michalszymanski6
23.04.04, 21:18
Drodzy Kibice naszej ukochanej Legii!
Zapewne wiecie o zbliżającym się szczycie gospodarczym na którym pojawią się
też niestety antyglobaliści. Jako kibice najlepszej dróżyny w kraju, "Dumy
Stolicy" jesteśmy także lokalnymi patriotami i nie pozwolimy niszczyć naszego
wspaniałego miasta.
Dlatego wzywam Was wszystkich do walki z tym bydłem. Są to przeważnie dzieci
bogatych rodziców, znudzone życiem i nie mające co z sobą zrobić. Musimy się
zorganizować i pokazać, że ci, co chcą niszczyć nasze miasto nie są tu mile
widziani. Trzeba wybić im z głowy (dosłownie!) antyglobalizm i nawyk
niszczenia wszystkiego dookoła.
Drodzy Kibice Legii!!!
Wzywam Was do powstrzymania się od agresji wobec policji (przynajmniej przez
te 3 dni) i skierowania jej przeciw antyglobalistom. Żadne bydło nie będz8ie
nam się rządzić w Warszawie!
Zróbcie to dla Legii, dla Warszawy i dla Polski!!!
POZDRAWIAM I DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ