Dodaj do ulubionych

Śląsk Wrocław - Włókniarz Kietrz 3:0 (2:0)

IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 14.03.04, 22:53
Cieszy zwycięstwo.
Martwi mnie mała ilość kibiców. Przeważnie na inauguracje przychodzi więcej.
Na dwa mecze piłkarskie we Wrocławiu Śląska i Polaru przyszło w sumie tylko
6000 kibiców. Według mnie trochę za mało, szkoda.
Obserwuj wątek
    • Gość: Soul Re: Śląsk Wrocław - Włókniarz Kietrz 3:0 (2:0) IP: *.magma-net.pl 15.03.04, 00:34
      Brawo dla Slaska... rewelacyjan 1 polowa i poczatek 2... WKS
    • Gość: metellus Za wczesnie na owacje... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.04, 09:09
      Wbrew temu co mozemy tu wyczytac Slask zaprezentowal sie slabo... skladne akcje mozna bylo policzyc na palcach jednej reki. O grze gosci nie bede pisal. Zaprezentowali sie jak druzyna z A klasy...
      • Gość: kibol Grabowski nie strzelil! IP: *.wsb.wroclaw.pl 15.03.04, 11:04
        Pytanie do pana Brzozowskiego. Dlaczego w relacji napisane jest ze strzelil
        Ignasiak, a nizej w podanych bramkach ze Grabowski? Jesli pan nie widzi to
        informuje, ze bramke zdobyl Andrzej Ignasiak grajacy w tym mecfzu z numerem 17
        na koszulce.
        • Gość: kibicWKS Re: Grabowski nie strzelil! IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 15.03.04, 11:13
          Gość portalu: kibol napisał(a):

          > Pytanie do pana Brzozowskiego. Dlaczego w relacji napisane jest ze strzelil
          > Ignasiak, a nizej w podanych bramkach ze Grabowski? Jesli pan nie widzi to
          > informuje, ze bramke zdobyl Andrzej Ignasiak grajacy w tym mecfzu z numerem
          17
          > na koszulce.

          To w składzie tekstu takie byki walą. W Gazecie to się często zdarza. Zresztą w
          innych też jest coraz gorzej. Obniżanie kosztów itd. To co kiedyś robiło dwóch
          pracowników teraz robi jeden i przez to są pomyłki i wiarygodność gazety
          maleje. Ale ci co zwalniają na to nie patrzą, bo dla nich liczą się koszty.
          Później się dziwią że sprzedaż maleje.
    • Gość: Jack Re: Śląsk Wrocław - Włókniarz Kietrz 3:0 (2:0) IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 15.03.04, 12:26
      spoko jak na trzecią ligę przyszło 4000 to jak będziemy wyżej będzie jeszcze
      lepiej.VIVA WKS
    • Gość: NamaleJ KRZYSIEK "OKO" ULATOWSKI W ŚLĄSKU !!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.03.04, 14:02
      koniec problemow z Kosztowniakiem :)
      • Gość: kibicWKS Re: KRZYSIEK "OKO" ULATOWSKI W ŚLĄSKU !!!! IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 15.03.04, 14:17
        Gość portalu: NamaleJ napisał(a):

        > koniec problemow z Kosztowniakiem :)

        Dobra wiadomość a jeśli chodzi o Tomka Kosztowniaka to chciałbym Ci przyponieć
        że dzięki niemu mamy kilka jeśli nie kilkanaście punktów więcej na koncie. Na
        jesień przed kontuzją był bardzo mocnym punktem w Śląsku.
        Przy okazji pozdrowienia dla Tomka! Kibice są z Tobą! ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka