Gość: Ja777
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
31.12.05, 14:24
Witam wszystkich!
Proszę o pomoc w wyborze. Na wiosnę chcę zmienić sprzęta, chciałbym troszkę
się powygłupiać-zacząć jeździć ekstremalnie. Jaki motocykl byście mi
polecili? Osobiści zastanawiałem się nad f3 i sradem 600 z lat `96-`99. A
może lepiej rozejrzeć się za moto po dzwonie, albo ślizgu, bo przecież
owiewki wcześniej czy później i tak połamie-wiem, że takie moto to śliska
sprawa ale kasa ma również znaczenie. Załóżmy, że dysponuję 13tys. i chcę
mieć niezniszczalny motocykl, który będzie odporny na znęcanie się nad nim-
wiem, że takich nie ma ale, który będzie najlepszy.