Dodaj do ulubionych

Problemy z dziewczynami

IP: *.zgora.dialog.net.pl 25.06.04, 20:31
Pomóżcie, poznałem dziewczynę, ona łazi po mieście z koleżanką, jak mnie
spotyka to : :Cześć! Jak tam? Co tam? Aha, no to fajnie! To narazie" i idzie
dalej w rejs! Co mam zrobić, co mam jej powiedzieć, żeby się z nią bliżej
poznać? Ja nie chcę takiego traktowania! Pomóżcie!
Obserwuj wątek
    • niech Re: Problemy z dziewczynami 25.06.04, 20:33
      Czy ona lazi po Warszawie?
    • Gość: THC WE MNIE [...] IP: *.greennet.org.pl / 80.51.237.* 25.06.04, 20:38
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: xxx Re: Problemy z dziewczynami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.04, 21:09
      Zapros na kawe. BTW. Jest takie forum "Romatica" (pod towarzyskim). Tam lubia
      tekie problemy.
    • umfana ROTFL 25.06.04, 22:26

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka