Dodaj do ulubionych

Największe od lat starcia w tureckim Kurdystanie

07.04.06, 10:04
nielegalnej Partii Pracujących Kurdystanu (PPK????????????

Czy tak ciezko wam pisac ze ta jest grupa teroristyczna mimo ze jest w
listach grup teroristycznych UE i USA?
Obserwuj wątek
    • meerkat1 PKK! 07.04.06, 12:32
      Komunistyczna Robotnicza Partia Kurdystanu od dziesiatkow lat finansowana przez
      Moskwe w celu zdestabilizowania NATO-wskiej Turcji oraz oderwania od niej
      Poludniowo-Wschodniej Anatolii.

      A Ocalana nie "aresztowano", tylko zostal porwany z Kenii przez tureckich
      komandosow po zlokalizowaniu go przez Mit.

      I to by bylo na tyle! :-)
      • jankowski1960 Re: PKK! 07.04.06, 12:34
        niech zyje wolny Kurdystan!
    • jose.sierra.trinidad Re: Największe od lat starcia w tureckim Kurdysta 07.04.06, 15:00
      " ...był pogrzeb 14 członków nielegalnej Partii Pracujących Kurdystanu (PPK)"
      pogrzeb partyzantow z HPG www.hpg-online.com/ a nie z PKK www.
      pkk.org/ . to jednak nie to samo.
      • jose.sierra.trinidad Re: Największe od lat starcia w tureckim Kurdysta 07.04.06, 15:02
        www.pkk.org/
    • j_karolak Re: Największe od lat starcia w tureckim Kurdysta 07.04.06, 15:35
      Redaktorzy do szkół!!!

      "Choć do pacyfikacji rebelii Ankara skierowała kilka tysięcy żołnierzy, to po
      kilku dniach przemoc przeniosła się z górzystej prowincji także na ulice
      tureckiej stolicy. " A potem cały czas o zamieszkach w Stambule. Przypominam,
      że stolicą Turcji jest Ankara.
    • jose.sierra.trinidad Re: Największe od lat starcia w tureckim Kurdysta 07.04.06, 17:35
      "Zamieszki, do których doszło jeszcze w trakcie uroczystości żałobnych,
      rozpoczęły się w mieście Diyarbakir, największym w tej części kraju. Zginęło w
      nich 16 osób, w tym dzieci." dodam, ze ofiary to demonstranci zastrzeleni przez
      policje.
      • jankowski1960 Re: Największe od lat starcia w tureckim Kurdysta 07.04.06, 18:49
        Polacy 1830, 1863, 1944 tez byli okreslani jako terrorysci, tylko wowczas
        mowiono BANDITEN oder BANDITY

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka