Gość: Basz Re: Bandyci napad w biały dzień IP: 134.102.198.* 29.11.04, 15:42 Przykro mi bardzo, ale wizerunek naszej marnej ligowej pilki zostal jeszcze bardziej zniszczony prze debili....dosyc z przemoca....nich sie ktos wezmie za nich bo niedlugo nasz pilka bedzie wiazana tylko z chuliganstwem.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tome wstyd IP: *.chello.pl 29.11.04, 15:43 k...a! jestem kibicem Legii, a te skurywsyny przesadzili, zglos ich, ich miejsce jest w kaminiolomach a nie na ulicy lub stadionie! rece opadaja, gdzie oni sa wychowywani, takim trzeba jaja poobcinac by nie mogli plodzic nastepnych debili WSTYD I CHANBA Odpowiedz Link Zgłoś
harp Re: Bandyci napad w biały dzień 29.11.04, 15:47 Znieczulica na chamstwo i akty bandytyzmu będzie przynosiła takie efekty. Z chuliganami trzeba obchodzić się brutalnie, to jedyna droga. Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysastyl Re: Bandyci napad w biały dzień 29.11.04, 15:48 Normalka, że nie poszedł na Policję, ja ostatnio miałem zdarzenie, że nagle coś ochoroniarzowi z klubu (Piotrkowska w Łodzi) ubzdurało się, że z niego sie śmiejemy, (staliśmy na ulicy gadaliśmy) wyskoczył do nas przypiprzył po prazie, jakoś nic sie nie stało, a policja stała na drugiej stronie ulicy i nic, jak podeszlimy do nich żeby zapytać co i jest z ich zapałem do pracy powiedzieli żeby nie szurać i jak coś to na obdukcje żebyśmy poszli :D hehehe i jak tu iść z czymkolwiek, ja bym im psa pod opiekę nie oddał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~ziutek Warszawa - murzynskie Getto !!! IP: 5.5R* / 195.233.250.* 29.11.04, 15:50 Uwazam, ze obrazasz Ubekow. Ubecy byli porzadniejsi. A ci sa "tylko" jak murzyni z Getta. Zaloze sie, ze gola sobie glowy i chodza w spadajacych porach z krokiem w kolanach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eMTe Re: Bandyci napad w biały dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.04, 15:56 Tak (L)egł w gruzach honor pewnego klubu. Cóż, widocznie "fani" Legii juz tak się boją Polonistów, że są odważnie wtedy, kiedy mają przewagę 8:1... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MM Re: Bandyci napad w biały dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.04, 16:02 Najgorsze w tym wszytkim jest fakt że ci "kibice" jakby ich wziąc pojedyńczo to główki pospuszczają i boją się żeby ich nikt nie zaczepił - GNOJE. Prawdziwy kibic ma szacunek zarówno do swojego klubu jak i do swoich rywali oraz ich kibiców (to również wbrew ich wyobrażeniom również ludzie). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jab POLSKA JEST PAŃSTWEM BEZPRAWIA. IP: *.orgmasz.pl / *.acn.waw.pl 29.11.04, 16:03 i na tym stwierdzeniu właściwie można by zakończyć ... Ale może rozwinę tą 'odkrywczą' myśl ... 1. - W tzw. Państwie Demokratycznym podstawowym fundamentem jego istnienia jest trój-podział władzy: A.Ustawodawcza B.Wykonawcza C.Sądownicza istnieją 3 NIEZALEŻNE od siebie (co do woli i decyzji) centra władzy. - W Polsce: Nie mamy 3-ech centrów władzy, mamy za to tzw. elity 'sprawujące władzę' ... w klasycznej terminologii jest to określane jako OLIGARCHIA ... z demokracją to nie ma NIC wspólnego jest to krok przed despotyzmem, tyranią i współczesnym niewolnictwem - które tu i ówdzie już występuje ... 2. Właściwie WSZYSTKIE istotne organy państwa polskiego NIE FUNKCJONUJĄ. Sądownictwo, aparat ścigania, służba zdrowia, instytucje podatkowe, oświata ... To co jest robione w ramach tych TEMATÓW to klasyczne DZIAŁANIA POZORNE istniejące mechanizmy udają, że coś jest realizowane - dla zachowania spokoju społecznego i odsunięcia uwagi obywateli ... 3. Brak jest silnego i OBDARZONEGO ZAUFANIEM SPOŁECZNYM radykalnego ugrupowania zainteresowanego zmianą tego stanu rzeczy ... A już mieliśmy w historii TEGO KRAJU i NARODU przykład, że Państwo to nie jest nie zatapialna łódź, którą nie trzeba sterować i o którą nie trzeba DBAĆ, to nie będzie tak, że 'jakoś to będzie' ... nikt nie dał nam suwerenności i niezależności raz na ZAWSZE ... A czasy, które nadciągają (widać to już na wsch.) nie zapowiadają się wcale na miłe, dostatnie i bezpieczne ... W tej cywilizacji rozwój technologiczny nie gwarantuje spokoju i zachowania kultury. Daleko zaszedłem od tego 'bezprawia' ... ale widać jakie 'możliwości' otwiera taki stan rzeczy ... :-> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antykibic Re: Bandyci napad w biały dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.04, 16:05 a moze rozwiazac druzyny pilkarskie, nie dosc, ze graja jak patalachy, to jeszcze kibole nas terroryzuja, prezesi zgarniaja kase, a wszyscy placimy za wzmozone patrole policji podczas mneczow (jak widac, nieskuteczne) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Bandyci napad w biały dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.04, 16:20 Dziwne, zawesze kogo pobiją, to jest niewinny. On nic nie robił zawsze grzecznie kibicował, jak słysze takie opowieści to ze śmiechu sie kłade biedaczek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p Re: Bandyci napad w biały dzień IP: *.chello.pl 29.11.04, 16:29 Widzę, że cała ekipa zmówiła się, żeby zakrzyczeć podważając uczciwość Pawła. Możesz się śmiać do rozpuku, ale w tym wypadku on na prawdę jest wyjątkowo pokojowo nastawioną osobą. Fanatyk piłki nożnej, kibic, ale nie kibol. Tym bardziej boli, że to właśnie jego spotkało - i to właśnie dlatego Gazeta postanowiła o tym napisać - to nie jest kolejny akt walki między chuliganami, tu dostało się normalnemu chłopakowi i to, jak już pisałem, wyjątkowo sympatycznemu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arkan Za co można oberwać w Warszawie IP: *.polkomtel.com.pl 29.11.04, 16:37 "Gość" napisał, że jak ktoś dostanie w cymbał to na pewno coś przeskrobał. No to ja przeskrobałem to, że wystawała mi koszulka Polonii i za to oberwałem od 6 kozaków z Ursynowa.... No w sumie moja wina !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radykał Re: Bandyci byli wychowywani bezstresowo !!!!!!!!! IP: *.isko.net.pl / *.k1.isko.net.pl 29.11.04, 16:20 Bandyci byli wychowywani bezstresowo , w myśl zasady "róbta co chceta".A teraz zbieramy tego efekty!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grzesiek Re: viva POLONIA POLONIA IP: 12.144.50.* 29.11.04, 16:23 czesc skur........y z warszawy bydlaki nie polaki bandyci z rynsztoku mam nadzieje ze to przeczytacie wy skur........y najchetniej bym wam h...je powyrywal z jajami i powiesil na drzewie 8 na jednego to banda lysego skur.....y tchorze je....e nie martwcie sie jeszcze za to zaplacicie kiedys skur............ y je......e h....j wam w du...e na sam koniec ooo i do mnie zadzwoncie tez na komurke ha ha ha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uqulel Re: Bandyci napad w biały dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.04, 16:32 Przy takiej nienawiści jaką pałają do siebie te kluby to ten absurd może się ciągnąć w nieskończoność. I trzeba się za to wziąć bo może to jeszcze nie football factory ale bałagan jest już straszny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc ROZWIAZAC LIGE-TU NIKT NIE POTRAFI GRAC IP: 69.158.73.* 29.11.04, 16:34 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc POLSKA PILKA-ZENUJACO NISKI POZIOM- O WLASNE IP: 69.158.73.* 29.11.04, 16:37 nogi sie potykaja polamancy, cherlaki. Do poziomu ligi europejskiej im jeszcze tak daleko, ze doscigniecie zajmie conajmniej okres jednego pokolenia. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ss Re: Bandyci napad w biały dzień IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.04, 16:41 i dobrze wreszcie ktoś wziął się za tą chołotę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanatyczka(L) albo ściemniają autorzy artykulu albo ten chlopak IP: *.met.pl 29.11.04, 16:42 to ciekawe co on mowi, zarzeka sie ze nie powiadomi policje ale naglasnia to przez media, wydaje mi sie ze chlopaczek musial komus zajsc mocno za skore bo skoro nic nie zrobil to skad by mieli jego numer telefonu i adres? a o tym jak paru polonistow pobilo starszego mezczyzne - kibica Legii - to juz nikt nie mowil... sciemnia ten chlopak oj sciemnia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loco [...] IP: *.MAN.atcom.net.pl 29.11.04, 17:05 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chris Re: Bandyci napad w biały dzień IP: 81.210.113.* 29.11.04, 16:49 Śmiecie nie ludzie.Brak honoru, bydło UB-eckie nic więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic LEGII Re: Bandyci napad w biały dzień IP: 62.121.73.* 29.11.04, 16:49 nie nazywajcie tych idiotow kibicami Legii! jak juz to kibole... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As o czym tu pisać IP: *.glowno.sdi.tpnet.pl 29.11.04, 16:57 sprawa powinnac zajac sie policja i zlapac sprawcow a sad powinien ich ukarac zabestialski napad ew probe zabójstwa Nie wazne czy pobili takiego samego jak oni czy nie Ten pobity jak bedzie rozrabiał to tak samo gopotraktoeac przez odpowiednie organy jak jego przesladowców A jak braknie miejsca w wiezieniach to utworzyc obozy pracy na stadionach i na Legii trzymac tych z Poloni i odwrotnie A jak zaczna protestowac obroncy praw człowieka to wsadzić ich do samochodu z takimi 8-mioma debilami jak w opisanym przypadku To im z głowy wybija protesty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziggy BANDYCI TO PEWNIE SYNOWIE BYLYCH UBEKOW. IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 29.11.04, 16:50 BANDYCI TO PEWNIE SYNOWIE BYLYCH UBEKOW. Jablko pada niedaleko jabloni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Wiwat bezstresowe wychowanie.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.04, 16:53 tych ośmiu ma rodziców, rodzeństwo...W czasie Świat pewnie składaja sobie życzenia, może nawet chodza do swoich kosciołów...Ciekawe o co modlą się? Ludzie mijający ich na klatce schodowej,ulicy, sąsiedzi nie domyślaja sie, że to bandyci, ba- po prostu gnoje, których nawet nie można obwinic za zezwierzęcenie, wpisane w ich życie,hierarchię wartości. Państwo Rodzice- więcej tolerancji, pozwalania na wszystko- bo przecież wasze dzieci sa wyjatkowe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OKO Re: Wiwat bezstresowe wychowanie.... IP: *.glowno.sdi.tpnet.pl 29.11.04, 17:05 nie wolno tak pisac bo moga przeczytac i przezyc niepotrzebny stres a sam przecierz piszesz ze nie sa do stresu przyzwyczajeni ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Loco Zawsze twierdziłem że legii kibicują sami debile z IP: *.MAN.atcom.net.pl 29.11.04, 16:59 Kwachem na czele! Je..e kibolstwo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FX Re: Bandyci napad w biały dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.04, 17:03 Jak z 40 swoimi kolesiami latał z bejzbolami to był kozak a teraz święty jak papiez, nigdy nikogo nie udezył. Kto mieczem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KIl Re: Bandyci napad w biały dzień IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.* 29.11.04, 17:14 zolnierzy wysylaja do iraku a w kraju gina ludzie.Dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaco Re: Bandyci napad w biały dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.04, 17:18 Jak dla mnie to dla takich tylko kula w łeb!!! Wielkie współczucia, trzymaj się....a swojądrogą jestem ciekawy co czują teraz pracowicy tej knajpy, którzy mu nie pomogli, ciekawe kiedy będą mieli okazję do narzekania jak to w Polsce znieczulica, wstydzcie się ludzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Legia to ku..!!!! zolnierzy wysylaja do irak a w kraju gina ludzie? IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.* 29.11.04, 17:19 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Legionista Re: Bandyci napad w biały dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.04, 17:25 To wstyd, że tacy bandyci uznają się za kibiców Legii. Równie dobrze mogli by chodzić z szalikami Lecha, Poloni, czy widzewa. Im chodzi przecież tylko o rozróbę. To hańba dla Legii. Chuligaństwu powiedzmy nie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p Re: Bandyci napad w biały dzień IP: *.desktop.umr.edu 29.11.04, 17:55 Jezu jak ja sie ciesze ze ja z tej polski wyjechalem, i ludziom ktorzy moga wyjechac doradzam to samo, uciekajcie wszyscy, gdziekolwiek, byle jak najdalej od tego bydla. od kiedy wyjechalem nie widzialem jednej bojki, jednej burdy, nie widzialem pijanych debili na ulicach i nie boje sie juz wracac pozno do domu. polska to najbardziej gowniany kraj jaki istnieje. uciekajcie bo tylko zmarnujecie sobie tam zycie p. Odpowiedz Link Zgłoś