Dodaj do ulubionych

coś dla sępów

IP: *.aster.pl 04.08.08, 02:25
ścierwojadów z samego środka Polski...
i nie tylko:
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5551013,Lodzkie__Szesc_osob_zginelo_w_zderzeniu_dwoch_aut.html
Obserwuj wątek
    • Gość: zi-k Re: coś dla sępów IP: *.chello.pl 04.08.08, 08:38
      Nie dajcie sie prowokować.
      Forum jest całkiem fajne,a przy odrobinie dobrej woli każdego z nas będzie
      jeszcze lepsze.
      • Gość: dingo Re: coś dla sępów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.08, 09:09
        Siekiera, zawsze krytykowałeś takie wątki. Nie podpuszczaj i nie daj
        się łajzom podpuszczać.
        • Gość: siekiera77 Re: coś dla sępów IP: *.aster.pl 04.08.08, 09:54
          sorki :(
          • Gość: farrokh Re: coś dla sępów IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.08.08, 10:19
            Czyżbyś trollu oczekiwał taniego poklasku , zamieszczając takie
            informacje ? Chcesz się znowu posilić cudzą śmiercią ?
            Skończ waść zaśmiecanie tego forum .
            • Gość: siekiera77 Re: coś dla sępów IP: *.aster.pl 04.08.08, 10:37
              co za tchórzliwa k.u.r.w.a...
              • Gość: dingo Re: coś dla sępów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.08, 13:30
                niech mądrzejszy ustąpi...
                • Gość: dawq Re: coś dla sępów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.08, 14:05
                  Nie rozumiem o co tu wogole chodzi, bez sensu ten temat.
              • Gość: farrokh Re: coś dla sępów IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.08.08, 15:08
                Gość: zi-k 04.08.08, 08:38 Odpowiedz Nie dajcie sie prowokować.
                Forum jest całkiem fajne,a przy odrobinie dobrej woli każdego z nas
                będzie
                jeszcze lepsze.


                Chyba masz rację zi-k . Ktoś kto podrzuca takie tematy , oczyjejś
                śmierci to gó..jad - i tyle .
                • Gość: baba_zanetti Re: coś dla sępów IP: *.subscribers.sferia.net 04.08.08, 20:40
                  farrokh to jeszcze skomentuj treść w zamieszczonego artykułu i jest po sprawie.
                  • Gość: farrokh Re: coś dla sępów IP: 81.168.185.* 05.08.08, 10:49
                    Nigdzie w żadnym poście nie komentowałem zdażeń z wypadków ( jeśli
                    jest inaczej to - zacytuj mnie ). Czemu miałbym to robić ?
                    • Gość: siekiera77 Re: coś dla sępów IP: *.aster.pl 05.08.08, 11:01
                      co za tchórzliwa, kłamliwa k.u.r.w.a
                      • Gość: farrokh Re: coś dla sępów IP: 81.168.185.* 05.08.08, 11:33
                        Gość portalu: siekiera77 napisał(a):

                        > co za tchórzliwa, kłamliwa k.u.r.w.a


                        sam jesteś qrwa .
                        • Gość: Kibic Re: coś dla sępów IP: *.mmpnet205.tnp.pl 05.08.08, 12:48
                          ...ale się lubicie ...aż boję się zajrzeć do lodówki bo być może też tam jesteście
                          • Gość: farrokh Re: coś dla sępów IP: 81.168.185.* 05.08.08, 12:50
                            Lodówę otwieraj śmiało , tam mnie nie ma :))))
    • Gość: Kibic Re: coś dla sępów IP: *.mmpnet205.tnp.pl 05.08.08, 12:59
      Rzeczywiście w mojej lodówce nadal pusto ;-)
      • Gość: dawq Re: coś dla sępów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.08, 13:41
        Ale z was sa debile, ktos se zamiescil linka z wypadku i co z tego.
        • Gość: siekiera77 ciekawe co na to IP: *.aster.pl 06.08.08, 00:35
          cienki, damski peniuarek w feruce :-D

          miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,5554581,Miastko__11_osob_w_fordzie_escorcie.html
          który przyłazi tu wielonickowo
          pouczać motocyklistów
          o wyższości puszkarzy
          nad motocyklistami
          w dziedzinie rozsadku, intelektu
          i umiejetności prowadzenia pojazdów mechanicznych...
          • Gość: farrokh Re: ciekawe co na to IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.08.08, 10:13
            Trollujesz , trollujesz a coś poklasku nie ma ?
            Chcesz być w centrum zainteresowania , to musisz coś sobą
            reprezentować , a nie tylko żerować na cudzej śmierci . Nie zachowój
            się jak padlinożerca , bo budzisz tym obrzydzenie , moje i nie
            tylko .

            I zdaj sobie sprawę z tego że nie jesteś w stanie mnie obrazić tymi
            wyzwiskami . Budzisz raczej moją wesołość :)
    • Gość: tatajacek Re: coś dla sępów IP: *.Red-79-154-235.staticIP.rima-tde.net 08.08.08, 02:57
      Mialem napisac zebys nastepnym razem zamiescil Siekier cos z
      motocyklem w tle to sie wiecej "osobowosci" odezwie, ale napisze:
      "Oby ci sie nigdy nie udalo linku z motocyklem znalezc.
      Siekiero... Ty... jeden."

      A popatrz, tak swoja droga, Kolega Opanowany sie kreowal na
      obiektywny, a tu...
      Uderz w stol...

      I jeszcze.
      en.wikipedia.org/wiki/Freddie_Mercury
      Gosc byl super. Ale nick'u bym sobie po nim nie wzial. Z szacunku
      za "Show must go on." Chociarzby.

      pzdr
      • Gość: farrokh Re: coś dla sępów IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.08.08, 10:25
        Kolega Opanowany sie kreowal na
        > obiektywny,

        Po czym wnosisz o moim obiektywiźmie ?
        Nigdy nie wypowiadałem się na temat wypadków ...
        Jestem opanowany to fakt .


        I jeszcze.
        > en.wikipedia.org/wiki/Freddie_Mercury
        > Gosc byl super. Ale nick'u bym sobie po nim nie wzial. Z szacunku
        > za "Show must go on." Chociarzby.
        >


        Tatusiu Jacusiu . Freddiemu należy sie szacun nie tylko za "Show
        must go on" (nota-bene pierwsi piosenkę o tym tytule nagrali "Pink
        Floyd") , ale za dwie dekady płyt i przebojów . I mój nick nie ma
        nic wspólnego z orientacją seksualną .
        Ciekawe że Qeen niektórym kojarzy się , nie z muzyką a z gejami
        właśnie . Jakiś kompleks psła Wierzejskiego , czy jak ???
        • Gość: baba_zanetti Re: coś dla sępów IP: *.subscribers.sferia.net 08.08.08, 10:40
          farrokh jeździłeś kiedyś motocyklem?
          • Gość: farrokh Re: coś dla sępów IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.08.08, 11:23

            > farrokh jeździłeś kiedyś motocyklem?


            Jasne mam komara , ale jest za ostry i ma zablokowaną dwójkę ....
            Co by mnie na zakręcie nie wyniosło .
        • Gość: tatajacek Re: coś dla sępów IP: *.Red-79-154-235.staticIP.rima-tde.net 09.08.08, 00:37
          Farrokh.

          Kazdy z nas jest nieobiektywny, i wiekszosc uwaza ze jest
          obiektywna ;)

          Siekiera zatytulowal topik "coś dla sępów". I... wywolani do
          tablicy sie po kolei powpisywalismy. <rotfl>

          Ja nic o orientacji nie pisalem i kalafiorem mi to tak w ogolnosci.
          Czepiasz sie.
          • Gość: farrokh Re: coś dla sępów IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.08.08, 10:07
            > Czepiasz sie.


            Ok. niech będzie - ale tylko troszkę :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka