Gość: piotrek IP: *.aster.pl / *.aster.pl 04.12.04, 15:39 czy wiecie co za kolumna vipow dzis przejechala przez aleje jerozolimskie okolo 14.30? na kazdym rogu stal radiowoz. zatrzymali ruch. widzialem ich na wysokosci ch reduta. pozdr. piotrek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kixx To bylismy my IP: *.acn.waw.pl 04.12.04, 15:49 utajnieni redaktorzy Stolecznej piszacy na forum jako: Atob,Buggi,Dz,Jaa_ga,Kixx,Karolak,Niech,Pan_Pndzelek,Sceptyk,Sebpl,Sloggi Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: To bylismy my 04.12.04, 16:07 Ja nawet przez przyciemniona szybke piotreka przyuwazylem. Ale mial glupia mine - geba rozdziawiona, oczy w slup... Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk Chcialbym zwrocic uwage na staranie 04.12.04, 16:44 Kixxa, aby wszystkich Redaktorow w porzadku alfabetycznym wymienic. Na przyszlosc, jednak, sadze, ze zwolennicy Legii, jako najwiekszego i najlepszego klubu warszawskiego powinni byc wymieniani na poczatku. Jest to istotne zwlaszcza wobec postepujacej bezprzykladnej eskalacji agresji stronniczych mediow przeciw nam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: Chcialbym zwrocic uwage na staranie IP: *.acn.waw.pl 04.12.04, 17:07 jako przedstawiciel stronniczych mediow nie moge pojsc na ten uklad moge jeszcze za to w zamian dorzucic do skladu jednego utajnionego redaktora piszacego pod nickiem Automobi(L)ista,ktory z racji literki A na poczatku bedzie na drugim miejscu,o raz pominietych przypadkowo Vampira i Warszaw_bike_killerza Odpowiedz Link Zgłoś
j_karolak Re: To bylismy my 06.12.04, 09:02 Gość portalu: kixx napisał(a): > utajnieni redaktorzy Stolecznej piszacy na forum jako: > Atob,Buggi,Dz,Jaa_ga,Kixx,Karolak,Niech,Pan_Pndzelek,Sceptyk,Sebpl,Sloggi Dlaczego jestem za Kixxem? Przecież a jest przed i! Odpowiedz Link Zgłoś
kixx Re: To bylismy my 06.12.04, 09:55 to dlatego,ze jako jedyny tu podajesz swoje prawdziwe nazwisko nie chcialem,zeby sie rzucalo w oczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Automobilista Re: kolumna IP: 62.233.175.* 06.12.04, 09:11 Następnym razem w ramach odtajnienia przejedziemy przez miasto na rowerach, aby każdy mógł sobie nas obejrzeć i zrobić zdjęcia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mar Kwaśniak albo Koreaniec... IP: *.skorosze.2a.pl 06.12.04, 10:29 o dziwacznym nazwisku - jakoś tak: Ruhu - Muju- Roach... Kwaśniak może jechał na U\krainę, a do Poslkie ma/miał przylecieć prezydent Korei - o czym informuje ogromniasty bilboard wykupiony przez LG przy Żwirki i Wirudy koło wiaduktu.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: Kwaśniak albo Koreaniec... IP: *.acn.waw.pl 06.12.04, 10:31 ale wczoraj musialo byc ostro... Odpowiedz Link Zgłoś
kixx Re: że co? 06.12.04, 10:38 a tak mi sie jakos nasunelo po analizie tego co i jak napisales Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mar ale tam nie ma co analizować IP: *.skorosze.2a.pl 06.12.04, 10:41 nie szuka dziry w całym. Do niektórych osób nie można mówić zbyt abstrakcyjnie, wieloznacznie i z niuansami bo i tak nie zrozumieją. Odpowiedz Link Zgłoś