blazare 12.08.06, 15:52 Polacy cierpią na syndrom wojennego humanitaryzmu. Podejrzewam, że to wina zbyt częstych emisji seriali w rodzaju "Czterech pacernych i psa". Nehemiasz Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
abstrakt2003 Re: Ludzkie oblicze wojny 12.08.06, 15:56 www.youtube.com/watch?v=_WNr20Vv8bo Odpowiedz Link Zgłoś
blazare Re: Ludzkie oblicze wojny 12.08.06, 15:59 abstrakt2003 napisał: > www.youtube.com/watch?v=_WNr20Vv8bo Film dokumentalny o islamskim terroryzmie. Wart oglądnięcia. Nehemiasz Odpowiedz Link Zgłoś
blazare Re: Ludzkie oblicze wojny 12.08.06, 16:00 blazare napisał: > Film dokumentalny o islamskim terroryzmie. Wart oglądnięcia. Tylko trochę za bardzo płaczliwy. Ale dla Europejczyków w sam raz.. Nehemiasz Odpowiedz Link Zgłoś
abstrakt2003 więc przestań pie..ć o czterech pancernych i 12.08.06, 16:02 ludzkich obliczach wojny! Odpowiedz Link Zgłoś
blazare Re: więc przestań pie..ć o czterech pancernych i 12.08.06, 16:03 abstrakt2003 napisał: > ludzkich obliczach wojny! Podałeś link do filmu dokumentalnego traktującego o zamachach terrorystycznych w Izraelu. Spełniłeś swoje zadanie, w końcu za to ci płacą. Ale mógłbyś swoim wyrobnictwem nie rozwadniać moich wątków? Ja pisałem o czymś zupełnie innym... Nehemiasz Odpowiedz Link Zgłoś
abstrakt2003 kto mogł wynająć lewicowego Żyda z Polski 12.08.06, 16:06 do pisania na forum GW? Odpowiedz Link Zgłoś
blazare Re: kto mogł wynająć lewicowego Żyda z Polski 12.08.06, 16:09 abstrakt2003 napisał: > do pisania na forum GW? Abstrakcik, ostatni raz ci tłumaczę - wątek traktuje o fałszywym polskim humanitaryzmie, który w praktyce nie polega na obronie Libańczyków, ale na atakowaniu Izraela. Mowa jest też o nieprawdziwym i zdeformowanym wyobrażeniu Polaków o wojnie. Gdyby rzeczywiście mieli pojęcie o tym, co dzieje się na BW, to nigdy nie pisaliby tkliwych pierdółek o człowieczeństwie, cywilizacji i miłości do drugiego człowieka. Nehemiasz Odpowiedz Link Zgłoś
blazare Re: A ja się pytam 12.08.06, 16:15 abstrakt2003 napisał: > kto takiego błazna jak ty wynają? To proste, "filosyjonisto". Nikt mnie nie wynajął, i dlatego mogę bez przeszkód "błaznować". Ja z kolei dziwię się, dlaczego izraelskie fundacje płacą za utrzymywanie stronki "europa21" prowadzonej przez ludzi niepełnosprawnych intelektualnie. Czy jako płatny aktywista mógłbyś wyjaśnić mi ten fenomen? Nehemiasz Odpowiedz Link Zgłoś