venus-87 09.05.05, 00:56 Witam:) Byłam u ginekologa który wypisał mi Mercilon. Moje pytanie brzmi: czy po tych tabletkach urosły wam piersi? jesli tak to o ile? z góry dziekuje:) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cadiz Re: Mercilon a piersi!!! 11.05.05, 00:41 powinnaś podziękować producentom mercilonu Odpowiedz Link
czarujaca_czarownica Re: Mercilon a piersi!!! 11.05.05, 23:28 musisz probowac wszystkiego WIekszosci biust rosnie po dianie albo cilescie. ALe jest szansa ze Tonbie urosnie po mercilonie. Jesli nie za 3 cykle po prostu zmien tabletki :) i probuj dalej. POzdrawiam Ps. Mi po harmonecie troszke urosly, ale po cilescie widzialam najwieksza roznice ( tyle tylko ze z cera zaczelam miec klopoty:( ) Odpowiedz Link
venus-87 Do Czarującej czarownicy:) 13.05.05, 13:41 A ile Ci urosły po tym harmonecie (jego skład jest podobny do mercilonu) ile to gdzies cm? Odpowiedz Link
venus-87 pirsi po mercilonie? po jakim czasie rosną?? 20.05.05, 14:48 własnie wziałam 2 tabletke... narazie troszke bolą piersi i głowa. A jak to było z wami? czy bardzo was bolały piersi? i po jakim czasie urosły? Prosze o odp....:) Odpowiedz Link