Gość: wielbicielka IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.08.04, 08:35 Brawo Panie Zbigniewie! Lody są świetne, już próbowalam. Widać rękę mistrza! Życzę dalszych sukcesów. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj