Dodaj do ulubionych

Akcja policji

09.04.02, 11:40
Zupełnie przypadkowo dziś około 11.15 (wracając z Urzędu Skarbowego) byłem
świadkiem zatrzymania przez policję na PL. Starynkiewicza złodzieji
okradających ludzi w tramwajach. Było zamieszanie ale ludzie (o dziwo) chętnie
z policją współpracowali, pokazując gdzie złodzieje wyrzucili skradziony
portfel. Złodzieje w kajdankach powędrowali do radiowozu...
Oby takich akcji jak najwięcej...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka