Gość: elektra IP: *.chello.pl 03.07.02, 06:18 Szanownym "forumowiczom" polecam watki "Najlepsza kawa w miescie" oraz "Kawiarenki, kawiarenki - sympatyczne", oczywiscie ku przestrodze... Viva la Buba! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj