Dodaj do ulubionych

Ludzkie oblicze wojny

12.08.06, 15:52
Polacy cierpią na syndrom wojennego humanitaryzmu. Podejrzewam, że to wina
zbyt częstych emisji seriali w rodzaju "Czterech pacernych i psa".

Nehemiasz
Obserwuj wątek
    • abstrakt2003 Re: Ludzkie oblicze wojny 12.08.06, 15:56
      www.youtube.com/watch?v=_WNr20Vv8bo
      • blazare Re: Ludzkie oblicze wojny 12.08.06, 15:59
        abstrakt2003 napisał:

        > www.youtube.com/watch?v=_WNr20Vv8bo

        Film dokumentalny o islamskim terroryzmie. Wart oglądnięcia.

        Nehemiasz
        • blazare Re: Ludzkie oblicze wojny 12.08.06, 16:00
          blazare napisał:

          > Film dokumentalny o islamskim terroryzmie. Wart oglądnięcia.

          Tylko trochę za bardzo płaczliwy. Ale dla Europejczyków w sam raz..

          Nehemiasz
          • abstrakt2003 więc przestań pie..ć o czterech pancernych i 12.08.06, 16:02
            ludzkich obliczach wojny!
            • blazare Re: więc przestań pie..ć o czterech pancernych i 12.08.06, 16:03
              abstrakt2003 napisał:

              > ludzkich obliczach wojny!

              Podałeś link do filmu dokumentalnego traktującego o zamachach terrorystycznych w
              Izraelu. Spełniłeś swoje zadanie, w końcu za to ci płacą. Ale mógłbyś swoim
              wyrobnictwem nie rozwadniać moich wątków? Ja pisałem o czymś zupełnie innym...

              Nehemiasz
              • abstrakt2003 kto mogł wynająć lewicowego Żyda z Polski 12.08.06, 16:06
                do pisania na forum GW?
                • blazare Re: kto mogł wynająć lewicowego Żyda z Polski 12.08.06, 16:09
                  abstrakt2003 napisał:

                  > do pisania na forum GW?

                  Abstrakcik, ostatni raz ci tłumaczę - wątek traktuje o fałszywym polskim
                  humanitaryzmie, który w praktyce nie polega na obronie Libańczyków, ale na
                  atakowaniu Izraela. Mowa jest też o nieprawdziwym i zdeformowanym wyobrażeniu
                  Polaków o wojnie. Gdyby rzeczywiście mieli pojęcie o tym, co dzieje się na BW,
                  to nigdy nie pisaliby tkliwych pierdółek o człowieczeństwie, cywilizacji i
                  miłości do drugiego człowieka.

                  Nehemiasz
                  • abstrakt2003 A ja się pytam 12.08.06, 16:11
                    kto takiego błazna jak ty wynają?
                    • blazare Re: A ja się pytam 12.08.06, 16:15
                      abstrakt2003 napisał:

                      > kto takiego błazna jak ty wynają?

                      To proste, "filosyjonisto". Nikt mnie nie wynajął, i dlatego mogę bez przeszkód
                      "błaznować". Ja z kolei dziwię się, dlaczego izraelskie fundacje płacą za
                      utrzymywanie stronki "europa21" prowadzonej przez ludzi niepełnosprawnych
                      intelektualnie. Czy jako płatny aktywista mógłbyś wyjaśnić mi ten fenomen?

                      Nehemiasz
              • coprawda ty to nazywasz cierpieniem a ja honorem 12.08.06, 16:07
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka