Dodaj do ulubionych

Plan ratunkowy dla gospodarki USA

12.02.09, 12:51
Dla bankierów z FED, Goldman Sachs, J.P. Morgan, itp..toksyczne aktywa
wypłacić jako premie.
Obserwuj wątek
    • hubert100 Re: Plan ratunkowy dla gospodarki USA 12.02.09, 16:59
      news.goldseek.com/InternationalForecaster/1234391165.php
      • city-zen Re: Plan ratunkowy dla gospodarki USA 12.02.09, 21:49
        Czy ten gość nie jest przypadkiem,obok Petera Shiffa, jednym z doradców
        finansowych kongresmena Rona Paula? Nazwisko wydaje mi się znane. Chyba pojawia
        się czasami jako gość Alexa. Na pewno rozsadnie byłoby teraz zainwestować w
        złoto albo inne commodities.

        Here’s an Idea . . . solve the toxic asset problem by give those assets to bank
        executives as bonuses!
        baselinescenario.com/2009/02/08/heres-an-idea/
    • city-zen Ogromna szansa dla Polski i Polakow 12.02.09, 22:31
      Wykorzystując aktualny kryzys i rozumiejąc jego naturę moglibyśmy wszyscy nieźle
      na tym zarobić. Fajnie byłoby żyć w bogatej Polsce! Radze wszystkim rodakom
      zainwestować jeszcze w tym miesiącu w tzw. commodities -tzn. w surowce,
      najlepiej złoto, srebro, nikiel i inne metale. Optymalnie w postaci fizycznej.
      Akcje są tez opcja, aczkolwiek dużo bardziej ryzykowna. Moglibyśmy się dobrze
      odkuć. Sowite profity już za kilka miesięcy!!! Link Huberta100 otworzy Wam oczy.
      Dzięki Hubert.
      • hubert100 Re: Ogromna szansa dla Polski i Polakow 13.02.09, 08:32
        news.goldseek.com/DailyReckoning/1234467601.php
        • city-zen Re: Ogromna szansa dla Polski i Polakow 13.02.09, 13:03
          Prawda jest oczywista. Pesymiści dopuszczają całkowitą utratę wartości zarówno
          papierowej waluty jak i papierów wartościowych. Buffet już z dwa lata temu
          zainwestował fortunę w srebro. żeby przetrwać okres hiperinflacji należy
          wymienić wszystkie papierowe środki płatnicze na materialne przedmioty, które
          nie utracą na wartości a relatywnie zyskaja. Skrajni pesymiści zalecają wręcz
          kupno ziemi. Ale do tego czasu zostało nam jeszcze parę miesięcy.
          A skąd wziąśc pieniądze na zakupy kiedy zaczyna się od zera?
          • hubert100 Re: Ogromna szansa dla Polski i Polakow 13.02.09, 15:50



            Jak sie nic nie ma to i nic sie nie straci. Takich bedzie 90%. Te
            pozostale 10% buduje teraz caly aparat aby miec ich pod butem.Maja
            tez plany wyeleminowac duza ilosc. Przedewszystkim chorych i starych.






            • city-zen Re: Ogromna szansa dla Polski i Polakow 13.02.09, 21:34
              W dobie internetu ich agenda nie ma szans powodzenia. Za dużo ludzi zna już
              prawdę. Nikt tez nie życzy sobie przelewu krwi. Banksterzy stracą władzę i będą
              zmuszeni podzielić się z "plebsem".
              • hubert100 Re: Ogromna szansa dla Polski i Polakow 14.02.09, 00:29
                Wykoncza pomalu. Jaka jest przecietna zycia tego co mieszka na
                ulicy? Te szczepionki grypowe co daja wszystkim starym za darmo
                powoduja taki stan organizmu ze prawdopodobnie juz maja cos innego w
                rodzaju lekarstwa co spowoduje np. ze nerki wysiada lub watroba.
                Najtezsze glowy sa zatrudnione w tym wszystkim.Tu swoich nie beda
                rozstrzeliwac. Maja lepsze metody.
          • 10elektryk10 Re: Ogromna szansa dla Polski i Polakow 14.02.09, 08:53
            Właśnie kupiłem kilka tysięcy m.kw. Z tego właśnie powodu.
    • city-zen Hot News 14.02.09, 10:42
      Juz 26 stanów powołując się na 10 ammed. chce odłączyć się od federacji.
      No i jeszcze coś takiego:

      Friday, 13 February 2009
      Here is a list of 6 states (4 in the last month) and (2 states today) that have
      pending legislation to authorize the use of gold and silver to settle debts with
      its citizens and to provide them the legal means to avoid the devaluing of the
      dollar by having a parallel currency in light of massive bailouts and to protect
      them in the event of the dollars failure.

      news.goldseek.com/GoldSeek/1234543800.php
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka