Dodaj do ulubionych

KIBICE LEGII PRZECIW ANTYGLOBALISTOM

23.04.04, 21:18
Drodzy Kibice naszej ukochanej Legii!
Zapewne wiecie o zbliżającym się szczycie gospodarczym na którym pojawią się
też niestety antyglobaliści. Jako kibice najlepszej dróżyny w kraju, "Dumy
Stolicy" jesteśmy także lokalnymi patriotami i nie pozwolimy niszczyć naszego
wspaniałego miasta.
Dlatego wzywam Was wszystkich do walki z tym bydłem. Są to przeważnie dzieci
bogatych rodziców, znudzone życiem i nie mające co z sobą zrobić. Musimy się
zorganizować i pokazać, że ci, co chcą niszczyć nasze miasto nie są tu mile
widziani. Trzeba wybić im z głowy (dosłownie!) antyglobalizm i nawyk
niszczenia wszystkiego dookoła.
Drodzy Kibice Legii!!!
Wzywam Was do powstrzymania się od agresji wobec policji (przynajmniej przez
te 3 dni) i skierowania jej przeciw antyglobalistom. Żadne bydło nie będz8ie
nam się rządzić w Warszawie!
Zróbcie to dla Legii, dla Warszawy i dla Polski!!!

POZDRAWIAM I DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ
Obserwuj wątek
    • Gość: barbados ale kretyn se wymyślił... (n/t) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 23.04.04, 22:42
      • michalszymanski6 Re: ale kretyn se wymyślił... (n/t) 23.04.04, 22:57
        A Ty co?
        Razem z bydłem chcesz niszczyć nasze miasto?
        • Gość: Grochowiak Kibice Legii potrafią najlepiej niszczyć Warszawę IP: *.chello.pl 24.04.04, 17:18
          A niepełnosprytny michalszymanski6 pisze o ujochanej "dróżynie" ... .
          O "kórwa" ale palant.
          • michalszymanski6 Re: Kibice Legii potrafią najlepiej niszczyć Wars 24.04.04, 18:58
            Niepełnosprytny?

            Ciekawe słowa tworzysz.

            POZDRAWIAM!!!
    • Gość: Punk Re: KIBICE LEGII PRZECIW ANTYGLOBALISTOM IP: *.chello.pl 30.04.04, 01:42
      Większość antyglobalistów to pokojowi ludzie co pokazała dzisiejsza
      demonstracja. Chcą zaprotestować przeciw temu co Tobie nie mieści się w głowie.
      Co do niszczenia miasta to wiadomo kto robi to najlepiej(a może się mylę?).
      nawołując do agresji wobec nich stawiasz się na równi z ludzmi, któży
      zniszczyli nasz kraj w czasie II wś. dla Ciebie podonie jak dla nich inność
      znaczy zło a chęć wyjścia poza ciasny światopogląd uważasz za zbydlenie.
      Ciekawe czy wiesz kto tak już kiedyś mówił? Jeśli nie to dobrze się zastanów.
      A co ty taki propolski co?
      Z poważaniem punk.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka