asiek23 06.09.04, 10:59 Czy ktoś z Was chodzi może na zajęcia jogi odbywające się w szkole integracyjnej przy Bonifacego? Chciałabym zapisać się od października i nie wiem, czy akurat tam warto. Pozdrawiam! :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj