Dodaj do ulubionych

Karty Polaka na Ukrainie - żenada !!!

25.05.08, 22:34
Po co i na co wpychać czekoladki w czyjś przedziałek ?
Wielu przyznaje się do polskiego pochodzenia jak ma z tego wymierne
korzyści materialne.
Ilu prawdziwych Polaków mieszka na Ukrainie można było się przekonać
podczas finału konkursu Eurowizji.
Obserwuj wątek
    • wikul Re: Karty Polaka na Ukrainie - żenada !!! 25.05.08, 22:37
      glassx napisał:

      > Po co i na co wpychać czekoladki w czyjś przedziałek ?
      > Wielu przyznaje się do polskiego pochodzenia jak ma z tego
      wymierne
      > korzyści materialne.
      > Ilu prawdziwych Polaków mieszka na Ukrainie można było się
      przekonać
      > podczas finału konkursu Eurowizji.


      Nie pleć głupstw. Wiekszość Polaków na wschodzie to ludzie ubodzy.
      Nie w głowie im konkursy. Szkoda im pieniędzy na esemesy. Muszą mieć
      na bieżace wydatki.
    • 123i321 Karty Polaka na Ukrainie - doskonale! 26.05.08, 09:54
      Tak trzeba, zapraszamy do nas braci Ukraincow.
    • qqazz Pogratulować 26.05.08, 19:17
      skoro dla ciebie esemesowanie w durnowatym teleaudio do chłamowatego programu
      jest miernikiem patriotyzmu.



      pozdrawiam
      • walter62 Fakt tylko pogratulować 26.05.08, 19:23
        qqazz napisał:

        > skoro dla ciebie esemesowanie w durnowatym teleaudio do chłamowatego >
        programu jest miernikiem patriotyzmu.

        Szczerze mówiąc nasza podróbka z amerykańskiego second hand'u była delikatnie
        mówiąc żenująca. Nie pojmuję: co ma to wspólnego jej "występ" z Polakami na
        Ukrainie?
    • azimut Re: Karty Polaka na Ukrainie - żenada !!! 28.05.08, 13:16
      O jakich czekoladkach mówisz?
      Tym ludziom nalezy się polskie obywatelstwo jak psu micha, a nie
      jakaś tam karta Polaka. Nikt nie pytał ich lub ich rodziców i
      dziadków czy chcą zostać obywatelami Ukrainy, Białorusi i td. A
      teraz oni aby dostać kartę Polaka muszą udowodnić są Polakami. W ten
      sposób po raz kolejny zostali poniżeni bo nie wystrczy że
      udokumentują polskie pochodzenie, tylko muszą przed jakimś oszołomem
      w kosulacie polskim zdać durnowaty i osmieszający ich ekzamin, na
      którym muszą odpowiedzić na pytania takie jak: gdzie mieszka smok
      wawelski, albo jakie potrawy je się na wigilię.
      I to właśnie od widzimisię tego oszołoma zależy czy konkretna osoba
      zostanie uznana za Polaka czy nie.
      Polskie władze nawet takiej sprawy nie potrafia załatwić po ludzku i
      z honorem. Rzygać się chce!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka