Dodaj do ulubionych

Trzaskowski.Nowy przywódca

06.06.20, 23:53
Ma charyzmę.Nie wiem ,z czego ona wynika ,ale pociąga w trakcie mówienia,jest naturalny ,dowcipny,jego mysli są zarazem lekkie i wielkokalibrowe.Kiedy dzisiaj słuchałem jego wystąpienia w Krakowie,miałem skojarzenia ,ze słucham mówcy klasy J Kennedy czy R Reagan
Obserwuj wątek
    • rena-ta49 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 07.06.20, 08:15
      No tak,powiadał o swojej rodzinie zrecznie pomijając zasługi swojej matki...
      Wspomniał coś o tym jak traktuje ludzi wyrzucanych z mieszkan, czy może coś o zabraniu pieniędzy dla niepełnosprawnych? można było usłyszeć coś mądrego? czy dobre z punktu widzenia, że mogło spodobać się dużej rzeszy niezbyt rozgarniętych odbiorców? Ciekawe czy Maleszka przeszedł?
        • krytyk2 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 07.06.20, 12:14
          Masz bardzo dużą wiedzę nr Trzaskowskiego.Ja nie mam żadnej.Odbieram go tylko na podstawie tego jednego przemówienia i rozumiem teraz ,dlaczego idzie jak burza w sondarzach . On po prostu deklasuje pozostałych uczestników wyścigu
          • rena-ta49 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 07.06.20, 21:46
            krytyk2 napisał:

> Masz bardzo dużą wiedzę nr Trzaskowskiego.Ja nie mam żadnej.Odbieram go tylko n
            > a podstawie tego jednego przemówienia i rozumiem teraz ,dlaczego idzie jak burz
            > a w sondarzach . On po prostu deklasuje pozostałych uczestników wyścigu

Deklasuje w czym?
            Czy zamykając inwestycje hce odbudować gospodarkę?
            Czy może tymi tęczowymi ławkami,a może tą plażą wybudowaną w styczniu,a zlikwidowaną w lutym?
            https://pbs.twimg.com/media/EZ7WNBiXsAISa7C?format=jpg&name=small

Na pewno deklasuje innych w przyzwoleniu na wywalanie ludzi w mieszkan?
            A może tym ,że potrzebuje jak Komoruski i Kłodawa suflera ,który mu podpowie kiedy parasol trzeba wyżej podnieść?
              • m.maska Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 01:25
                Problem w tym, ze sam przyznales, ze nic o nim nie wiesz a urzekaja Cie tylko slowa to troche za malo jak na to zeby powierzyc komus reprezentowanie panstwa... uuups no to do teatru, tam aktorzy studiuja kilka lat zeby slowem uwodzic tlumy.
                Mnie jakos nie urzeka fakt, ze Trzaskowski byl autorem petycji przeciwko wlasnemu krajowi w PE. Nie urzeka mnie, ze chce w przedszkolach wprowadzac nauke masturbacji maluchow, nie urzeka mnie paletowisko jakie stworzyl w Warszawie, ze wydal niemal 100 tys. na plaze w W-wie, w listopadzie, po to zeby zlikwidowac ja w lutym, nie urzeka mnie takze to, ze chce powstrzymac strategiczne inwestycje ale nie po to zeby w innym miejscu stworzyc cos lepszego - nie, on chce zlikwidowac tysiace miejsc pracy a kase rozdac na przezarcie - tylko co bedzie rozdawal, pod warunkiem, ze rzeczywiscie by rozdawal - kiedy ta kasa sie skonczy. Jak na razie to owszem duzo nagadal, tylko jakos programu dla Polski w tym nie widac - zapowiedzial jak bedzie Polske zwijac...
                No ale... i tak jak na niego za duzo napisalam - przed wyborami na prezydenta Warszawy naobiecywal bardzo duzo i skonczylo sie jak zawsze w przypadku tej formacji, na obietnicach tylko.
    • rena-ta49 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 07.06.20, 09:57
      Nie wiem czy wiesz,ale ten twój "przywódca" zrobił w warszawskim ratuszu bizancjum,które jego i zastępców kosztuje podatników drożej niż wynoszą wynagrodzenia całego polskiego rządu?
      Średnie zarobki w Warszawskie Bizancjum wynoszą niemal 300 tys. zł rocznie.
      www.tvp.info/48358995/gabinet-trzaskowskiego-kosztuje-wiecej-niz-polski-rzad-nowe-dane

Tego w Krakowie nie powiedział,a TVN i GW-no prawda też nie?
    • al-szamanka Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 07.06.20, 21:30
      krytyk2 napisał:

> Ma charyzmę.Nie wiem ,z czego ona wynika ,ale pociąga w trakcie mówienia,jest n
      > aturalny ,dowcipny,jego mysli są zarazem lekkie i wielkokalibrowe.Kiedy dzisiaj
      > słuchałem jego wystąpienia w Krakowie,miałem skojarzenia ,ze słucham mówcy kla
      > sy J Kennedy czy R Reagan

O rany big_grin big_grin big_grin big_grin big_grin
      • rena-ta49 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 07.06.20, 21:50
        al-szamanka napisała:

> krytyk2 napisał:
        >
        > > Ma charyzmę.Nie wiem ,z czego ona wynika ,ale pociąga w trakcie mówienia,
        > jest n
        > > aturalny ,dowcipny,jego mysli są zarazem lekkie i wielkokalibrowe.Kied
        > y dzisiaj
        > > słuchałem jego wystąpienia w Krakowie,miałem skojarzenia ,ze słucham mów
        > cy kla
        > > sy J Kennedy czy R Reagan

>
        > O rany big_grin big_grin big_grin big_grin big_grin
        >

Trzaskowski chroni mafijne układy warszawskie.
        Zamiast stanąć w obronie lokatorów!
        Jako prezydent RP, jest zagrożeniem dla państwa polskiego.
          • rena-ta49 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 08.06.20, 10:08
            krytyk2 napisał:

> No to już wiemy ,co chroni aktualny prezydent-otwarta korupcję w wydaniu Szumow
            > skiej.Czemu naczelny prokurator jeszcze nie rozświetlił tej korupcji chronionej
            > przez Trzaskowskiego?Dziwne

Taki fajny,z charyzmą do kłamstw,jak wszystkie platfusy!
            https://s12.directupload.net/images/user/200607/v75h4i22.jpg

Przypomnę ,ze jeden z platfusich posłów w kampanii wyborczej pomówił świadomie Lubińską,
            to są standardy platfusów,rzucić gownem,potem w nocy przepraszać,albo i nie!
            szczecin.wyborcza.pl/szczecin/1,34939,5781631,Niemilosiernie_szczery_Nitras.html
              • rena-ta49 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 07:26
                krytyk2 napisał:

> Na dodatek jest dowcipny,czego brakuje wszystkim pozostałym kandydatom, łącznie
                > z aktualnym prezydentem

Jeśli od prezydenta wymaga sie dowcipu,to dla mnie zbyt mało.
                PROGRAM dla Polski gdzie?
                Czy ten dowcip polega na groźbach w stronę dziennikarzy,którzy zadają pytania?
                Specyficzny to dowcip.
                • m.maska Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 13:43
                  rena-ta49 napisała:

> krytyk2 napisał:
                  >
                  > > Na dodatek jest dowcipny,czego brakuje wszystkim pozostałym kandydatom, ł
                  > ącznie
                  > > z aktualnym prezydentem
                  >
                  >
                  > Jeśli od prezydenta wymaga sie dowcipu,to dla mnie zbyt mało.
                  > PROGRAM dla Polski gdzie?
                  > Czy ten dowcip polega na groźbach w stronę dziennikarzy,którzy zadają pytania?
                  > Specyficzny to dowcip.

Widocznie lemingom potrzebny jest blazen zamiast prezydenta - w koncu moga miec prezydenta w Berlinie...
                  Ale najbardziej podoba mi sie kompletna ciemnota tego kandydata... przeciez to jest idiota nieprzecietny... pamietacie jak mowil, ze: po co Polsce lotnisko, wkrotce bedzie lotnisko w Berlinie... ja juz pomijam sens tego, moglabym sie zapytac po co jemu samochod, skoro sasiad ma samochod - mentalnosc kretyna i tyle... ale najlepsze w tym wszystkim jest to, ze budowa lotniska w Berlinie (BER) o ktorym ten debilny kandydat pieprzyl rozpoczela sie w 2006 roku, planowo mialo byc otwarte w 2012 roku, nie doszlo do otwarcia bo okazalo sie, ze sa tyyyyyysiace usterek - w miedzyczasie koszty budowy tego felernego lotniska zmultiplikowaly sie i dzisiaj... osiem lat po terminie planowanego otwarcia wciaz nie jest otwarte - ot po prostu debil, powolywal sie na to rzekome lotnisko w momencie kiedy ono juz mialo wieloletnie tyly - tez mi wzorzec.
              • rena-ta49 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 07:32
                krytyk2 napisał:

> Na dodatek jest dowcipny,czego brakuje wszystkim pozostałym kandydatom, łącznie
                > z aktualnym prezydentem

Zarządzanie takim wielkim miastem ,jak stolica Polski z największym budżetem nie polega na dowcipie.
                Dowcipny byl Tusk,zamiast rządzić haratał w gałę i wysługiwał sie Niemcom.Dobry uczen Tuska-Trzaskowski zamiast rządzić ,kiedy pojawiają się problemy będzie uciekał na L-4 i wysługiwał się mafiom?
                https://pbs.twimg.com/media/EaA7MlGXsAMRQWb?format=jpg&name=small
      • rena-ta49 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 07.06.20, 22:16
        a74-7 napisał:

> "Masz bardzo dużą wiedzę nr Trzaskowskiego.Ja nie mam żadnej"
        > I tu pies pogrzebany .'Typowy wyborca' czaskofskiego .

Podejrzewa ,że autorowi wątku jako Krakowiakowi nie grozi zrzut z Czajki i zachwyt zapachem.Człowiek-awaria
        taśmę klejącą zawsze ma pod ręką,no i strefa relaksu z palet dla wszystkich.Po trudach kampanii wyborczej
        koniecznie dłuuugie L-4.
        Typowy wyborca Trzaskowskiego nie słyszał ,bo mu TVN ,ani GW-no prawda nie powiedzieli,ani nie napisali:
        https://pbs.twimg.com/media/EZ7f8TZWoAEb2Sv?format=jpg&name=small
        • krytyk2 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 07.06.20, 22:23
          Słuchając TVN trzeba stale dokonywać wyboru,co może być prawdą a co nie,trzeba używać własnej wiedzy,wyobrażenia i rozumu.Sluchajac programów TVP w jego wszystkich wydaniach nie ma już takiej swobody-jedna obowiązująca wersja jest podana na tacy,na dodatek w olbrzymim uproszczeniu,żeby wyznawcy PiS nie musieli za dużo myśleć i oczywiście tak daleka od prawdy jak odbicia w gabinecie śmiechu na jarmarkach
          • m.maska Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 01:32
            krytyk2 napisał:

> Słuchając TVN trzeba stale dokonywać wyboru,co może być prawdą a co nie,trzeba
            > używać własnej wiedzy,wyobrażenia i rozumu.Sluchajac programów TVP w jego wszys
            > tkich wydaniach nie ma już takiej swobody-jedna obowiązująca wersja jest podana
            > na tacy,na dodatek w olbrzymim uproszczeniu,żeby wyznawcy PiS nie musieli za d
            > użo myśleć i oczywiście tak daleka od prawdy jak odbicia w gabinecie śmiechu na
            > jarmarkach

Mogloby sie wydawac, ze cos analizujesz... probowalam kiedys ogladac TVN i to nie jest taki wielki problem co oni mowia, styl jest po prostu odpychajacy - nie bylam w stanie sluchac tego nachalnego wpychania widzowi do glowy - problem polega na tym, o czym oni NIE MOWIA i o czym ich widzowie NIGDY sie nie dowiedza - bo poza GW i TVN posilkuja sie wylacznie memami soku z buraka.
        • al-szamanka Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 08.06.20, 10:11
          rena-ta49 napisała:

> a74-7 napisał:
          >
          > > "Masz bardzo dużą wiedzę nr Trzaskowskiego.Ja nie mam żadnej"
          > > I tu pies pogrzebany .'Typowy wyborca' czaskofskiego .
          >
          >
          > Podejrzewa ,że autorowi wątku jako Krakowiakowi nie grozi zrzut z Czajki i zach
          > wyt zapachem.Człowiek-awaria
          > taśmę klejącą zawsze ma pod ręką,no i strefa relaksu z palet dla wszystkich.Po
          > trudach kampanii wyborczej
          > koniecznie dłuuugie L-4.
          > Typowy wyborca Trzaskowskiego nie słyszał ,bo mu TVN ,ani GW-no prawda nie powi
          > edzieli,ani nie napisali:
          > https://pbs.twimg.com/media/EZ7f8TZWoAEb2Sv?format=jpg&name=small

I to się nazywa MIEĆ CHARYZMĘ big_grin big_grin big_grin
          • rena-ta49 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 08.06.20, 14:19
            To mi wystarczy,a jeszcze sprawa z Czajką nie załatwione:
            Trzaskowski dalej nic nie zrobił ! Kolektora nie ma, Wisła to „bomba biologiczna”. „Klejenie taśmą klęski ”
            www.tvp.info/48434179/kolektora-nie-ma-wisla-to-bomba-biologiczna-klejenie-tasma

Ważne ,że ładnie się uśmiecha,niczym Kidawa
          • krytyk2 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 08.06.20, 21:23
            Koleżanko Szamanko,charyzma to jest coś,co ktoś nosi w sobie i wymyka się wszelkiej definicji i niektórzy ją mają a większość-nie.Taką charyzmę miał np Karol Wojtyła i już sam kontakt z nim robił na ludziach olbrzymie wrażenie.Nie da się tego wytworzyv, u siebie, naśladować, wyćwiczyć.Pieknym przykładem może być też Hitler-on również miał charyzmę,pociągał za sobą miliony.I widać tu , że nie trzeba być moralnym i wspaniałym ,żeby być charyzmatycznym.Tak więc zarzucanie czegokolwiek Trzaskowskiemu,który może być gnojem i skurwusynem,nie odbierze mu jego charyzmy -jeśli ją ma
              • krytyk2 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 16:46
                Widzę Masko ,że albo nie rozumiesz pojęcia charyzma albo celowo je wtłaczasz w inne konotacje znaczeniowe.Charyzma to coś więcej niż tylko słowa,to też więcej niż ich wypowiadanie ,sens,to bliżej pojęcia mowy ciała.Zreszta,fakty mówią za siebie- nikt bez charyzmy nie pociągnie za sobą kilkudziesięciu milionów i nie poprowadzi jak owce na skraju przepasci
                • m.maska Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 17:09
                  krytyk2 napisał:

> Widzę Masko ,że albo nie rozumiesz pojęcia charyzma albo celowo je wtłaczasz w
                  > inne konotacje znaczeniowe.Charyzma to coś więcej niż tylko słowa,to też więcej
                  > niż ich wypowiadanie ,sens,to bliżej pojęcia mowy ciała.Zreszta,fakty mówią za
                  > siebie- nikt bez charyzmy nie pociągnie za sobą kilkudziesięciu milionów i nie
                  > poprowadzi jak owce na skraju przepasci

Musialbys znac po pierwsze mentalnosc Niemcow, po drugie historie i owczesne nastroje jakie panowaly w Niemczech, po trzecie wiedziec tez w jaki sposob Hitler zmuszal do takich a nie innych zachowan.... aha... 39 lat mieszkam w Niemczech na terenie Nadrenii-Palatynatu, Land ktory byl bardzo ale to bardzo nieprzychylny Hilterowi, i znam fakty z opowiadan mieszkancow i bliskich mi osob - wiec mi nie probuj wciskac czegos o czym nie masz bladego pojecia. Owszem mozna przyznac, ze styl przemowien Hiltera przypomina styl wtlaczania "wiedzy" do mozgow lemingow. Aha obejrzyj sobie to co ponizej i zastanow sie, czy juz nie jestes na tym etapie... wiem, ze facet mowi wprost: zadne fakty nie przekonaja juz tych, u ktorych proces ten zostal zakonczony.

• krytyk2 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 21:22
                    Jak grochem o ścianę!!! Wychodzisz w nieistotne dla istoty pojęcia szczegóły!Mentalność Niemców nie jest tu żadnym argumentem.Gdyby Hitler urodził się Włochem,dostosowany się do mentalności Włochów,w Rosji-do rosyjskiej.Zrozum Masko, że charyzma niema narodowości.Dlatego papież z Wadowic panował nad tłumami na całym świecie.Musisz używać abstrakcji Masko,może nie jest jeszcze za późno.Ćwicz dziewczyno,ćwicz!!!a potem możesz ze mną dyskutować...
                    • m.maska Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 21:30
                      krytyk2 napisał:

> Jak grochem o ścianę!!! Wychodzisz w nieistotne dla istoty pojęcia szczegóły!Me
                      > ntalność Niemców nie jest tu żadnym argumentem.Gdyby Hitler urodził się Włoche
                      > m,dostosowany się do mentalności Włochów,w Rosji-do rosyjskiej.Zrozum Masko, że
                      > charyzma niema narodowości.Dlatego papież z Wadowic panował nad tłumami na cał
                      > ym świecie.Musisz używać abstrakcji Masko,może nie jest jeszcze za późno.Ćwicz
                      > dziewczyno,ćwicz!!!a potem możesz ze mną dyskutować...

u Ciebie proces zostal zakonczony...
            • al-szamanka Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 04:44
              krytyk2 napisał:

> Koleżanko Szamanko,charyzma to jest coś,co ktoś nosi w sobie i wymyka się wszel
              > kiej definicji i niektórzy ją mają a większość-nie.Taką charyzmę miał np Karol
              > Wojtyła i już sam kontakt z nim robił na ludziach olbrzymie wrażenie.Nie da się
              > tego wytworzyv, u siebie, naśladować, wyćwiczyć.Pieknym przykładem może być te
              > ż Hitler-on również miał charyzmę,pociągał za sobą miliony.I widać tu , że nie
              > trzeba być moralnym i wspaniałym ,żeby być charyzmatycznym.Tak więc zarzucanie
              > czegokolwiek Trzaskowskiemu,który może być gnojem i skurwusynem,nie odbierze mu
              > jego charyzmy -jeśli ją ma

No wlasnie, jesli ja ma. Ja twierdze, ze jej nie ma, ale ponoc Ty ja widzisz big_grin
            • rena-ta49 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 07:21
              krytyk2 napisał:

> Koleżanko Szamanko,charyzma to jest coś,co ktoś nosi w sobie i wymyka się wszel
              > kiej definicji i niektórzy ją mają a większość-nie.Taką charyzmę miał np Karol
              > Wojtyła i już sam kontakt z nim robił na ludziach olbrzymie wrażenie.Nie da się
              > tego wytworzyv, u siebie, naśladować, wyćwiczyć.Pieknym przykładem może być te
              > ż Hitler-on również miał charyzmę,pociągał za sobą miliony.I widać tu , że nie
              > trzeba być moralnym i wspaniałym ,żeby być charyzmatycznym.Tak więc zarzucanie
              > czegokolwiek Trzaskowskiemu,który może być gnojem i skurwusynem,nie odbierze mu
              > jego charyzmy -jeśli ją ma

No wiesz,każdy widzi to co chce widzieć.Ty widzisz charyzme,ja za cholerę tej charyzmy nie widze.
              • al-szamanka Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 07:49
                rena-ta49 napisała:

> No wiesz,każdy widzi to co chce widzieć.Ty widzisz charyzme,ja za cholerę tej c
                > haryzmy nie widze.

Otoz to, ani widu, ani slychu, puste slowa. puste pozy i nieszczery usmiech mizernego aktorzyny.
                Na kazdym kroku wylazi z niego len.
              • m.maska Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 13:51
                rena-ta49 napisała:

> krytyk2 napisał:
                >
                > > Koleżanko Szamanko,charyzma to jest coś,co ktoś nosi w sobie i wymyka się
                > wszel
                > > kiej definicji i niektórzy ją mają a większość-nie.Taką charyzmę miał np
                > Karol
                > > Wojtyła i już sam kontakt z nim robił na ludziach olbrzymie wrażenie.Nie
                > da się
                > > tego wytworzyv, u siebie, naśladować, wyćwiczyć.Pieknym przykładem może
                > być te
                > > ż Hitler-on również miał charyzmę,pociągał za sobą miliony.I widać tu , ż
                > e nie
                > > trzeba być moralnym i wspaniałym ,żeby być charyzmatycznym.Tak więc zarzu
                > canie
                > > czegokolwiek Trzaskowskiemu,który może być gnojem i skurwusynem,nie odbie
                > rze mu
                > > jego charyzmy -jeśli ją ma
                >
                >
                > No wiesz,każdy widzi to co chce widzieć.Ty widzisz charyzme,ja za cholerę tej c
                > haryzmy nie widze.

Malo, ze nie widze, to jeszcze nieustannie mam wrazenie, ze jest niedomyty a juz szczegolnie te oczy - wyglada jakby mu zaropialy....

https://s12.directupload.net/images/user/200609/f7p8gbzb.jpg
                  • rena-ta49 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 15:49
                    krytyk2 napisał:

> Co powiecie,jak się okaże,że ten niedomyty,bez charyzmy zostanie prezydentem?O
                    > czym to będzie świadczyło?

Jak Trzaskowski wygra wybory ,to z emigracji wróci córka Kopacz,która nie dotrzymała słowa?
                    natemat.pl/157691,jesli-pis-wygra-corka-ewy-kopacz-wyemigruje-do-kanady-boje-sie-rzadow-kaczynskiego-i-macierewicza#
                    Polska bedzie ełropejsko usmiechnięta, dowcipna,tęczowa ,jak w Paryżu i Brukseli?
                    Muslimy będą "otwierać" sklepy jak dziś uśmiechniętej w ełropce.
                    5 latki będą sie uczyć jak się masturbować.
                    A Ty ,jeśli pracujsz masz szanse pracować do śmierci.
                    Mnie to tylko grozi,że dostanę 3 zł rewaloryzacji emerytury.
                    A tak będą cię uczyć demokracji:
                    https://pbs.twimg.com/media/EQ4xSDrWAAI-cP3?format=jpg&name=small
                      • a74-7 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 16:37
                        Wlasnie POkazales swoja wrazliwosc .
                        Zobaczymy kto wygra , zakladam ze lepszy.
                        Zakladam ze nie bedzie to twoj kandydat.
                        Jeszcze 20 dni ,jakos wytrzymasz podziwiajac jego charyzme .....
                        Tu konkrety,plan na Poolandie w czasie pandemii, w czasie zawirowan w juni potrzebne , nie charyzma malego Cypiska.
                        • krytyk2 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 16:52
                          Oczywiście.Z tym że na Polskę to akurat PiS pokazał,że nie ma żadnego konceptu.A zwłaszcza -na najważniejsze wyzwania-ekologie, ekonomię,prawa człowieka,kryzys migracyjny-zero reakcji albo reakcja strusia zamierzającego głowę w piasku
                            • krytyk2 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 20:55
                              Zaściankowość,ksenofobia, mały polski polocentryzm przy dzisiejszych globalnych wyzwaniach to jest prawdziwe oblicze PiS u.Powiem tak-to nawet nie jest punkt widzenia Kaczyńskiego,bo on nie jest aż tak głupi.On po prostu od dawna realizuje swoją politykę wg motto ,że wszystko musi mieć oblicze propagandowe.Dlatego nie przypadkiem to właśnie w Pisie powstała funkcja i pojęcie spindoktora:trzeba zbadać nie prawdę tylko to co ludzie chcą usłyszeć.Dlatego Kaczyński stawia na propagandę.Nie chodzi o rzeczywistość,np pandemię i rozwiązania na jej czas,tylko o to żeby ludziom wmówić,że partia panuje nad wszystkim,stąd nieustanne rozmijanie się z rzeczywistością...jedna wielka ściema to wasze srodowisko
                                • krytyk2 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 21:38
                                  Tak,ale widzisz,mimo różnorodności punktów widzenia,ja tu widzę jednogłos rodem z TVP info.Tak więc słabo się staracie w tym różnicowaniu poglądów.Mnie tita,kto występuje w jakiej partii,moim przewodnikiem jest mój rozum.Dlatego ,jeśli jutro pokaże się Jan Nowak jako kandydat na prezydenta i będzie sensownie mówił to dam na niego swój głos.Po prostu.
                          • m.maska Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 17:49
                            krytyk2 napisał:

> Oczywiście.Z tym że na Polskę to akurat PiS pokazał,że nie ma żadnego konceptu.
                            > A zwłaszcza -na najważniejsze wyzwania-ekologie, ekonomię,prawa człowieka,kryzy
                            > s migracyjny-zero reakcji albo reakcja strusia zamierzającego głowę w piasku

Ekologie... najllepszy pomysl na ekologie maja Niemcy, wyrzneli najstarsza puszcze w pien i wlasnie otworzyli nowiutenka elektrownie weglowa... haaaaa a jakiz to pomysl na to ma ten Twoj charyzmatyczny kandydat? bo jakos poza tym jakie inwestycje pozamyka i porozdaje pieniadze - to chyba przegapilam... a no i jeszcze to, ze PiS trzeba odsunac od wladzy - punkt pierwszy i wlasciwie jedyny i powypalac zelazem wszystko co PiS wprowadzil... czy ktos moze slyszal o podobnym programie gdzies na swiecie? gdzie kandydat na prezydenta zapowiada likwidowanie inwestycji, ktore sa w trakcie realizacji.... hehehe ten glupek do tej pory nie wie, ze Niemcy inwestuja i inwestuja i inwestuja w te katastrofe budowlana jaka jest lotnisko w Berlinie juz osiem lat po terminie jego otwarcia i wciaz nie bardzo wiadomo czy nie dojdzie do momentu kiedy ten wielki niewypal nie zostanie wysadzony w powietrze - plus dla Trzaskowskiego, wstrzymac przekop Mierzei, zabrac kase? zabrac? no nie, trzeba bedzie to chyba zasypac jakos - wiec kasa pojdzie na zasypanie... Trzaskowski ma w tym wprawe, otworzyl plaze w Warszawie - poplynela kasa - potem to zlikwidowal i znowu poplynela kasa - no suuuuuuuper - to tyl o ekologii.
                            A co takiego Trzaskowski mowil o ekonomii? chyba przegapilam... ta plaza w Warszawie, to paletowisko, te kozy - to tez chyba ekonomia - ma facet "zaslugi" i dokonania.
                            Prawa czlowieka? hmmm doradzam zorientowanie sie jak wygladaja np. prawa czlowieka, albo prawa kobiet w Szwecji - Polska oaza wolnosci a kto twierdzi co innego jest idiota i nie ma pojecia jak naprawde jest na Zachodzie.
                            Kryzys migracyjny? no nie...to jest problem Pani Merkel, ktory rozbujala i ktory zostawi na wieki...

Historie zna? bo jesli nie to pomoge...
                            Mahomet zmarl 632 roku - mniej wiecej mozna uznac to za poczatek islamu. W roku 732 Karol Mlot pod Poitier w poblizu Paryza pokonal nawalnice muzulmanska i zepchnal ich za Pireneje. Geografie zna? zeby ta nawalnica doszla do Poitier musial juz przejsc przez caly Polwysep Pirenejski. Zaledwie 100 lat potrzebowali zeby opanowac cala polnocna Afryke, Polwysep Pirenejski i dojsc do Poitier - a ludnosc sie bronila. Widzial biale wioski w Andaluzji? dokad ludzie uciekali przed ta dzicza? w niedostepne tereny? do dnia dzisiejszego sa to miejsca do ktorych trudno sie dostac nawet samochodem. Aha no i byly tez krucjaty, bo kiedy wyzynali w pien ludnosc chrzescijanska to po ponad 300 latach w koncu w obronie tej ludnosci papiez wyslal w 1095 roku pierwszych obroncow. A na Polwyspie Iberyjskim walczyli z ta muzulmanska dzicza, bagatela 800 lat.

Poza tym, doskonale pamietam jak traktowano Polakow w latach 1981-1989 w Niemczech i nawet nie chce mi sie o tym pisac... Szwecja tez byla "milutka" dla Polakow - no to maja teraz tych, ktorych miec chcieli i moga patrzec jak opanowuja ich "dobrobyt" - bo oni "uciekaja" z nedzy, zeby sprowadzic ja do Europy - Europa ginie na naszych oczach neomarksisci realizuja najczarniejsze scenariusze.
                            A o imigrantach nie bede z Toba pisac, bo masz wiadomosci marne, tyle co TVN pokaze... ja to znam z autopsji - to troche rozmowa jak ze slepym o kolorach.
                            • a74-7 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 18:24
                              oj tam , wystarczy poczytac o inwazji emigrantow w Grecji, Wloszech, w Hiszpanii i kilku innych europejskich krajach ,czytaj Belgia, Francja ,nie trzeba tak gleboko do historii siegac . A potem z chlebem i sola do wlasnej rezydencji wprowadzic big_grin To chyba bedzie najbardziej charyzmatyczne posuniecie ala Czaskoskibig_grin
                              Posmiejemy sie razem big_grin
                              No i w ramach seksualnego freedom przypomniec sobie ile latek miala zona Mahometa smile
                            • rena-ta49 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 19:56
                              Masko,jeśli ktoś nie widzi ,że Trzaskowski chce nam zafundować polityke multi kulti, otwartych drzwi dla uchodzców,co zresztą sam negocjował ,jako europoseł i pisanie donosów na Polskę ,oraz wmawianie swoim wyborcom ,że są wreszcie nowoczesnymi europejczykami,to żadne Twoje argumenty do niego nie trafią.
                              Tylko zdrajcy piszą rezolucje przeciwko Polsce i dla mnie jest on zdrajcą.
                            • krytyk2 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 21:01
                              O emigracji wieszz najlepiej,bo na niej siedzisz i tu wychodzi cały patriotyzm takich jak ty.Za groszem,panie za groszem.Oczywiscie ,poczucie winy,że się sprzedało ojczyznę za kilka marek,musi skutkować wyolbrzymiony patriotyzmem "zdalnym".Wróć tu mądrali i zapieprzaj za 800 euro a potem się wymadrzaj,zaściankowa kuro z Niemiec
                              • a74-7 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 21:20
                                co to znaczy: O emigracji wieszz najlepiej,bo na niej siedzisz
                                Pani Dulska by to chyba lepiej ujela.
                                Wielu/wiele z nas ma rodziny w Poolandii, placimy podatki , dokladamy do taxow, wiec spokojnie z tym "siedzeniem na emigracji" i sprzedawaniem za kilka marek . Patrzylismy dokladnie na raczki pelo jak sprzedawalo Polske ,przykladow poszukaj sobie samo w necie.
                              • m.maska Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 21:36
                                krytyk2 napisał:

> O emigracji wieszz najlepiej,bo na niej siedzisz i tu wychodzi cały patriotyzm
                                > takich jak ty.Za groszem,panie za groszem.Oczywiscie ,poczucie winy,że się sprz
                                > edało ojczyznę za kilka marek,musi skutkować wyolbrzymiony patriotyzmem "zdalny
                                > m".Wróć tu mądrali i zapieprzaj za 800 euro a potem się wymadrzaj,zaściankowa k
                                > uro z Niemiec

A co argumenty Europejczyka sie skonczyly? nie dziwie sie, bo jak sie niewiele wie - to nie ma jak dyskutowac - a jednak... chce sie byc tym znawca. Nie zapominaj "kulturalny" Europejczyku ze tym sie roznisz od przecietnego Niemca, Francuza, Wlocha czy Hiszpana, ze siedzisz w tym PO-wskim grajdole i wykrzykujesz zes Europejczyk, bos w Europie byl na wycieczce autobusowej.
                              • m.maska Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 22:50
                                krytyk2 napisał:

> O emigracji wieszz najlepiej,bo na niej siedzisz i tu wychodzi cały patriotyzm
                                > takich jak ty.Za groszem,panie za groszem.Oczywiscie ,poczucie winy,że się sprz
                                > edało ojczyznę za kilka marek,musi skutkować wyolbrzymiony patriotyzmem "zdalny
                                > m".Wróć tu mądrali i zapieprzaj za 800 euro a potem się wymadrzaj,zaściankowa k
                                > uro z Niemiec

No i to jest reakcja typowego leminga, ktory kiedy zabraknie argumentow idzie w ublizanie. Gratuluje..
                              • m.maska Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 10.06.20, 01:02
                                krytyk2 napisał:

> uro z Niemiec

Co ty maly zakompleksiony czlowieczku o mnie wiesz? patrzaj na swoje guru Tuska, jak po to zeby robic w Brukseli za lokaja porzucil ojczyzne.... uuuups, to nie jego ojczyzna przecie polskosc to nienormalnosc jest. Jak zapytasz Niemca kto to jest Tusk, to nikt nigdy o nim nie slyszal - takie wielkie g...uru a nikt sie nim nie interesuje - Europejczyk - wiesz co zrobilo to g...uru? sprzedalo sie jak prostytutka - ale mozesz sie do niego nadal modlic - tylko, ze on takich jak ty i cala reszte lemingow uzywa jako podnozkow na ktorych mogl sie wspinac dla kasy, dla kasy, dla tych euro byl gotow wyprzedac Polske byle by Angela docenila te zdrade i poklepala po pleckach - a teraz kolejny zdrajca szykuje sie do zwijania Polski - oby tacy jak oni nigdy juz nie wrocili do wladzy.
                          • rena-ta49 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 19:44
                            krytyk2 napisał:

> Oczywiście.Z tym że na Polskę to akurat PiS pokazał,że nie ma żadnego konceptu.
                            > A zwłaszcza -na najważniejsze wyzwania-ekologie, ekonomię,prawa człowieka,kryzy
                            > s migracyjny-zero reakcji albo reakcja strusia zamierzającego głowę w piasku

Za rządów PO-PSL,to nie zart,to 2014 rok:
                            https://pbs.twimg.com/media/EaELyFWWAAAIqx0?format=png&name=small
                            Polacy pamietają,że traktowano ich jak niewolników i wiedzą ,że to może im zafundować Trzaskowski
                            800 tyś niedozywionych dzieci,bezrobocie na poziomie 20% i wiecej w niektórych rejonach i PINIEDZY NIE MA I nie BEDZIE!
                    • m.maska Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 17:15
                      rena-ta49 napisała:

> Muslimy będą "otwierać" sklepy jak dziś uśmiechniętej w ełropce.
                      > 5 latki będą sie uczyć jak się masturbować.

I tu sie Renata bardzo mylisz, nie bedzie nauki masturbacji, nie bedzie tez latania 5-tej i 50-tej plci po ulicach, bo muzulmanie szybko im to wybija z glowy a gejow beda wieszac na latarniach - w islamie nie ma miejsca na dewiacje... a feministki beda nosily nie maseczki przeciw koronawirusowi a owina sie od stop do glow.

> A Ty ,jeśli pracujsz masz szanse pracować do śmierci.
                      > Mnie to tylko grozi,że dostanę 3 zł rewaloryzacji emerytury.
                      > A tak będą cię uczyć demokracji:
                      > https://pbs.twimg.com/media/EQ4xSDrWAAI-cP3?format=jpg&name=small
                            • m.maska Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 21:42
                              krytyk2 napisał:

> Dość tego "prezydenta" jednej partii,,notariusza decyzji z Nowogrodzkiej,tyle w
                              > temacie

Nie no najlepsza bylaby oczywiscie Kidawa, ktora jednego zdania samodzielnie nie potrafila sklecic... partia, ktora wystawia do urzedu prezydenta to co ma najlepszego zeby potem w panice doprowadzic do tego zeby wybory sie nie odbyly, bo kandydatka ktora wszyscy wybrali okazala sie tak nedzna, ze kazde jej wystapienie konczylo sie huraganami smiechu - no sorry, takiej partii nie mozna traktowac powaznie - a zachowanie jej poslow w Sejmie - chamska holota i tyle.
                              • krytyk2 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 10.06.20, 21:38
                                Wiesz co?Żeby dowiedzieć się od Ciebie jakie masz zdanie nie trzeba wcale w godzić na forum Bez granic!Ty po prostu nie masz własnych poglądów,bo pod Twoim nikiem przed chwilą przeczytałem pisowski przekaz dnia, powtarzany jak mantra we wszystkich reżimowych telewizjach. Spróbuj choc dodać jakąś jedną własną malutką myśl!
                            • rena-ta49 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 22:03
                              krytyk2 napisał:

> Dość tego "prezydenta" jednej partii,,notariusza decyzji z Nowogrodzkiej,tyle w
                              > temacie

A Czaskoski to bezpartyjny? Dlaczegoż to Budka za dupą mu stoi i za suflera robi ,jak Kłodawie?
                              Suflerkę miał Komoruski ,to już reguła w PO!
                              • m.maska Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 10.06.20, 01:03
                                rena-ta49 napisała:

> krytyk2 napisał:
                                >
                                > > Dość tego "prezydenta" jednej partii,,notariusza decyzji z Nowogrodzkiej,
                                > tyle w
                                > > temacie
                                >
                                > A Czaskoski to bezpartyjny? Dlaczegoż to Budka za dupą mu stoi i za suflera rob
                                > i ,jak Kłodawie?
                                > Suflerkę miał Komoruski ,to już reguła w PO!

A kim byl Bul Komorowski - czyzby nie byl prezydentem jednej partii? no nie on podpisywal wszystko jak lecialo a jeszcze przy okazji kompromitowal Polske.
                                • krytyk2 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 10.06.20, 21:53
                                  Ciągle ta sama maniera-jak u dzieci w piaskownicy-przerzucania się winami, która większą.Druga kadencja PO była ciężka do wytrzymania-ciagle afery,zamiatane przez Tuska pod dywan.Dlatego nie mogąc już na to patrzeć,zagłosowałem na Dudę.Bo ja oczekiwałem zmiany.I co?Tzw z deszczu pod rynnę.Nie używajcie argumentu "a oni też robili to czy tamto.."Właśnie dlatego że tak robili,naród im podziękował i nie inaczej będzie teraz.
                              • krytyk2 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 10.06.20, 21:45
                                Może i w PO są złodzieje,może co niektórzy kłamią,ale jedno można im w tej chwili oddać-kazdy z nich korzysta z wewnątrzpartyjnej wolności demokracji i reaguje na bieżąco po swojemu.W PiS nie ma tej wolności i w przypadku nowych zaskakujących wydarzeń trzeba czekać czasem bardzo długo zanim wódz z Nowogrodzkiej poda w jaki sposób należy zareagować.Dlatego śmieszy mnie jak te pisowskie ludki w takich sytuacjach reagują nieadekwatnie do rzeczywistości pieprzac kocopoly-bo jeszcze nie znają oficjalnej wykładni
                          • krytyk2 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 21:28
                            ciagle do ciasnego lebka nie trafia ze Duda wygral w demokratycznych wyborach , wiec te cala "europejskosc" twoja o dupe potluc, to chyba polskie okreslenie ,prawda ?"" weź może palę,troglodytów,to wsze pisowskie metody jak ktoś myśli inaczej,w realu po prostu dostałbyś ode mnie w ryj!
                            • a74-7 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 21:36
                              "weź może palę,troglodytów,to wsze pisowskie metody jak ktoś myśli inaczej,w realu po prostu dostałbyś ode mnie w ryj!"
                              napisz to po polsku mysl przewodnia, jesli potrafisz , bo widze tu tez masz problem ....z charyzma .
                              A tak z tym waleniem w ryj nigdy nie wiesz do kogo podskakujesz ,ciapku, wiec ostroznie .Bo jak ci odwala, polecisz z placzem do mamusi.
                              Wiec nie strasz , bo jak polskie powiedzenie mowi -sfajdasz sie.
                              pa.
                              • rena-ta49 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 10.06.20, 22:30
                                a74-7 napisał:

> "weź może palę,troglodytów,to wsze pisowskie metody jak ktoś myśli inaczej,w re
                                > alu po prostu dostałbyś ode mnie w ryj!"
                                > napisz to po polsku mysl przewodnia, jesli potrafisz , bo widze tu tez masz pr
                                > oblem ....z charyzma .
                                > A tak z tym waleniem w ryj nigdy nie wiesz do kogo podskakujesz ,ciapku, wiec o
                                > stroznie .Bo jak ci odwala, polecisz z placzem do mamusi.
                                > Wiec nie strasz , bo jak polskie powiedzenie mowi -sfajdasz sie.
                                > pa.

Nie zauważyłam tego posta,już więcej Cię nie obrazi na tym forum.
                                Ja za tego "bohatera" przepraszam,powinnam zareagować wcześniej.
                            • rena-ta49 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 10.06.20, 22:12
                              krytyk2 napisał:

> ciagle do ciasnego lebka nie trafia ze Duda wygral w demokratycznych wyborach ,
                              > wiec te cala "europejskosc" twoja o dupe potluc, to chyba polskie okreslenie ,
                              > prawda ?"" weź może palę,troglodytów,to wsze pisowskie metody jak ktoś myśli in
                              > aczej,w realu po prostu dostałbyś ode mnie w ryj!

Piszesz do kobiety,że dostałaby w ryj?
                              Kozak w necie, pizda w świecie.
                  • m.maska Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 17:11
                    krytyk2 napisał:

> Co powiecie,jak się okaże,że ten niedomyty,bez charyzmy zostanie prezydentem?O
                    > czym to będzie świadczyło?

Ze to bedzie najwieksze nieszczescie jakie moglo spotkac Polske... Polski juz nie bedzie... aha i witajcie muzulmanscy nachodzcy.
                      • rena-ta49 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 19:37
                        a74-7 napisał:

> Ze to bedzie najwieksze nieszczescie jakie moglo spotkac Polske... Polski juz n
                        > ie bedzie... aha i witajcie muzulmanscy nachodzcy.
                        > Ale za to bedzie to taka nowoczesna wrazliwosc na krzywde uchodzcow.....

Taka sama nowoczesna wrażliwość jak dla LBTG,dla nich hostele,tramwaje a obiecane darmowe żłobki dla wszystkich dzieci do dziś niezrealizowane.Ale dzisiaj obiecał ,że jak zostanie prezydentem to będą darmowe żłobki. Dla niepełnosprawnych tez mu kasy zabrakło,ale na ćwiczenia antify się znalazły.
                      • al-szamanka Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 20:08
                        a74-7 napisał:

> Ze to bedzie najwieksze nieszczescie jakie moglo spotkac Polske... Polski juz n
                        > Ale za to bedzie to taka nowoczesna wrazliwosc na krzywde uchodzcow.....

Taaaa, i ta wrażliwa lewizna padnie plackiem na ziemię, tworząc most żywych ciał, aby biednym uchodźcom wygodnie było przejść po nich do nowego kraju, ale przede wszystkim do urzędów wypłacających im pieniądze.
                    • rena-ta49 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 19:19
                      m.maska napisała:

> krytyk2 napisał:
                      >
                      > > Co powiecie,jak się okaże,że ten niedomyty,bez charyzmy zostanie prezyden
                      > tem?O
                      > > czym to będzie świadczyło?
                      >
                      >
                      >

Nie daj Boże!
                      Ja jednak wierzę w rozsądek Polaków,którzy nie dopuszczą do tego.
                      • al-szamanka Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 20:12
                        rena-ta49 napisała:

> Ja jednak wierzę w rozsądek Polaków,którzy nie dopuszczą do tego.

Z tym rozsądkiem różnie jest, no i niektore miasta są głupotą dokładnie zainfekowane, chociażby taka Łódź gdzie podpisy dla Czaskoskiego zbierał morderca księdza Popiełuszki.
                        • krytyk2 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 09.06.20, 21:10
                          Łódź akurat -w osobie Zdanowskiej -wyróżniła się rozsądkiem,robiąc koronawirusowe badania wszystkim pracownikom przedszkoli i żłobków na swój koszt.Tymczasem polskie centralne władze po prostu "puściły" te placówki do dzialania
                          • m.maska Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 10.06.20, 01:07
                            krytyk2 napisał:

> Łódź akurat -w osobie Zdanowskiej -wyróżniła się rozsądkiem,robiąc koronawiruso
                            > we badania wszystkim pracownikom przedszkoli i żłobków na swój koszt.Tymczasem
                            > polskie centralne władze po prostu "puściły" te placówki do dzialania

Nie no oczywiscie, ale przede wszystkim wyroznila sie budowa dworca... hahaha
                            • rena-ta49 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 10.06.20, 21:59
                              "krytyk2 napisał:

> Łódź akurat -w osobie Zdanowskiej -wyróżniła się rozsądkiem,robiąc koronawiruso
                              > we badania wszystkim pracownikom przedszkoli i żłobków na swój koszt.Tymczasem
                              > polskie centralne władze po prostu "puściły" te placówki do dzialania"

Człowieku poczytaj ustawę o samorządach ,to może przestaniesz bredzić.
                              Złobki ,przedszkola ,szkoły tym zarządza samorząd!!Wiec Zdanowska niczego nie zrobiła nadzwyczajnego ,tylko to co do niej należalo! Zdanowska to ta ,ktora została prawomocnie skazana za poświadczenie nieprawdy> Ot całe elyty PO Adamowicz ,o którym Neumann mówił ,że mu się kajdanki należały ,Gawłowski-kanapki brał a w jego mieszkaniu 10 prostytutek urzędowało,proces w toku!!
                              • rena-ta49 Re: Trzaskowski.Nowy przywódca 10.06.20, 22:04
                                Symbolem rządów
                                Zdanowska
                                w Łodzi jest dworzec PKP. Miliony wydane, dach przecieka, kasy biletowe czynne bodajże do 20. Żadnych kiosków, księgarni, gastronomii. I najważniejsze - w niewiele miejsc w Polsce można dotrzeć z tego dworca. KOMPROMITACJA
                                www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=ChJ16umMHfE&feature=emb_logo

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka