Gość: siekiera77 IP: *.aster.pl 04.08.08, 02:25 ścierwojadów z samego środka Polski... i nie tylko: wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5551013,Lodzkie__Szesc_osob_zginelo_w_zderzeniu_dwoch_aut.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zi-k Re: coś dla sępów IP: *.chello.pl 04.08.08, 08:38 Nie dajcie sie prowokować. Forum jest całkiem fajne,a przy odrobinie dobrej woli każdego z nas będzie jeszcze lepsze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dingo Re: coś dla sępów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.08, 09:09 Siekiera, zawsze krytykowałeś takie wątki. Nie podpuszczaj i nie daj się łajzom podpuszczać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: farrokh Re: coś dla sępów IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.08.08, 10:19 Czyżbyś trollu oczekiwał taniego poklasku , zamieszczając takie informacje ? Chcesz się znowu posilić cudzą śmiercią ? Skończ waść zaśmiecanie tego forum . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siekiera77 Re: coś dla sępów IP: *.aster.pl 04.08.08, 10:37 co za tchórzliwa k.u.r.w.a... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dingo Re: coś dla sępów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.08, 13:30 niech mądrzejszy ustąpi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dawq Re: coś dla sępów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.08, 14:05 Nie rozumiem o co tu wogole chodzi, bez sensu ten temat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: farrokh Re: coś dla sępów IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.08.08, 15:08 Gość: zi-k 04.08.08, 08:38 Odpowiedz Nie dajcie sie prowokować. Forum jest całkiem fajne,a przy odrobinie dobrej woli każdego z nas będzie jeszcze lepsze. Chyba masz rację zi-k . Ktoś kto podrzuca takie tematy , oczyjejś śmierci to gó..jad - i tyle . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baba_zanetti Re: coś dla sępów IP: *.subscribers.sferia.net 04.08.08, 20:40 farrokh to jeszcze skomentuj treść w zamieszczonego artykułu i jest po sprawie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: farrokh Re: coś dla sępów IP: 81.168.185.* 05.08.08, 10:49 Nigdzie w żadnym poście nie komentowałem zdażeń z wypadków ( jeśli jest inaczej to - zacytuj mnie ). Czemu miałbym to robić ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siekiera77 Re: coś dla sępów IP: *.aster.pl 05.08.08, 11:01 co za tchórzliwa, kłamliwa k.u.r.w.a Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: farrokh Re: coś dla sępów IP: 81.168.185.* 05.08.08, 11:33 Gość portalu: siekiera77 napisał(a): > co za tchórzliwa, kłamliwa k.u.r.w.a sam jesteś qrwa . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Re: coś dla sępów IP: *.mmpnet205.tnp.pl 05.08.08, 12:48 ...ale się lubicie ...aż boję się zajrzeć do lodówki bo być może też tam jesteście Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: farrokh Re: coś dla sępów IP: 81.168.185.* 05.08.08, 12:50 Lodówę otwieraj śmiało , tam mnie nie ma :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Re: coś dla sępów IP: *.mmpnet205.tnp.pl 05.08.08, 12:59 Rzeczywiście w mojej lodówce nadal pusto ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dawq Re: coś dla sępów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.08, 13:41 Ale z was sa debile, ktos se zamiescil linka z wypadku i co z tego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siekiera77 ciekawe co na to IP: *.aster.pl 06.08.08, 00:35 cienki, damski peniuarek w feruce :-D miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,5554581,Miastko__11_osob_w_fordzie_escorcie.html który przyłazi tu wielonickowo pouczać motocyklistów o wyższości puszkarzy nad motocyklistami w dziedzinie rozsadku, intelektu i umiejetności prowadzenia pojazdów mechanicznych... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: farrokh Re: ciekawe co na to IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.08.08, 10:13 Trollujesz , trollujesz a coś poklasku nie ma ? Chcesz być w centrum zainteresowania , to musisz coś sobą reprezentować , a nie tylko żerować na cudzej śmierci . Nie zachowój się jak padlinożerca , bo budzisz tym obrzydzenie , moje i nie tylko . I zdaj sobie sprawę z tego że nie jesteś w stanie mnie obrazić tymi wyzwiskami . Budzisz raczej moją wesołość :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tatajacek Re: coś dla sępów IP: *.Red-79-154-235.staticIP.rima-tde.net 08.08.08, 02:57 Mialem napisac zebys nastepnym razem zamiescil Siekier cos z motocyklem w tle to sie wiecej "osobowosci" odezwie, ale napisze: "Oby ci sie nigdy nie udalo linku z motocyklem znalezc. Siekiero... Ty... jeden." A popatrz, tak swoja droga, Kolega Opanowany sie kreowal na obiektywny, a tu... Uderz w stol... I jeszcze. en.wikipedia.org/wiki/Freddie_Mercury Gosc byl super. Ale nick'u bym sobie po nim nie wzial. Z szacunku za "Show must go on." Chociarzby. pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: farrokh Re: coś dla sępów IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.08.08, 10:25 Kolega Opanowany sie kreowal na > obiektywny, Po czym wnosisz o moim obiektywiźmie ? Nigdy nie wypowiadałem się na temat wypadków ... Jestem opanowany to fakt . I jeszcze. > en.wikipedia.org/wiki/Freddie_Mercury > Gosc byl super. Ale nick'u bym sobie po nim nie wzial. Z szacunku > za "Show must go on." Chociarzby. > Tatusiu Jacusiu . Freddiemu należy sie szacun nie tylko za "Show must go on" (nota-bene pierwsi piosenkę o tym tytule nagrali "Pink Floyd") , ale za dwie dekady płyt i przebojów . I mój nick nie ma nic wspólnego z orientacją seksualną . Ciekawe że Qeen niektórym kojarzy się , nie z muzyką a z gejami właśnie . Jakiś kompleks psła Wierzejskiego , czy jak ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baba_zanetti Re: coś dla sępów IP: *.subscribers.sferia.net 08.08.08, 10:40 farrokh jeździłeś kiedyś motocyklem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: farrokh Re: coś dla sępów IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.08.08, 11:23 > farrokh jeździłeś kiedyś motocyklem? Jasne mam komara , ale jest za ostry i ma zablokowaną dwójkę .... Co by mnie na zakręcie nie wyniosło . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tatajacek Re: coś dla sępów IP: *.Red-79-154-235.staticIP.rima-tde.net 09.08.08, 00:37 Farrokh. Kazdy z nas jest nieobiektywny, i wiekszosc uwaza ze jest obiektywna ;) Siekiera zatytulowal topik "coś dla sępów". I... wywolani do tablicy sie po kolei powpisywalismy. <rotfl> Ja nic o orientacji nie pisalem i kalafiorem mi to tak w ogolnosci. Czepiasz sie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: farrokh Re: coś dla sępów IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.08.08, 10:07 > Czepiasz sie. Ok. niech będzie - ale tylko troszkę :) Odpowiedz Link Zgłoś