Gość: kibicWKS
IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl
14.03.04, 22:53
Cieszy zwycięstwo.
Martwi mnie mała ilość kibiców. Przeważnie na inauguracje przychodzi więcej.
Na dwa mecze piłkarskie we Wrocławiu Śląska i Polaru przyszło w sumie tylko
6000 kibiców. Według mnie trochę za mało, szkoda.