Dodaj do ulubionych

Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku

18.07.08, 15:12
lat, jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch zwisów męskich, z których to jeden
jest krawatem! big_grinDD
Obserwuj wątek
    • rotman69 Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 18.07.08, 15:24
      a ładnych chociaż
      • darima_ka Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 18.07.08, 15:30
        Nooo, pochwalił by się ;D
      • tadeusz_ski.51 Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 18.07.08, 15:31
        rotman69 napisał:
        > a ładnych chociaż
        -------
        No krawat jest ładny (tak mówią kobiety), a ten drugi zwis... no zwisa, i tyle
        można powiedzieć... big_grinDD
        • darima_ka Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 18.07.08, 15:35
          Ale czasem użytek z tego zwisa robisz nie? ;PP
          • tadeusz_ski.51 No tak, jasne! 18.07.08, 15:37
            darima_ka napisała:
            > Ale czasem użytek z tego zwisa robisz nie? ;PP
            ---------
            np. można go używać do dogaszania pożarów! big_grinDD
            • darima_ka Re: No tak, jasne! 18.07.08, 15:39
              Eeeee, chyba nie tylko skromny taki jesteś? big_grin
            • tadeusz_ski.51 Albo do olania 18.07.08, 15:40
              kogoś? big_grinDD
              • tadeusz_ski.51 Olewanie nie dotyczy 18.07.08, 15:42
                nikogo z tego forum, to jasne!
                Przez net się nie da... big_grinDDD
                • darima_ka Całe szczęscie , bo wiesz jak tak się chwalisz 18.07.08, 15:44
                  Ze pożary gasisz...... ;PP
                  • tadeusz_ski.51 Spoko, okazyjnie tylko 21.07.08, 11:29
                    darima_ka napisała:
                    > Ze pożary gasisz...... ;PP
                    ---------
                    nie jestem strażakiem big_grin
              • darima_ka Byle nie 18.07.08, 15:43
                tadeusz_ski.51 napisał:

                > kogoś? big_grinDD

                własnej połówkibig_grin
    • darima_ka Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 18.07.08, 15:30
      tadeusz_ski.51 napisał:

      > lat, jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch zwisów męskich, z których to jeden
      > jest krawatem! big_grinDD

      A co jest drugim zwisem Twoim? , no bo jeden jak rozumiem to krawat ?
      • tadeusz_ski.51 Wydaje się, że tu mogą zaistnieć 18.07.08, 15:33
        pewne wątpliwości, jak należy rozumieć pojęcie "zwis męski"? Otóż, moja
        definicja (na własny użytek) jest taka, że jest to element, który w sposób
        trwały i stały zwisa facetowi (u faceta, na facecie). Proszę zwrócić uwagę na
        cechy - trwały i stały, gdyż to, co u faceta czasem się dźwiga a czasem zwisa,
        nie jest zwisem!
        Ten element (część, składnik) zwiemy po prostu... penisem.
        • darima_ka Faktycznie teraz juz wyjaśnileś 18.07.08, 16:22
          Dobitnie ,a nawet dosadnie...
          • tadeusz_ski.51 Mogę jeszcze dodać kolejne 18.07.08, 16:25
            wyjaśnienie? Chcesz Darima? big_grinDD
            • darima_ka Re: Mogę jeszcze dodać kolejne 18.07.08, 16:27
              Ojjj , nie , nie już wszystko wiemy Tadziu , wystarczy,
              spoko rozumiemy Ciębig_grinDD
              • tadeusz_ski.51 Zaskakujące! A taka zawsze dociekliwa? 18.07.08, 17:11
                darima_ka napisała:
                > Ojjj , nie , nie już wszystko wiemy Tadziu , wystarczy,
                > spoko rozumiemy Ciębig_grinDD
                -------
                To teraz się zapytam, przestaniesz mnie już lubić tak "inaczej"?? wink
                • darima_ka Re: Zaskakujące! A taka zawsze dociekliwa? 18.07.08, 17:12
                  NIE hihibig_grin
                  • tadeusz_ski.51 Oczywiście spodziewałem się tego! 19.07.08, 12:05
                    darima_ka napisała:
                    > NIE hihibig_grin
                    ------
    • mona817 Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 18.07.08, 18:15
      A ten Twój to taki zwykły jest? Bo ja dotychczas znałam tylko zwis
      męski wieczorowy... smile
      • tadeusz_ski.51 Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 18.07.08, 21:02
        Jeden jest całodobowy, a drugi zdejmuję gdy się kładę spać. Głupio spać w
        krawacie big_grin
        • zak-1 Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 18.07.08, 21:49
          Ten całodobowy -to na pewno jezyk smile
          • darima_ka Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 18.07.08, 21:51
            Taaa, z pewnością całodobowo jednakowo "cięty" big_grinDDD
          • tadeusz_ski.51 Ojjjjjj Kazik, Ty też udajesz, że nie wiesz 18.07.08, 21:55
            o co chodzi?
            zak-1 napisał:
            > Ten całodobowy -to na pewno jezyk smile
            --------
            A kto śpi ze zwisającym językiem? A ze zwisającym (miękkim) "drugim zwisem"
            każdy, chyba, że śni mu się jakaś pornografia, albo cuś tak podobnego? big_grinDD
    • rena-ta49 Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 19.07.08, 10:58
      tadeusz_ski.51 napisał:

      > lat, jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch zwisów męskich, z których to jeden
      > jest krawatem! big_grinDD

      Nooo, i czym tu się chwalić?
      płakać tylkosmile))
      • tadeusz_ski.51 Od przybytku głowa nie boli! 19.07.08, 12:06
        Renia, co z Tobą? Nie znasz tego przysłowia?? wink))
        • rena-ta49 Re: Od przybytku głowa nie boli! 21.07.08, 12:58
          tadeusz_ski.51 napisał:

          > Renia, co z Tobą? Nie znasz tego przysłowia?? wink))

          Znam Tadziu , znam , a jakżewink))
        • rena-ta49 Re: Od przybytku głowa nie boli! 23.07.08, 13:23
          Tadziu a może Tobie Wiagra potrzebna?
          podobno na "zwisy" dobrze robi smile))
    • samantha.1 Re: Muszę się Wam pochwalić, że już od kilku 20.07.08, 21:00
      tadeusz_ski.51 napisał:

      > lat, jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch zwisów męskich, z których to jeden
      > jest krawatem! big_grinDD

      Podobno od przybytku głowa nie bolismile)
      • tadeusz_ski.51 Aleś się Samcia wysiliła? 21.07.08, 11:22
        Przecież tak właśnie pisałem do Reni
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50394&w=82312928&a=82344739
        Nie czytasz! big_grinDD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka