Dodaj do ulubionych

Mercilon a piersi!!!

09.05.05, 00:56
Witam:) Byłam u ginekologa który wypisał mi Mercilon. Moje pytanie brzmi: czy
po tych tabletkach urosły wam piersi? jesli tak to o ile? z góry dziekuje:)
Obserwuj wątek
    • cadiz Re: Mercilon a piersi!!! 11.05.05, 00:41
      powinnaś podziękować producentom mercilonu
    • czarujaca_czarownica Re: Mercilon a piersi!!! 11.05.05, 23:28
      musisz probowac wszystkiego
      WIekszosci biust rosnie po dianie albo cilescie.
      ALe jest szansa ze Tonbie urosnie po mercilonie.
      Jesli nie za 3 cykle po prostu zmien tabletki :) i probuj dalej.
      POzdrawiam

      Ps. Mi po harmonecie troszke urosly, ale po cilescie widzialam najwieksza
      roznice ( tyle tylko ze z cera zaczelam miec klopoty:( )
      • venus-87 Do Czarującej czarownicy:) 13.05.05, 13:41
        A ile Ci urosły po tym harmonecie (jego skład jest podobny do mercilonu) ile to
        gdzies cm?
        • venus-87 pirsi po mercilonie? po jakim czasie rosną?? 20.05.05, 14:48
          własnie wziałam 2 tabletke... narazie troszke bolą piersi i głowa. A jak to
          było z wami? czy bardzo was bolały piersi? i po jakim czasie urosły? Prosze o
          odp....:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka