Gość: Piotrek 18
IP: *.zgora.dialog.net.pl
25.06.04, 20:31
Pomóżcie, poznałem dziewczynę, ona łazi po mieście z koleżanką, jak mnie
spotyka to : :Cześć! Jak tam? Co tam? Aha, no to fajnie! To narazie" i idzie
dalej w rejs! Co mam zrobić, co mam jej powiedzieć, żeby się z nią bliżej
poznać? Ja nie chcę takiego traktowania! Pomóżcie!