city-zen 12.02.09, 12:51 Dla bankierów z FED, Goldman Sachs, J.P. Morgan, itp..toksyczne aktywa wypłacić jako premie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hubert100 Re: Plan ratunkowy dla gospodarki USA 12.02.09, 16:59 news.goldseek.com/InternationalForecaster/1234391165.php Odpowiedz Link Zgłoś
city-zen Re: Plan ratunkowy dla gospodarki USA 12.02.09, 21:49 Czy ten gość nie jest przypadkiem,obok Petera Shiffa, jednym z doradców finansowych kongresmena Rona Paula? Nazwisko wydaje mi się znane. Chyba pojawia się czasami jako gość Alexa. Na pewno rozsadnie byłoby teraz zainwestować w złoto albo inne commodities. Here’s an Idea . . . solve the toxic asset problem by give those assets to bank executives as bonuses! baselinescenario.com/2009/02/08/heres-an-idea/ Odpowiedz Link Zgłoś
city-zen Ogromna szansa dla Polski i Polakow 12.02.09, 22:31 Wykorzystując aktualny kryzys i rozumiejąc jego naturę moglibyśmy wszyscy nieźle na tym zarobić. Fajnie byłoby żyć w bogatej Polsce! Radze wszystkim rodakom zainwestować jeszcze w tym miesiącu w tzw. commodities -tzn. w surowce, najlepiej złoto, srebro, nikiel i inne metale. Optymalnie w postaci fizycznej. Akcje są tez opcja, aczkolwiek dużo bardziej ryzykowna. Moglibyśmy się dobrze odkuć. Sowite profity już za kilka miesięcy!!! Link Huberta100 otworzy Wam oczy. Dzięki Hubert. Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: Ogromna szansa dla Polski i Polakow 13.02.09, 08:32 news.goldseek.com/DailyReckoning/1234467601.php Odpowiedz Link Zgłoś
city-zen Re: Ogromna szansa dla Polski i Polakow 13.02.09, 13:03 Prawda jest oczywista. Pesymiści dopuszczają całkowitą utratę wartości zarówno papierowej waluty jak i papierów wartościowych. Buffet już z dwa lata temu zainwestował fortunę w srebro. żeby przetrwać okres hiperinflacji należy wymienić wszystkie papierowe środki płatnicze na materialne przedmioty, które nie utracą na wartości a relatywnie zyskaja. Skrajni pesymiści zalecają wręcz kupno ziemi. Ale do tego czasu zostało nam jeszcze parę miesięcy. A skąd wziąśc pieniądze na zakupy kiedy zaczyna się od zera? Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: Ogromna szansa dla Polski i Polakow 13.02.09, 15:50 Jak sie nic nie ma to i nic sie nie straci. Takich bedzie 90%. Te pozostale 10% buduje teraz caly aparat aby miec ich pod butem.Maja tez plany wyeleminowac duza ilosc. Przedewszystkim chorych i starych. Odpowiedz Link Zgłoś
city-zen Re: Ogromna szansa dla Polski i Polakow 13.02.09, 21:34 W dobie internetu ich agenda nie ma szans powodzenia. Za dużo ludzi zna już prawdę. Nikt tez nie życzy sobie przelewu krwi. Banksterzy stracą władzę i będą zmuszeni podzielić się z "plebsem". Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: Ogromna szansa dla Polski i Polakow 14.02.09, 00:29 Wykoncza pomalu. Jaka jest przecietna zycia tego co mieszka na ulicy? Te szczepionki grypowe co daja wszystkim starym za darmo powoduja taki stan organizmu ze prawdopodobnie juz maja cos innego w rodzaju lekarstwa co spowoduje np. ze nerki wysiada lub watroba. Najtezsze glowy sa zatrudnione w tym wszystkim.Tu swoich nie beda rozstrzeliwac. Maja lepsze metody. Odpowiedz Link Zgłoś
10elektryk10 Re: Ogromna szansa dla Polski i Polakow 14.02.09, 08:53 Właśnie kupiłem kilka tysięcy m.kw. Z tego właśnie powodu. Odpowiedz Link Zgłoś
city-zen Hot News 14.02.09, 10:42 Juz 26 stanów powołując się na 10 ammed. chce odłączyć się od federacji. No i jeszcze coś takiego: Friday, 13 February 2009 Here is a list of 6 states (4 in the last month) and (2 states today) that have pending legislation to authorize the use of gold and silver to settle debts with its citizens and to provide them the legal means to avoid the devaluing of the dollar by having a parallel currency in light of massive bailouts and to protect them in the event of the dollars failure. news.goldseek.com/GoldSeek/1234543800.php Odpowiedz Link Zgłoś