IP: *.aster.pl / *.aster.pl 04.12.04, 15:39
czy wiecie co za kolumna vipow dzis przejechala przez aleje jerozolimskie
okolo 14.30? na kazdym rogu stal radiowoz. zatrzymali ruch. widzialem ich na
wysokosci ch reduta.

pozdr. piotrek
Obserwuj wątek
    • Gość: kixx To bylismy my IP: *.acn.waw.pl 04.12.04, 15:49
      utajnieni redaktorzy Stolecznej piszacy na forum jako:
      Atob,Buggi,Dz,Jaa_ga,Kixx,Karolak,Niech,Pan_Pndzelek,Sceptyk,Sebpl,Sloggi
      • niech Re: To bylismy my 04.12.04, 16:07
        Ja nawet przez przyciemniona szybke piotreka przyuwazylem. Ale mial glupia
        mine - geba rozdziawiona, oczy w slup...
      • sceptyk Chcialbym zwrocic uwage na staranie 04.12.04, 16:44
        Kixxa, aby wszystkich Redaktorow w porzadku alfabetycznym wymienic. Na
        przyszlosc, jednak, sadze, ze zwolennicy Legii, jako najwiekszego i najlepszego
        klubu warszawskiego powinni byc wymieniani na poczatku. Jest to istotne
        zwlaszcza wobec postepujacej bezprzykladnej eskalacji agresji stronniczych
        mediow przeciw nam.
        • Gość: kixx Re: Chcialbym zwrocic uwage na staranie IP: *.acn.waw.pl 04.12.04, 17:07
          jako przedstawiciel stronniczych mediow nie moge pojsc na ten uklad
          moge jeszcze za to w zamian dorzucic do skladu jednego utajnionego redaktora
          piszacego pod nickiem Automobi(L)ista,ktory z racji literki A na poczatku
          bedzie na drugim miejscu,o raz pominietych przypadkowo Vampira i
          Warszaw_bike_killerza
      • j_karolak Re: To bylismy my 06.12.04, 09:02
        Gość portalu: kixx napisał(a):

        > utajnieni redaktorzy Stolecznej piszacy na forum jako:
        > Atob,Buggi,Dz,Jaa_ga,Kixx,Karolak,Niech,Pan_Pndzelek,Sceptyk,Sebpl,Sloggi

        Dlaczego jestem za Kixxem?
        Przecież a jest przed i!
        • kixx Re: To bylismy my 06.12.04, 09:55
          to dlatego,ze jako jedyny tu podajesz swoje prawdziwe nazwisko
          nie chcialem,zeby sie rzucalo w oczy
    • Gość: Automobilista Re: kolumna IP: 62.233.175.* 06.12.04, 09:11
      Następnym razem w ramach odtajnienia przejedziemy przez miasto na rowerach, aby
      każdy mógł sobie nas obejrzeć i zrobić zdjęcia.
    • Gość: Mar Kwaśniak albo Koreaniec... IP: *.skorosze.2a.pl 06.12.04, 10:29
      o dziwacznym nazwisku - jakoś tak: Ruhu - Muju- Roach... Kwaśniak może jechał
      na U\krainę, a do Poslkie ma/miał przylecieć prezydent Korei - o czym informuje
      ogromniasty bilboard wykupiony przez LG przy Żwirki i Wirudy koło wiaduktu....
      • Gość: kixx Re: Kwaśniak albo Koreaniec... IP: *.acn.waw.pl 06.12.04, 10:31
        ale wczoraj musialo byc ostro...
        • Gość: Mar że co? IP: *.skorosze.2a.pl 06.12.04, 10:37
          • kixx Re: że co? 06.12.04, 10:38
            a tak mi sie jakos nasunelo po analizie tego co i jak napisales
            • Gość: Mar ale tam nie ma co analizować IP: *.skorosze.2a.pl 06.12.04, 10:41
              nie szuka dziry w całym. Do niektórych osób nie można mówić zbyt abstrakcyjnie,
              wieloznacznie i z niuansami bo i tak nie zrozumieją.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka