tadeusz_ski.51 18.07.08, 15:12 lat, jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch zwisów męskich, z których to jeden jest krawatem! DD Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rotman69 Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 18.07.08, 15:24 a ładnych chociaż Odpowiedz Link
darima_ka Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 18.07.08, 15:30 Nooo, pochwalił by się ;D Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 18.07.08, 15:31 rotman69 napisał: > a ładnych chociaż ------- No krawat jest ładny (tak mówią kobiety), a ten drugi zwis... no zwisa, i tyle można powiedzieć... DD Odpowiedz Link
darima_ka Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 18.07.08, 15:35 Ale czasem użytek z tego zwisa robisz nie? ;PP Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 No tak, jasne! 18.07.08, 15:37 darima_ka napisała: > Ale czasem użytek z tego zwisa robisz nie? ;PP --------- np. można go używać do dogaszania pożarów! DD Odpowiedz Link
darima_ka Re: No tak, jasne! 18.07.08, 15:39 Eeeee, chyba nie tylko skromny taki jesteś? Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Olewanie nie dotyczy 18.07.08, 15:42 nikogo z tego forum, to jasne! Przez net się nie da... DDD Odpowiedz Link
darima_ka Całe szczęscie , bo wiesz jak tak się chwalisz 18.07.08, 15:44 Ze pożary gasisz...... ;PP Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Spoko, okazyjnie tylko 21.07.08, 11:29 darima_ka napisała: > Ze pożary gasisz...... ;PP --------- nie jestem strażakiem Odpowiedz Link
darima_ka Byle nie 18.07.08, 15:43 tadeusz_ski.51 napisał: > kogoś? DD własnej połówki Odpowiedz Link
darima_ka Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 18.07.08, 15:30 tadeusz_ski.51 napisał: > lat, jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch zwisów męskich, z których to jeden > jest krawatem! DD A co jest drugim zwisem Twoim? , no bo jeden jak rozumiem to krawat ? Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Wydaje się, że tu mogą zaistnieć 18.07.08, 15:33 pewne wątpliwości, jak należy rozumieć pojęcie "zwis męski"? Otóż, moja definicja (na własny użytek) jest taka, że jest to element, który w sposób trwały i stały zwisa facetowi (u faceta, na facecie). Proszę zwrócić uwagę na cechy - trwały i stały, gdyż to, co u faceta czasem się dźwiga a czasem zwisa, nie jest zwisem! Ten element (część, składnik) zwiemy po prostu... penisem. Odpowiedz Link
darima_ka Faktycznie teraz juz wyjaśnileś 18.07.08, 16:22 Dobitnie ,a nawet dosadnie... Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Mogę jeszcze dodać kolejne 18.07.08, 16:25 wyjaśnienie? Chcesz Darima? DD Odpowiedz Link
darima_ka Re: Mogę jeszcze dodać kolejne 18.07.08, 16:27 Ojjj , nie , nie już wszystko wiemy Tadziu , wystarczy, spoko rozumiemy CięDD Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Zaskakujące! A taka zawsze dociekliwa? 18.07.08, 17:11 darima_ka napisała: > Ojjj , nie , nie już wszystko wiemy Tadziu , wystarczy, > spoko rozumiemy CięDD ------- To teraz się zapytam, przestaniesz mnie już lubić tak "inaczej"?? Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Oczywiście spodziewałem się tego! 19.07.08, 12:05 darima_ka napisała: > NIE hihi ------ Odpowiedz Link
mona817 Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 18.07.08, 18:15 A ten Twój to taki zwykły jest? Bo ja dotychczas znałam tylko zwis męski wieczorowy... Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 18.07.08, 21:02 Jeden jest całodobowy, a drugi zdejmuję gdy się kładę spać. Głupio spać w krawacie Odpowiedz Link
zak-1 Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 18.07.08, 21:49 Ten całodobowy -to na pewno jezyk Odpowiedz Link
darima_ka Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 18.07.08, 21:51 Taaa, z pewnością całodobowo jednakowo "cięty" DDD Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Ojjjjjj Kazik, Ty też udajesz, że nie wiesz 18.07.08, 21:55 o co chodzi? zak-1 napisał: > Ten całodobowy -to na pewno jezyk -------- A kto śpi ze zwisającym językiem? A ze zwisającym (miękkim) "drugim zwisem" każdy, chyba, że śni mu się jakaś pornografia, albo cuś tak podobnego? DD Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 19.07.08, 10:58 tadeusz_ski.51 napisał: > lat, jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch zwisów męskich, z których to jeden > jest krawatem! DD Nooo, i czym tu się chwalić? płakać tylko)) Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Od przybytku głowa nie boli! 19.07.08, 12:06 Renia, co z Tobą? Nie znasz tego przysłowia?? )) Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Od przybytku głowa nie boli! 21.07.08, 12:58 tadeusz_ski.51 napisał: > Renia, co z Tobą? Nie znasz tego przysłowia?? )) Znam Tadziu , znam , a jakże)) Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Od przybytku głowa nie boli! 23.07.08, 13:23 Tadziu a może Tobie Wiagra potrzebna? podobno na "zwisy" dobrze robi )) Odpowiedz Link
samantha.1 Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 20.07.08, 21:00 tadeusz_ski.51 napisał: > lat, jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch zwisów męskich, z których to jeden > jest krawatem! DD Podobno od przybytku głowa nie boli) Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Aleś się Samcia wysiliła? 21.07.08, 11:22 Przecież tak właśnie pisałem do Reni forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50394&w=82312928&a=82344739 Nie czytasz! DD Odpowiedz Link