Dodaj do ulubionych

Protest Atlasu odrzucony

IP: *. / *.F2.srv.t-online.de 20.07.04, 00:14
no to juz sa jaja panie karwan..
Obserwuj wątek
    • Gość: vratislavius Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.core.lanet.net.pl 20.07.04, 08:17
      Panowie z Gazety nie byliby sobą, gdyby czegoś nie pokręcili. Brak większości
      delegatów na sali obrad nie oznacza odrzucenia protestu, a jedynie przełożenie
      głosowania nad tą bulwersującą sprawą. Zainteresowanych odsyłam do sobotniego
      wydania Gazety Wrocławskiej- Słowa Polskiego. A to link dla leniuchów:
      wroclaw.naszemiasto.pl/sport/383929.html
    • Gość: Rafał Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.magma / *.magma-net.pl 20.07.04, 10:45
      Panie Karwan to już jest przegięcie... banda oszustów.Brak słów na to co pan
      wyprawia... pożałujesz tego
    • Gość: Dobek Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.04, 10:54
      Bardzo dobrze! Niech sobie Pan Rusko nie myśli, że jest guru i rządzi całym
      polskim żużlem. Trzeba Mu dać do zrozumienia, że wszystkiego nie wygra i noga
      Mu się nieraz powinie.
    • Gość: CKM Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.d417.kp.mofnet.gov.pl / *.mofnet.gov.pl 20.07.04, 14:35
      "Mieczem wojujesz od miecza giniesz" tak panie prezesie i jak się teraz
      czujesz? Ty największe "mieszadło" polskiego żużla jak Cię wystrychnęli na
      dudka po tylu latach Twoich bezkarnych numerów.
      • Gość: TOMAS Re:CKM IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.04, 15:36
        NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ!! POZDRO CKM!
      • Gość: Davi_B Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.07.04, 16:55
        Przypomnij mi o jakie przekręty chodzi, bo większych niż w tym sezonie to chyba
        nie było...
      • vratislavius Re: Protest Atlasu odrzucony 20.07.04, 19:56
        Gość portalu: CKM napisał(a):

        > "Mieczem wojujesz od miecza giniesz" tak panie prezesie i jak się teraz
        > czujesz? Ty największe "mieszadło" polskiego żużla jak Cię wystrychnęli na
        > dudka po tylu latach Twoich bezkarnych numerów.

        No tak, kiedyś "mieszał" prezes Rusku, więc taeraz prezes Karwan "wystrychnął
        go na dudka". Po nim być może nastanie prezes Maślanka i on wystrychnie
        Karwana - wiadomo za co! Po Maślance przyjdzie Rufin (wspomnicie moje słowa) i
        on wystrychnie prezesa Maślankę. Czy jesteś pewny, że o to chodzi w polskim
        żużlu? A gdzie duch spotowej rywalizacji, poczucie sprawiedliwości, czy
        uczciwość - nie wobec Ruski, Karwana, czy Maślanki, a wobec zawodników, którzy
        kilka razy w tygodniu narażają życie po to, aby się dowiedzieć, że mecz
        przegrali, bo prezesem, albo sędzią jest pan z miasta (klubu) X, albo że nie
        było qurum.
        Co do osoby prezesa Ruski to wiedz, że bez względu na to jak będzie jeździła
        Sparta, z głodu nie umrze. Zabiega on, jak przystało na Prezesa, o interesy
        naszego wrocławskiego klubu i za to mu chwała! Dziękujemy prezesie!
    • Gość: Tommi Re: Protest Atlasu odrzucony IP: 81.219.226.* 20.07.04, 15:57
      Moim zdaniem karwan powinien być usunięty ze stanowiska! Za oszustwa ale jak
      zwykle (niestety tylko w Polsce) Panowie karwan i spółka z ogromną
      nieodpowiedzialnością przywłaszczyli sobie cały Polski żużel. Czy wy jesteście
      tak tępi czy udajecie debili??? Gollob może lać wszystkich na torze, sędziowie
      widzą co chcą i co jest im wygodniej baz żadnych konsekwencji, ludzie opanujcie
      się to jest skandal!!! Czy ktoś się w końcu weźmie za to ??? Czy wszyscy
      będziemy patrzeć jak żużel staje się zabawką w rękach kilku idiotów.
    • Gość: WTS Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.04, 18:20
      JEZELI PAN RUSKO MIESZAL TO PROSZE PODAJCIE O JKAIE SYTUACJE
      CHODZI...POZDRAWIAM OBIEKTYWNYCH
      • Gość: Pilanin Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.04, 19:14
        Oczywiście wyciągnięcie za darmo dwóch zawodników z Piły było całkowicie zgodne
        z prawem.
        • vratislavius Re: Protest Atlasu odrzucony 20.07.04, 19:58
          Jeśli podasz swój adres e-mail, w ciągu 24 godz prześlę ci skana wywiadu z
          Gapińskim, jaki ukazał się w Słowie Sportowym (dodatek do lokalnej gazety, nie
          do kupienia poza stadionem).
          Pozdrawiam
        • Gość: DO PILANINA Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.04, 22:16
          NIE PLACENIE ZAWODNIKOM ZA ICH PRACE JEST ZGODNE Z PRAWEM...NIE ZYCZE TOBIE
          TEGO...
          • Gość: DOBEK Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.04, 10:15
            NO NIE WIEM, CZY NA COŚ, CO NIE JEST ZGODNE Z PRAWEM(NIE PŁACENIE ZAWODNIKOM),
            POWINNO SIĘ ODPOWIADAĆ RÓWNIEŻ BEZPRAWIEM(KRADZIEŻ ZAWODNIKÓW)
            • Gość: Maku Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.zgpila.com.pl / *.zgpila.com.pl 21.07.04, 14:24
              Mądrego to i przyjamnie posłuchać. Jakiż to Pan Rusko jest pokrzywdzony.
              Przecież Atlas wszystko musi wygrywać. A jeżeli nawet są z tym problemy to
              Rusko ma przecież w obwodzie całą rzeszę prawników i innych łapciduchów, którzy
              może mają pojęcie o prawie ale na pewno nie mają o moralności i godności.
              • Gość: DOBEK Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.04, 15:56
                ŚWIĘTA RACJA PANIE POPIOŁEK! WYPADA SIĘ TYLKO ZGODZIĆ
                • Gość: WTS Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.04, 18:02
                  JEZELU UWARZASZ ZE MORALNE JEST TO ZE PIOTREK WJEZDZA NA MURAWE A POZNIEJ
                  KLAMIE TO JA CI DZIEKUJE...CHYBA ATLAS MA PRAWO SIE ODWOLAC...
            • Gość: WTS Re: Protest Atlasu odrzucony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.04, 18:04
              JEZELI UWARZASZ ZE ATLAS UKRADL ZAWODNIKOW TO ZGLOS TO DO PROKURATURY...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka