korusiar
07.07.08, 11:35
Ja uwielbiam i mogłabym się uzależnić.
Dla mnie to niesamowita wygoda, relaks i sposób na poprawę humoru ;)
Plusy:
- jest taniej,
- nie trzeba wychodzić z domu,
- na siedząco,
- przy kawce,
- nie ma tłumów,
- dziecko nie jęczy,
- mąż nie popędza.
Minusy:
- nie można dokładnie obejrzeć towaru, dotknąć, przymierzyć,
- trzeba poczekać na przesyłkę (ale jaka przyjemność otwierania
paczki ;))