Gość: pesti IP: *. / *.F2.srv.t-online.de 20.07.04, 00:14 no to juz sa jaja panie karwan.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: vratislavius Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.core.lanet.net.pl 20.07.04, 08:17 Panowie z Gazety nie byliby sobą, gdyby czegoś nie pokręcili. Brak większości delegatów na sali obrad nie oznacza odrzucenia protestu, a jedynie przełożenie głosowania nad tą bulwersującą sprawą. Zainteresowanych odsyłam do sobotniego wydania Gazety Wrocławskiej- Słowa Polskiego. A to link dla leniuchów: wroclaw.naszemiasto.pl/sport/383929.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.magma / *.magma-net.pl 20.07.04, 10:45 Panie Karwan to już jest przegięcie... banda oszustów.Brak słów na to co pan wyprawia... pożałujesz tego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dobek Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.04, 10:54 Bardzo dobrze! Niech sobie Pan Rusko nie myśli, że jest guru i rządzi całym polskim żużlem. Trzeba Mu dać do zrozumienia, że wszystkiego nie wygra i noga Mu się nieraz powinie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CKM Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.d417.kp.mofnet.gov.pl / *.mofnet.gov.pl 20.07.04, 14:35 "Mieczem wojujesz od miecza giniesz" tak panie prezesie i jak się teraz czujesz? Ty największe "mieszadło" polskiego żużla jak Cię wystrychnęli na dudka po tylu latach Twoich bezkarnych numerów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TOMAS Re:CKM IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.04, 15:36 NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ!! POZDRO CKM! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Davi_B Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.07.04, 16:55 Przypomnij mi o jakie przekręty chodzi, bo większych niż w tym sezonie to chyba nie było... Odpowiedz Link Zgłoś
vratislavius Re: Protest Atlasu odrzucony 20.07.04, 19:56 Gość portalu: CKM napisał(a): > "Mieczem wojujesz od miecza giniesz" tak panie prezesie i jak się teraz > czujesz? Ty największe "mieszadło" polskiego żużla jak Cię wystrychnęli na > dudka po tylu latach Twoich bezkarnych numerów. No tak, kiedyś "mieszał" prezes Rusku, więc taeraz prezes Karwan "wystrychnął go na dudka". Po nim być może nastanie prezes Maślanka i on wystrychnie Karwana - wiadomo za co! Po Maślance przyjdzie Rufin (wspomnicie moje słowa) i on wystrychnie prezesa Maślankę. Czy jesteś pewny, że o to chodzi w polskim żużlu? A gdzie duch spotowej rywalizacji, poczucie sprawiedliwości, czy uczciwość - nie wobec Ruski, Karwana, czy Maślanki, a wobec zawodników, którzy kilka razy w tygodniu narażają życie po to, aby się dowiedzieć, że mecz przegrali, bo prezesem, albo sędzią jest pan z miasta (klubu) X, albo że nie było qurum. Co do osoby prezesa Ruski to wiedz, że bez względu na to jak będzie jeździła Sparta, z głodu nie umrze. Zabiega on, jak przystało na Prezesa, o interesy naszego wrocławskiego klubu i za to mu chwała! Dziękujemy prezesie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tommi Re: Protest Atlasu odrzucony IP: 81.219.226.* 20.07.04, 15:57 Moim zdaniem karwan powinien być usunięty ze stanowiska! Za oszustwa ale jak zwykle (niestety tylko w Polsce) Panowie karwan i spółka z ogromną nieodpowiedzialnością przywłaszczyli sobie cały Polski żużel. Czy wy jesteście tak tępi czy udajecie debili??? Gollob może lać wszystkich na torze, sędziowie widzą co chcą i co jest im wygodniej baz żadnych konsekwencji, ludzie opanujcie się to jest skandal!!! Czy ktoś się w końcu weźmie za to ??? Czy wszyscy będziemy patrzeć jak żużel staje się zabawką w rękach kilku idiotów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WTS Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.04, 18:20 JEZELI PAN RUSKO MIESZAL TO PROSZE PODAJCIE O JKAIE SYTUACJE CHODZI...POZDRAWIAM OBIEKTYWNYCH Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pilanin Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.04, 19:14 Oczywiście wyciągnięcie za darmo dwóch zawodników z Piły było całkowicie zgodne z prawem. Odpowiedz Link Zgłoś
vratislavius Re: Protest Atlasu odrzucony 20.07.04, 19:58 Jeśli podasz swój adres e-mail, w ciągu 24 godz prześlę ci skana wywiadu z Gapińskim, jaki ukazał się w Słowie Sportowym (dodatek do lokalnej gazety, nie do kupienia poza stadionem). Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DO PILANINA Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.04, 22:16 NIE PLACENIE ZAWODNIKOM ZA ICH PRACE JEST ZGODNE Z PRAWEM...NIE ZYCZE TOBIE TEGO... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DOBEK Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.04, 10:15 NO NIE WIEM, CZY NA COŚ, CO NIE JEST ZGODNE Z PRAWEM(NIE PŁACENIE ZAWODNIKOM), POWINNO SIĘ ODPOWIADAĆ RÓWNIEŻ BEZPRAWIEM(KRADZIEŻ ZAWODNIKÓW) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maku Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.zgpila.com.pl / *.zgpila.com.pl 21.07.04, 14:24 Mądrego to i przyjamnie posłuchać. Jakiż to Pan Rusko jest pokrzywdzony. Przecież Atlas wszystko musi wygrywać. A jeżeli nawet są z tym problemy to Rusko ma przecież w obwodzie całą rzeszę prawników i innych łapciduchów, którzy może mają pojęcie o prawie ale na pewno nie mają o moralności i godności. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DOBEK Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.04, 15:56 ŚWIĘTA RACJA PANIE POPIOŁEK! WYPADA SIĘ TYLKO ZGODZIĆ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WTS Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.04, 18:02 JEZELU UWARZASZ ZE MORALNE JEST TO ZE PIOTREK WJEZDZA NA MURAWE A POZNIEJ KLAMIE TO JA CI DZIEKUJE...CHYBA ATLAS MA PRAWO SIE ODWOLAC... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WTS Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.04, 18:04 JEZELI UWARZASZ ZE ATLAS UKRADL ZAWODNIKOW TO ZGLOS TO DO PROKURATURY... Odpowiedz Link Zgłoś