Dodaj do ulubionych

Jaki sprzęt najlepszy do wariactwa?

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.12.05, 14:24
Witam wszystkich!
Proszę o pomoc w wyborze. Na wiosnę chcę zmienić sprzęta, chciałbym troszkę
się powygłupiać-zacząć jeździć ekstremalnie. Jaki motocykl byście mi
polecili? Osobiści zastanawiałem się nad f3 i sradem 600 z lat `96-`99. A
może lepiej rozejrzeć się za moto po dzwonie, albo ślizgu, bo przecież
owiewki wcześniej czy później i tak połamie-wiem, że takie moto to śliska
sprawa ale kasa ma również znaczenie. Załóżmy, że dysponuję 13tys. i chcę
mieć niezniszczalny motocykl, który będzie odporny na znęcanie się nad nim-
wiem, że takich nie ma ale, który będzie najlepszy.
Obserwuj wątek
    • andreas750 Re: Jaki sprzęt najlepszy do wariactwa? 31.12.05, 14:27
      HORNET 600
      Pozdro
      • wojtekk1000 Re: Jaki sprzęt najlepszy do wariactwa? 31.12.05, 14:34
        GSX-R 750 - kasy powinno wystarczyć! Mocy pod dostatkiem - jazda na gumie na
        tym motocyklu przychodzi łatwo. Generalnie godny polecenia motocykl sportowy w
        tym przedziale cenowym!
        • wojtekk1000 Re: Jaki sprzęt najlepszy do wariactwa? 31.12.05, 14:37
          PS.
          Oczywiście mowa o roczniku od 96 wzwyż.
          • Gość: Ja 777 Re: Jaki sprzęt najlepszy do wariactwa? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.12.05, 14:44
            Podobno duża liczba gixerów 750 ma wielki apetyt na olej, czy to prawda?
        • Gość: gazda Re: Jaki sprzęt najlepszy do wariactwa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.06, 21:59
          jawa 50 mustang
    • Gość: lukasz983 WSK 125 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.05, 15:21
      ja tam w zime jezdze wsk 125 i wystrcza ale dzis nei dwala rady w sniegu bez
      lanuchcow ale juz z lancuchami szla dobrze
      • pawel_89 Polecam ten 31.12.05, 15:39
        to jest dopiero sprzet do kaskaderki
        www.ashantell.ires.pl/lay/skuter_sniezny.jpg
        • Gość: lukasz983 najlepszy jest ten sprzeat co pokazal Pawel IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.05, 17:43
        • lukasz983 Do Pawła89 masz wiecej fotek tego skutera? 31.12.05, 18:33
          masz wiecej fotek tego skutera ? jak masz to zapodaj jakis link na forum lub do
          mnie na gg 2695021
      • Gość: majster Re: WSK 125 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.06, 16:09
        A nie lepsza byłaby na tył oponka 3.25R18 z kostką, od krosa (idze lepiej).
    • Gość: brembo Re: Jaki sprzęt najlepszy do wariactwa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.05, 16:22
      gs 500!

      gS500gs 500Gs500?

      gs500 gs 500 GS500!!
      • Gość: Ja777 Re: Jaki sprzęt najlepszy do wariactwa? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.12.05, 17:10
        Gs 500 stoi u mnie w garażu i jest zdecydowanie niewystarczający do tego typu
        zabaw :)
    • Gość: motomarcin Re: Jaki sprzęt najlepszy do wariactwa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.05, 18:47
      Polecam Suzuki GSXR 750 SRAD 96-99 rok , super sprzęcik , b.dobre osiagi ,
      ładnie wchodzie na kolo itp.POLECAM GSXR 750 SRAD
      • Gość: brembo Re: Jaki sprzęt najlepszy do wariactwa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.05, 18:55
        hornet 900
        • Gość: mrmisquamacus Re: Jaki sprzęt najlepszy do wariactwa? IP: *.server.ntli.net 31.12.05, 19:00
          Brembo, czym Ty bys jezdzil jakby Hondy nie bylo co? :)

          wiem, wiem GS500
          • Gość: brembo Re: Jaki sprzęt najlepszy do wariactwa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.05, 19:10
            gs500 gs500!

            gs500F Gs500(E) gS 500 !!
            • bartekexc Re: Jaki sprzęt najlepszy do wariactwa? 31.12.05, 20:08
              exc450/520 , cr500
            • Gość: bembno Re: Jaki sprzęt najlepszy do wariactwa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.06, 15:14
              A dlaczego nie transalp?
    • Gość: NYorker Re: Jaki sprzęt najlepszy do wariactwa? IP: *.dyn.optonline.net 31.12.05, 20:15
      honda transalp/afrikatwin

      jezeli ktos zabiera sie do kaskaderki, to z pewnoscia wie, jaki sprzet do czego
      sie nadaje.
      • ekstremalny Re: Jaki sprzęt najlepszy do wariactwa? 01.01.06, 13:45
        Polecam Ci GSXR 750.
    • Gość: TakSyszałem Re: Jaki sprzęt najlepszy do wariactwa? IP: *.altar.net.pl / *.devs.futuro.pl 01.01.06, 14:48
      Honda gold wing, a na serio to fire blade RR , szeroka kierownica, zero owiewek,
      gmole, crash pady i mamy wytrzymały sprzęt do dziczenia ;)
      • Gość: VaxS Re: Jaki sprzęt najlepszy do wariactwa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.06, 18:15
        Nie no najlepszy jaki mi sie wydaje do kaskaderki jest Z1000
        www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M128406
        • Gość: alejazda Re: Jaki sprzęt najlepszy do wariactwa? IP: 12.175.32.* 01.01.06, 19:30
          Motocykle Kawasaki to sa najlepsze ale do kaskaderki warsztatowej ;o) Sprzet
          potrafi dobrze przymielic, szczegolnie np. zupelnie niepotrzebne elementy
          uklady korbowo-tlokowego jakimi sa zabezpieczenia sworzni albo pierscienie.
          Wiecej nie wymieniam zalet bo zaraz zieloni po mnie przejada :o)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka