisc...
        Naprawde po tym tekscie mozna znielubic Rosje lub Rosjan? Nie przesadzasz?
        f.
      • piternet Re: kolejny dyzurny antyrosyjski tekst.... 09.01.06, 21:33
        Ja rowniez uwazam, ze w tym tekscie nie ma nic co mogloby kogokolwiek z kims
        sklocic. Chyba, ze ktos potrzebuje pretekstu. Ale "jak chcesz psa uderzyc, kij
        sie zawsze znajdzie".

        Mnie przekonala raczej ta osoba co mowila o celach w zyciu. Przeciez tam jak
        ktos sie wychyli to po lbie. W takich warunkach to nic , tylko pic wodke...
        • bigos666 jestes kretyn i to podzielony przez zero 09.01.06, 21:58
          cytuje ciebie
          "Ja rowniez uwazam, ze w tym tekscie nie ma nic co mogloby kogokolwiek z kims
          sklocic"
          a pozniej piszesz tak
          "Przeciez tam jak ktos sie wychyli to po lbie. W takich warunkach to nic ,
          tylko pic wodke"
          To sie nawet do krytyki nie nadaje...
          apropos psa, gonisz wlasny ogon
    • ar.co Re: Ciężar rosyjskich świąt 09.01.06, 17:23
      Widać Rosja chce bić kolejny rekord - procentowego udziału dzieci, jakie urodzą
      się z rozmaitymi wadami wynikającymi z poczęcia przez rodziców "wskazujących
      na". A już obecnie Rosjanie przodują, jeśli chodzi o wady wrodzone u niemowląt.
      • bigos666 jak widze wszyscy jedza michnikowi z reki 09.01.06, 17:27
        i tak powstaje ogolnonarodowa swiadomosc :))))) wszyscy maja wlasne, wyjatkowe
        i niepowtarzalne zdanie na temat, ale w kazdym przypadku jest ono przedrukiem
        gazety wyborczej
        • bigos666 dlaczego gazeta nie opisze jak wygladaja 09.01.06, 17:31
          tradycyjne swieta prawoslanej rosji tylko skupia sie na najgorszych apsektach ?
          Ja nie zauwazylem zeby na rosyjskich portalach ktos opisywal w kontekscie swiat
          polskiego lenistwa, obzarstwa i rowniez okazjonalnego pijanstwa. Moze poziom
          tematu juz nie ten ?
          • block-buster Kto cie bigos zaprasza na portal Gazety? 09.01.06, 17:33
            Nie podoba sie-nie wjezdzaj tu ze swoimi komentarzami.
            • bigos666 blaznisz sie.... 09.01.06, 17:36
              ta gazeta to zrodlo wiedzy, a komentarze to jej echo. Dlaczego mam tu nie
              wlazic i nie krytykowac, jesli krytyka jest uzasadniona ? podaj chociaz jeden
              powod
              • wiedmak To wlaz pijaczyno, zapraszamy 09.01.06, 17:56
                Widze ze woda mozg przezarla, co artykul to sie rosyjskiej pijaczynie nie
                podoba? A co moze malo prawdziwy? A opowiedz nam jak to twoi kamraci przezywaja
                swieta w zapijaczonym i zlaicyzowanym kraju.
                • bigos666 Re: To wlaz pijaczyno, zapraszamy 09.01.06, 18:05
                  Ja jestem Polakiem, nie Rosjaninem i nie jestem pijaczyną. Mnie wóda albo woda
                  bo juz sam nie wiem mózgu nie przeżarła. Artykul uważam za tendencyjny i
                  przedstawiony w krzywym zwierciadle. Jeśli chcesz posluchac o pijakach sam
                  sobie znajdz rozmowcow bo to nie dla mnie temat, przynajmniej nie na tym
                  poziomie. Zastanawia mnie jednak to ze twoja wypowiedz jest przesiaknieta
                  jakimis negatywnymi emocjami, najbardziej widac to po problemach z
                  wyartykulowaniem tego o co ci tak naprawde chodzi
                  • tim7 Re: To wlaz pijaczyno, zapraszamy 09.01.06, 19:22
                    Czytając Cie, mam nieodparte wrażenie, że do mojego domu wlazł na siłę Świadek
                    Jehowy (bez uraz to Was, to tylko przykład) który uparcie wyjmuje mi z reki
                    filiżanke z kawą, jednocześnie brudnym palcem wskazuje na artykul który własnie
                    przeczytałem i twierdząc, że TYLKO on ma rację, uparcie krytykuje Redakcję
                    czytanej gazety, twierdząc że to moi wrogowie i pewnie Żydzi... I wszystko
                    nawet bym zniósł, ale ten typ po prostu nie chce wyjść z mojego domu, twierdząc
                    że wolność słowa gwarantuje mu miejsce w moim domu i to nad moim uchem, aby
                    wciąż uparcie wciskać mi bzdury do ucha.

                    A patrząc na to z innej strony: nie szkoda Ci czasu na czytanie (wg ciebie)
                    tendencyjnej gazety i w dodatku na pisanie postów, których nikt nie chce
                    czytać ? Masz misję jakąś, czy coś...?
                    • bigos666 no natrudziles sie kolego, ale to do bani 09.01.06, 21:53
                      to co piszesz zwyczajnie meczy brakiem tresci. To jest forum czyli miejsce
                      dyskusji. Jesli masz inne zdanie to je przedstaw i sprobuj polemizowac. Daje
                      glowe ze zabraknie tobie argumentow i ochoty, a temat zakonczysz jakims mniej
                      lub bardziej blyskotliwym blokowym dowcipem ktory bedzie zrozumialy tylko dla
                      ciebie.
                  • you-know-who taaak 09.01.06, 21:40
                    masz racje bigos, dyzurne teksty.

                    odreagowanie tego, ze pod wplywem pewnych niesprzyjajcych okolicznosci gw
                    musiala sie przestawic jak horagiewka na wietrze z dyzurnych tekstow
                    probuszowieckich na anty? pelna frustracja. wierchuszka gw wpatrzona w neokonow
                    bo to ten sam tribe, steruje odpowiednio "opinia publiczna"; a neokoni
                    byli mocno antyrosyjscy od dawna, ~od smierci stalina, teraz tez opuscili tonacy
                    statek busza...

                    w polsce latwiej jest wodzic za nos ludzi podsycajac ksenofobie niz np.
                    proponowac jakas rozsadna polityke wewnatrz eu.
                • ewswr Re: To wlaz pijaczyno, zapraszamy 09.01.06, 19:33
                  wiedmak napisał:

                  > Widze ze woda mozg przezarla, co artykul to sie rosyjskiej pijaczynie nie
                  > podoba? A co moze malo prawdziwy? A opowiedz nam jak to twoi kamraci
                  przezywaja
                  > swieta w zapijaczonym i zlaicyzowanym kraju.

                  wyjdź z domu , odwiedź śródmioeście dowolnego miasta w Polsce, pijaków nie
                  brakuje, leżą na chodnikach, w bramach. masz dostęp do statystyk umieralności
                  z przepicia w Polsce? czy ty wiesz co sie pija w polsce( mam na myśli
                  przeciętnych ludzi)? ja wiem , i nie jest to wyborowa. wiem również że ludzie
                  tu mrą jak muchy, tylko o tym mało kto chce wiedziec, nie pasuje do obrazu.
              • funia81 Re: blaznisz sie.... 09.01.06, 17:57
                Powod? Mylisz sie, twierdzac, ze twoja krytyka jest uzasadniona. Imputujesz
                tresci, ktorych w artykule nie ma. I juz.
                f.
                • bigos666 Re: blaznisz sie.... 09.01.06, 18:25
                  wydaje mi sie ze ty imputujesz ze ja imputuje, a jesli to dla ciebie za trudne
                  to wyjasnie:
                  pierwsze zdanie :
                  "Rosjanie sa zmeczeni dlugim swietem"
                  Rosjanie to kto ? moze autor artykulu ? bo ja znam duzo rosjan ktorzy nie sa
                  zmeczeni swietowaniem wiec Rosjanie to 100, 1000 albo tylko ci zmeczeni ?
                  kolejne zdanie :
                  "zwykli ludzie" muszą w tym czasie brodzić bez celu po zabłoconych ulicach
                  szarego miasta"
                  Tak, Rosja to jedyny kraj gdzie wolny czas tylko przeszkadza i nikt nie wie jak
                  go wykorzystac. Poza tym w Rosji mozna tylko chodzic po zabloconych ulicach.
                  kolejne zdanie :
                  "Sęk w tym, że jednym z głównych winnych katastrofy demograficznej jest
                  alkoholizm"
                  Akloholizm to taki dyzurny temat, ktorego jakby nie uzyc zawsze bedzie pasowal.
                  Alkoholizm odpowiadal juz w swojej bogatej karierze za wzrost demograficzny,
                  rozwoj gospodarki, stymulowal rozwoj wymiany kulturalnej a teraz przypadla mu
                  rola głównego siewcy pomoru w narodzie.
                  kolejne zdanie:
                  Prokremlowska młodzieżówka Nasi planowała przeprowadzenie pod katolicką katedrą
                  w Moskwie demonstracji przeciwko łacińskiemu Bożemu Narodzeniu obchodzonemu 25
                  grudnia,
                  o tym fakcie wie tylko gazeta wyborcza....
                  • bigos666 az dziwi mnie... 09.01.06, 18:29
                    az dziwi mnie ze napisano ze rosjanie pija wodke i graja na balalajce razem z
                    niedzwiedziami
                  • piternet Re: blaznisz sie.... 09.01.06, 21:54
                    > Rosjanie to kto ? moze autor artykulu ? bo ja znam duzo rosjan ktorzy nie sa
                    > zmeczeni swietowaniem wiec Rosjanie to 100, 1000 albo tylko ci zmeczeni ?
                    No a moze rzeczywiscie autor zna takich rosjan co wola miec podzielone swieta...

                    > Akloholizm to taki dyzurny temat, ktorego jakby nie uzyc zawsze bedzie pasowal.
                    > Alkoholizm odpowiadal juz w swojej bogatej karierze za wzrost demograficzny,
                    > rozwoj gospodarki, stymulowal rozwoj wymiany kulturalnej a teraz przypadla mu
                    > rola głównego siewcy pomoru w narodzie.
                    hmmm...no to wszyscy zostanmy alkoholikami. W Polsce tez mamy za niski przyrost ;)

                    > w Moskwie demonstracji przeciwko łacińskiemu Bożemu Narodzeniu obchodzonemu 25
                    > grudnia,
                    > o tym fakcie wie tylko gazeta wyborcza....
                    Od tego sa dziennikarze, zeby mieli swoje zrodla. Gdzies informacja zawsze musi
                    sie pojawic pierwsza

                    A ogolnie....przesadzasz, wyluzuj gosciu. Nie musisz sie za kazdym razem
                    zacietrzewiac. W Polsce zawsze bylo tak , ze gdzie 2 Polakow to 3 poglady, ale
                    to nie pomaga. Nie wolno czepiac sie szczegolow. Lepiej na kazdy artykul
                    spojrzec z przymrozeniem oka.
                    • bigos666 Re: blaznisz sie.... 09.01.06, 22:09
                      1) Jesli autor zna takowych to niech nie przenosi skali na caly kraj
                      2) Ta informacja pojawia sie tylko w Gazecie
                      3) ja mam jeden poglad wiec ty masz 2 pozostale
                      4) "nie wolno czepiac sie szczegolow"
                      "lepiej patrzec na artykul z przymróżeniem oka" - takie rady to sprzedawaj
                      oponentom Bush'a, im to z pewnoscia pomoze
          • goody Re: dlaczego gazeta nie opisze jak wygladaja 09.01.06, 22:08
            a przeczytales wszystkie wydania i wszystkie tytuly? a o obzarstwie w swieta co roku trabi KAZDY polski kobiecy tytul!
        • piternet Re: jak widze wszyscy jedza michnikowi z reki 09.01.06, 21:46
          Nie chodzi o to,ze komus sie je z reki. Ja osobiscie zawsze chce oceniac wedlug
          tresci.
          Mam nadzieje, ze jak Giertych powie cos rozsadnego, to bede jednym z
          pierwszych ktorzy mu przyklasna. Nie lubie goscia (nic osobistego, tylko ma
          wykrecone poglady), ale zamierzam wysluchac i docenic, jak powie cos madrego.
          To samo z Michnikiem i Toba. Masz na niego alergie, dlatego mysle ze mozesz go
          oceniac zbyt pochopnie.
          A inna sprawa, ze w kazdej firmie sa ludzie o bardzo roznych pogladach. Wiec
          przypisywanie kazdego artykulu Michnikowi to bezsens. Odbierasz zaslugi reporterom.

          Ja czasem mam poglad, ktorego nie umiem zgrabnie wyrazic i wtedy lubie
          przeczytac artykul, ktory moim argumentom doda ladnej formy. A co jak co ale
          dziennikarze umieja zgrabnie ujac temat. Czy to grzech wtedy powtorzyc?
    • princealbert rosjanie w polskich gazetach 09.01.06, 17:32
      co za bzdury - rosjanie w Polsce traktowani sa jak dzikusy, barbarzyncy ze
      wschodu, ktorzy non stop chleja albo pikietuja przeciwko Polakom.

      Znam troche Rosjan i moge z przekonaniem powiedziec, ze ogolna kultura,
      oczytaniem i zainteresowaniami mogliby spokojnie wpedzic w kompleksy 80%
      Polakow.
    • wujcio44 Re: Ciężar rosyjskich świąt 09.01.06, 17:36
      Kolejna antyrosyjska prowokacja. Przecież każdy wie, że Rosjanie nie piją alkoholu.
    • kacap_z_moskwy Zbyt długie święta szkodliwe dla Rosjan 09.01.06, 17:38
      Gdzie pan dzienikarz znalaz niezadowolonych? O jakiej ulicy pisze? I czagle
      ta wodka... No tak, nie musimy obchodzic swoje swieta? 7 mialismy Boze
      narodzenie, a GW ani slowem. Po co, o czym pisac. Lepej napisac nie o tym,
      jak ludzi swietowali, a tylko sobie popisac o wymyslionej przez pana
      dzienikarza jakies imprezy od Naszi. Bo katolickie Boze narodzenie nie jest u
      nas swietem panstwowym, i wiekszosci, decedujacej wiekszosci obywateli
      poprostu nic dodac do tego. Zwykly dzien pacy. Smieszne te wydumy
      o "polonizowaniu" i jak sie tego boja :)))))

      A na temat wodki... Srod moich znajomych pjany, zachlany, na Nowy rok byl
      tylko jeden. I nie mam wogule duzo znajomych czesto pijacych. I w Moskwie to
      nie chodza z wodka po ulicach. Pjani (sczesliwi jak u nas mowia) sa. Ale w
      dosc malej ilosci.

      A na temat szarego miasta, to radzilbym panu dzienikazu pospacerowac po
      Moskwie. Swiatlu, wiem, napewno, ze zadne polskie miasto nie dorowna. A w
      Europie moze tylko kilka stanie na poziomie. A w malych miasteczkach tez maja
      jusz swoje zabawy. Ale i ich jusz nie ma co nazwac "szare"... Zal ze was
      oglupiaja takie teksty. Az mysle, jak zal was, ze macze taka totalitarna,
      klamliwa prase
      • katolik_polski1 Re: Zbyt długie święta szkodliwe dla Rosjan 09.01.06, 17:50
        Opowiedz lepiej jak balowal Chodorka .
        Czy to nie jego swieta ?
        Ale bylo hanuka !
        • kacap_z_moskwy Re: Zbyt długie święta szkodliwe dla Rosjan 09.01.06, 18:12
          Zebys wiezial , Choda jest prawoslawnym. Nie jest zydem po mamie. Mame ma
          rosjanke. A u zydow jak wiadomo - mama ewrejka, wtedy to swoj. Tata jego tez,
          tylko na polowe zyd. Nazwizko zostalo. Naprzyklad wiekszosc olgarchow - zydow,
          takimi nie sa. o maja mame rosjanki, sa prawoslawnymi. A probuja zydowskie
          organizacje ich do siebe przyczagnac. Niektore poddaja sie (Wekselberg), inni
          nie (Abramowic). A hanuka tez nasz prazdnik. Bo iudaistow w Rosji jest duzo
          wiecej katolikow. Jak sie nie myle wszedzie jabka daja jesc.

          Ale mysle ze jak zechce - to Choda, powie glosno - ze jest zydem. Ale tego nie
          robi. Bo nie czujesie nim. A jego koledzy - inaczej. Jeden do Izraela
          imigrowal. I zawsze pomagal zydowskim organizacjam. Inny do Londynu. Ale to ich
          sprawa. Mnie to nie szkodzi, oproc tego ze nie mam zaufania do tych co moga w
          kazdej chwili znalezc azyl na Blizkim Wschodzie.
          • katolik_polski1 Re: Zbyt długie święta szkodliwe dla Rosjan 09.01.06, 18:20
            Polakow i Rosjan wiecej laczy jak dzieli.
            Musimy tylko sie dogadac !
            • ginusia Re: Zbyt długie święta szkodliwe dla Rosjan 09.01.06, 21:37
              No tak, duzo nas laczy np. milosc do napojow wyskokowych:-)
      • bohemian1 Re: Zbyt długie święta szkodliwe dla Rosjan 09.01.06, 17:52
        Ahoy "Kacape". Na tema "szarego miasta..." Pan redaktor je idiot, zrejme v
        Moskve nebyl nebo pise sve artikuly "po pijanemu"... V Moskve jsem nedavno byl,
        excelentni, luxusni mesto, kolosalni promena proti "szaremu miastu", jak jej
        zname z doby komunismu. Mej se fajn.
        • kacap_z_moskwy Re: Zbyt długie święta szkodliwe dla Rosjan 09.01.06, 18:13
          Ahoj!

          Я думаю, что все будет хорошо!!!
      • beers Re: Zbyt długie święta szkodliwe dla Rosjan 09.01.06, 17:57
        Witaj kacapie :)

        Mogę tylko przeprosić Ciebie i Rosjan za teksty takich ludzi jak "katolik
        polski". Jesteście fajnymi ludźmi, a dla Waszego kraju jeszcze nadejdą lepsze
        czasy.
        Всего Вам доброго в новом году! :)))))))
        • katolik_polski1 Re: Zbyt długie święta szkodliwe dla Rosjan 09.01.06, 18:05
          Jesli czytasz,czytaj ze zrozumieniem.
          Ja do Rosjan nic nie mam.
          Moze ty i twoja gazeta.
          A kolege z Moskwy szanuje.
          Chociazby za trud ,jaki sobie zadal uczac sie polskiego.
        • kacap_z_moskwy Re: Zbyt długie święta szkodliwe dla Rosjan 09.01.06, 18:19
          Спасибо!

          Ale niech glosza co chca. To sprawa kazdego czlowieka osobisce. Wiem ze nie
          zmienie GW i jej propagandy. Tylko czas cos zmeni. W lepsza czy gorsza strone.
          I choc ostatnio czesto sie denerwuje niektorymi tekstami, wiem ze jestesmy
          jednak mimo wszystko normalnymi ludzmi. I kiedys moze te polskie obawy sie
          skacza. I staniemy sie przyjaczolmi.

          Pozdrawiam.
          • fluxoid Re: Zbyt długie święta szkodliwe dla Rosjan 09.01.06, 19:17
            Pozdrawiam ciebie i ja Moskwiczaninie.
            Straszną sobie "kliczkę" wybrałeś, ktokolwiek będzie się do ciebie zwracał
            będzie to brzmiało jak obraza. Jeśli chcesz podyskutować o Rosji w polskie
            prasie to założyliśmy blog pt. "Polska-Rosja : Россия-Польша ". Wypowiadają sie
            tam znacznie bardziej "wyważeni" Polacy. Zapraszam
            www.polskarosja.blox.pl/
          • jbb3 Re: Zbyt długie święta szkodliwe dla Rosjan 09.01.06, 21:52
            Wszystkiego Najlepszego Panie Kacap w Nowym Roku.
            JBB
            PS. Ma Pan racje Moskwa jest wspanialym miastem.Bylem tam kilkakrotnie.
            Pozdrowienia jeszcze raz.JBB
      • uros Re: Zbyt długie święta szkodliwe dla Rosjan 09.01.06, 18:15
        RUSCY PIJA I UDAJA ,ZE NIE ma problemu ,typowe....
      • marrys Re: Zbyt długie święta szkodliwe dla Rosjan 10.01.06, 01:29
        Choc Moskwa to jedno z najpiekniejszych miast Europy(wg Kacapa), to po jej
        ulicach za kilka lat bedzie sie blakac jeszcze wiecej bezdomnych dzieci.
        Rowniez tych poczetych w okresie tegorocznych Swiat. A Putin becikowego nie
        da.
        • zigzaur Re: Zbyt długie święta szkodliwe dla Rosjan 10.01.06, 09:01
          FSB wraz z mafią wyłapie i sprzeda na organy do przeszczepów.
    • funia81 Kanikuła? 09.01.06, 17:54
      Panie dziennikarzu, prosze sprawdzic znaczenie (polskie!) slowa "kanikuła" i na
      przyszlosc nie uzywac slow, ktorych pan nie rozumie. Ja wiem, ze w rosyjskim sa
      "kanikuly", ale pisze pan do polskiej gazety, na litosc boska...
      f.
    • japas Re: Ciężar rosyjskich świąt 09.01.06, 17:55
      Hm! Jak tak szybko bedzie zmnieszac sie liczba Putinkow, to niedlugo ich nie
      bedzie wcale i gaz bedzie nasz!
    • elve Re: Ciężar rosyjskich świąt 09.01.06, 18:50
      "W pierwszej połowie tego roku zaludnienie spadło o kolejne 0,32 proc."
      jak nic prorok :D
    • fluxoid Re: Ciężar rosyjskich świąt 09.01.06, 19:27
      Niestety, Wyborcza była kiedyś naczelnym organem polskich inteligentów. Teraz
      jest organem naczelnego organu polskich inteligentów. Michnik dosięgnąl bruku,
      tka jak fortepian Norwida
      • johnny-kalesony Re: Ciężar rosyjskich świąt 09.01.06, 22:06
        Chodzi Ci o to, że fortepian dosięgnął Norwida?
        Istotnie - jego śmierć nie jest do końca wyjaśniona.

        Ps. Fortepian należał do Chopina.


        Pozdrawiam
        Keep Rockin'
    • sasana00 Re: Ciężar rosyjskich świąt 09.01.06, 22:02
      No cóz, Tomasz Bielecki jest widocznie albo masochistą albo męczennikiem. Bo po
      cóz on siedzi w tej Rosji skoro aż tak bardzo jej nienawidzi? Bo ciągle pisze,
      jaki to ohydny kraj, jak nienawidzą Polaków, jak tępią katolików, jakie
      zdziczenie obyczajów i degrengolada. nie pamiętam jego tekstu o Rozji (a sledze
      regularnie), który nie miałby takiej tezy.
    • presentation1 NAWET...... 09.01.06, 22:38
      za wolne dni od pracy mozna dolozyc Rosjanom.Czy wazne ze w tym czasie 100
      bezdomnych w Polsce umarlo?
    • bazyliszek4 Re: Ciężar rosyjskich świąt 09.01.06, 23:37
      wydłużanie kanikuł nie zwiększa dzietności - do tego najlepsze są przerwy w
      dostawie prądu. każda większa awaria w historii kończyła się zwiększoną liczbą
      narodzin dzieci w 9 miesięcy później. jakby odcięli Moskwie prąd na 24 godziny
      efekt byłby murowany...
    • dupaasi A co nas to w końcu obchodzi? Po co ta bezsensowna 10.01.06, 00:16
      sonda obok artykułu? To nie nasz cyrk i nie nasze małpy.
      • lavojtek Re: A co nas to w końcu obchodzi? Po co ta bezsen 10.01.06, 00:20
        Wlasnie! Malpy :) I do tego pijane! Czerwony wrzod na dupie ludzkosci!
        • kopruch Rosjanie wymierają? 10.01.06, 00:30
          E tam, czysta propaganda - 1 milion wyjechał do Izraela, 4 miliony przeniosły
          się do Niemiec, a reszta tu i tam, np. paru w Chelsea......

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka