Dodaj do ulubionych

Zajęcia z jogi

06.09.04, 10:59
Czy ktoś z Was chodzi może na zajęcia jogi odbywające się w szkole
integracyjnej przy Bonifacego? Chciałabym zapisać się od października i nie
wiem, czy akurat tam warto. Pozdrawiam! :)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka