Dodaj do ulubionych

gładki stanik pod cienkie bluzki

28.04.08, 23:28
dziewczyny wybaczcie jeżeli podobny wątek już był, ale sprawdzałam w
wyszukiwarce tu i na LB i wyskakują mi przeróżne rzeczy, które nie są jednak
tym, czego szukam.

jaki stanik poleciłybyście pod gładkie koszulki bez dekoltów - mam na myśli
miękki stanik na fiszbinach, możliwie gładki i bez jakiś grubszych
haftów/koronek itd., który nie odznaczałby się pod koszulką???
dzisiaj miałam właśnie na sobie taki zwykły, jednobarwny tshirt a pod nim
arabellę i hafty na misce mi się dosyć odznaczały - nie było to super
uciążliwe ale ładniej by wyglądało bez tych odznaczeń.

macie jakiś pomysł??

pozdr
Obserwuj wątek
    • plica Re: gładki stanik pod cienkie bluzki 29.04.08, 07:22
      pollyanna sie prawie nie odznacza
    • zawsze_zielona Re: gładki stanik pod cienkie bluzki 29.04.08, 10:51
      Mam porcelanke (Panache) ale z ramiaczkami. Co ciekawe, uklada sie duzo lepiej
      niz strapless i nie odznacza sie w ogole. Co wiecej, mam ja w kolorze nude i nie
      widac jej pod przezroczystym bluzkami.
      • g.o.n.i.a Re: gładki stanik pod cienkie bluzki 29.04.08, 14:05
        myślisz, że jest sens próbować, skoro generalnie mi nie lezą
        Panache?

        mierzyłam porcelankę bez ramiączek i była fatalna.

        chyba Ty mi kiedyś napisałaś(po mojej przygodzie z Lilly), że w
        dobrym rozmiarze Panache fiszbiny będe miała na plecach...

        pozdrawiam
        • zawsze_zielona Re: gładki stanik pod cienkie bluzki 29.04.08, 14:08
          Jesli Panache generalnie be, to nie próbuj, nie ma sensu.
          Moze Fantasie? Oni maja podobno fiszbiny przyjazne dla obu typów.
          • g.o.n.i.a Re: gładki stanik pod cienkie bluzki 29.04.08, 15:36
            może więc spróbuję ten, który poleca rockemar: Fantasie Smoothing
            balcony (miekki);
            wygląda ok na zdjęciu - może to być to, czego szukam.
    • asia.asz Re: gładki stanik pod cienkie bluzki 29.04.08, 11:44
      straplesy sa gladkie, wiecej gladkich tez ma panache i fantasie niz
      freya (przynajmniej ja wczoraj na to zwrocilam uwage podczas
      przegladania katalogu) w tym wzgledzie rzeczywiscie freyowcy maja
      gorzej
      gonia a tobie co bardziej pasuje panache czy freya?
      • g.o.n.i.a Re: gładki stanik pod cienkie bluzki 29.04.08, 14:02
        mi niestety Freya pasuje i jak to dziewczyny określiły mam się z
        dala trzymać od Panache.
        na składzie mam arabellę, kalyani lazy daisy, that flowery thing i
        wszystkie się mocno odznaczają.

        czekam na komentarze dotyczące kilku la senz, bo nie jestem pewna
        czy je zatrzymać. czekam także na przesyłkę z listków - z resztką
        tego, czego jeszcze nie mierzyłam w sklepach (ostatnie nadzieja...)

        widziałam taki tshirb bra w la senzie - zupełnie gładki, który
        byłby ok - gdyby nie był grubo zagąbkowany:-(( (swoją drogą jak
        takie gąbki można latem nosić)

        myślę o rio, który mierzyłam i znalazłam ok rozmiar ale ponieważ
        sięgał mi do szyi nie zdecydoawłam się; ale teraz myślę, że może
        pod niewydekoltowane t-shirty byłby ok.

        myślicie że ta kratka by się odznaczała??

        pozdr
        • asia.asz Re: gładki stanik pod cienkie bluzki 29.04.08, 15:45
          gonia, a ta lazy daisy ci pasuje? wlasnie ja zamowilam bo podobno
          kalyani ma szerokie fiszbiny (a ja panaszowiec) i ... teraz
          zwatpilam, napisz mi jak ci lezy, zawsze jeszcze moge odmowic
          aha, podaj mi tez od razu jaki rozmiar masz i wymiary, jesli to dla
          ciebie nie problem to juz nie bede szukac po forum twoich wymiarow:)
          • g.o.n.i.a Re: gładki stanik pod cienkie bluzki 29.04.08, 22:01
            moje wymiary to 71/87-90(90 w porywach przed okresem i w staniku haha);
            lazy daisy leży ok choć od góry mam trochę pustawą miskę i trochę mi na górze
            odstaje (to chyba taki trochę bardotkowy, otwarty krój) ale Dziewczyny
            stwierdziły, że jest ok i się wypełni. musiałam trochę przeszyć-skrócić
            ramiączka bo są regulowane tylko w połowie.
            mam 30 DD, możesz zerknąć do galerii bo tam są moje zdjęcia w niej.
            fiszbiny nie są raczej specjalnie szerokie, więc może nietypowe dla kalyani?
            próbowałam Lilly panache i Dziewczyny kazały mi sie trzymać z dala od panache ze
            względu na fiszbiny, więc może te fiszbiny w L.D są ogólnie przyjazne dla
            wszystkich?
            pozdr
            • asia.asz Re: gładki stanik pod cienkie bluzki 30.04.08, 11:24
              dzieki:)
              mam nadzieje ze fiszbiny sa uniwersalne;)
              • jaretzki13 Re: gładki stanik pod cienkie bluzki 02.05.08, 11:53
                Witam ma playtexa białego gladkiego bez fiszbin i rewelacja, właśnie kupiłam też
                beżowego : )))
                ten sam rozmiar playtexa z fiszbiną ma mało zabudowane miski, wąskie boki i
                bułkuje, ze hej a ja jestem "świeża" i jeszcze w czasie migracji: ))
                pozdrawiam i polecam
    • rockiemar Fantasie Smoothing balcony (miekki) 29.04.08, 12:31
      Wlasnie w nim siedze. Przyszedl do mnie wczoraj i jest wspanialy.
      No, moze uroda specjalnie nie grzeszy, ale to w koncu nie jest jego
      funkcja. Ma miekkie miseczki (jest jeszcze wersja moulded -
      usztywniana), bezszwowe, bardzo ladnie ksztaltujace biust w
      jabluszka. Ja mam kolor bezowy, bo chcialam go nosic pod jasne i
      ciemne ubrania, ale jest jeszcze dostepny kolor bialy i czarny. I
      naprawde swietnie wyglada pod bluzkami:)
      • maggiore76 Re: Fantasie Smoothing balcony (miekki) 29.04.08, 14:01
        A jak ze ściśliwością i wielkością miseczek???
        • rockiemar Re: Fantasie Smoothing balcony (miekki) 29.04.08, 14:09
          Nie jest jakos wyjatkowo scisliwy, pochodze w nim troche na ostatnia
          haftke, a pozniej podszyje obwod. Ale ten sam problem przy moich
          67cm pod biustem mam tez w Polyannie karmelowej 30, wiec ten
          Fantasie chyba nie jest najgorszy. A miseczki wydaje mi sie w miare
          normalne (na pewno nie sa wieksze, niz wypadaloby to z numeracji).
          Fiszbiny sa w miare uniwersalne pod wzgledem szerokosci.
      • g.o.n.i.a Re: Fantasie Smoothing balcony (miekki) 29.04.08, 14:07
        czy on ma szerokie fiszbiny jak panache?
        mam sie od nich trzymać z dala...

        pozdr
        • rockiemar Re: Fantasie Smoothing balcony (miekki) 29.04.08, 14:10
          Sa w miare neutralne. Ja jestem freyowcem, a jakos mi nie
          przeszkadzaja fiszbiny w Fantasie.
    • adamowa83 bezszwowe gałdkie playtexy polecam! 29.04.08, 16:11
      Mam dwa (biały i beżowy) i są jak znalazł pod obcisłe, gładkie bluzki!:-)
      • g.o.n.i.a Re: bezszwowe gałdkie playtexy polecam! 29.04.08, 22:06
        jakby Ci nie sprawiło kłopotu proszę podaj namiar na nie;

        znalazłam na listkach:

        www.figleaves.com/uk/product.asp?product_id=JMP-436840&mci=&size=&colour=&image=r528174-p528175-style
        ale to chyba nie to co miałaś na myśli??
        • adamowa83 Re: bezszwowe gałdkie playtexy polecam! 29.04.08, 23:21
          Myślałam o takim modelu
          www.allegro.pl/item354712789_piekny_prosty_stanik_70_a_bez_playtex.html
          ewentualnie takim
          www.allegro.pl/item351412183_sliczny_stanik_playtex_r_70c_wyprzedaz_od_ss.html
          Przy czym mają one dziwną conajmniej rozmiarówkę, tj. tak jak prawie nigdy 70A
          nie pasowało na mnie mniej lub bardziej (były trochę za małe lub ewidentnie za
          małe), tak z tego fasonu modele 70A w miskach są idealne dla mnie, co do obwodu
          zaś - skłonnam stwierdzić, że trafiały mi się znacznie luźniejsze
          siedemdziesiątki... Więc ogólnie to dużomiseczkowce z dość wąskimi obwodami wg
          mnie. No i są miękkie, a ten model, który Ty pokazujesz wygląda mi na
          push-up'owca:-)
    • joankb Re: gładki stanik pod cienkie bluzki 25.02.09, 10:47
      Szukam... bezszwowego, moulded, coś w tym rodzaju.
      Fantasie skreśliłam już w zeszłym roku, porcelankę też.
      Ostatnio przymierzałam jakiegoś charnosa i lepel (athena) - straaaszny efekt.
      One mają straszliwie "długie" miski. To nawet nie chodzi o to sięganie do
      ramion. Miska jest formowana - i to nie jest miska na mój biust. Pasowałaby
      (chyba?) do biustu w kształcie kropli, takiego bardziej "wzdłuż". Ja potrzebuje
      inaczej uformowanej michy. W tym wyglądam tragicznie, biust jak worek kartofli.
      Znacie coś?
    • kasia_j A co polecacie z obwodów 60? 25.02.09, 13:08
      Też szukam takiego stanika, po pierwsze, że zbliża się lato, a po
      drugie, że ja noszę tylko bluzki z dzianiny, przylegające do ciała.
      Teraz zimą to mniejszy problem, bo jedna warstwa więcej na bluzce
      ale latem? Na listkach w moim rozmiarze jest tylko chentelle. Moje
      wymiary 62/77 noszę polskie 60E.
    • zawsze_zielona Re: gładki stanik pod cienkie bluzki 26.02.09, 15:08
      Tango Pure nie jest zupelnie gladkie, ale moze dobrze lezy pod przezroczystymi
      bluzkami...
      Ja chyba znow kupie Porcelanke, tyle ze 30E i zrobie z niej half cupa.
      • rascha Re: gładki stanik pod cienkie bluzki 26.02.09, 15:21
        Wszystkie te Berleie będę miała w cenach takich jak są na stronie z tym,że przesyłka z pl a nie z anglii.
        www.berlei.com/mall/departmentpage.cfm/CourtauldsBrands/_200870/1/Berlei%2520Sale%2520Room
        • zuzaneczka1 Re: gładki stanik pod cienkie bluzki 12.03.09, 13:58
          rascha napisała:

          > Wszystkie te Berleie będę miała w cenach takich jak są na stronie z tym,że prz
          > esyłka z pl a nie z anglii.
          > www.berlei.com/mall/departmentpage.cfm/CourtauldsBrands/_200870/1/Berlei%2520Sale%2520Room


          Kiedy będą dostępne ??
    • mag-ia1 Re: gładki stanik pod cienkie bluzki 11.03.09, 17:53
      całe ubiegłoroczne lato szukałam czegoś odpowiedniego,i nie znalazłam:(
      więc w tym roku postanowiłam zabrać się wcześniej za zakupy, póki co
      namierzyłam coś takiego, ale nigdzie nie ma opini na temat tego stanika:(
      www.zodee.com.au/images/products/style/large/F73-9102A.jpg
      co myślicie?
    • stotka90 just peachy, figleaves basic? 11.03.09, 18:51
      a cos takiego?
      just peachy - www.figleaves.com/uk/product.asp?product_id=JP-
      1040&mci=&size=30d&colour=&image=r530023-p595759-front
      figleaves basic - www.figleaves.com/uk/product.asp?
      product_id=FIG-00011&mci=&size=30d&colour=&image=r627965-p626408-
      front
      • say.it.to.me.now Re: just peachy, figleaves basic? 11.03.09, 19:21
        No właśnie :)
        Przecież są gładkie i nie są to sztywne puszapy. Minus - nie mają
        60tek i w ogóle mają raczej ograniczoną rozmiarówkę, ale sporo
        dziewczyn się mieści. Mam i Just Peachy, i Figleaves, i sobie chwalę,
        zarówno bez bluzki, jak i pod, wyglądają OK.
        Nie są to najlepsze jakościowo staniki na świecie, ale z drugiej
        strony są tanie.
    • aksanti A KALYANI Natural Charm underwired bra??? 11.03.09, 20:12
      A może któraś z was nosiła ten stanik?
      www.figleaves.com/uk/product.asp?product_id=KLY-1002&mci=&size=28e&colour=&image=r651011-p651012-front
      czy to jest dużo/mało-miseczkowiec? jak ze ściśliwością? wydaje mi się że moze wyglądać do letnich, bardziej wydekoltowanych bluzek:) a kalyani ma chyba wąskie fiszbiny(?) więc podejrzewam, ze by mi odpowiadał:) co sądzicie?
      • enith Re: A KALYANI Natural Charm underwired bra??? 11.03.09, 20:52
        Parę dni temu gdzieś natrafiłam na komentarz dot. tego biustonosza. Ponoć pionowy szew w miseczce jest gruby i nieładnie odznacza się pod obcisłymi topami.
        • aksanti Re: A KALYANI Natural Charm underwired bra??? 11.03.09, 22:14
          yhmm.. dzięki za inf:)
          • zuzaneczka1 Re: gładki stanik pod cienkie bluzki 12.03.09, 14:00
            rascha napisała:

            > Wszystkie te Berleie będę miała w cenach takich jak są na stronie z tym,że prz
            > esyłka z pl a nie z anglii.
            > www.berlei.com/mall/departmentpage.cfm/CourtauldsBrands/_200870/1/Berlei%2520Sale%2520Room


            Kiedy będą dostępne ??
    • aksanti Re: gładki stanik-Esotiq 12.03.09, 20:11
      Przypomniałam sobie, że 65ki (ale tylko do D..) wprowadził Esotiq-typu t-shirt bra. pisałam już o tym w innym wątku, ale może komuś tu się przyda. Niestety nie są one super ścisłe.. a tak ładnie leżą..eh aa kolory-fuksja, blady turkus i ecru:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka